NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sziasztok!

A Dallas meccs átrakásának nem örülök megint éjszakázás. Miért nem nekünk normális időben kíváncsi ránk mindenki 😊?
deeedande
Eddig is ott volt, annyi történt, hogy nem rakták át.

Egyébként Trent szerintem esélytelen DPOY-re, de az oldal ment RSS-be nekem is, megéri tényleg 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sziasztok!

A Dallas meccs átrakásának nem örülök megint éjszakázás. Miért nem nekünk normális időben kíváncsi ránk mindenki 😊?
deeedande
Nekik az a normális,tökéletes esti program a családnak. 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ja,ügyesen népszerűsíted 😊Newman
Nekem Stez ajánlotta, GM játékhoz fasza volt nagyon, amíg minden meccsről szépen játékosonként levezetett statisztika volt 😛tenorx
én is csak azokat néztem az oldalon,csak mostmár fizetni kell érte (hogy pusztuljanak el 😛)
de nem tudtam,hogy meccselemzések meg érdekességek is vannak fentNewman
Rakd be RSSbe, nekem ott van 😛
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na legalább egyre többen felfedezik az oldalt. 😀tenorx
ja,ügyesen népszerűsíted 😊Newman
Nekem Stez ajánlotta, GM játékhoz fasza volt nagyon, amíg minden meccsről szépen játékosonként levezetett statisztika volt 😛tenorx
én is csak azokat néztem az oldalon,csak mostmár fizetni kell érte (hogy pusztuljanak el 😛)
de nem tudtam,hogy meccselemzések meg érdekességek is vannak fent

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 062 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Hát én eléggé tartok ettől a meccstől mi ezen csak nagyot bukhatunk, mert ha nyerünk hozzuk ami várható ha kikapunk megint mindenki rajtunk köszörüli a nyelvét és a PO-ról kb lemondhatunk sőt az egál mérlegért is izgulhatunk. Úgyhogy van tét bőven. A Dallas meccs átrakásának nem örülök megint éjszakázás. Miért nem nekünk normális időben kíváncsi ránk mindenki 😊? Mondjuk a hangulatomon eléggé javított az El Classico 😊 (Eaglesmcnabbnek itt őszinte részvétem) remélem ezen csütörtökön még tovább javítanak (s Easglesmc-n is 😉 ). Westi-nek meg nagyon örülök bízom benne, hogy nemcsak egymeccses volt ez a teljesítmény (Gore-t azért sajnálom).

deee
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amiről még kevés szó esett,Trent,mint DPOY?Benne van szvsz.

http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/26/defensive-player-of-the-year-never-gets-old-for-cole/Newman
Na legalább egyre többen felfedezik az oldalt. 😀tenorx
ja,ügyesen népszerűsíted 😊Newman
Nekem Stez ajánlotta, GM játékhoz fasza volt nagyon, amíg minden meccsről szépen játékosonként levezetett statisztika volt 😛
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amiről még kevés szó esett,Trent,mint DPOY?Benne van szvsz.

http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/26/defensive-player-of-the-year-never-gets-old-for-cole/Newman
Na legalább egyre többen felfedezik az oldalt. 😀tenorx
ja,ügyesen népszerűsíted 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amiről még kevés szó esett,Trent,mint DPOY?Benne van szvsz.

http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/26/defensive-player-of-the-year-never-gets-old-for-cole/Newman
Na legalább egyre többen felfedezik az oldalt. 😀
Szerintem sajnos nem esélyes, eléggé underrated játékos.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amiről még kevés szó esett,Trent,mint DPOY?Benne van szvsz.

http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/26/defensive-player-of-the-year-never-gets-old-for-cole/

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aki nagyon unatkozik, annak ajánlom. Extra hosszú, de ha a végére érsz, kárpótol majd a kép mindenért: http://philly.blog.hu/2010/11/30/week_13_vs_houston
több mint 13 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Egyébként Reid miért gondolta, hogy vissza kell térni a full passz Ohoz? McCoy futott 10szer összesen 44 VIck passz mellett.tenorx
2 éve Reid megmondta,hogy mi pass-heavy offenset tolunk,az mellékes,hogy van mellé egy potenciális 1000+yardos futónk,aki meccsenként megkapja 10-szer a labdát.....Newman
Mondjuk az elkapásokkkal pótolja a kevés futópróbálkozást.

