NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Andre nem lesz eltiltva:
http://www.myfoxhouston.com/dpp/sports/nfl/101129-andre-johnson-will-not-be-suspended?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
Mint Eagles fan ezt nagyon sajnálom, de mint NFL fan egyáltalán nem.

Még1 indok, hogy Asante visszajöjjön. (100%-os állapotban)Bébé
OFF

Hát nem tudom, azért én NFL fanként is sajnálom, mert nem szabadna hagyni, hogy ilyen irányba menjen el ez a játék. Erre ott van a hoki, meg a box. Mondom ezt úgy, hogy szeretem Andre Johnson-t és a Houston is szimpi. Eagles fanként meg főleg sajnálom, hogy nem tiltották el. Ja és ettől még Finnegan egy köcsög kis csicska, aki csak dumálni tud, de leütik, mint egy kislányt...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Andre nem lesz eltiltva:
http://www.myfoxhouston.com/dpp/sports/nfl/101129-andre-johnson-will-not-be-suspended?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
Mint Eagles fan ezt nagyon sajnálom, de mint NFL fan egyáltalán nem.

Még1 indok, hogy Asante visszajöjjön. (100%-os állapotban)
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Amúgy sztem a lehető legjobbkor jött ez a pofon.Kicsit kezdtünk elszállni(nagy volt a hype).Most rendbe kell tenni a fejekben mindent...és haladhatunk a kitűzött cél felé. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 062 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem kevesen nézték a meccset:
AMERICA'S GAME OF THE WEEK (Bears/Eagles) notched an amazing 18.0/32 on FOX, the highest-rated #NFL game of this season on any networkBébé
S naná hogy égtünk :/ inkűább nézzék fel ennyien s nyerjünk még azt is bevállalom ha miénk lesz az utóbbi tíz legkevésbé nézett SB-je de megnyerjük. Hol van az még 😛
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Nem kevesen nézték a meccset:
AMERICA'S GAME OF THE WEEK (Bears/Eagles) notched an amazing 18.0/32 on FOX, the highest-rated #NFL game of this season on any network
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
DeSean hibái meg tegnap nem jöttek jól, nem tudom, hogy vajon nem-e ezért volt ideges. Remélem helyre áll a béke, szerintem nem Vickkel volt egyébként az ellentét, hanem Reiddel.somebody08
Azóta kiderült hogy az volt a Jackson frusztrációjának oka, hogy Reid a meccs után az öltözőben nyíltan kritizálta őt a csapattársak előtt. Reid-et eléggé felhúzta azzal, hogy a meccs előtt a bemelegítést nem vette komolyan, csinálta a szokásos hülyeségeit, ami ma a vereséggel együtt már nem fért bele Reid-nél.
Egy kis hülyéskedés belefér, de szvsz Desean már sokszor kicsit túlzásba viszi. Pl. nem ugrasz oda a meccsen chestbumpolni a Reid-del, még ha ez vicces is. Vannak edzők akik benne vannak az ilyesmiben, szerintem Reid nem ilyen. Megnyert meccs után talán lehet vele hülyülni, de meccs előtt és alatt nem. Vagy sikerül rávenni Desean-t, hogy vegye kicsit komolyabban a dolgokat, mert ha nem akkor szerintem nem kétséges hogy Andy vagy ő fog-e távozni a csapattól.

http://blogs.delawareonline.com/eagles/2010/11/28/jackson-gets-under-reids-skin/


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Egy kemény D ellen játszottunk tegnap, talán jókor jött a pofon, nincs és nem is lehet para az a 8-8 meglesz, amivel sokan kiegyeztek volna szezon előtt!
Nekem az jött le hogy Celek és talán Avant lett volna a meglepi a maciknak, csak Vick nem nagyon találta el Brentet, de van még idő majd összeszoknak… 😉
Nem hinném, hogy azért kaptunk ki, mert Samuel nem volt a pályán, ő sem tudott volna ott lenni minden kritikus szituációban, persze tudom a jelenléte is sokat számít, de azért az nem minden, neki is szoktak rossz napjai lenni (sajna)...greenboy
8-8?Én azon már besírnék...szó sem lehet róla. 😉 Avant kitűnő munkát végzett tegnap,kellett is mert neki is volt szarabb meccse legutóbb.Celeknek tényleg többet kéne passzolni.Elég kedvtelenül játszik mostanában.Samuel hiánya meg nagyon odabaszott....ha megfigyeled a kulcsszituációk pont az ő oldalán történtek...még mindig azt mondom ha ő játszik teljesen más a játék képe.(persze a vereséghez kellett a gyengélkedő LB sor munkája is....elképesztő,hogy Fokou-t lehet kiemelni a kezdő sorból)Greengo
+1

