NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Jótanács Gege...ha vmit lehagytál akkor szerkesztés gombot használd légyszi és ne az elküld-et.

Bradley nálam egyértelmű csalódás. Nem azért mert olyan rossz, hanem mert többet vártam Tőle. Egy jó MLB-nek mindenhol ott kell lennie, ütnie kell, uralni kell a pályát...nála ezt nem érzem. Nyilván ha jobb LB-k lennének mellette (Sims-től is többet vártam), akkor neki is könnyebb dolga lenne.
Ugye ez már a 2. térdsérülése és ez eléggé lelassíthatja, lelassította. Sztem Ő már nem lesz ennél gyorsabb.
Marlin Jackson is CB-ként kezdte, majd a 2. térdsérülése után FS lett belőle, mert már nem volt meg a sebessége.
Plusz McDermott se könnyíti meg Bradley dolgát azzal, hogy nagyon sokszor kell a TE-t levédekeznie, amihez nem mindig van meg a sebessége. Ebből kifolyólag szélre kirakni sztem nagyon nem lenne jó döntés.
1 évet még adnék neki, hogy hátha feltámad, bár sztem már sohasem lesz a régi. De nagyon örülnél neki, ha tévednék.
A helyzetet nehezíti, hogy év végén lejár a szerződése.Bébé
Örülnék neki tényleg ha kapna még legalább 2 évet, de 1et mindenféleképp kéne neki adni szerintem, mert lehet nem nagy durranás amit idén mutat, de a többi LB még erre se lenne képes és ez tény :S
És azt láttátok mikor RE-be betették Bradley-t 😀
3. vagy 4. negyedben volt 😊

okés, és bocs a sok elküldért, mostmár használom a szerkesztés! 😛Gege55
Én is azt mondom, hogy még várjuk ki Bradley-vel az évet, aztán majd meglátjuk. Nem mindenki azonos gyorsasággal épül fel egy ilyen súlyos sérülésből. Egyébként nem tudom ti hogy emlékeztek, de passz ellen 2008-ban sem volt valami király (idén egyébként már több levédekezett passza van mint 08-ban).
SAM-be azért lenne értelme kitenni mert akkor nem kéne az egész pálya szélességét bejátszania (csak elvben persze), mint a MIKE-nak. A futás elleni munkája szerintem jelenleg nélkülözhetetlen és azt az erős oldalon is kamatoztathatná.
Továbbra is kevés nagy play jellemzi (int, ff), de a LB-ink közül a legbiztosabban szerel és fejben eléggé ott van ezt se hanyagoljuk el.


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és még valami ami zavart aztán befejezem mert mi lett volna ha nem nyerünk 😊 : Ez a fal különösen várakozásainkhoz képest nagyon jól megvédte Vicket valóban mintha érte küzdöttek volna pedig a képességeik nem biztos, hogy ezt vetítenék előre, erre ő mindezt tönkreteszi azzal, hogy túl sokat hezitál vár addig mikor már majdnem késő. Ezen fontos lenne változtatnia a saját testi épsége miatt is. Bár lehet akkor több lenne az INt. Azért nekem Andrewsért kicsit fáj a szívem jó lett volna ő Todd mellett a fal másik oldalán de most már mindegy! Ezen szerencsére nem múlt. Bradley amúgy szerintem is maradjon azért a sérülés amiből kijött nem semmi!
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Jótanács Gege...ha vmit lehagytál akkor szerkesztés gombot használd légyszi és ne az elküld-et.

