Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Curtis Marsh, kibaszott jó pick.tenorx
Ki a fasz az?Shawn84
http://www.nationalfootballpost.com/Curtis-Marsh-A-potential-topfive-CB-prospect.htmltenorx
Curtis Marsh

Poszt: CB
Egyetem: Utah State
Szül: 1988. március 1. (Simi Valley, California)
Előrejelzés: 3-5. kör
Magasság: 6'1 (185 cm)
Súly: 193 lb (87 kg)

Erősségek:
Kiváló magasság és tömeg, hosszú karokkal - született atléta - hatalmas sebesség, a hírtelen irányváltás sem zökkenti ki - mozgékony, agilis, jól használja adottságait és kiegyensúlyozott - fordulékony - jó kezei vannak, és a labdával is veszélyes - remekül lát a pályán, tudja merre van az üres terület - szívós, tud ütközni és besegíteni a futás ellen - keményen dolgozik, versenyszellem és csapatjátékos - még van benne bőven potenciál, hogy sokkal jobbá váljon

Gyengeségek:
nyers, fejleszteni kell a technikáján és a lábmunkáján - ösztönei megkérdőjelezhetők, rutintalan - túlzott aggresszivitása már-már tendencia - nem sok elit csapattal mérkőzött

Megjegyzések:
másfél évig kezdett az Aggies-ben - 2010-ben a WAC 2. számú csapatába választották - apja, Curtis Marsh Sr. a Utah-ban és az NFL-ben volt elkapó - első két egyetemi évében running back volt, 124 futásból 487 yard (3.9-es átlag) és 4 touchdown jött össze, 28 elkapásból pedig 210 yard, 1 TD - 7 kirúgást hordott vissza 15.3 yardos átlaggal - junior és senior évében játszott cornerbacket - utoljára Chris Cooley (2004) és Kevin Curtis (2003) kapott meghívott a Senior Bowlra a Utah State-ről - érdekes prospect, akiről kevés szó esik, pedig fizikailag és sebességet nézve kiemelkedő - a felépítése és benne lévő lehetőségek miatt ugrásszerű felemelkedése sem lenne meglepetés a draft táblákon


http://www.youtube.com/watch?v=C-DwCYgqHWk

Azért ez a pick annyira nem győzött meg.Inkább ilyen gyors letrade utáni pánik húzás szaga van.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Curtis Marsh, kibaszott jó pick.tenorx
Ki a fasz az?Shawn84
http://www.nationalfootballpost.com/Curtis-Marsh-A-potential-topfive-CB-prospect.html
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Curtis Marsh, kibaszott jó pick.tenorx
Ki a fasz az?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Curtis Marsh, kibaszott jó pick.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Sztem is korai,de számítottam egy ilyen pickre...azért is tippeltem K.Sheppardra.Sztem be fog válni.CB-t meg lehet intézünk FA-ből.(vagy 3. kör de az már nem az igazi)Greengo
egy FS,ami van nekünk és tavaly húztunk,reméltem,hogy jön,csak később,sokkal később....Newman
Nem hinném,hogy Allen mögé jött vna.


Orrunk előtt vitte el a Bucs Fostert.Ki vagyok akadva. :mad:Greengo
Ettől úgy meglepődtünk, hogy le is trade-eltünk😊 Most már van 6. körünk. Ja és Van Dyke kiment... Oakland😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Leülhetünk,egyes,laza 2 körös reach Jarrettre...Newman
Sztem is korai,de számítottam egy ilyen pickre...azért is tippeltem K.Sheppardra.Sztem be fog válni.CB-t meg lehet intézünk FA-ből.(vagy 3. kör de az már nem az igazi)Greengo
egy FS,ami van nekünk és tavaly húztunk,reméltem,hogy jön,csak később,sokkal később....Newman
Nem hinném,hogy Allen mögé jött vna.


Orrunk előtt vitte el a Bucs Fostert.Ki vagyok akadva. :mad:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Leülhetünk,egyes,laza 2 körös reach Jarrettre...Newman
Sztem is korai,de számítottam egy ilyen pickre...azért is tippeltem K.Sheppardra.Sztem be fog válni.CB-t meg lehet intézünk FA-ből.(vagy 3. kör de az már nem az igazi)Greengo
egy FS,ami van nekünk és tavaly húztunk,reméltem,hogy jön,csak később,sokkal később....