8-8??? Az Kolbbal volt, belekalkulálva, hogy ő nem tud mást tenni, csak lefeküdni, ha a szar falunk miatt jön a sack, plusz akkor még nem volt szó egy ilyen McCoyról. Jelen esetben a 10-6-os mérleggel való PO lemaradás a minimum, amiért nem rúgom szét a szobám berendezését.

Celekhez meg annyit, hogy Vick mondta, hogy mindig attól fél, hogy túldobja DeSean, de olyan rohadt gyors, hogy odaér. Maclin idén kb még csak állva kapta a labdát, szóval szerintem ezért dobja túl Celeket, mert tényleg kicsit túldobja az embereit. DeSean hibái meg tegnap nem jöttek jól, nem tudom, hogy vajon nem-e ezért volt ideges. Remélem helyre áll a béke, szerintem nem Vickkel volt egyébként az ellentét, hanem Reiddel.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mind a 4 TD-t Cutler Samuel oldalára dobta... nem tudom volt-e már. Hanson csak back-up szint, ez kiderült. De nem ezen múlott, az egész csapat szar volt.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Egy kemény D ellen játszottunk tegnap, talán jókor jött a pofon, nincs és nem is lehet para az a 8-8 meglesz, amivel sokan kiegyeztek volna szezon előtt!
Nekem az jött le hogy Celek és talán Avant lett volna a meglepi a maciknak, csak Vick nem nagyon találta el Brentet, de van még idő majd összeszoknak… 😉
Nem hinném, hogy azért kaptunk ki, mert Samuel nem volt a pályán, ő sem tudott volna ott lenni minden kritikus szituációban, persze tudom a jelenléte is sokat számít, de azért az nem minden, neki is szoktak rossz napjai lenni (sajna)...greenboy
8-8?Én azon már besírnék...szó sem lehet róla. 😉 Avant kitűnő munkát végzett tegnap,kellett is mert neki is volt szarabb meccse legutóbb.Celeknek tényleg többet kéne passzolni.Elég kedvtelenül játszik mostanában.Samuel hiánya meg nagyon odabaszott....ha megfigyeled a kulcsszituációk pont az ő oldalán történtek...még mindig azt mondom ha ő játszik teljesen más a játék képe.(persze a vereséghez kellett a gyengélkedő LB sor munkája is....elképesztő,hogy Fokou-t lehet kiemelni a kezdő sorból)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Pfff ilyen passer ratinggel nem különösebben jó?😀 pfff ennél jobb akkor sose legyen...anfernee
Gratulálok! Egy éjjel fél 3-kor írt hsz-ben sikerült találnod egy nem teljesen helytálló megállapítást.

Amúgy a 247 passzolt yard nem is olyan sok ahhoz képest, hogy milyen vakon védekeztünk.

