NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Spoiler!!!

Hát ez nagy gáz Manning hathatós közreműködésével nyert a Boys s hát nekünk sem lesz egyszerű ellenük. Bizony szereztek labdát bőven Vicknek is vigyázni kell rá rendesen. Bryant kérdéses elégggé súlyosnak tűnő sérülést szenvedett de ott van még Austin. S hát vénségére Kitna is felvette a nyúlcipőt. Nem lesz egyszerű én örülök ha a kettőből egyet megnyerünk valahogy! A védelemnek az elkövetkezendő egy hétben tessék összeszedni magát!dande
Ízi.
Manning 3 meccs 9int és mi is leszedtünk 2-t.Persze fel lesznek tüzelve az biztos....remélem helyükre tesszük őket megint. 😉Greengo
Dez Bryant eltörte bokáját (vagy legalábbis lábának valamelyik részét), de most ők azért elég kemény sorozatból jönnek (oké, 1W csak, de a Saints ellen se sokon múlt, és akkor máris 4W lenne). Ami baj, hogy Dez hiányában szerintem Witten lesz Kitna fő célpontja, mi pedig TE ellen hagyományosan szarok vagyunk...deny79
Szerintem amúgy is Ő lenne az ellenünk, mert TE ellen hagyományosan szarok vagyunk 😊, azt azért vegyük hozzá h Indy-ben idén semmi futójáték nincsen és így a D#-k könnyebben olvassák Peyton-t szerintem, míg nekünk azért van 2 jó futónk, plusz Vick is megoldja, ha nem megy a passz...szóval qrva nehéz lesz de hozni kell...plusz megnéztem a PO harcot, és még ezzel a nehéz végjátékkal is sztem nekünk van a legjobb sorsolásunk, a Chi játszik a New Englanddel, a Jets-szel, Minnesotaval, meg a Packers-szel, a Packs pedig uez csak MIN helyett Detroit, szóval nekik könnyen lehet h két vereség kalkulálva a nagyok ellen, plusz az uccsó fordulóban egymás ellen mennek, szal az egyiknek könnyen lehet 3 L a végén, nekünk meg a hazaiakat hozni kell és akkor PO, utána meg SB 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Spoiler!!!

Hát ez nagy gáz Manning hathatós közreműködésével nyert a Boys s hát nekünk sem lesz egyszerű ellenük. Bizony szereztek labdát bőven Vicknek is vigyázni kell rá rendesen. Bryant kérdéses elégggé súlyosnak tűnő sérülést szenvedett de ott van még Austin. S hát vénségére Kitna is felvette a nyúlcipőt. Nem lesz egyszerű én örülök ha a kettőből egyet megnyerünk valahogy! A védelemnek az elkövetkezendő egy hétben tessék összeszedni magát!dande
Ízi.
Manning 3 meccs 9int és mi is leszedtünk 2-t.Persze fel lesznek tüzelve az biztos....remélem helyükre tesszük őket megint. 😉Greengo
Dez Bryant eltörte bokáját (vagy legalábbis lábának valamelyik részét), de most ők azért elég kemény sorozatból jönnek (oké, 1W csak, de a Saints ellen se sokon múlt, és akkor máris 4W lenne). Ami baj, hogy Dez hiányában szerintem Witten lesz Kitna fő célpontja, mi pedig TE ellen hagyományosan szarok vagyunk...
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Spoiler!!!

Hát ez nagy gáz Manning hathatós közreműködésével nyert a Boys s hát nekünk sem lesz egyszerű ellenük. Bizony szereztek labdát bőven Vicknek is vigyázni kell rá rendesen. Bryant kérdéses elégggé súlyosnak tűnő sérülést szenvedett de ott van még Austin. S hát vénségére Kitna is felvette a nyúlcipőt. Nem lesz egyszerű én örülök ha a kettőből egyet megnyerünk valahogy! A védelemnek az elkövetkezendő egy hétben tessék összeszedni magát!dande
Ízi.
Manning 3 meccs 9int és mi is leszedtünk 2-t.Persze fel lesznek tüzelve az biztos....remélem helyükre tesszük őket megint. 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 069 — Így remélem megfelelek nektek.....
Spoiler!!!