Bradley nálam egyértelmű csalódás. Nem azért mert olyan rossz, hanem mert többet vártam Tőle. Egy jó MLB-nek mindenhol ott kell lennie, ütnie kell, uralni kell a pályát...nála ezt nem érzem. Nyilván ha jobb LB-k lennének mellette (Sims-től is többet vártam), akkor neki is könnyebb dolga lenne.
Ugye ez már a 2. térdsérülése és ez eléggé lelassíthatja, lelassította. Sztem Ő már nem lesz ennél gyorsabb.
Marlin Jackson is CB-ként kezdte, majd a 2. térdsérülése után FS lett belőle, mert már nem volt meg a sebessége.
Plusz McDermott se könnyíti meg Bradley dolgát azzal, hogy nagyon sokszor kell a TE-t levédekeznie, amihez nem mindig van meg a sebessége. Ebből kifolyólag szélre kirakni sztem nagyon nem lenne jó döntés.
1 évet még adnék neki, hogy hátha feltámad, bár sztem már sohasem lesz a régi. De nagyon örülnél neki, ha tévednék.
A helyzetet nehezíti, hogy év végén lejár a szerződése.Bébé
Örülnék neki tényleg ha kapna még legalább 2 évet, de 1et mindenféleképp kéne neki adni szerintem, mert lehet nem nagy durranás amit idén mutat, de a többi LB még erre se lenne képes és ez tény :S
És azt láttátok mikor RE-be betették Bradley-t 😀
3. vagy 4. negyedben volt 😊

okés, és bocs a sok elküldért, mostmár használom a szerkesztés! 😛
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Jótanács Gege...ha vmit lehagytál akkor szerkesztés gombot használd légyszi és ne az elküld-et.

Bradley nálam egyértelmű csalódás. Nem azért mert olyan rossz, hanem mert többet vártam Tőle. Egy jó MLB-nek mindenhol ott kell lennie, ütnie kell, uralni kell a pályát...nála ezt nem érzem. Nyilván ha jobb LB-k lennének mellette (Sims-től is többet vártam), akkor neki is könnyebb dolga lenne.
Ugye ez már a 2. térdsérülése és ez eléggé lelassíthatja, lelassította. Sztem Ő már nem lesz ennél gyorsabb.
Marlin Jackson is CB-ként kezdte, majd a 2. térdsérülése után FS lett belőle, mert már nem volt meg a sebessége.
Plusz McDermott se könnyíti meg Bradley dolgát azzal, hogy nagyon sokszor kell a TE-t levédekeznie, amihez nem mindig van meg a sebessége. Ebből kifolyólag szélre kirakni sztem nagyon nem lenne jó döntés.
1 évet még adnék neki, hogy hátha feltámad, bár sztem már sohasem lesz a régi. De nagyon örülnél neki, ha tévednék.
A helyzetet nehezíti, hogy év végén lejár a szerződése.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Hát ez brutális meccs volt meg ugyanakkor az jutott közben eszembe, hogy tiszta kabaré 😀 ! Igazából nagyon bosszantó lett volna, hogy megint három negyedig miénk a meccs aztán pillanatok alatt szétbomlik minden. Még mindig fáj egy kicsit ahogy a TiTanstől kikaptunk különösen látva a játékukat azóta, meg kellett volna nyerni. Jellemző, hogy Britt mindjárt utána lesérül.... Hála Istennek itt nem úgy lett mint akkor, szerintem ebben szerepe volt annak is, hogy most hazai pályán játszottunk. A D hatalmasat játszott bár a sack-k nekem is hiányoztak de cserébe ott vannak a TO-k. Azért én időnként igen mérges voltam a playhívásra illetve Vickre. Mert úgy tűnt időnként mintha csak D-Jax létezne. Nem is haladtunk akkor. Aztán mikor megint kezdett többet megtalálni a célpontok közül mindjárt más volt a kép. Mondjuk akkor is azt gondolom Eli előrébb tart bár annyira nem csípem, látszik ahogy elemez, kiértékel azonnal, na ilyet Vicktől nem nagyon láttam. Lehet persze ez nem annyira számít de esetleg a még! élesebb szitukban fontos lehet az ilyen készség. Celekről kár, hogy úgy tűnik lemondtunk, szerencsétlennek az az egy passzát is amit elkapott bünti miatt negligálták. S hát ja a büntik, örök szerelem 😊 Azért a 4:1 futás TD, szerintem Reid vagy Morhi élete hívása volt jó lenne több ilye látni tőlük!😕 Bearstől azért én tartok bár Cutlerben ott is ott a hiba de a D-jük talán még brutálisabb így, hogy most összeálltak. Remélem haladunk tovább és vasárnap már meglesz a minimum 8-8 amiben előzetesen kicsit félve bíztunk. Azért akkor most már ott ne álljunk majd meg!