De mivel látom, hogy már-már kórosan vágynak a Bears fanok az elismerésre (én egyébként addig voltam boldog amíg nem
hypoltak minket Vick miatt), leírom én is: Cutlernek kiváló meccse volt, a 4 TD passz int nélkül magáért beszél, Forte-val nem tudtunk mit kezdeni, a védelem meg megfelelően tartotta Vickéket, simán meglesz a PO a Bearsnek, ha így folytatják.BleedingGreen
Éjjel fél 3kor is ez volt a rating.Greengo meg csak azért kapta mert ismerem személyesen is...amúgy meg leszarom h kit h ismernek el ahogy Urlacher is mondta meccs végén,azt is ha Jay csak 100yardot passzol amig nyerünk.anfernee
Attól még nem lesz jó QB mert egy meccsen naggyá tettük.Semmi xtrát nem mutatott int-re meg esélye sem volt..még akkor se lett vna ha egyenesen a CB kezébe dobja 😀 😛 Természetesen a statja jól mutat.....Ismétlem magam NEM VOLT NEHÉZ DOLGA....és ezt vagy észrevesszük vagy nem. De nem szeretnék ezzel a témával foglalkozni..csak egy reagálás volt a korai Cutler fényezés ellen.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Egy kemény D ellen játszottunk tegnap, talán jókor jött a pofon, nincs és nem is lehet para az a 8-8 meglesz, amivel sokan kiegyeztek volna szezon előtt!
Nekem az jött le hogy Celek és talán Avant lett volna a meglepi a maciknak, csak Vick nem nagyon találta el Brentet, de van még idő majd összeszoknak… 😉
Nem hinném, hogy azért kaptunk ki, mert Samuel nem volt a pályán, ő sem tudott volna ott lenni minden kritikus szituációban, persze tudom a jelenléte is sokat számít, de azért az nem minden, neki is szoktak rossz napjai lenni (sajna)...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
10 oka vereségnek szerintem olvasható fenn, meg a megdöntött rekordok is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hejj, ez nem volt jó.

Rossz kezdés O és D részről is, aztán a D összekapta magát, akkor jött kb 10 perc alatt 3-4 sack is, viszont utána szétszívattak minket. A végeredmény szoros, de nagyon rosszul játszottunk. A D-be nagyon kell Asante. Patterson ma is egész jó volt (amikor Knox keze elől elütötte a labdát a pálya másik széléről szaladva, valami frenetikus volt), csak ott volt a másik oldal, Lindley rookie, Hanson meg csak nickelbe jó, szélre nagyon lassú. Ha ott Asante álldogál, akkor tényleg más lett volna. Mikell se volt a helyzet magaslatán a meccs nagy részében. Bradley hatalmas csalódás, még nem írom le, de nem férnek bele ilyen meccsek egy 4-3as mlb-től.
Az O se volt jó, hiányzott az a bizonyos plusz, 1-1 nagy játék. Az a baj, hogy a támadófal nem elég a futásblokkokhoz, így ezt hamar kiírtották a játékunkból, a hosszú játékokat megfékezték a 2 mélyen maradó S-el, Vickre meg folyamatosan tolták a falat, így nem volt elég ideje. Az elkapóinkat nagyon szeretem, viszont továbbra sincs egy No. 1 elkapónk. Djax hatalmas playmaker, de nem az, nem is lesz. Maclin már inkább lehetne (bár lehetne nagyobb), de tőle meg az nem tetszik, hogy állandóan lefekszik, pedig a RAC iszonyatosan fontos dolog, a macik elkapói biztos hogy több yardot szereztek ezen a meccsen RAC-ból mint tisztán elkapásból.

Amiről úgy látom eddig nem volt szó: a pálya. Vállalhatatlanul szar volt, össze vissza csúszkáltunk, ez egy ilyen gyors csapatnál mint mi nagyon nagy hátráltató tényező.

