Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mai napra 8 pickünk van: 2db 4. körös, 2 db 5. körös, 1db 6.körös és 3db 7.körös

A combine-on Jarrett 4,62-öt futott. Ez nem a leggyorsabb. Reid erre annyit mondott, hogy Dawk is 4.60-at és 4.65-öt futott amikor kijött az egyetemről.
Amúgy Jarrett kétszer is járt nálunk workout-on.
Jaiquawn Jarrett is highest Philly college player Eagles have drafted in 52 years -- Nova QB Jim Grazione (39th pick in 1959).

Ma amúgy várhatóan hány óra körül húzunk?dande
18:00-kor kezdődik a móka. Előreláthatólag 7. választás a mienk, szal olyan fél7 körül.Bébé
Köszöm amúgy ahogy olvasgatom elég vegyes a kêp ki mennyire elégedett ahogy érzékelem mi inkább a mínusz irányba húzunk :/ amúgy sanszos azért ids húzhattunk ilyem elöl St mert ha amúgy sem túl erős a class s érezték más csapatnal is kellhet megpróbáltak kevésbé gyengêt szerezni reméljük sikerült. Vlszínű piacról még kevêsbé tudzuk volna megoldani a kérdést.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Főleg ha Andy igy folytatja. 😀Shadowt5
Így fogja. Mi itt beszélünk minden elképzelhető lehetőségről, hogy kit húzunk, meg hol de Reid valahogy mindig tud egy másik variációt. Elképesztő. Bezzeg Baltimoreban meg tampában tudják hogyan kell ezt csinálni 😊Shawn84
Jaja, meg ha jól emlékszem a KC se csinálja rosszul, meg a Lions draftja se néz ki rosszul. Azért az a Suh-Fairley DT páros eléggé durvának néz ki.Shadowt5
Na őket becserélném az egész LB sorunka meg a fél secre 😀
Még jó hogy tavaly játszottunk velük.
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Idén a Tippjátéknak nem is lesz nyertese. Ezt lehetetlen eltalálni 😀Shawn84
Főleg ha Andy igy folytatja. 😀Shadowt5
Így fogja. Mi itt beszélünk minden elképzelhető lehetőségről, hogy kit húzunk, meg hol de Reid valahogy mindig tud egy másik variációt. Elképesztő. Bezzeg Baltimoreban meg tampában tudják hogyan kell ezt csinálni 😊Shawn84
Jaja, meg ha jól emlékszem a KC se csinálja rosszul, meg a Lions draftja se néz ki rosszul. Azért az a Suh-Fairley DT páros eléggé durvának néz ki.

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Mai napra 8 pickünk van: 2db 4. körös, 2 db 5. körös, 1db 6.körös és 3db 7.körös

A combine-on Jarrett 4,62-öt futott. Ez nem a leggyorsabb. Reid erre annyit mondott, hogy Dawk is 4.60-at és 4.65-öt futott amikor kijött az egyetemről.
Amúgy Jarrett kétszer is járt nálunk workout-on.
Jaiquawn Jarrett is highest Philly college player Eagles have drafted in 52 years -- Nova QB Jim Grazione (39th pick in 1959).

Ma amúgy várhatóan hány óra körül húzunk?dande
18:00-kor kezdődik a móka. Előreláthatólag 7. választás a mienk, szal olyan fél7 körül.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma amúgy várhatóan hány óra körül húzunk?
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Idén a Tippjátéknak nem is lesz nyertese. Ezt lehetetlen eltalálni 😀Shawn84
Főleg ha Andy igy folytatja. 😀Shadowt5
Így fogja. Mi itt beszélünk minden elképzelhető lehetőségről, hogy kit húzunk, meg hol de Reid valahogy mindig tud egy másik variációt. Elképesztő. Bezzeg Baltimoreban meg tampában tudják hogyan kell ezt csinálni 😊
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Idén a Tippjátéknak nem is lesz nyertese. Ezt lehetetlen eltalálni 😀Shawn84
Főleg ha Andy igy folytatja. 😀

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Idén a Tippjátéknak nem is lesz nyertese. Ezt lehetetlen eltalálni 😀
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Nagyon ajánlom, hogy húzzunk LB-t 4. körben különben sírva fakadok... :S
HERZI !!!
több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Amellett, hogy nagy Herzlich fan vagyok, a legreálisabb húzásnak még mindig McCarthy tűnik és nem mellesleg, szerintem ő is jó pick lenne. 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Danny Watkins interjúja, már az Eagles edzőközpontból http://philly.blog.hu/2011/04/30/watkins_interju_mar_phillybol

Herzlich annyira azért nem rizikós pick, nagyon kis esély, max 3% lehet a betegség kiújulására, más szakértők szerint 100%-osan felépült. Amiért tartanak tőle, hogy a teste mennyire fogja bírni a profik ritmusát. De ő 2 éve még, betegsége előtt, bőven első körök felé volt taksálva.