Hát ez nagy gáz Manning hathatós közreműködésével nyert a Boys s hát nekünk sem lesz egyszerű ellenük. Bizony szereztek labdát bőven Vicknek is vigyázni kell rá rendesen. Bryant kérdéses elégggé súlyosnak tűnő sérülést szenvedett de ott van még Austin. S hát vénségére Kitna is felvette a nyúlcipőt. Nem lesz egyszerű én örülök ha a kettőből egyet megnyerünk valahogy! A védelemnek az elkövetkezendő egy hétben tessék összeszedni magát!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 069 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként, hogy mennyire volt jó döntés McNabb elküldése, avagy mennyire nem megy neki: a 3. hét óta 71.7-es ratinget hoz, az azóta legalább 100 passz kísérlettel rendelkező QB-k között a 33. 36-ból, mindössze Anderson (Cards), Gradkowski (Raiders), Clausen (Panthers) rosszabb nála.deny79
Jó hát azért más a csapat meg a rendszer is más szerintem azért nálunk máshogy állna, én egy kicsit sajnálmo nem azt, hogy elengedtük (picit azt is) hanem, hogy ott ennyire nem megy neki. Bízom benne azért még mondjuk jövőre kap még lehetőséget és nem törik meg a karrierje.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként, hogy mennyire volt jó döntés McNabb elküldése, avagy mennyire nem megy neki: a 3. hét óta 71.7-es ratinget hoz, az azóta legalább 100 passz kísérlettel rendelkező QB-k között a 33. 36-ból, mindössze Anderson (Cards), Gradkowski (Raiders), Clausen (Panthers) rosszabb nála.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 069 — Így remélem megfelelek nektek.....
SPOILER!!!

Srácok lehet, hogy megvertük a Houstont de biz nagyon jól tettük, mert, hogy ez a hétvége nagyon nem a mi szájunk íze szerint alakul az egyszer biztos. Ráadásul a Dallas is megy 16-0ra............. mi van itt????
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 824 — Apu ökölbeszorított keze
Szabler féle 50 nagy meccs/jelenet írás első része blogon. Van plusz videó, illetve vidósorozat, meg jó sok bővebb írás mindegyikről: http://philly.blog.hu/2010/12/05/50_nagy_merkozes_01deny79
Már el is olvastam délelőtt az egészet.

A meccset még nem néztem meg annyi időm nem volt sajna.

több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 824 — Apu ökölbeszorított keze
Szabler féle 50 nagy meccs/jelenet írás első része blogon. Van plusz videó, illetve vidósorozat, meg jó sok bővebb írás mindegyikről: http://philly.blog.hu/2010/12/05/50_nagy_merkozes_01deny79
Már el is olvastam délelőtt az egészet.

A meccset még nem néztem meg annyi időm nem volt sajna.

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Szabler féle 50 nagy meccs/jelenet írás első része blogon. Van plusz videó, illetve vidósorozat, meg jó sok bővebb írás mindegyikről: http://philly.blog.hu/2010/12/05/50_nagy_merkozes_01deny79
Köszi szépen, hogy kiraktad! 😊 Annyit szeretnék javasolni, hogy a cím inkább 50 nagy játék legyen. Inkább azokra van kihegyezve a dolog + vannak olyan meccsek, amelyekről két play is a listára került.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Tomeee 753
http://phillysport.blog.hu/2010/12/05/gyozelemmel_melegitett_az_eagles_a_cowboys_elleni_rangadora
Check this out.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szabler féle 50 nagy meccs/jelenet írás első része blogon. Van plusz videó, illetve vidósorozat, meg jó sok bővebb írás mindegyikről: http://philly.blog.hu/2010/12/05/50_nagy_merkozes_01
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 824 — Apu ökölbeszorított keze
Miért ne maradna?


Stabil kezdő és van egy csomó jó elkapója

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mennyibe fog nektek fájni Vick új szerződése? 😀 Mert gondolom azért Vickben van annyi tartás, hogy marad az Eaglesben.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Akármennyire is nem szeretem Vicket, óriási szezont produkál, nagyon nagy húzás volt Reidtől felszedni.
Egyébként most külön figyeltem Grahamet, sajnos nagyon láthatalan volt (első félidőt láttam).
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nagyon jó Vickes interjúk:

http://www.nfl.com/gamecenter/2010120200/2010/REG13/texans@eagles#tab:watch

Vick érdekességek:

6 passzolt TD-vel career high szezont produkálna.