Fly Eagles: deee

u.i: Grat a Giantsnak lehet náluk fordítva lesz (bár nálunk már tét nélkül mert bent vagyunk vagy közel a PO-hoz) is és peace 😛
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
és azt sem említettem h idén volt már 7 leütött passza, míg 2008ban abban a szezonban amikor végig játszott mindössze 6 db egész szezonban, jobban kiveszi a részét a passzvédekezésből, lehet sovány vígasz de 1x most is megkergette Elit, nem sokon múlt a sack 😊Gege55
és a 2. Asa intinél is majdnem ő szedte fel a fumblit 😊

jó tudom sok a majdnem, de én figyelem ám az 55öst nagyon 😀
Én bízok benne, és tudom h jó lesz, csak adjanak neki még 1 szezont
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
és azt sem említettem h idén volt már 7 leütött passza, míg 2008ban abban a szezonban amikor végig játszott mindössze 6 db egész szezonban, jobban kiveszi a részét a passzvédekezésből, lehet sovány vígasz de 1x most is megkergette Elit, nem sokon múlt a sack 😊
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Nem láttam az előző két meccset, de mindenképpen érdekelne, hogy mi a véleményetek Bradley-ről és mennyire gondoljátok betonbiztosnak a helyét?
A látottak alapján meglehetősen súlytalannak érzem középen, és nem tudom, hogy valaha is kiheveri a sérülését. Sosem volt egy szélvész, de idén kimondottan lassúnak és körülményesnek tűnik, sajnos fejben is.
Reálisnak tartotok egy draft-ot MLB-be?sarastro
Nekem ő az 1ik kedvencem, kicsit elfogult vagyok vele szemben, kihagyott egy szezont tavaly, nem öreg játékos, szóval ha azt vesszük sok tapasztalata nincs azaz játszott 2évet (rookie-ként túl sokat nem 2007-ben 16meccsbőll 1x kezdő, többin csere ) utána 2008ban végig kezdett, ezután jött a térdsérülése amikor is kihagyta a szezont és most meg van ahol van...
Én nem írnám őt le semmiféleképp sem, az idei szezon nála olyan visszaszoktató szerintem, de ha megnézed lehet nem csinál sok tacklet, de a TE- nem fogja olyan szörnyen rosszúl, idei statja 9 meccsből 47 tackle, 1 sack, 1 inti...
De egyébként fizikálisan nagyon jó kötésű 6-4 magas és 258 nehéz, és szerintem agyban sem rossz... ezt a szezont még így elnyomja, és hidd el jövőre ütni fog. A mostani LB-ink közül szerintem ő a legjobb így is, és a kérdésedre én azt mondom az fix h kezdő LB marad, az a kérdés hogy középen vagy kiteszik bal oldalra! De tuti marad starter.


én amit várok alapszakasz végére az a 90-100 tackle (inkább 90) legalább 1-2 FF, és még 1 sack esetleg inti is...
több mint 13 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Nem láttam az előző két meccset, de mindenképpen érdekelne, hogy mi a véleményetek Bradley-ről és mennyire gondoljátok betonbiztosnak a helyét?
A látottak alapján meglehetősen súlytalannak érzem középen, és nem tudom, hogy valaha is kiheveri a sérülését. Sosem volt egy szélvész, de idén kimondottan lassúnak és körülményesnek tűnik, sajnos fejben is.
Reálisnak tartotok egy draft-ot MLB-be?
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
A Giants fórumban azt írták, hogy nem egy nagy durranás ez a Philly, és én is ezt gondolom a Giants-ről. somebody08
Ezt nem sertesnek szantam(tuk) - irtam is, hogy jo csapat az Eagles -, csupan volt bennem felsz a MNF utan, mert ott nagyon le lett alazva a Skins, de a D megtalalta Vick ellenszeret a 2. felidora, vissza is tudtunk jonni. Orbitalis hibak minket oldalon voltak, de ettol fuggetlenul megerdemelten nyertetek, de szerintem ha mi nyertunk volna, az sem lett volna erdemtelen.