Temetni nem kell a csapatot, csoportgyőzelem kell idén, ehhez meg kell verni a Giants-et idegenbe, akkor nagyon jó esélyeink lesznek. A Bearstől ki lehet kapni, sajnos ez benne van a játékban. A Houston kötelező győzelem kell, hogy legyen, a Dallas meg kemény lesz, de hozni kell, képes rá a csapat.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sajnálom a vereséget nagyon, ez most ilyen volt, remélem intő példa és összeszedi magát a csapat, RZ halál, Asante nélkül eléggé rossz vékony a CB sor...
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Graham milyen volt? Láttam, hogy 3 tackle meg 1 sack, de inkább a benyomások érdekelnek 😊tenorx
Jó volt, nem volt elveszve a pályán.... volt pár sztitu mikor tudott volna 1-1 tacklet csinálni csak nem jött össze, de ott a volna 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Na a harmadik negyed közepétől sikerült látnom as meccset (én mazochista) s bár nyilván akkor már nem hajtott úgy a Bears de azt mondom abból amit láttam hogy ez így vállalható. Nyilván nem lehet minden meccsen 100%-n koncentrálni most nem jött össze ez van. 2 dolog bár ezek már szokásosak: RZ Off: D-Jax dropp TD megint, pedig Celeknek nem volt egyszerűbb dolga. Remélem így Vick is elkezd jobban játszani rá. 3down def...hihetetlen, hogy ezeket meccsről meccsre benyeljük. Ha ezeken javítunk s Vicknek megint 240 passzonként jön egy int, akkor nem kell annyira aggódni. A second-vel pedig úgy vagyok, hogy fejleszthető. Gyakorlatilag kezdő CB-k nélkül álltunk fel. De az nyilvánvaló, hogy OL-túl CB-t kell találnunk majd az OFF-seasonba. Bízom benne a team chemistry ettől a vereségtől nem omlik össze sőt erősít s csütörtökön javítunk. Most reálisnak a 8-8t látok s jövőre ha együtt tartjuk a gárdát lehet építkezni.
Ricsi pedig menjen a tudja hová........ miatta el fogom kezdeni utálni a Chiefst pedig az AFC-ből nekik drukkolok. Na jó nem süllyedek le az ő szintjére.....dande
Desean elejtett TD-jénél lehetett látni, hogy azért nem koncentrált rendesen a labdára, mert már fél szemmel az érkező safetyt nézte akitől nagyot kapott volna ha elkapja a passzt. Azért tudat alatt tart a nagy ütésektől, de egy ilyen durva ütés után amit az idén is kapott én nem tudom okolni. Viszont a rout-jait megfuthatná rendesen, mert hajlamos ellinkelni a dolgokat és ha az első opcióra nem kap labdát, akkor néha nem igyekszik újra üresbe mozogni, hanem inkább mérgelődik.

Nem is tudom eldönteni, mi a nagyobb need-ünk az O-line vagy a CB. N. Cole-t az esete java részében szívatták, rengetegszer jött a nyomás a jobb oldali lyukakon amit neki vagy Justice-nak kellett volna őrizni. Justice szerintem túl sok teret engedett a passrushereknek, nem támadta meg őket rendesen, inkább hátrált, bele Vick hátába.

SportTV-s meccset már régóta elvétve nézek, akkor se ha minket adnak (különösen akkor nem). Én kb akkor hagytam abba mikor ilyen sms-eket olvastak be, hogy: milyen számítógép van a Qb karjára rakva, amit a playek előtt nyomkod vagy a Ravens SB esélyes csapat lenne, ha megvennék (sic!) Brady-t és Moss-t 😀 Inkább külföldi csatornákon nézem vagy stream-en.


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 062 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na a harmadik negyed közepétől sikerült látnom as meccset (én mazochista) s bár nyilván akkor már nem hajtott úgy a Bears de azt mondom abból amit láttam hogy ez így vállalható. Nyilván nem lehet minden meccsen 100%-n koncentrálni most nem jött össze ez van. 2 dolog bár ezek már szokásosak: RZ Off: D-Jax dropp TD megint, pedig Celeknek nem volt egyszerűbb dolga. Remélem így Vick is elkezd jobban játszani rá. 3down def...hihetetlen, hogy ezeket meccsről meccsre benyeljük. Ha ezeken javítunk s Vicknek megint 240 passzonként jön egy int, akkor nem kell annyira aggódni. A second-vel pedig úgy vagyok, hogy fejleszthető. Gyakorlatilag kezdő CB-k nélkül álltunk fel. De az nyilvánvaló, hogy OL-túl CB-t kell találnunk majd az OFF-seasonba. Bízom benne a team chemistry ettől a vereségtől nem omlik össze sőt erősít s csütörtökön javítunk. Most reálisnak a 8-8t látok s jövőre ha együtt tartjuk a gárdát lehet építkezni.
Ricsi pedig menjen a tudja hová........ miatta el fogom kezdeni utálni a Chiefst pedig az AFC-ből nekik drukkolok. Na jó nem süllyedek le az ő szintjére.....
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Cutler nem volt rossz(különösebben jó sem) ,de nagyon egyszerű dolga volt.Majd ha visszanézitek számoljátok össze hány passza ment Lindleyre vagy Hansonra.Greengo
Pfff ilyen passer ratinggel nem különösebben jó?😀 pfff ennél jobb akkor sose legyen...anfernee
Gratulálok! Egy éjjel fél 3-kor írt hsz-ben sikerült találnod egy nem teljesen helytálló megállapítást.

