NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Sejtem, hogy miről lehet szó de nem vagyok biztos benne, ha segítetek akkor tudok rá reagálni.dande
röviden,tömören: Felnéznek a társak Vickre,mivel tudju(/á)k,hogy megjárta a "poklot" (börtön),de nem tört össze,nem adta fel és ugye azóta fantasztikusan játszik,ez pedig inspirációt ad a csapat számára is.(meg persze egy kis segítséget 😛).Newman
Köszönöm én a Biblia idézetre is gondoltam volna (ha jól sejtem az nincs benne) de kicsit másra gondoltam, mindegy. Egyébként valóban nagy dolog honnan jött vissza akár mit is tett előtte megbűnhődött érte s reméljük a pozitív változás kitart majd a sikerek esetén is!
Ha más csapatban játszana s ellenünk lenne sikeres akkor is így gondolnám!dande
Példabeszédek, 24:16, a teljes szöveg amiből Avant idézett:
"A righteous man may fall seven times, but he gets up again. However, in a disaster wicked people fall."

"Mert ha hétszer elesik is az igaz, mégis fölkel, de a bűnösök elbuknak a bajban."

És a Károli féle old-school fordítás 😊
"Mert ha hétszer elesik is az igaz, ugyan felkél azért; az istentelenek pedig csak egy nyavalyával is elvesznek."


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Köszönöm én a Biblia idézetre is gondoltam volna (ha jól sejtem az nincs benne) de kicsit másra gondoltam, mindegy. dande
Ha hétszer elesik is az igaz, mégis fölkel.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vick a heti SI címlapján:


Jason Avant így összegezte, hogy a csapat miként viszonyul Vickhez:
"We look up to him. The Bible says, 'The righteous man falls seven times but he gets up again.' He's getting up and trying, and it's helping him and helping our team. Guys look at him not as a quarterback; we look at him as an inspiration. We look at him as a guy who has been through hell and back-and he's conquered it."BleedingGreen
Sejtem, hogy miről lehet szó de nem vagyok biztos benne, ha segítetek akkor tudok rá reagálni.dande
röviden,tömören: Felnéznek a társak Vickre,mivel tudju(/á)k,hogy megjárta a "poklot" (börtön),de nem tört össze,nem adta fel és ugye azóta fantasztikusan játszik,ez pedig inspirációt ad a csapat számára is.(meg persze egy kis segítséget 😛).Newman
Köszönöm én a Biblia idézetre is gondoltam volna (ha jól sejtem az nincs benne) de kicsit másra gondoltam, mindegy. Egyébként valóban nagy dolog honnan jött vissza akár mit is tett előtte megbűnhődött érte s reméljük a pozitív változás kitart majd a sikerek esetén is!
Ha más csapatban játszana s ellenünk lenne sikeres akkor is így gondolnám!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Vick a heti SI címlapján:


Jason Avant így összegezte, hogy a csapat miként viszonyul Vickhez:
"We look up to him. The Bible says, 'The righteous man falls seven times but he gets up again.' He's getting up and trying, and it's helping him and helping our team. Guys look at him not as a quarterback; we look at him as an inspiration. We look at him as a guy who has been through hell and back-and he's conquered it."BleedingGreen
Sejtem, hogy miről lehet szó de nem vagyok biztos benne, ha segítetek akkor tudok rá reagálni.dande
röviden,tömören: Felnéznek a társak Vickre,mivel tudju(/á)k,hogy megjárta a "poklot" (börtön),de nem tört össze,nem adta fel és ugye azóta fantasztikusan játszik,ez pedig inspirációt ad a csapat számára is.(meg persze egy kis segítséget 😛).

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Leaders in Pro Bowl votes...P Manning, Vick, Peterson, Brady, Rodgers, Brees, Rivers, C Johnson, A Foster, Gates.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vick a heti SI címlapján:


Jason Avant így összegezte, hogy a csapat miként viszonyul Vickhez:
"We look up to him. The Bible says, 'The righteous man falls seven times but he gets up again.' He's getting up and trying, and it's helping him and helping our team. Guys look at him not as a quarterback; we look at him as an inspiration. We look at him as a guy who has been through hell and back-and he's conquered it."BleedingGreen
Sejtem, hogy miről lehet szó de nem vagyok biztos benne, ha segítetek akkor tudok rá reagálni.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
RunD#-ünk nem kicsit üt az utóbbi időkben:
http://www.csnphilly.com/11/22/10/Eagles-Are-Vulnerable-to-the-Run-No-More/landing_eagles.html?blockID=358502&feedID=692

Eagles meccsek nézettségi rekordokat döntögetnek:
http://philly.sbnation.com/philadelphia-eagles/2010/11/22/1829822/eagles-vs-giants-highest-rated-sunday-night-game-in-12-years

Bakker a meccset még mindig nem tudom beszerezni. :S
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Vick a heti SI címlapján:


Jason Avant így összegezte, hogy a csapat miként viszonyul Vickhez:
"We look up to him. The Bible says, 'The righteous man falls seven times but he gets up again.' He's getting up and trying, and it's helping him and helping our team. Guys look at him not as a quarterback; we look at him as an inspiration. We look at him as a guy who has been through hell and back-and he's conquered it."