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Na fiúk ezt a választást vki elmagyarázza hogy mi. Bealudtam s mosrlt látom mi történt. Végül is needdande
Magyarázatok helyett: http://www.youtube.com/watch?v=mnCQkoIZOFg Sztem korán jött...,de lehet 3/21-re már nem lett vna bent.
Nem erőltetjük innen sztem már a cb kérdést...FA lesz ebből,de nem hinném,hogy Aso.
Igen de 3. vagy 4. körben is lehetett volna húzni őt.Shawn84
Azért volt 1-2 mock ahol kiment a másodikban.

szerk:Illetve volt nálunk viziten a draft előtt.Gondolom szerelem első látásra. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Na fiúk ezt a választást vki elmagyarázza hogy mi. Bealudtam s mosrlt látom mi történt. Végül is needdande
Igen de 3. vagy 4. körben is lehetett volna húzni őt.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na fiúk ezt a választást vki elmagyarázza hogy mi. Bealudtam s mosrlt látom mi történt. Végül is need
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Leülhetünk,egyes,laza 2 körös reach Jarrettre...Newman
Nehezen kapok levegőt. De azt is nehezen hiszem el ezek után, hogy lockout ide, cba nélküli fos oda nem kerestük meg Ásómuhart valahogy és nem állapodtunk meg vele a háttérben. Vagy pedig Lindley mindenben akkorát fejlődött edzés, meccsek és társak nélkül, hogy elit lett belőle...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Leülhetünk,egyes,laza 2 körös reach Jarrettre...Newman
Sztem is korai,de számítottam egy ilyen pickre...azért is tippeltem K.Sheppardra.Sztem be fog válni.CB-t meg lehet intézünk FA-ből.(vagy 3. kör de az már nem az igazi)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Leülhetünk,egyes,laza 2 körös reach Jarrettre...

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Hát ez is lehet egy megoldás, de bízom benne, hogy Watkins kezdő tud lenni.
A draft végén már egy kicsivel okosabbak leszünk, de majd úgyis csak a TC-ben fog kiderülni, hogy mi az elképzelése Reid-nek/Mudd-nak.Bébé
Szerintem se véletlenül hoztuk el Watkinst. McGlynn szerintem csak szolid csere, pass pro-ban néha elég durván alázták tavaly.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Hát ez is lehet egy megoldás, de bízom benne, hogy Watkins kezdő tud lenni.
A draft végén már egy kicsivel okosabbak leszünk, de majd úgyis csak a TC-ben fog kiderülni, hogy mi az elképzelése Reid-nek/Mudd-nak.
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Kinti szakírók ezekkel a szavakkal fogadták, értékelték Watkins picket: http://philly.blog.hu/2011/04/29/1_koros_pick_ertekelo_az_usa_ban Kapott hideget, meleget. De amúgy eljutottam oda, ha OL-t akart Reid, akkor Watkins a jó pick (talán Tyron Smith jobb lehet, de nem mentem volna érte fel, egyik OL-ért se)Deny
Ha RG, akkor nálam Punci lett volna a favorit, de sajnos Ő már nem volt ekkor bent. :S
Watkins-ben az is rizikó még, hogy csak a Senior Bowl-on játszott először guard poszton (ennek ellenére elég jól teljesített).
Ha még ehhez hozzávesszük az életkorát, akkor első pick-nek azért elég rizikós húzás...igaz, aki nem kockáztat nem is nyer.
Számomra olyan ez a Watkins pick, mint a tavalyi Graham pick. Teljes mértékben nem örülök neki, azonban legalább egy roppant szimpatikus gyerek került hozzánk, akiben van potenciál.

