NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bears elleni beharangozó 1: http://philly.blog.hu/2010/11/25/week_12_at_chicago
Nagy menetelések cikk, Bébé által, meglepi: http://philly.blog.hu/2010/11/26/nagy_menetelesek_a_reid_era_alatt_by_bebe
Hírek: http://philly.blog.hu/2010/11/26/hirek_2010_11_26
Bears elleni beharangozó 2: http://philly.blog.hu/2010/11/26/week_twelve
PR figyelő #03: http://philly.blog.hu/2010/11/26/pr_figyelo_03

Ja, és olyan verset írtam blog FB-jára, olvassátok el! (ha vki nem találja: http://www.facebook.com/group.php?gid=117121731659598)
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Nagyon-nagyon jó írás Avant életéről:
http://www.csnphilly.com/11/25/10/bFrankb-Jason-Avants-Miraculous-Journey-/landing_eagles.html?blockID=360554&feedID=704
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Giants elleni meccs elemzése:
http://www.scoutsnotebook.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=41839#41839

Andy Reid-es cikk:
http://insidetheiggles.com/2010/11/25/in-reid-we-trust/
Az utsó bekezdéssel teljes mértékben egyetértek.

McDermott-os cikk:
http://blogblitz.nfl.com/philadelphia-eagles/entry/defending_mcdermott

Asante-vel mi vagyunk az esélyek, Asante nélkül sztem a Mackók.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Asante ma sem edzett egyébként. Inkább ezen kéne aggódni, nem azon, hogy büntetik vagy nem. nem hiszem, hogy őt megviseli, liga meg idén meghülyült.

Egyébként nagyon közel a 18 meccses alapszakasz... 😊
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20101125_Samuel_s_hard_day__He_s_fined__hurt__angry.html#ixzz16IbTd2w0
Asante ideges: "I don't get paid to tackle. Now they're charging me to tackle."

Ez viszont már tényleg vicc kategória:
The letter Samuel received informing him of the fine said that he was a repeat offender 😂 . But he said he had never been charged before for an illegal hit.BleedingGreen
Ez tényleg nevetséges. Szerintem aki kiküldte a levelet, soha nem nézett NFL-t, mert különben tudná, hogy Asante-t eddig maximum a Greenpeace jelenthette volna fel, mert a misstackle-jei során durván megütötte a levegőt. Élete első hard-hitjét idén követte el az előszezonban Dexter McClusteren. Ha beírod googlebe, hogy Asante hard hit, kiírja, hogy nincs találat😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20101125_Samuel_s_hard_day__He_s_fined__hurt__angry.html#ixzz16IbTd2w0
Asante ideges: "I don't get paid to tackle. Now they're charging me to tackle."

Ez viszont már tényleg vicc kategória:
The letter Samuel received informing him of the fine said that he was a repeat offender 😂 . But he said he had never been charged before for an illegal hit.


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Eagles

47. Breaking the ice
Dátum: 1993. január 3.
Ellenfél: New Orleans Saints
Főszereplő: Fred Barnett (aki 35 yardos TD-elkapásával elindította a 20-7-es hátrányban lévő Sasok felzárkózását.)


This was the Eagles' fourth trip to the playoffs in five years and just as in postseason losses to the Bears, Rams and Redskins, things looked bleak.



46. Duuuuuuuuuuce!
Dátum: 2003. január 19.
Ellenfél: Tampa Bay Buccaneers
Főszereplő: Duce Staley


Staley TD gives Eagles early lead vs. Bucs before NFC title game collapse.
When he scored just 52 seconds into the game, there was no doubt in Duce Staley's mind what was happening. "I thought the game was over, "Staley says now. "There was no doubt in my mind we were going to the Super Bowl."



Elsöprő kezdés, (Staley TD-jét Brian Mitchell 70 yardos visszahordása készítette elő) aztán lehangoló folytatás és sokkoló vég az utolsó, a régi Vet-ben játszott meccsen. Reid egyébként gyorsan felhagyott a futójátékkal Staley pontszerzése után, a running back a következő 19 snap során csak 3-szor (!) kapta meg a labdát.

45. Good from 59 yards
Dátum: 1979. november 12.
Ellenfél: Dallas Cowboys
Főszereplő: Tony Franklin


Rookie Tony Franklin had already missed two field goal attempts. Now, the Eagles were driving again, hoping to take control of their 1979 game at Texas Stadium.