3 futott TD-vel career high szezont produkálna.

692 passzolt yard kell neki a career high évhez.

572 yard kell a legtöbb futott yardos évéhez.

Az utolsó kivételével, a többi meglehet.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 069 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van, én hangoztatom már egy ideje, hogy a csapat túlértékelt. Már az alapigazság se stimmel nálunk, hogy offense neri a meccset, defense a bajnokságot, mert speciál nekünk nincs védelmünk. Van egy-egy felvillanás, de annyi. A nyomás még jön-jön, de szégyen is lenne, ha nem, amennyi pick ment DLine-ra idén, meg amilyen volt előtte. Secondary labdákat szerez, köszönhetően annak, hogy Samuel Samuel maradt, illetve minden új ember parádésan mutatkozott be idén, csak aztán vissza esett. De összeségében annyi yardot nyelünk, hogy hihetetlen. Vick és McCoy tartja a csapatot versenyben egyedül, az OLine mindent megtesz, hogy akárki van mögötte darabokban végezze, elkapáspoknál rengeteg a drop és nem csak a "kisebb" nevűektől, hanem Shady kivételével mindenkitől. Futás jól megy, kérdés menne-e, ha meccsenként étlagban nem tízszer futnánk. Akers jó, Rocca jó, visszahordás átlagos, coverage-eink botrányosak, igaz most jól ment pont.
Összeségében szerintem, ha rájátszás meglesz, legyünk elégedettek, én már most az lehetek, a 8-8 már meglesz. Egyébként érdekes lesz a tippelős játék értékelése, amit év elején adtatok még le, már most várom 😀deny79
S mit mondanál ha 4-8- lenne az állás ez a realitás 😛 ? Amúgy nagyjából valóban ez a helyzet, azért ha már négy kiváló DT-nk van nem lehet olyan formációt kitalálni ahol mondjuk három van fent egyszerre hátha meglepnénk az ellent 😊 Jó persze poszt mélység meg stb de mégis? Amúgy szerintem igazából a futás elleni védekezésünre olyan nagyon nem lehet panasz Fort-t kivéve Fostert is aránylag jól megfogtuk ha őt is száz y fölé engedjük az valóban gáz. Inkább a 3rd down szituációkban kéne nagyot javulni s akkor Vickéknek sem kéne mindig izzadniuk azon hogy muszáj pontot tenni a táblára. Azért még egy idei kulcs cserénkről nem beszéltünk: Jerome Harisson idehozatala nagyon bejött szükség van rá s hozza amit kell. Lehet ha nem lenne Shady még többet is tudna mutatni ha kell de így is szuper. A pihi meg ráfér a srácokra, jó érzés lesz nézni vasárnap az ellenfeleket mint izzadnak, pláne ha esetleg némelyik bukna.
Ja s még valami hát nem vádolhatnak minket nagy hype-l mondjuk a Bears vagy Gints fanok a saját csapatunkat illetően 😊 ... Elég lesz ha SB után gratulálnak mások nekünk 😉
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én sajnos nem tudtam nézni a meccset, beállítottam az online alarm clockot hajnal kettőre, és hajnal 4 után ébredtem fel a zajra (gyakorlatilag 2 órán keresztül szólt a trombitaszó reakció nélkül 😀 )... Nem tudtam megállni hogy megnézzem az eredményt, így boldogan telt a napom - de azért 23:15-től meglesem az ismétlést. Greengo: holnap megpróbálok összehozni egy McCoy siget e helyett a förtelem helyett 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Szerdáig szabadnapot kaptak a srácok.
Andy Reid gave his #Eagles off until Wednesday after last night's win over the Texans.