Amúgy a 247 passzolt yard nem is olyan sok ahhoz képest, hogy milyen vakon védekeztünk.

De mivel látom, hogy már-már kórosan vágynak a Bears fanok az elismerésre (én egyébként addig voltam boldog amíg nem
hypoltak minket Vick miatt), leírom én is: Cutlernek kiváló meccse volt, a 4 TD passz int nélkül magáért beszél, Forte-val nem tudtunk mit kezdeni, a védelem meg megfelelően tartotta Vickéket, simán meglesz a PO a Bearsnek, ha így folytatják.BleedingGreen
Éjjel fél 3kor is ez volt a rating.Greengo meg csak azért kapta mert ismerem személyesen is...amúgy meg leszarom h kit h ismernek el ahogy Urlacher is mondta meccs végén,azt is ha Jay csak 100yardot passzol amig nyerünk.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Cutler nem volt rossz(különösebben jó sem) ,de nagyon egyszerű dolga volt.Majd ha visszanézitek számoljátok össze hány passza ment Lindleyre vagy Hansonra.Greengo
Pfff ilyen passer ratinggel nem különösebben jó?😀 pfff ennél jobb akkor sose legyen...anfernee
Gratulálok! Egy éjjel fél 3-kor írt hsz-ben sikerült találnod egy nem teljesen helytálló megállapítást.

Amúgy a 247 passzolt yard nem is olyan sok ahhoz képest, hogy milyen vakon védekeztünk.

De mivel látom, hogy már-már kórosan vágynak a Bears fanok az elismerésre (én egyébként addig voltam boldog amíg nem
hypoltak minket Vick miatt), leírom én is: Cutlernek kiváló meccse volt, a 4 TD passz int nélkül magáért beszél, Forte-val nem tudtunk mit kezdeni, a védelem meg megfelelően tartotta Vickéket, simán meglesz a PO a Bearsnek, ha így folytatják.


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Eagles

40. Put me in, Coach!
Dátum: 1969. október 19.
Ellenfél: Dallas Cowboys
Főszereplő: Bill Bradley


"After begging for a chance, Bradley returns Staubach's interception for a touchdown in NFL debut."



"On his first NFL play from scrimmage, the 22-year old safety stepped in front of one Hall of Famer (Mike Ditka) and intercepted a pass thrown by another Hall of Famer (Roger Staubach) before nearly getting run down by yet another Hall of Famer (Bob Hayes)."

39. Gutting it out
Dátum: 2005. február 6.
Ellenfél: New England Patriots
Főszereplő: Donovan McNabb




http://www.youtube.com/watch?v=bUJxHT4RVys 4:09-től!

DMC 30 yardos touchdown-passza Greg Lewis-nak, ami egy darabig még életben tartotta a Sasok reményeit a Super Bowl-győzelemre. A fejezet címválasztása picit utal McNabb "rókázására" is, de inkább azt hangsúlyozza, hogy az irányítónak mennyi late hitet kellett elviselnie a Pats védőitől, s hogy ezzel együtt tudott derekasan helytállni.

38. A new era
Dátum: 1995. szeptember 10.
Ellenfél: Arizona Cardinals
Főszereplő: William Thomas




"The 1995 Eagles were looking for an identity, looking for hope, looking for a win. And on a Sunday night at Sun Devil Stadium, William Thomas made sure all of the above.

Thomas intercepted Arizona QB Dave Krieg early in the second quarter and returned it 37 yards for a touchdown, the first TD of the Ray Rhodes era. It gave the Eagles a 7-0 lead on the way to a 31-19 win that propelled them to a 10-6 season."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Cutler nem volt rossz(különösebben jó sem) ,de nagyon egyszerű dolga volt.Majd ha visszanézitek számoljátok össze hány passza ment Lindleyre vagy Hansonra.Greengo
Pfff ilyen passer ratinggel nem különösebben jó?😀 pfff ennél jobb akkor sose legyen...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
“I had a lot of options on that play and I could have went strong side to Brent Celek, I went backside,” Vick said. “I could have pulled it down and ran it. so many things other than the turnover. I solely take responsibility for that. I have to be better in the red zone, have to get better in our red zone efficiency and get more touchdowns than field goals.