A Dallas elleni hétfő esti rangadón a mezítlábas újonc rúgó távoli mezőnygóljával bődületes személyes csúcsot állított fel. Ráadásul 59 yardról Franklin előtt csak egyszer voltak eredményesek az NFL-történetében (Tom Dempsey ligacsúcsa ennél persze több). Az Eagles 13 zsinórban elszenvedett vereség után tudott győzni a Cowboys otthonában.

folyt. köv.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Ja-ja és ezek a pénzek aztán hova lesznek? Kíváncsi lennék idén mennyit szedtek be összesen. Aztán meg pampognak a bevételek miatt. Adjanak eltiltást, ha tényleg zavarja őket (persze ne adjanak), ha meg a pénz kell, akkor vessenek ki különadót, de ne dollárjelekkel dobálózzanak! Ez annyira nevetséges!somebody08
Jótékony célokra fordítják őket.

Az eltiltás már a következő lépcső, mert az már nem csak a játékost érinti hanem az egész csapatot. Inkább fizessen be Asante 40.000-et, mint hogy ne játsszon a következő meccsen.

Még egy helyesbítés: Herremans a büntetést gondolom a chop blockért kapta és nem cut blockért (ami lehet szabályos ha open fielden csinálják).


több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Sztem lassan a közvetítési bevételek helyett átállnak a büntetési bevételekre az NFL-nél.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Egyre inkább tele lesz a töke mindenkinek ezekkel a büntikkel. Lassan minden szerelésért pénzt kell letenni.Shawn84
Ja-ja és ezek a pénzek aztán hova lesznek? Kíváncsi lennék idén mennyit szedtek be összesen. Aztán meg pampognak a bevételek miatt. Adjanak eltiltást, ha tényleg zavarja őket (persze ne adjanak), ha meg a pénz kell, akkor vessenek ki különadót, de ne dollárjelekkel dobálózzanak! Ez annyira nevetséges!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Egyre inkább tele lesz a töke mindenkinek ezekkel a büntikkel. Lassan minden szerelésért pénzt kell letenni.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Samuelt 40.000,-$-ra büntette a liga a legutóbbi meccsen elkövetett helmet-to-helmet ütközéséért. (Na, megnézhetjük legközelebb majd mikor próbál meg szerelni... 😊 . Még egy h2h és mészárosként lesz elkönyvelve Goodell-nél.)

Herremans 5000,-$ büntetést kapott cut blockért.BleedingGreen
Samuel büntetése a szánalmas kategóriába tartozik.B@ssza meg Goodell a tudományát!Az minden volt csak nem szándékos! :mad:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Andy keze messzire elér 😀
Asante's fine was originally $50,000 but Andy Reid made a call to the league office and got $10,000 trimmed off.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Bocs, elcsesztem, a Briscoe Highba jártak mindketten Vick-el, csak a reklám, meg Vick egyeteme volt meg😊somebody08
Annyira fényezték Matty-t régebben,hogy ez az USC meg Heisman megmaradt a fejemben....én elég sokat láttam már játszani még Warner előtt is.Nálam most túlzások nélkül is Kafka>>>>>Leinart. 😀Greengo
Elhiszem, csak nem hittem volna, hogy ennyien ekkorát tévedhetnek. Az én álmaimban mindenkinek van egy második esélye és JaMarcus Super Bowlt játszik Leinart ellen😀somebody08
Én is adnék neki esélyt a bizonyításra. Nem hiszem el hogy valaki Heismannt nyer aztán NFL-ben ekkora szar tud lenni. Tudom volt már rá példa bőven, de akkor se felejtett el játszani. Viszont az is igaz hogy ennyi év után már illett volna mutatnia valamit. Ha még a Cards is kitette akkor komoly bajok lehetnek vele. Mindenesetre Kafka szerintem jó irányban van afelé hogy 2. QB legyen a csapatban.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Samuelt 40.000,-$-ra büntette a liga a legutóbbi meccsen elkövetett helmet-to-helmet ütközéséért. (Na, megnézhetjük legközelebb majd mikor próbál meg szerelni... 😊 . Még egy h2h és mészárosként lesz elkönyvelve Goodell-nél.)

Herremans 5000,-$ büntetést kapott cut blockért.