D# elemzés:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Man_Up_Why_the_D_struggled.html
+ M. Patterson, Bradley, Mikell
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Van öltözőbeli videó megint, kitört azért a srácokból, főleg Vick-ből a siker hatására pár dolog: http://www.stewartbradley55.com/2010/12/03/inside-the-locker-room-after-win-against-texans/
D-Jax pedig nyilatkozatában kiemelte, boldog Philadelphiában.
Sose szeretem, ha valaki már ilyeneket mond, az szokott, akinek felmerül, hogy elmegy.deny79
Remélem marad..nagy kedvencem és szükség is van rá itt.
Reid on Justice: Hyperextended knee. MRI showed that there was no structural damage.
Remélem a Dallas ellen már játszani fog.Bébé
Jó lenne elkerülni a falnál a komolyabb sérüléseket már idén.(mindig év vége felé esik be egy komolyabb sérülés ez idén lehetne máshogy)
Asante szinte biztos,hogy a Dallas ellen már lesz.Most is jól volt már csak biztos ami biztos alapon pihentettük.
Parker is kellene már. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Reid on Justice: Hyperextended knee. MRI showed that there was no structural damage.
Remélem a Dallas ellen már játszani fog.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Van öltözőbeli videó megint, kitört azért a srácokból, főleg Vick-ből a siker hatására pár dolog: http://www.stewartbradley55.com/2010/12/03/inside-the-locker-room-after-win-against-texans/
D-Jax pedig nyilatkozatában kiemelte, boldog Philadelphiában.
Sose szeretem, ha valaki már ilyeneket mond, az szokott, akinek felmerül, hogy elmegy.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Így van, én hangoztatom már egy ideje, hogy a csapat túlértékelt. Már az alapigazság se stimmel nálunk, hogy offense neri a meccset, defense a bajnokságot, mert speciál nekünk nincs védelmünk. Van egy-egy felvillanás, de annyi. A nyomás még jön-jön, de szégyen is lenne, ha nem, amennyi pick ment DLine-ra idén, meg amilyen volt előtte. Secondary labdákat szerez, köszönhetően annak, hogy Samuel Samuel maradt, illetve minden új ember parádésan mutatkozott be idén, csak aztán vissza esett. De összeségében annyi yardot nyelünk, hogy hihetetlen. Vick és McCoy tartja a csapatot versenyben egyedül, az OLine mindent megtesz, hogy akárki van mögötte darabokban végezze, elkapáspoknál rengeteg a drop és nem csak a "kisebb" nevűektől, hanem Shady kivételével mindenkitől. Futás jól megy, kérdés menne-e, ha meccsenként étlagban nem tízszer futnánk. Akers jó, Rocca jó, visszahordás átlagos, coverage-eink botrányosak, igaz most jól ment pont.
Összeségében szerintem, ha rájátszás meglesz, legyünk elégedettek, én már most az lehetek, a 8-8 már meglesz. Egyébként érdekes lesz a tippelős játék értékelése, amit év elején adtatok még le, már most várom 😀
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Van chemistry a csapatban! 😀

gyeek
A fiuk már biztos a következő meccsre gondoltak fejben és prezentálni támadt kedvük! 😛

Jól játszott az Eagles, sokra viszi még idén Vickel a csapat. Ki hitte volna...
gyeek
Várjunk még ezzel, eredménykövetően talán deny említette, hogy a meglehetősen túlértékeltek vagyunk és ebben szerintem sok az igazság.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
LB class kaki,MLB meg pláne,mert lassan azt is keresni kéne,ha Bradley így folytatja,de azért egy évet még adnék neki,annál azért többet rakott le az asztalra,hogy egy rossz év után kidobjuk.
CB class mélysége miatt pont nem húznék első körben cornert,viszont ezt a Hudson (G) gyereket elnézegetném a falunkban,annak ellenére,hogy Seminole 😛Newman
De miért mindenki Bradley-t akarja kitenni? Mikor szerintem az LB-ink közül a legjobb, még ha am liga szinten nem is villog idén... Sims is jó, de szerintem fejben nem nagy penge... és ki maradna még, Fokou, Gaither... ? Na ne már! 😊Gege55
Senki nem akarja kibaszni ,de úgy mint Celek mögé..mellé is érkezhetne vki aki kicsit jobban felpörgetné. 😊 Most amúgy tényleg jól játszott,de legutóbb a Bears ellen kaki volt.Greengo
Azt én is beismerem, de a Bears ellen voltak még páran akik megkaphatják a kaki jelzőt! 😊
De egy lehetséges MLB starter nem árt, hátha felpörög kicsit, vagy ha lenne valami jó MLB aki tényleg bevethető és bent marad 2-3 körben, akkor Bradleyt LoLB-ba is átlehetne tenni