Veletek ellentétben én pont a harmadik körös CB picket tudom inkább megérteni, ott szerintem már mindenki kissé project, senki nem azonnali starter szint, vagyis jól rejtegették akkor 😀 Veterán CB már úgy is kelleni fog. Sokak szerint Kolb lehet abba lesz belevonva, tehát lehet nézegetni a QB-needes csapatok CB-éit. Persze, lehet több csapatos dolog lesz.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
LB-kről.
Benn van még:
Quuan Sturdivant, (North carolina), egy jó védelemben játszott Bruce Carter mellett, nem rossz játékos de szerintem van nála jobb.
Colin McCart,h (Miami), ő egy nagyon jó pick. Nem áll le soha, mindig akció közelben van, biztos kezű és van benne fejlődési potenciál bőven. A sebessége ami kifogásolható.
Casey Matthews, (Oregon), na őt a bátyja hypolta leginkább a tavalyi játékával. Nem annyira lassú mint sokan mondják, de gyúrnia kéne még, és inkább futás ellen jó. Project játékos.
Greg Jones, (Michigan Stete), Denyhez hasonlóan én is nagyon kedvelem őt. Az egyik legjobb LB-nek tartották évekig collegeban. Sima második körös picknek tartották még Senior bowl után is. Érthetetlen hogy ennyire lecsúszott. Ő tökéletes lenne számunkra.
K J Wright , (Mississippi State) gyors, erős, jól lát a pályát, vezér egyéniség, erős oldalon játszott 3 évig collegeban. Vele sem járnánk rosszul.
Mark Herzlich, (Boston College), a hozzáállása példa értékű, súlyos betegségből gyógyult fel, ami azért hagyott némi nyomot a játékában is. Jól szerel, de a sebessége kissé megkopott. Sajnos nem lehetünk biztosak benne, hogy nem újul ki betegsége. Nagyon kockázatos pick.Shawn84
Matthewst akkor nem számolva is legalább az egyikük le fog esni a 7. választásunkig, a nagy kérdés viszont nem az, hogy kit hanem (sajnos Reidet ismerve) az, hogy miért nem közülük választottunk.
Első körben Smithet behúzhattuk volna de nem (legalább OL needre jött vki), második körben Harrist húzhattuk volna de S jött (egyre jobban tetszik ez a húzás), a harmadik körben ugyan CB de miért pont ő...
Ha választani lehetne ebből a névsorból akkor még mindig Herzlichet gondolnám, meg mivel rizikós pick ezért kis esély van is rá, hogy esetleg behúzzuk, de azért ha a listából vmelyik másik LB jönne akkor se lennék elégedetlen.Shadowt5
Herzlichet 5.-6. körben stealnek gondolom, de előtte nagy kockázati tényezőnek. Én Jones és Wrightot jobban akarom. Meg ott van még Sam Acho aki gyors, pár hete még 2. körös volt ő is, de sajnos gyengécske. Ő 3-4- be talán jobb lenne.
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
LB-kről.
Benn van még:
Quuan Sturdivant, (North carolina), egy jó védelemben játszott Bruce Carter mellett, nem rossz játékos de szerintem van nála jobb.
Colin McCart,h (Miami), ő egy nagyon jó pick. Nem áll le soha, mindig akció közelben van, biztos kezű és van benne fejlődési potenciál bőven. A sebessége ami kifogásolható.
Casey Matthews, (Oregon), na őt a bátyja hypolta leginkább a tavalyi játékával. Nem annyira lassú mint sokan mondják, de gyúrnia kéne még, és inkább futás ellen jó. Project játékos.
Greg Jones, (Michigan Stete), Denyhez hasonlóan én is nagyon kedvelem őt. Az egyik legjobb LB-nek tartották évekig collegeban. Sima második körös picknek tartották még Senior bowl után is. Érthetetlen hogy ennyire lecsúszott. Ő tökéletes lenne számunkra.
K J Wright , (Mississippi State) gyors, erős, jól lát a pályát, vezér egyéniség, erős oldalon játszott 3 évig collegeban. Vele sem járnánk rosszul.
Mark Herzlich, (Boston College), a hozzáállása példa értékű, súlyos betegségből gyógyult fel, ami azért hagyott némi nyomot a játékában is. Jól szerel, de a sebessége kissé megkopott. Sajnos nem lehetünk biztosak benne, hogy nem újul ki betegsége. Nagyon kockázatos pick.Shawn84
Matthewst akkor nem számolva is legalább az egyikük le fog esni a 7. választásunkig, a nagy kérdés viszont nem az, hogy kit hanem (sajnos Reidet ismerve) az, hogy miért nem közülük választottunk.
Első körben Smithet behúzhattuk volna de nem (legalább OL needre jött vki), második körben Harrist húzhattuk volna de S jött (egyre jobban tetszik ez a húzás), a harmadik körben ugyan CB de miért pont ő...
Ha választani lehetne ebből a névsorból akkor még mindig Herzlichet gondolnám, meg mivel rizikós pick ezért kis esély van is rá, hogy esetleg behúzzuk, de azért ha a listából vmelyik másik LB jönne akkor se lennék elégedetlen.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
A második körös Jarrett pick a jobban megbocsájtható választás szerintem. Mindenképpen szükség volt egy Safetyre, mert ha jól összeszámoljuk jelenleg 2 db van rosteren. Mikell akár marad akár nem jó húzás, csak kicsit korán, na és DeAndre McDaniel is ott volt még. Én bírom Jarrett játékát, mert jól ütközik, és picket is tud szedni ha arról van szó. Mikell ha marad is max 2 évet és utána SS-be be fog férni, ha Mikell megy akkor meg szinte azonnal. Bár még csodaműzlit kéne neki fogyasztania bőven.