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Amiről csak akkor beszéltünk, amikor baj volt: a special team javuló tendenciát mutat az utóbbi hetekben, mondjuk ebben talán az is benne van, hogy Akers szórja a TB-ket, Rocca meg egy állat, de akkor is! Talán kezdünk összeállni!somebody08
Tényleg van javulás. A Chicago meccs jó teszt lesz, ott jó a ST. A Giants returner egységei igen gyengék voltak, könnyen levédekeztük őket. Colt Anderson jól pótolja Pattersont gunner poszton. A visszahordásaink viszont elég rosszak voltak, nemigen tudtunk utat nyitni a returnereinknek.
A hét ST játéka nálam Roccáé. Ha nem szerel a blokkolt FG-nál, akkor lehet, hogy visszahordják TD-re.BleedingGreen
Ja Rocca nagyon ott van.Amúgy évekig nem volt eredményes a ST(nem tudtunk összehozni visszahordott TD-t.)Az elmúlt 2 év nagyon nagy kárpótlás volt ezért nagyon fájó az,hogy idén megint semmi.(eddig)

szerk:1 helyen már fent van a meccsünk..de megint brutál méret.Ha vki lát kisebbet(kb 2-3 gb jelezze plz! )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Amiről csak akkor beszéltünk, amikor baj volt: a special team javuló tendenciát mutat az utóbbi hetekben, mondjuk ebben talán az is benne van, hogy Akers szórja a TB-ket, Rocca meg egy állat, de akkor is! Talán kezdünk összeállni!somebody08
Tényleg van javulás. A Chicago meccs jó teszt lesz, ott jó a ST. A Giants returner egységei igen gyengék voltak, könnyen levédekeztük őket. Colt Anderson jól pótolja Pattersont gunner poszton. A visszahordásaink viszont elég rosszak voltak, nemigen tudtunk utat nyitni a returnereinknek.
A hét ST játéka nálam Roccáé. Ha nem szerel a blokkolt FG-nál, akkor lehet, hogy visszahordják TD-re.


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Amiről csak akkor beszéltünk, amikor baj volt: a special team javuló tendenciát mutat az utóbbi hetekben, mondjuk ebben talán az is benne van, hogy Akers szórja a TB-ket, Rocca meg egy állat, de akkor is! Talán kezdünk összeállni!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Mondjuk Hobbsnál éreztem,hogy ha nem is így de vmi sérülésre hivatkozva már nem kapja vissza a kezdő CB pozíciót.Kár,hogy így történt...jövőre ő már nem lesz SAS.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mégse minden így van ám, ez friss és hivatalos: Andy Reid on his radio show: Ellis Hobbs is out for this week. We haven't made any final decisions right now about IR.
És persze ez megint várható: Reid: with Hobbs done, Jorrick Calvin will be back active for kickoff return duty
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
The #Eagles will place Ellis Hobbs on IR, according to his agent, Kevin Omell.

Ha lesérül akármelyik szélső CB-nk, akkor csak Lindley van. :SBébé
nem meglepő,csak arra ne kerüljön sor,hogy Lindley kerüljön pályára,mert akkor kampecNewman
Jó erre a hírre felébredni. :/
Sajnálom Hobbsot. Alig 1 éven belül 2. nyaksérülés 😕

És Calvin? Nektek ő már smafu, benne már nem is bíztok? 😀 Ő is CB hivatalosan, de persze az lenne a vég ha pályára kellene lépnie.

Jelentősebb FA CB-k akik most eszembe jutnak:
Fred Smoot (31)
Shawn Springs (35) Gondolom egyik sem véltelenül munkanélküli.
Persze ott van még Macho is, de őt eddig sem hoztuk vissza.
Egyébként Demps már talált munkát, az UFL-es Hartford Colonials-nál játszik.

A PS-unkban pedig az újonc Jamar Wall van CB-ként.


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
The #Eagles will place Ellis Hobbs on IR, according to his agent, Kevin Omell.