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Macho Harris a Redskinsben kötött ki.

Még nem voltam az NFL csevegőben, de gy Matt Leinart igazolást el tudnék képzelni a második számú pozícióra. Gondoljatok bele, a Houston lehet, hogy harapna Kolbra (az Arizona jobban harapott volna, kár, hogy kivágták) és Matt balkezes, akárcsak Vick. Nem kellene semmin változtatni, ha ő játszik, plusz van NFL tapasztalata, még ha nem is fényes. Ha jól tudom, ő is korábbi VT játékos, ráadásul Justice őrizte a vak oldalát az egyetemen, magyarán nincs halálfélelme😀somebody08
úgy érted Kolb Leinartra?Newman
Dehogy! Beszedünk érte egy csomó picket (nem tippelek, mert mindig fölülértékelem a játékosokat) és plusz Leinart. Azt még én is tudom, hogy Kolb >>>>>>>>>>>>>>>>>>>(és még a végtelenségig) Leinart😀somebody08
Nem hiszem,hogy sok picket kapnánk egy vsz csere QB-nak odavitt játékosért+Leinart egy kalap szar 😀

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Tiltakozom!!!!!! :mad: Láttad Leinartot játszani? Ne hozzunk már ide ekkora kutyaütőt!Még akkor sem ha (2)balkezes.(amúgy USC-ből jött) ...és én még ennyire riadt QB-t nem nagyon láttam...Heisman ide vagy oda.Greengo
Bocs, elcsesztem, a Briscoe Highba jártak mindketten Vick-el, csak a reklám, meg Vick egyeteme volt meg😊somebody08
Annyira fényezték Matty-t régebben,hogy ez az USC meg Heisman megmaradt a fejemben....én elég sokat láttam már játszani még Warner előtt is.Nálam most túlzások nélkül is Kafka>>>>>Leinart. 😀Greengo
Elhiszem, csak nem hittem volna, hogy ennyien ekkorát tévedhetnek. Az én álmaimban mindenkinek van egy második esélye és JaMarcus Super Bowlt játszik Leinart ellen😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Macho Harris a Redskinsben kötött ki.

Még nem voltam az NFL csevegőben, de gy Matt Leinart igazolást el tudnék képzelni a második számú pozícióra. Gondoljatok bele, a Houston lehet, hogy harapna Kolbra (az Arizona jobban harapott volna, kár, hogy kivágták) és Matt balkezes, akárcsak Vick. Nem kellene semmin változtatni, ha ő játszik, plusz van NFL tapasztalata, még ha nem is fényes. Ha jól tudom, ő is korábbi VT játékos, ráadásul Justice őrizte a vak oldalát az egyetemen, magyarán nincs halálfélelme😀somebody08
Tiltakozom!!!!!! :mad: Láttad Leinartot játszani? Ne hozzunk már ide ekkora kutyaütőt!Még akkor sem ha (2)balkezes.(amúgy USC-ből jött) ...és én még ennyire riadt QB-t nem nagyon láttam...Heisman ide vagy oda.Greengo
Bocs, elcsesztem, a Briscoe Highba jártak mindketten Vick-el, csak a reklám, meg Vick egyeteme volt meg😊somebody08
Annyira fényezték Matty-t régebben,hogy ez az USC meg Heisman megmaradt a fejemben....én elég sokat láttam már játszani még Warner előtt is.Nálam most túlzások nélkül is Kafka>>>>>Leinart. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Macho Harris a Redskinsben kötött ki.

Még nem voltam az NFL csevegőben, de gy Matt Leinart igazolást el tudnék képzelni a második számú pozícióra. Gondoljatok bele, a Houston lehet, hogy harapna Kolbra (az Arizona jobban harapott volna, kár, hogy kivágták) és Matt balkezes, akárcsak Vick. Nem kellene semmin változtatni, ha ő játszik, plusz van NFL tapasztalata, még ha nem is fényes. Ha jól tudom, ő is korábbi VT játékos, ráadásul Justice őrizte a vak oldalát az egyetemen, magyarán nincs halálfélelme😀somebody08
Tiltakozom!!!!!! :mad: Láttad Leinartot játszani? Ne hozzunk már ide ekkora kutyaütőt!Még akkor sem ha (2)balkezes.(amúgy USC-ből jött) ...és én még ennyire riadt QB-t nem nagyon láttam...Heisman ide vagy oda.Greengo
Bocs, elcsesztem, a Briscoe Highba jártak mindketten Vick-el, csak a reklám, meg Vick egyeteme volt meg😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Samuel says he was fined $40,000 for unnecessary roughness penalty Sunday.
Elég sok olyan játékos van, aki ennyi lóvét 2-3 meccs alatt keres meg. (Azt hiszem 15000 a minimum cash, amit kapsz egy meccsért.)