Nekunk nagyon betett Smith serulese, most latszik igazan, hogy menniyre fontos tagja a csapatnak. (Mert Diehl es O`hara azert vmilyen szinten potolva lett) Kovetkezo egymas elleni meccsre visszaternek, szoval akkor elvileg majd jobbak leszunk, de ha folytatjuk a lamaskodast a Jax meg a Skins ellen , akkor addigra max. csak azert jatszhatunk, hogy ti se jussatok PO-ba.

Mellesleg mi a helyzet Hobbssal? Azt hallottam a kozvetitesben, hogy mozogni tudott, de varhatoan mennyit kell kihagyni, de inkabb ugy kerdezem, jatszik-e meg iden?lotus86
Abszolút nem vettem sértésnek és én sem azért írtam, csak pontosan ugyanazt éreztük egymás csapataival kapcsolatban. És én is leírtam ugyanígy, hogy a Giants győzelme is megérdemelet lett volna, mert a tegnapi meccs a hibák kihasználásáról szólt. Hobbs elvileg megvan, tegnap bemondták, hogy sétált az öltözőben (ha jól értettem) nyakrögzítővel a röntgen után, de nem hinném, hogy idén még sok szerephez jut. Szerintem IR-re nem kerül, mert bízunk a rájátszásban, és ott még beüthet a szar, de ki tudja. Nincs új infó még róla.

Közben friss hír, hogy Romo még legalább 3 hétig off, ennek most örüljek, vagy ne, látva a Kitna és Bryant közti kapcsolatot (szerintem ezek együtt is alszanak😀).
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mellesleg mi a helyzet Hobbssal? Azt hallottam a kozvetitesben, hogy mozogni tudott, de varhatoan mennyit kell kihagyni, de inkabb ugy kerdezem, jatszik-e meg iden?lotus86
Hobbs ma volt MRI-n, ma adják ki hivatalos infot. Reid szerint állt volna fel, ment volna előre, de nem engedték. Egyébként Reid interjú blogon.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
A Giants fórumban azt írták, hogy nem egy nagy durranás ez a Philly, és én is ezt gondolom a Giants-ről. somebody08
Ezt nem sertesnek szantam(tuk) - irtam is, hogy jo csapat az Eagles -, csupan volt bennem felsz a MNF utan, mert ott nagyon le lett alazva a Skins, de a D megtalalta Vick ellenszeret a 2. felidora, vissza is tudtunk jonni. Orbitalis hibak minket oldalon voltak, de ettol fuggetlenul megerdemelten nyertetek, de szerintem ha mi nyertunk volna, az sem lett volna erdemtelen.

Nekunk nagyon betett Smith serulese, most latszik igazan, hogy menniyre fontos tagja a csapatnak. (Mert Diehl es O`hara azert vmilyen szinten potolva lett) Kovetkezo egymas elleni meccsre visszaternek, szoval akkor elvileg majd jobbak leszunk, de ha folytatjuk a lamaskodast a Jax meg a Skins ellen , akkor addigra max. csak azert jatszhatunk, hogy ti se jussatok PO-ba.

Mellesleg mi a helyzet Hobbssal? Azt hallottam a kozvetitesben, hogy mozogni tudott, de varhatoan mennyit kell kihagyni, de inkabb ugy kerdezem, jatszik-e meg iden?


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Megnéztem a meccset én is, igaz d.u. 2től a munkahelyemen vegetáltam csak, de megérte, végigizgultam az egészet. Jó volt nagyon. Sokat nem tudok hozzáfűzni, szinte mindenki leírta azt amit én is észrevettem, és amit éreztem a meccsen...
Érdekes Skins ellen esőben nem csúszott a labda most meg csak úgy potyogott 😊
Akers is jó volt, nem hibázott, az a blokkolt FG meg nem az ő hibája volt, hanem nem tartott a fal... de Roca szerelt ugye? Jól emléxem?