Ha lesérül akármelyik szélső CB-nk, akkor csak Lindley van. :SBébé
nem meglepő,csak arra ne kerüljön sor,hogy Lindley kerüljön pályára,mert akkor kampec

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajnálom Hobbsot, de nem tartom akkora érvágásnak, mert Patterson maradt volna a kezdő mindenféleképpen, cserének pedig Lindley is jó lesz szerintem. Plusz Hanson is ott van még, hiába félek ha szélen van.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
hát néhány nappal felül lőttem Hobbs IR-t. Azt hiszem, most lettünk nagyon vékonyak, de szinte biztos vagyok benne, hogy minden safety fog edzésen CB-t gyakorolni.
Egyébként McCoy, Maclin, DeSean interjú is fenn
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tegnapi rekordok: http://philly.blog.hu/2010/11/22/records_2deny79
Még egy!

"The Eagles sealed their 27-17 victory over the Giants on the strength of two big fourth-quarter runs by LeSean McCoy-a 50-yard go-ahead touchdown and a 40-yarder that set up the clinching field goal. For the game, the Eagles averaged 5.7 yards per carry, the tenth time in ten games this season that the Eagles have averaged at least four yards per pop. That tied an NFL record; only two other teams have averaged four yards or better in each of their first 10 games in a season: the 1934 Bears (led by Bronko Nagurski and Beattie Feathers) and the 1970 St. Louis Cardinals (led by MacArthur Lane)."Szabler
Köszi, ki is fogom egészíteni akkor 😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
The #Eagles will place Ellis Hobbs on IR, according to his agent, Kevin Omell.

Ha lesérül akármelyik szélső CB-nk, akkor csak Lindley van. :S
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Tegnapi rekordok: http://philly.blog.hu/2010/11/22/records_2deny79
Még egy!

"The Eagles sealed their 27-17 victory over the Giants on the strength of two big fourth-quarter runs by LeSean McCoy-a 50-yard go-ahead touchdown and a 40-yarder that set up the clinching field goal. For the game, the Eagles averaged 5.7 yards per carry, the tenth time in ten games this season that the Eagles have averaged at least four yards per pop. That tied an NFL record; only two other teams have averaged four yards or better in each of their first 10 games in a season: the 1934 Bears (led by Bronko Nagurski and Beattie Feathers) and the 1970 St. Louis Cardinals (led by MacArthur Lane)."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Reid: Hobbs (neck) has a disk injury, not same as last year. Will further evaluate.deny79
Hát ez elég rosszul hangzik. Ha Reid ezt a "Will further evaluate" szöveget nyomja akkor az nem jelent sok jót.
BleedingGreen
Annyira rosszul hangzott, hogy sok helyen már hivatalosan is azt írják, idénre out. És akár napokon belül IR lehet

És ha már sérültek, akkor Tony Romo jelenleg még nagyon úyg néz ki, hogy december 12.-én, a 14. héten még nem játszik ellenünk, de 17 szinte 100%. Hogy ez nekünk jó vagy sem, döntse el mindenki.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tegnapi rekordok: http://philly.blog.hu/2010/11/22/records_2

Egyébként igen, most sűrű lesz ez a Bears-Texans kettős, ráadásul Bears védelme kőkemény, és azért a 7-3 bármilyen Cutler, akkor is 7-3. Texans-t meg mindenki ismeri, bárki ellen bármi.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
More injuries: Parker has hip flexor strain, pretty tender today. deny79
Pihenjen ha lehet a köv. meccsen, mert később még szükség lehet rá. Most is azért sérült rá, mert már ebbe a meccsbe is sérülten jött (a múlt héten sem nagyon edzett). Tapp és Graham majd megoldják 1 meccsig.BleedingGreen
Ráadásul a Bears után csak 3 napunk lesz felkészülni, szal kelleni fog a friss, egészséges Parker.

Celek helyet kapott a citrom-díjas csapatban:
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/The-Shutdown-Corner-Midseason-No-Pro-Team-The?urn=nfl-287740
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Reid: Hobbs (neck) has a disk injury, not same as last year. Will further evaluate.deny79
Hát ez elég rosszul hangzik. Ha Reid ezt a "Will further evaluate" szöveget nyomja akkor az nem jelent sok jót.

More injuries: Parker has hip flexor strain, pretty tender today. deny79
Pihenjen ha lehet a köv. meccsen, mert később még szükség lehet rá. Most is azért sérült rá, mert már ebbe a meccsbe is sérülten jött (a múlt héten sem nagyon edzett). Tapp és Graham majd megoldják 1 meccsig.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Reid: Hobbs (neck) has a disk injury, not same as last year. Will further evaluate.
More injuries: Parker has hip flexor strain, pretty tender today. Samuel has MCL strain (térd).
Reid: Asante Samuel mcl injury but should be ok for Chicago.

Ez meg érdekes: http://espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/21935/anatomy-of-an-eagles-win