Marshot sokan mondják, hogy mekkora project és milyen jó választás, de most komolyan. 3. körben? És Brandon Burton meg Curtis Brown? Marsh szerintem 4. körben simán elérhető játékos volt.
Ma tutira elképesztő állatságokat fogunk csinálni. Ha Reid megint felveszi a Hawaii inget akkor kénytelen leszek ismételten valami erős piához folyamodni. Remélem igaza lesz ezeknél a választásoknál mert Brandon Harrist, Jimmy Smitht, és még nagyon sok jó játékost passzoltunk le az elmúlt két napban.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Én 4. körben nem akarom kis Matthews-t, mert ha nem lenne a családi ág, akkor ő se lenne 4. körös prospect. Greg Jones-t szeretném nagyon, vagy Herzlich-et, ezért egyik sem lesz.Deny
Akkor inkább Herzlich
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
LB-kről.
Benn van még:
Quuan Sturdivant, (North carolina), egy jó védelemben játszott Bruce Carter mellett, nem rossz játékos de szerintem van nála jobb.
Colin McCarthy (Miami), ő egy nagyon jó pick. Nem áll le soha, mindig akció közelben van, biztos kezű és van benne fejlődési potenciál bőven. A sebessége ami kifogásolható.
Casey Matthews, (Oregon), na őt a bátyja hypolta leginkább a tavalyi játékával. Nem annyira lassú mint sokan mondják, de gyúrnia kéne még, és inkább futás ellen jó. Project játékos.
Greg Jones, (Michigan Stete), Denyhez hasonlóan én is nagyon kedvelem őt. Az egyik legjobb LB-nek tartották évekig collegeban. Sima második körös picknek tartották még Senior bowl után is. Érthetetlen hogy ennyire lecsúszott. Ő tökéletes lenne számunkra.
K J Wright , (Mississippi State) gyors, erős, jól lát a pályát, vezér egyéniség, erős oldalon játszott 3 évig collegeban. Vele sem járnánk rosszul.
Mark Herzlich, (Boston College), a hozzáállása példa értékű, súlyos betegségből gyógyult fel, ami azért hagyott némi nyomot a játékában is. Jól szerel, de a sebessége kissé megkopott. Sajnos nem lehetünk biztosak benne, hogy nem újul ki betegsége. Nagyon kockázatos pick.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát erre tényleg csak azt tudom mondani az idő eldönti végül is needekre jöttek eddig a posztokat lényegében eltaláltam csak más sorrendben. Várjuk a mai napot.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Érdekes volt ez a mai nap is. Jarret elvileg reach, de megnézve ezt a videót http://www.youtube.com/watch?v=mnCQkoIZOFg&feature=related szimpatikus a srác, van benne egy kis állat. Annyi előnyünk van, hogy őt nagyon jól ismerjük, lehet mi tudunk vmit amit a többiek nem, meglátjuk.
Marsch pedig jó felépítésű, gyors, erős, mindenképp tetszik mint project. Kezdő CB pedig mindenképpen kell, legyen ez Aso vagy pl Joseph, esetleg trade valakiért.