Ha már itt tartunk, csütörtökön nem csak Andre Johnson miatt kell aggódni, hanem az NFL-t all-purpose yardokban vezető Arian Foster is hozzánk látogat. Úgy érzem lesznek gondjai a védelemnek ... 😕BleedingGreen
Lesz-lesz, de azt tegyük hozzá gyorsan h idén a D# nem akárkiket vett le a pályáról C2KJ, Frank Gore, Turner, Portis...remélem h folytatják ezt a vonalat, de majd kiderül...viszont Vick passzoknak, sőt futásoknak is nagyon sülniük kell, mert most lehet parádézni, ha M. Williams, meg az elég szürke Cushing formán kívül lesz...remélem!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
The #Eagles-#Cowboys game on Dec. 12 will remain an 8:20 (ET) start. The official announcement should come soon.
Mindenki minket akar. 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Egyébként Reid miért gondolta, hogy vissza kell térni a full passz Ohoz? McCoy futott 10szer összesen 44 VIck passz mellett.tenorx
2 éve Reid megmondta,hogy mi pass-heavy offenset tolunk,az mellékes,hogy van mellé egy potenciális 1000+yardos futónk,aki meccsenként megkapja 10-szer a labdát.....Newman
Mondjuk az elkapásokkkal pótolja a kevés futópróbálkozást.

Ha már itt tartunk, csütörtökön nem csak Andre Johnson miatt kell aggódni, hanem az NFL-t all-purpose yardokban vezető Arian Foster is hozzánk látogat. Úgy érzem lesznek gondjai a védelemnek ... 😕


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként Reid miért gondolta, hogy vissza kell térni a full passz Ohoz? McCoy futott 10szer összesen 44 VIck passz mellett.tenorx
2 éve Reid megmondta,hogy mi pass-heavy offenset tolunk,az mellékes,hogy van mellé egy potenciális 1000+yardos futónk,aki meccsenként megkapja 10-szer a labdát.....Newman
Írtátok már fentebb, de szerintem nagyon fontos, hogy ez a fal futásblokkolásban nagyon gyenge. Különösen a Cole-Justice oldal pocsék. Mondjuk Cole játéka minősíthetetlen volt a Bears ellen run blockban/pass protectionben egyaránt. És hát McGlyn is messze van még attól, hogy stabil futójátékot lehessen rá építeni.
Ahhoz képest, hogy volt ennél sokkal jobb falunk is néhány éve, kifejezetten sokat futottunk eddig.
A szóban forgó RB-t pedig ugye egy nagyon komoly run blocking támadófallal hozta össze a jósorsa és most meg is lesz a játéklehetősége...
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Reid örök életében ilyen volt. Idén már így is engedett, ennyi futásunk nem volt a Reid-éra alatt az első 12 héten, mint most. (Oké, Vick is besegít, de akkor is) Illetve ilyen jó átlagot se futottunk még.

SPOILER nálam is akkor:
Westbrook 4. legtöbb futott yardját szerezte tegnap karrierje során.
Ezzel kapcsolatban megszólalt Shady McCoy is, este lehet majd olvasni szokott helyen.

Véleményem szerint kellene egy McCoy stílusú és képességű RB a csapatba, hogy minden játéknál benne legyen a lehetősége a futásnak, illetve a futóhoz passzolásnak...
Ugye tudjátok kire gondolok... 😀tűzoltó
Ezt nem értem! Kellene egy Shady tipusú játékos a csapatba? Egy olyan, aki már van? Miért? McCoy jól kap el, jól fut, így csak back-up RB kell mögé? Vagy arra akartál utalni, hogy jól jönne Westbrook a háznál? Mert azért ne ájuljunk még el hirtelen, tegnap nagy meccse volt, de a Cards ellen egyrészt, másrészt egy éve pihent erre a meccsre körülbelül.deny79
"így csak back-up RB kell mögé?"
Igen, arra gondoltam, hogy az elküldött (Martell Mallett ) újonc RB megfelelne erre a feladatra, és tanulhatna sokat, és pár éven belül kialakulhatna az utánpótlás...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Reid örök életében ilyen volt. Idén már így is engedett, ennyi futásunk nem volt a Reid-éra alatt az első 12 héten, mint most. (Oké, Vick is besegít, de akkor is) Illetve ilyen jó átlagot se futottunk még.

SPOILER nálam is akkor:
Westbrook 4. legtöbb futott yardját szerezte tegnap karrierje során.
Ezzel kapcsolatban megszólalt Shady McCoy is, este lehet majd olvasni szokott helyen.

Véleményem szerint kellene egy McCoy stílusú és képességű RB a csapatba, hogy minden játéknál benne legyen a lehetősége a futásnak, illetve a futóhoz passzolásnak...
Ugye tudjátok kire gondolok... 😀tűzoltó
Ezt nem értem! Kellene egy Shady tipusú játékos a csapatba? Egy olyan, aki már van? Miért? McCoy jól kap el, jól fut, így csak back-up RB kell mögé? Vagy arra akartál utalni, hogy jól jönne Westbrook a háznál? Mert azért ne ájuljunk még el hirtelen, tegnap nagy meccse volt, de a Cards ellen egyrészt, másrészt egy éve pihent erre a meccsre körülbelül.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egyébként Reid miért gondolta, hogy vissza kell térni a full passz Ohoz? McCoy futott 10szer összesen 44 VIck passz mellett.tenorx
2 éve Reid megmondta,hogy mi pass-heavy offenset tolunk,az mellékes,hogy van mellé egy potenciális 1000+yardos futónk,aki meccsenként megkapja 10-szer a labdát.....

több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Véleményem szerint kellene egy McCoy stílusú és képességű RB a csapatba, hogy minden játéknál benne legyen a lehetősége a futásnak, illetve a futóhoz passzolásnak...