Elégedett voltam igazából mindennel, voltak szerencsétlen momentumok, gondolok itt az elejtett TD passzokra, mert 2 esetben is simán Td lett volna és csak a WR-en múlt, mert védő a közelükben sem volt (Jackson, Avant), Maclin is majdnem hozott egy TD-t de őt levédekezték, 2en is rajtavoltak abban a szituban ugye?
A védelem jó volt, én Asante 2 intijén és a fumbliján kívül megemlítenék még 2 kemény ütközést is, igaz egyik helmetes volt, de meglepődtem, nem szórakozott odatette magát, és szerintem most ő 99% teljesítményen volt, jó kicsit eltúlozta a 2. visszahordást dehát gondolom jól esett volna neki egy TD, lehet mondani jobb lett volna ha kifut, mind1, így is nagyon jó volt...
A sack sorozatunkat sajnálom h megtört, de minden jónak vége lesz 1x 😕 kár hogy most... Cole-nak még a 6 meccs alatt 6 sack-et kell szednie ha rekordot akar (saját, asszem 12.5 volt a legtöbb neki/ szezon)

Bradley, az az utolsó pick, könnyek szaladtak a szemembe 😊 Remélem mostmár ettől vérszemet kapsz, go 55 .-)


Hobbsot nem igazán kedvelem, de szerencsétlent sajnáltam nagyon :S De azért bekell ismerni, jobb volt, h returner volt és nem CB, most még az se lesz 1 darabig tudom, mind1 nem akarom feszegetni ezt a dolgot, mert minden tiszteletem a sérülteké...
Idén ez hanydik agyrázkódásunk?
1. Kolb
2. Bradley
3. Jackson
4. Nate Allen
5. Hobbs
...
valakit kihagytam?!
utána kéne nézni, ha van ilyen adat, hogy melyik volt az a szezon amikor ilyen sok sérülés volt NFL szerte, mert most idén nagyon sok az agyrázkódás, nálunk meg szinte majdnem minden meccsen :S
Nem tudom mennyire segíthet, de látom, sok player a régi típusú sisakokat használja, pedig már vannak új generációs Riddell és Schutt (én utóbbira esküszök) sisakok is amik elvileg sokkal jobb védelmet adnak az ilyen jellegű sérülésekkel szemben :S
én kötelezném a játékosokat az új felszerelések alkalmazására... Vagy csak én látom így? :S
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
A Giants fórumban azt írták, hogy nem egy nagy durranás ez a Philly, és én is ezt gondolom a Giants-ről.somebody08
Ha nem is ilyen formában, de hasonlóan látom. Úgy gondolom mindkét csapat hasonlóan jó, és hasonlóan szar meccset játszott most. Eddig úgy gondoltam, hogy a Giants jobb csapat, csak mi jobb formában vagyunk, ez a kép kicsit változott bennem, és abszolút egy súlyba sorolnám magunkat velük.

Vick nem élete meccsét játszotta, de ez rendjén is van így. Hogy valóban megtalálták teljes mértékben az ellenszerét, kétlem. Tegnap az elkapói párszor cserben hagyták, de őt sem éreztem annyira határozottnak. Persze a Giants D remek egység, és sokkal jobban megfogták, mint akár melyik csapat eddig, de sokszor nem rajtuk múlott. Nem egy play volt, mikor a hosszú route-on lévő wr tisztára játszott, ehelyett rövid passz jött, valamint ha sokszor remekül is lekövették a Vick futásokat, azért olyan helyzetet sem egyet láttam, hogy teljesen tisztán futhatott volna, ha jobb napot fog ki, és kevésbé hezitált volna. Plusz ezek mellett a futójáték sem támogatta, amit az első félidei sikertelenség után szinte a 4. negyed végéig nem is hívtunk. (Ennek sikertelensége abszolút a Giants érdeme, de azt tudtuk is, hogy fasza a run D-jük)

A védelemre panasz nem lehet, futást fogtuk, én egyedül a pass rush-t kritizálnám egy ilyen csere fallal szemben. Kicsit többet vártam, ha párszor csak holdinggal is tudták megfogni a mieinket.
Valahol olvastam olyat is, hogy ha elhagyják a turnovereket simán vernek minket. Ez lehet, de szerencsére ilyenek nem véletlenül voltak, vannak és lesznek is nálunk. És nem véletlenül olyan a turnover mutatónk amilyen. Ebből élünk..