4. körben várok LB-t (annyira nem ismerem a prospectet idén sajnos), de még Taiwan Jonest is elnézném, mondjuk a 2. negyedik körössel, ha addig bent lesz...
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Jarrett szerintem korántsem volt akkora reach mint elsőre tűnik. Mondjuk én elfogult vagyok vele, és a Temple-t is szeretem. Szerintem se lett volna bent 3.-ban és ha hozzávesszük, hogy tudni lehetett, hogy igen tetszett a csapatnak, érthető hogy kicsit korán mentek érte. Ami megkérdőjelezhető a picknél: egymást követő 2 évben S-t húzunk a 2. körben. Lehet, hogy Mikell tényleg megy.
Harris se tetszett Reidéknek, mert a csúszása ellenére se húztuk be.

Marsh picket már nem éltem meg élőben, mert az elmúlt 2 napban 2 órát aludtam, úgyhogy elnyomott az álom. 2-3. körben szvsz már nem is várhattunk azonnali kezdő cornert, úgyhogy akár Marsh is megfelel. Van benne fejlődési lehetőség, elég fizikális amire szükségünk is van, jó 2. CB-vé képezhető szerintem. B.Burton ha jól tudom még mindig bent van, de nem hiszem hogy rámennénk, bár ki tudja. Azért 3 DB egymás után kemény lenne.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én 4. körben nem akarom kis Matthews-t, mert ha nem lenne a családi ág, akkor ő se lenne 4. körös prospect. Greg Jones-t szeretném nagyon, vagy Herzlich-et, ezért egyik sem lesz.
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Abban egyetértek, hogy CB-ből nekünk kezdő kellett volna (és ha jól emlékszem a választásunknál volt is bennt Curtis Marshnál jobb CB), viszont a Jarret választással kezdek megbarátkozni, jó lesz ő még ha kicsit magasan is választottuk.
LB-k közül bennt van még Homan, Herzlich, Greg Jones és Casey Matthews is, 7. választás a mienk, bár vannak olyanok előttünk akiknek kéne LB azért legalább 1 közölük le fog esni hozzánk, bár eddigi tendenciát nézve azért, hogy ne őt válasszuk.

több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
LB-k közül kik elérhetők még, akik jók is valamire?

Eddig első körrel elégedett vagyok, de ez a 2-3 kör, pfff... szerintem LB-t kellett volna legalább a 3. körben húzni

Clay Matthews tesójára lekéne csapni 4. körben, vagy szerintetek nem ér annyit? 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyik pick sem tetszett. 4-5. körben bármelyiket tudtuk volna húzni....

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Jaiquawn Jarrett reach szagú, de az idei safety felhozatal összességében nem vmi jó, szóval ez is közrejátszhatott a korai kiválasztásban. Safety mindenképpen kellett és gondolom a későbbieket közel sem kedvelték annyira Reid-ék, mint Őt.
Remélem ez nem jelenti egyből azt, hogy Mikell-el nem akarunk hosszabbítani. Nagyon-nagyon kéne Ő ide.

Curtis Marsh picknek örülök. Még simán van fejlődési lehetőség benne, gyors is, magas is, szerelni is tud, a lábmunkáját majd fejlesztik és akkor jó kis CB lesz belőle.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pár vodka, Spurs-Grizzlies után egyenesen szarnak tartom mai napunkat, de általában Reid tudja mit csinál. S jöhetett a drafton, de nem 2/22-re kb... Mikell-t nem engedhetjük el, hülyeség lenne, liga egyik legjobb SS-je, csak alulértékelt. Allen oké, lesérült, de szeptemberre 100%-os lesz, nem mint Graham, szóval őt se kellene váltani, ha meg versenyeztetni akarja Reid őket, akkor később is hozhatta volna.
Marsh jó pick, de project, addig meg csere csak, az meg van egy rakattal már CB-ből, nekünk kezdő kell. Szeretném naivan azt mondani, hogy Asot megszerezzük, de egyrészt, mi csoró csapat vagyunk ha cap mentes év lesz, másrészt a vezetőség korábban se mondott semmit arra, hogy akarnánk veterán CB-t, vagy Aso-t, kinti oldalak és én is elkezdtem csak hypeolni blogon.

Azért bizakodó vagyok, 4/7-re jöhetne Greg Jones, de nem fog, vagy Herzlich, de ő se fog. Pedig ez már az a kör, ahol LB érkezhet Reidet ismerve is.
Másik negyedik körrel meg húznék egy OL-t, valami C szerűt, ott tényleg bajban lehettünk. Többi meg alakul.