Ugye tudjátok kire gondolok... 😀

Szerintem bátrabban kellene hívni a játékokat, illetve változatosan.
Rengeteg lehetőség van a jól(is) futó WR játékosainkban, illetve a jól(is) elkapó RB játékosunkban.
Lehet, hogy majd a rájátszásban bontakozunk ki, és meglepjük az ellenfeleket a trükkös, és változatos játék hívásokkal....
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Egyébként Reid miért gondolta, hogy vissza kell térni a full passz Ohoz? McCoy futott 10szer összesen 44 VIck passz mellett.tenorx
Miért, mikor tért el tőle? 😀
Én már rég belenyugodtam. Nekünk ez a játékunk. A Bears 2 high safety-s felállása ellen is kézenfekvő lett volna egy kicsit többet futni, de gyorsan hátrányba kerültünk és utána már ment a passz-őrület + az O-lineunk runblokkban sem valami fényes.

Reid akkor se futna, ha az ellenfél D-line nélkül állna fel. Nála a futás annyi, hogy: ha nem sikerül legalább 5 yd-ot hozni az első futó próbálkozásból, akkor már abban a drive-ban nemigen futunk. Ha sikerül jobban futni elsőre, akkor talán még próbálkozunk. Illetve, ha vezetünk akkor órapörgetésre még hajlandó használni a futást.
Viszont 3. és 4.&kevésnél meg bele vannak szerelmesedve a Qb-draw-ba (és ezt shotgunból persze 😀 ) Engem meg ezzel lehet kiüldözni a világból.

Inkább az a baj, hogy RZ-ban alig futunk. Ott azért már kéne, mert az ellenfélnek ott jóval könnyebb dolga van ha tudja, hogy passzra számíthat+teljesen elveszi a playaction lehetőségét is stb.


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Egyébként Reid miért gondolta, hogy vissza kell térni a full passz Ohoz? McCoy futott 10szer összesen 44 VIck passz mellett.tenorx
Gondolom mert a Bears ligamásodik futás ellen és hamar nagy hátrányba kerültünk, de nálunk ez lehet egyszerűen Reid hülyesége is.

SPOILER ARI-SF

Westbrook is back in the business! Gore szezonjának vége csipősérülés miatt Westi pedig nagyon belehúzott: 136 yard 1TD
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként Reid miért gondolta, hogy vissza kell térni a full passz Ohoz? McCoy futott 10szer összesen 44 VIck passz mellett.
több mint 13 éve
Tomeee 753
Írásom a meccsről: http://phillysport.blog.hu/2010/11/30/vereseggel_tavozott_chicagobol_az_eagles#more2482646

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Eagles

37. Proving he belongs
Dátum: 1974. szeptember 27.
Ellenfél: Dallas Cowboys
Főszereplők: Bill Bergey és Joe Lavender


"Bill Bergey makes a statment in his first game at the Vet."

Az újonnan igazolt középső linebacker - akiért két első körös picket adtak a Bengals-nak - 7-0-ás Cowboys-vezetésnél és az Eagles 1 yardosánál fumble-t harcol ki, a labdát Joe Lavender kapja fel és a bal oldalvonal mellett 96 yardon át touchdownra száguld vele.



36. Westbrook takes a knee
Dátum: 2007. december 16.
Ellenfél: Dallas Cowboys
Főszereplő: Brian Westbrook, Jon Runyan


"Brian Westbrook has been pursued throughout his life by linebackers and safeties. This was the first time he was cahsed down by one of his teammates."



http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d80529f25/Week-15-Brian-Westbrook-highlights

35. Bush whacked
Dátum: 2007. Január 13.
Ellenfél: New Orleans Saints
Főszereplő: Sheldon Brown


"Sheldon Brown defended the play so much in practice that he grew tired of it. Then he saw it for real and couldn't believe his eyes."



http://www.youtube.com/watch?v=XqmdI3tVuMA&feature=related

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Parker és Cooper nem edzett.
Asante pedig limitáltan.
DeSean nem adott interjút az riportereknek.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Idén a short yardos szitukban nem vagyunk szarok:
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/28420/need-a-yard-call-rams-not-seahwaks
A GB ellen jól jött volna még 1 sikeres próbálkozás. 😊
Aránylag elég sokszor kerülünk ilyen szituba.