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Shady két megindulása megmutatta, hogy ő is akkora playmaker mint a többi kortársa a csapatban, az a 4&1 és egy Reid edzői karrierjének egyik legnagyobb playe volt, pedig én már temettem magunkat az idióta középső futás 0 yardért dologra számítva.
somebody08
Abban a play-ben tényleg minden dráma benne volt, ami jellemezte a meccset. Először Vick majdnem kiejti a snapet, aztán Osi kezétől centikre megy el a pitch (ha beleér az ugye fumble és nagy eséllyel fumble ret TD is lett volna), de elér a labda Shadyhez aki meg bevágtázik TD-re. Huh.. :o


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Ünneplés:
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/index.asp?mm_file_id=9819&play_clip=y

DeSean dumája már túl gyors nekem, (vki leírhatná, hogy mit mond az elején) de ha jól értettem, akkor eléggé beszopatta a srácokat a kajafizetéssel. 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem csak te mondod Bébé, hogy Asante Pro Bowl, hanem már mai Sporting News Today-ben is így emlegetik.
Egyébként azt vágjátok, hogy negyedik hét óta nem engedtünk RB-et 100 yard felé, sőt ha minden igaz, Bradshaw-nak total yardban a tegnapi volt az idei legrosszabb meccse.
Eli pedig az elmúlt 8 Eagles elleni meccsen: 56%-os pontosság, 6.5 yard haladás passz kisérletenként, 11 TD, 7 interception, 10 sack. Nem rossz, mondjuk így 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Sajnos még nem láttam a meccset, de remélem, hogy holnap már meg tudom nézni.

Asante-vel most fordult ez elő először, szal remélem, hogy tanul a hibájából:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=22612
Szinte csak Eagles meccseket nézek, szal így elég bátor kijelentés, de Asante sztem simán ott lesz a Pro Bowl-on és én még az All-Pro tagságot is reálisnak tartom, ha tudja tartani ezt a szintet.

Maclin és DeSean is csak akkor szokott lehasalni, ha 2-en vagy 3-an vannak körülöttük. Ilyenkor szerintem ezt kell csinálni. Inkább a biztosra menni, mint arra, hogy max hozol 1 vagy 2 yardot, de nagyon könnyen kiüthetik a kezedből a labdát.
Bár Eli esetében a csúszás se olyan biztos megoldás. 😛 😀

D# értékelése:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Man_Up_Samuel_Dixon_lead_D.html