DeSean Jackson had a quiet night (2-26 and a couple of drops). He reportedly was mad after the game, possibly at Vick. In his postgame PC Vick said everything was cool. We must get the ball to our playmaker better than we are.

Remélem, hogy nem Vick-re mérges DeSean. Múltkor is ejtett el TD-t, most is. Illetve nehéz úgy fly passzokat dobni, hogy a safetyk 30 yard-dal a los mögött zónáznak.

Reid elég ideges volt:
That's about as angry as I've seen Reid after a game in a long time.

Jackson at first had his head in his hand, then put on headphones. Later he had a few animated conversations with Vick, Maclin and McCoy.
Bébé
Gondolom majd Reid-ék tisztázzák vele, hogy az ilyen hisztinek nálunk nemigen van helye. Ez talán még az öltözőben, csapattársak között belefér, remélem majd elsimítják egymás között. Ha nyíltan (a sajtónak) is panaszkodna Jackson akkor villámgyorsan trade blockon találhatja magát a szezon után, mert nálunk nem tolerálják a nyilvános hisztit (lásd T.O.).


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
“I had a lot of options on that play and I could have went strong side to Brent Celek, I went backside,” Vick said. “I could have pulled it down and ran it. so many things other than the turnover. I solely take responsibility for that. I have to be better in the red zone, have to get better in our red zone efficiency and get more touchdowns than field goals.

DeSean Jackson had a quiet night (2-26 and a couple of drops). He reportedly was mad after the game, possibly at Vick. In his postgame PC Vick said everything was cool. We must get the ball to our playmaker better than we are.

Remélem, hogy nem Vick-re mérges DeSean. Múltkor is ejtett el TD-t, most is. Illetve nehéz úgy fly passzokat dobni, hogy a safetyk 30 yard-dal a los mögött zónáznak.

Reid elég ideges volt:
That's about as angry as I've seen Reid after a game in a long time.

Jackson at first had his head in his hand, then put on headphones. Later he had a few animated conversations with Vick, Maclin and McCoy.
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Lényegében az egyetlen pozitívum a meccs kapcsán az egyéni statok. (T. Cole, Graham. Vick, McCoy, Avant, Maclin, Celek)

2. félidőben alig tudtunk nyomást helyezni Cutler-re.
Bradley fent és lent. Azt hiszem 2x is misstackle-t csinált, amiből hosszú futások lettek.
Lindley-től és Hanson-tól ezt vártam. Mindenki tudta, hogy itt nagyon sebezhetőek leszünk.
Asante nagyon-nagyon hiányzott innen.
ST-nk visszatért az év eleji ritka szar formájához. Csakúgy mint a futás elleni D#-ünk. Ellenben Dixon-nak volt pár szép megmozdulása.
Egyszerűen jobb volt a Bears. Végig a kezükben tartották a meccset.

Azért olyan nagy baj nincsen. Csütörtökön meg kell verni a Texans-t és akkor jöhet egy kis pihi.Bébé
Egyetértve két dologgal egészíteném ki (mármint a pozitívumokat):
[list=*]
[/list]100 yard alatt tartottuk a penalty-kat, :/
Celek mintha életjelet adott volna magáról (néhány passz nem az ő hibájából nem ért célt).

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Redzone offense: 1/5
Redzone defense: 3/4
Siralmas. Inkább lenne kevesebb labdaszerzésünk, de lenne egy jobb rz védelmünk, mert ha nem jönnek a turnoverek akkor ez van mint tegnap.

A meccs fénypontja az volt amikor Shady 1-1 ben megfogta a nála több mint 20 kilóval nehezebb blitzelő Urlachert és nem úgy hogy elé vetődött, hanem megfogta a mellkasánál és tartotta, amíg Vick el nem passzolta a labdát. Rá megint nem lehetett panasz, 120 yd-ot szerzett összesen, pass pro-ban nagyon sokat fejlődött idén.