Azért már kezd összeállni az OL. Egy OG-t még lehet, hogy behúznék. (Justice-ban bízom) Mert az idei szezonja után, már N. Cole-ban se látok sokat, rajta kívül pedig ott van Wells, aki tavaly szinte nem is játszott, valamint MJG, aki cserének (pár meccses kezdőnek) nem rossz, de 16 meccses kezdőnek semmiképpen se mondanám.
Amúgy nem értem, hogy Peters-t miért szidja folyamatosan Höri és Haromt.Bébé
Azért bennem motoszkál némi rossz érzés.
Jamaal a 2. sérüléséből tér vissza, ráadásul ő is 30 feletti, ha jól emlékszem. Sajna én már nem úgy tekintek rá, mint elit center, de legjobb lenne, ha rám cáfolna. Viszont ha idén esetleg nem csak egy reg. szezon meccsre tér vissza (szegény...), akkor RG poszton nem lenne érdemes szerintetek McGlynn-nel számolni elsőként? Úgy érzem, hogy N. Cole és MJG is menni fog a levesbe, ezért is gondolom, hogy interior lineman inkább kellett előbb, mint tackle, vagy hogy még jobban árnyaljam: egy centert is játszani képes "inkább guard" jobb elsőre, mint egy tackle-ként használható (nem tudom elég érthetően fogalmazok-e...). Vagyis a fal jobb oldal irányába a Jackson (C) - McGlynn (G) - Justice (T) összeállításban kezdhetne. Ezzel együtt a RT - szerintem - nem megoldott Justice-szal, bármennyire is bízzon benne Andy. DE! - remélhetőleg még egy FA szezon előttünk áll.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nekem Curtis Brown, Brandon Burton aki jöhet 2. körben CB-nak, ha nem Brandon (nem esne le).

Amúgy Watkins már Phillyben van, tűzoltóságnál jár most nagyjából, aztán bemutató, ahogy Shawn is írta.

Bowers csúszást én vártam speciel, bár eddig azért nem. De majd Newman mindjárt megmondja, miért csúszott 😛Deny
jó kérdés,ekkora csúszásra nem számítottam
elsősorban a sérülésére gondolok és a rossz pro day-ére,amit produkált,mert bár ott lenne az az indok is,hogy csak egy év alatt nyújtott kiemelkedőt,de úgy látom ez annyira nem lényeges infó (aka Nick Fairley)

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na beindult itt az élet csak nem draft van 😊 ? Amúgy szerintem Ras-I egyértelmű kellene hogy legyen mindenkinek a tavalyi Te O után 😛 De itt már egyre kevésbé ismerem a játékosokat (nem mintha eddig is túlzottan képben lettem volna.... legfeljebb aki némi Hype-t kapott) úgyhogy nálam az fog számítani hogy ha lehet need-re húzzunk.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Én csak poénnak szántam WR felvetést, nyugi 😀
Aldrickot azért holnap húzzuk be 😀Deny
Én se gondoltam komolyan Hankot, de nagyon elkezdődött egy WR téma, ami tökre értelmetlen
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én csak poénnak szántam WR felvetést, nyugi 😀
Aldrickot azért holnap húzzuk be 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Nem köll WÉER. Csak Returner.
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Amúgy ha már poén szint, Jeremy Maclin twitteren ép válaszolt egy kérdésre, kissé tömören:
do u think our wr corps need a little more depth? No
Amúgy én utolsó körök egyikében Aldrick Robinsont behúznám slotba nagyon jó lesz, és akkor meg lenne öt elkapónk nálam:
D-Jax, Maclin, Sunshine, Avant, Robinson.Deny
Én vhol azt olvastam, hogy Greg Little igen jól illene a támadósémánkba, csak már nem emlékszem, hogy hol és miért, de amúgy egyetértek Maclinnel, nem kell sztem wr.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy ha már poén szint, Jeremy Maclin twitteren ép válaszolt egy kérdésre, kissé tömören:
do u think our wr corps need a little more depth? No
Amúgy én utolsó körök egyikében Aldrick Robinsont behúznám slotba nagyon jó lesz, és akkor meg lenne öt elkapónk nálam:
D-Jax, Maclin, Sunshine, Avant, Robinson.Deny
Akkor én Hankersont hypolom 😀Shawn84
De Hankerson nem 6-7. körös prospect 😀

Gyertek stream chatre, sok lesz a rövid hsz itt 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Amúgy ha már poén szint, Jeremy Maclin twitteren ép válaszolt egy kérdésre, kissé tömören:
do u think our wr corps need a little more depth? No
Amúgy én utolsó körök egyikében Aldrick Robinsont behúznám slotba nagyon jó lesz, és akkor meg lenne öt elkapónk nálam:
D-Jax, Maclin, Sunshine, Avant, Robinson.Deny
Akkor én Hankersont hypolom 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy ha már poén szint, Jeremy Maclin twitteren ép válaszolt egy kérdésre, kissé tömören:
do u think our wr corps need a little more depth? No
Amúgy én utolsó körök egyikében Aldrick Robinsont behúznám slotba nagyon jó lesz, és akkor meg lenne öt elkapónk nálam:
D-Jax, Maclin, Sunshine, Avant, Robinson.