Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
+: Herremans az utolsó TD-nél kulcsfontosságút blokkolt.
ha Vick végigjátssza a meccset akkor nyerünk... idén ez a tendencia.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
+ W,ezzel együtt csoport elsőség
+ Vick jó volt,jó labdákat adott,szépen mozgott ki a zsebből,a droppolt TD-k nem rajta múltak,ő hozta,amit kellett
+ Maclin,messze a legjobb elkapónk volt ma
+ Pass protection sok esetben nagyon bíztató volt,sokszor biztosítottak Vicknek sok időt a passzoláshoz,a blitz felvétellel volt azért probléma
+ Trent Cole egy vadállat,Andrewst nagyon szopatta,többször dobtak Shawn barátunkra zászlót a holdingok miatt
+ Shady súlytalan volt szinte az egész meccsen,de az utolsó negyedben ő hozta vissza csapatot
+ Asante,2 pick,jó játék,de a f*szért kell hősködni a visszahordással
+ Nagyon sok hibával és gyenge teljesítménnyel együtt nyertük meg a meccset
+ A csapat erejét mutatja,hogy az utolsó negyed 2.felében jöttünk vissza,nem hittem volna,hogy lélektanilag ezt megtudjuk oldani

- Visszahoztuk a meccsbe a Giantset
- DeSean egyértelmű TD-t droppolt
- Avant még tisztább helyzetben ejtett TD-t érő passzt,legalább volt egy fontos 3rd szituációban egy szép elkapása+a 2pontos
- Mikell nagy szar volt,miss tackle hegyek,büntetés
- Herremans,egy valag büntetés
- Sims coverben súlytalan volt jó párszor
- Bradley miss tackelök,mondjuk idén már megszokhattuk,sokat romlott a játéka,a sérülés előttihez képest
- Celek,semmi kedvet nem látok rajta,észrevehetetlen idén
- ST:blokkolt FG....
- 2.félidőben nagyon leeresztettünk

Jövő héten Bears,hasonló fontosságú meccs,kemény az a D#,meglátjuk 😊

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gratulálok fiúk...
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
OFF: az eredménykövetőt miért zárták le? :S
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hali! Szorítok ahogy ígértem... 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=670&p=5 - ide gyere 😉

több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
ezt nem hiszem el, mivel van bekenve az a labda, Jackson és Avant is elejti RZ-ben 😀
A szünetben be kell kenni azt a kesztyűt valami ragasztóanyaggal 😀

Az a 2 TO nagyon jókor jött, láttátok Eli arcát 😀 Kell ennél jobb?! 😊 (még ha nem is lett TD, de azért az arcért már megérte)
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
tárgytalan, már megy 😀
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
valaki adna egy privát üzit, h hol nézi a meccset neten, mert ahol én szoktam az most nem megy :S
(http://www.atdhe.net/)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
leszek, biztosan 😊
ha már hétvégén nem voltam.
remélem megint lesz kényelmes feladatom és meccs alatt tolhatom befelé rekordokat, amit megdöntünk pozitív oldalról 😀

egyébként nagyon tartok egy nagy zakótól. túl magasan vagyunk most, hogy jöjjön egy bukta.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valószínűleg leszek,csak tudjak felkelni a kb 40 perces alvásból 😊