Az eredmény és a statok tudatában pedig még jobban üt a meccs előtti kis film.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
A Giants megmutatta, hogyan kell védekezni Vick-en, de ettől függetlenül erre sok csapat még nem lesz képes, mert azért a NYG D-Line-t nehéz bárkiéhez hasonlítai.
A defense meg alkotott egy brutálisat, hasonlóan jók voltak, mint Washington ellen a garbarage time-ig.
Asante visszahordásos baromsága meg egyszerűen annyira az ő játékstílusa volt.deny79
Hát szerintem azért a Giants D is csak a második félidőben brillírozott, ha az elkapók hozzák a kötelezőt, simán lehetett volna Vicknek 2 TD is a 270 yard mellé. Csak az a baj, hogy látva az űrmeccseit, erre is azt mondtuk volna, hogy ma nem volt túl kirobbanó. Vick tegnap is kurva jó volt, vezére volt a csapatnak, és az külön tetszik így utólag (akkor persze anyáztam), hogy annak ellenére, hogy ez a defense már parkolópályára tett pár irányítót idén, Vick nem félt belemenni a dolgokba, sőt az idiótája minden félelem nélkül dobóvállal ütközött.
Shady két megindulása megmutatta, hogy ő is akkora playmaker mint a többi kortársa a csapatban, az a 4&1 és egy Reid edzői karrierjének egyik legnagyobb playe volt, pedig én már temettem magunkat az idióta középső futás 0 yardért dologra számítva.
Maclin megint nagy meccset játszott, de megint feltűnt, hogy befekszik az ütközések előtt. Én arra is gondoltam, hogy esetleg fumble-veszélyesnek tartja magát, fene tudja, mindenesetre jól játszott, megint hozta a számokat, ahogy azt kell.
Asante olyan volt, mint Asante, misstackle, aztán hard hit büntiért, 2 pick 1 fumble ide, egy oda, csak, hogy róla is cikkezzenek kicsit.
A Giants fórumban azt írták, hogy nem egy nagy durranás ez a Philly, és én is ezt gondolom a Giants-ről. Tegnap két jó csapat egy igazi izgalmas csoportmeccset játszott, amin mindketten úgy néztek ki, mint ha az idei Panthers futott volna ki a gyepre a tavalyi Rams ellen, de hát nem lehet mindig a minőségi focit játszani. A legnagyobb pozitívum az, hogy nyertünk. Szerintem megérdemeltük, de ha a Giants csak egyszerűen feláll az első félidő után és megbüntet minket a kihagyott lehetőségekért, akkor ők is megérdemelték volna. Tegnap ki hibázik kevesebbet nap volt és mi nyertünk, hála a jó égnek! Innentől szerintem ha a reális 4-2-t meghoznánk, meglehet akár az első kiemelés is, bár ahhoz az Atlantától 3-3 kellene... Nehéz ügy. Persze még messze nincs meg a PO, de azért most a kezünkben a döntés! Ha nyerünk a Bears ellen, szerintem lehetetlen, hogy ne legyen meg a playoff. Sport 2-es meccs lesz megint! Jee-haw. Trent Cole 32 sack egy meccsen😀😀😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A Giants megmutatta, hogyan kell védekezni Vick-en, de ettől függetlenül erre sok csapat még nem lesz képes, mert azért a NYG D-Line-t nehéz bárkiéhez hasonlítai.
A defense meg alkotott egy brutálisat, hasonlóan jók voltak, mint Washington ellen a garbarage time-ig.
Asante visszahordásos baromsága meg egyszerűen annyira az ő játékstílusa volt.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Nagy köszönet illeti a D-t a mai meccsért. Ők voltak azok akik kevesebbet hibáztak és lehetővé tették egyáltalán, hogy az O a végén megfordítsa a meccset. 208 yardon tartani az erős Giants O-t azért nem rossz teljesítmény, Nicks-et és a többi elkapót sikerült kordában tartani.
-A legnagyobb védekezési hiba talán Mikell DPI-je volt és egészében is Mikell volt aki a legrosszabb napot fogta ki a védők közül (volt még egy csúnya mistackle-je is Manningham-en 3. és soknál).
-Asante megint jó napot fogott ki 2 int, 1 visszaszerzett fumble magáért beszél, igaz az egyik intit "visszaadta", de fogjuk fel úgy, hogy ez a legnagyobbak sajátja, asszem Ed Reed is 1-2-szer visszaadta ilyen módon a labdát 😊
-Patterson hozta magát, magabiztosan szerelt, nem engedett nagy playt.
-Allen jól őrizte a hátsó zónákat, nem is nagyon dobott arra Eli, és szépen akadályozott meg egy Boss TD-t az endzone-ban. Hibája talán az volt, amikor Beckum TD-jénél későn olvasta le a TE crossing routját és így esélye sem volt odaérni.
-A front7 jó volt, a futást teljesen megállították Bradley vezetésével és annak ellenére, hogy nem volt sack azért a kulcsjátékoknál tudtak nyomást tenni Manning-re. Dícséret illeti Graham-et aki Parker helyére beszállva futás ellen is jól teljesített, kiharcolt egy fumble-t. Passz ellen néha voltak gondjaik a LB-inknek, de ez nem újdonság.