Sanders hasn't exactly given Asante much love on NFL Network whenever he's asked about the #Eagles cb.
Asante Samuel on Deion Sanders: "He's a hater. Write that."

Remélem, hogy tud játszani vasárnap, mert Cutler ellen nagyon is szükségünk van rá.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Macho Harris a Redskinsben kötött ki.

Még nem voltam az NFL csevegőben, de gy Matt Leinart igazolást el tudnék képzelni a második számú pozícióra. Gondoljatok bele, a Houston lehet, hogy harapna Kolbra (az Arizona jobban harapott volna, kár, hogy kivágták) és Matt balkezes, akárcsak Vick. Nem kellene semmin változtatni, ha ő játszik, plusz van NFL tapasztalata, még ha nem is fényes. Ha jól tudom, ő is korábbi VT játékos, ráadásul Justice őrizte a vak oldalát az egyetemen, magyarán nincs halálfélelme😀somebody08
úgy érted Kolb Leinartra?Newman
Dehogy! Beszedünk érte egy csomó picket (nem tippelek, mert mindig fölülértékelem a játékosokat) és plusz Leinart. Azt még én is tudom, hogy Kolb >>>>>>>>>>>>>>>>>>>(és még a végtelenségig) Leinart😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Macho Harris a Redskinsben kötött ki.

Még nem voltam az NFL csevegőben, de gy Matt Leinart igazolást el tudnék képzelni a második számú pozícióra. Gondoljatok bele, a Houston lehet, hogy harapna Kolbra (az Arizona jobban harapott volna, kár, hogy kivágták) és Matt balkezes, akárcsak Vick. Nem kellene semmin változtatni, ha ő játszik, plusz van NFL tapasztalata, még ha nem is fényes. Ha jól tudom, ő is korábbi VT játékos, ráadásul Justice őrizte a vak oldalát az egyetemen, magyarán nincs halálfélelme😀somebody08
Tiltakozom!!!!!! :mad: Láttad Leinartot játszani? Ne hozzunk már ide ekkora kutyaütőt!Még akkor sem ha (2)balkezes.(amúgy USC-ből jött) ...és én még ennyire riadt QB-t nem nagyon láttam...Heisman ide vagy oda.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Macho Harris a Redskinsben kötött ki.

Még nem voltam az NFL csevegőben, de gy Matt Leinart igazolást el tudnék képzelni a második számú pozícióra. Gondoljatok bele, a Houston lehet, hogy harapna Kolbra (az Arizona jobban harapott volna, kár, hogy kivágták) és Matt balkezes, akárcsak Vick. Nem kellene semmin változtatni, ha ő játszik, plusz van NFL tapasztalata, még ha nem is fényes. Ha jól tudom, ő is korábbi VT játékos, ráadásul Justice őrizte a vak oldalát az egyetemen, magyarán nincs halálfélelme😀somebody08
úgy érted Kolb Leinartra?

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Macho Harris a Redskinsben kötött ki.

Még nem voltam az NFL csevegőben, de gy Matt Leinart igazolást el tudnék képzelni a második számú pozícióra. Gondoljatok bele, a Houston lehet, hogy harapna Kolbra (az Arizona jobban harapott volna, kár, hogy kivágták) és Matt balkezes, akárcsak Vick. Nem kellene semmin változtatni, ha ő játszik, plusz van NFL tapasztalata, még ha nem is fényes. Ha jól tudom, ő is korábbi VT játékos, ráadásul Justice őrizte a vak oldalát az egyetemen, magyarán nincs halálfélelme😀
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Óriási lehet ez a könyv, ha nem bánod Szabler felrakom blogra is majd, amiket írsz róla 😊deny79
Persze! Mondjuk talán 10-esével lenne érdemes felpakolni.

Report all obscene mail to your Potsmaster!