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Megpróbálok fenn maradni de inkább csendben nézem az EsPN-n most nem fórumozok. Viszont a Dallas és a Skins is nyert (pont mi fogtuk ki Collins jó napját grrrrrrrr) így a mai meccs különösen must must win!
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Jelentem, kelek.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Az én jelenlétem is doubtful.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ezek a késői időpontok nagyon nem fekszenek nekem. Hajnal 4kor kelek. Felvételről meg nem egyszerű megszerezni a meccset kis méretben. Ilyenkor szerdánál előbb soha nem tudom megnézni és így a fórumba se tudok hozzászólni. Szar ügy.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én is leszek valószínű, hacsak valami várhatatlan nem történik 😀 Már neki is álltam a sörtermelésnek, hogy időben el tudjak aludni, hogy aztán fel tudjak kelni a meccsre tovább sörözni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Ki fog éjszakázni/felkelni a meccsre?
Hétfőn kihagytam (ismétlést néztem eredmény tudta nélkül, viszont csak az 1. negyed végére értem haza, szal beszoptam 😀), most 10kor lefekszem és felkelek, mert ezt már nem bírom. Remélem leszünk sokan, na meg hogy lesz vmi nagyon király stream 😊
Áááá, nagy meccs lesz. Vick most pontot tehet a formájára: tényleg ő jelenleg a legveszélyesebb játékos az NFL-ben, vagy egy nagyon jó játékos, akinek ha jól összejönnek a dolgok akkor bárkit képes megverni. Én reménykedem az 1.ben, ugyanis ez a csapat nagyon nem csak Vickről szól, az Avant-Jackson-Maclin hármas nagyon jó, McCoy is elképesztő 2. szezont hoz, és a védelemben is többet érzek, mint amit a számok mutatnak (lassan itt az ideje, hogy a számok is elkezdjenek javulni, pl a RZ mutatóban). Grahamtől 2 sacket várok, úgy érzem ma robbantani fog!cooltiszo
A próféta szóljon belőled! :cool:
Amúgy igaz itt a nagy Vick hypeban nem szabad elfelejteni,hogy nagyon komoly fegyverek vannak még ebben az O#-ben és a fal munkáját is dicsérni kell mert ahhoz képest,hogy csereemberekkel van tele egész jól teljesítenek.
D#-nél meg folyamatos a javulás.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ki fog éjszakázni/felkelni a meccsre?
Hétfőn kihagytam (ismétlést néztem eredmény tudta nélkül, viszont csak az 1. negyed végére értem haza, szal beszoptam 😀), most 10kor lefekszem és felkelek, mert ezt már nem bírom. Remélem leszünk sokan, na meg hogy lesz vmi nagyon király stream 😊
Áááá, nagy meccs lesz. Vick most pontot tehet a formájára: tényleg ő jelenleg a legveszélyesebb játékos az NFL-ben, vagy egy nagyon jó játékos, akinek ha jól összejönnek a dolgok akkor bárkit képes megverni. Én reménykedem az 1.ben, ugyanis ez a csapat nagyon nem csak Vickről szól, az Avant-Jackson-Maclin hármas nagyon jó, McCoy is elképesztő 2. szezont hoz, és a védelemben is többet érzek, mint amit a számok mutatnak (lassan itt az ideje, hogy a számok is elkezdjenek javulni, pl a RZ mutatóban). Grahamtől 2 sacket várok, úgy érzem ma robbantani fog!
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
hozzuk a meccset rendes játékidőben kb 21-14 re Vick pedig végigcsinálja a szezont ic nélkül. (H)EaRl
ic?undisputedly
incomplete passz nélkül 😛Bébé
InterCeption szóban mostanság igy használom, könnyebb kimondani a mint azt h inti vagyh interception 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
off:Tippeljetek!Van még pár óra a kezdésig. 😊
on!Greengo
hozzuk a meccset rendes játékidőben kb 21-14 re Vick pedig végigcsinálja a szezont ic nélkül. (H)EaRl
ic?undisputedly
incomplete passz nélkül 😛
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
off:Tippeljetek!Van még pár óra a kezdésig. 😊
on!Greengo
hozzuk a meccset rendes játékidőben kb 21-14 re Vick pedig végigcsinálja a szezont ic nélkül. (H)EaRl
ic?
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
off:Tippeljetek!Van még pár óra a kezdésig. 😊
on!Greengo
hozzuk a meccset rendes játékidőben kb 21-14 re Vick pedig végigcsinálja a szezont ic nélkül. (H)
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Vick hétfőn viselt meze a Hall of Fame-ben.Szabler
Reméljük a mai is odamegy. 😀
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Vick hétfőn viselt meze a Hall of Fame-ben.


Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
off:Tippeljetek!Van még pár óra a kezdésig. 😊
on!


E-A-G-L-E-S EAGLES !