A támadósornál már írtuk korábban, rengeteg hiba volt, elejtett TD-k, túldobott Jackson, sok büntetés az O-line-tól. Nekem még az is a bajom, hogy láthatólag semmivel nem akartuk meglepni a Giants védelmét. Tudtuk, hogy Vicket fogják nagy nyomás alá helyezni, mégsem próbáltunk futni, pedig egy-két sikeres futás elgondolkodtatta volna őket, hogy érdemes-e blitzelni, ha nem biztos, hogy passz jön. Harrison hol volt? Egy nyomorult carry-t nem kapott.
Megint bebizonyosodott, amit eddig is tudtunk, hogy az O-line jobb oldala elég halovány. Tucknak jó meccse volt Cole és Justice ellen.
Redzone-ban hoztuk a szokásos bénaságot: 1/5. 3rd down hatékonyság is igen rossz volt: 3/14
Akiket feltétel nélkül dícsérni lehet a támadósorból az Maclin és Shady. Maclinnek 120 yardja és nagyon fontos elkapásai voltak. Shady sokáig kevés labdát kapott, de a végén megmutatta, hogy érdemes bízni benne és több labdát adni neki, mert meccseket képes nyerni és pass pro-ban is jó volt. Vick is mindent megtett, 2 lehetséges TD passzát ejtették ki a WR-ek, de 38-szor nem feltétlenül kéne passzoltatni egy meccsen, pláne, ha vezetünk.


több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Nem gondoltam, hogy ennyi bődületes hibával meccset tudunk nyerni, szerencsére a Giants is besegített a saját hibáival.
-2 elejtett labda az endzone-ban (Jackson, Avant)
-blokkolt FG
-Asante visszaadott inti-je
-Orbitális mennyiségű penalty
BleedingGreen
Magam is így érzem, főleg Avant ejtése fájt, szerencsére Eli hozta a meccset, egy korábbi találkozón már volt hasonló szitu (úgy emlékszem), szerencsére mindig zavarba jön, ha futnia kell ellenünk 😀
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Lehetett volna jobb is, meg rosszabb is, egyenlőre örüljünk az eredménynek és hogy Hobbs-nak nincs career ending sérülése.

És egy találó idézet:
"Worst stat of the night? 10 penalties for 119 yards. I believe 30 of those were on Todd Herremans and another 30 or so were on Quintin Mikell for his blatant pass interference during one of those patented Eli Manning "I'm about to be sacked so I'm just going to throw the ball up in the air and hope for a penalty" plays." - no ezt tényleg lehetett érezni időnként.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Nem gondoltam, hogy ennyi bődületes hibával meccset tudunk nyerni, szerencsére a Giants is besegített a saját hibáival.
-2 elejtett labda az endzone-ban (Jackson, Avant)
-blokkolt FG
-Asante visszaadott inti-je
-Orbitális mennyiségű penalty

Majdnem rajtavesztettünk megint, hogy nem is próbáltunk meg futni, csak 1-1 gethes középső futást adtunk néha Shadynek.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Jó meccs volt ,de nehéz.Ezt a meccset sokat kell elemezni..mert megtalálták az O#-ünk ellenszerét.Sok volt a hiba a támadóknál,de Shady azért ott volt amikor kellett. 😊 Nálam ez a 111yard meg a TD a hét O# játékosává tette.(ha ezt olvasod Rata akkor tekintsd felkérésnek...lécci,lécci! 😊 )
D# rendben volt (pár hülye szabálytalanságot leszámítva).Asante meg hivatalosan is Manning's killerré minősül.(Ő volt meccsen a D# legjobbja)
Rengeteg volt megint a bünti amit beszedtünk.
7-3.Ott vagyunk a csoport élén...jövőhéten Bears...hasonlóan kemény védelem.


E-A-G-L-E-S EAGLES !