Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Super Bowl-ról beszélni 9 meccs után bátor, főleg, hogy 4 (igen, NÉGY) csoport meccsünk még hátravan. Bármi lehet. Ráadásul védelmünk gyakorlatilag átjátróház (lásd McNabb - vonatkoztassunk el 3 labdaszerzéstől, mert azon kívűl széjjel szórt minket; Collins - szinte már játókeret kellene neki is, mégis Britt-tel kivégeztek minket). És még jön Eli Manning (lehet szidni, de azért évről évre javul), kétszer, lehet Romo, de Kitna-Bryant páros se olyan kutyaütő. És akkor ott van még Brett papa, aki hányadék, de egy ilyen secondary ellen alkothat. Cutler-Hester is kihívás lesz, bár szerintem azt DL megoldja. És akkor Schaub-ékről nem beszéltünk még. Jó a futás idén már, Schaub ha idén nem is kimagasló, de nagyon jó irányító, akinek (akármilyen szar idén) ott van Andre Johnson.deny79
Nem állítottam, hogy az lesz s írtam, hogy bizony vannak jobb csapatok nálunk csak így érzem a helyzetet, amúgy amíg az O több pontot hoz (nem az ellenfeleknek) mint a D beszed nincs gáz 😊 Egyébként azt minden évben érzékelhetjük (legalábbis én így látom de ez se száz) hogy ahogy halad az idény úgy fejlődik a védelmünk s áll össze a játékuk szóval ha fejben nem fáradnak el akkor ebben bízhatunk azért.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért Super Bowl-ról beszélni 9 meccs után bátor, főleg, hogy 4 (igen, NÉGY) csoport meccsünk még hátravan. Bármi lehet. Ráadásul védelmünk gyakorlatilag átjátróház (lásd McNabb - vonatkoztassunk el 3 labdaszerzéstől, mert azon kívűl széjjel szórt minket; Collins - szinte már játókeret kellene neki is, mégis Britt-tel kivégeztek minket). És még jön Eli Manning (lehet szidni, de azért évről évre javul), kétszer, lehet Romo, de Kitna-Bryant páros se olyan kutyaütő. És akkor ott van még Brett papa, aki hányadék, de egy ilyen secondary ellen alkothat. Cutler-Hester is kihívás lesz, bár szerintem azt DL megoldja. És akkor Schaub-ékről nem beszéltünk még. Jó a futás idén már, Schaub ha idén nem is kimagasló, de nagyon jó irányító, akinek (akármilyen szar idén) ott van Andre Johnson.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát valóban remélem hogy tudunk alkalmazkodni az adott védelemhez illetve változtatni ha kell. Szerencsére, Vick alkalmas erre a dologra.
Sam köszönjük a reklámot lassan a kommentátoroknak is ideje lesz elsimerni a Phillyt akár mennyire nehezükre is esik és fáj nekik. Amúgy a kommentátorok/szakértők között van egyáltalán valaki egy kicsit inkább pozitív érzéssel van irántunk, mint negatívval? Nem mintha számítana. Amúgy a Chicago valóban nagy falast lehet pláne ha Cutlert nem sikerül nyomás alatt tartani, ha Lovie ott is maradt sajna Martz nagy húzás volt tőlük s ez jelentősen javít a helyzeten. Bízom benne ellenünk betliznek.dande
Azt azért ne feledjük, hogy Olivér Giants rajongó, Udvardi Gyula a Cowboys-ért él hal, Sanyi a negyedik csoportellenfelünket imádja a Bears-t. Szerintem McNabb-et mindannyian jobban szerették az átlagnál és így a Philly-t is, nincs okunk panaszra. Vick esetében nem kell tippelgetni, Ricsi második mondatában elmondta, hogy nem tud megbocsátani Vicknek a kutyás dolog miatt, de elismeri. Egyébként az NFL könyv dedikáláson beszélgettünk vele és elmondta, hogy egyik csapattal sincs semmi baja, és szereti a bohócokat, mint pl. Ochocinco, de emberileg nem fogja tudni soha csodálni a balhés, vagy tirpák játékosokat, mint például Vick, vagy Rivers. Szerintem ez így van rendjén, emiatt nem kell elítélni. Hétfőn mindketten lepetéztek Vick teljesítménye előtt szakmailag, nekem ennyi elég, szerintem egyáltalán nem diszkriminálnak minket.
Nem akarom újra elkezdeni a Vick-kutya probléma fejtegetését, ne is menjünk bele. Csak annyi, hogy Vick nyilatkozatai nekem mostanában nagyon szimpatikusak, hétfőn túl is sztárolhatta volna magát, mert az egy Vick show volt, nem agy Eagles-show, mégis a falat dicsérte meg azt szajkózta, hogy ez csapatjáték, pedig az újságírók mindenképpen ki akarták belőle szedni, hogy "igen, kurva nagy király voltam ember, a többiek senkik voltak, én meg hátamon viszem a csapatot két hete ember". Vick nem ezt mondta, pedig megtehette volna (még ha a Colts ellen a védelem volt a kulcs akkor is) mert két hete ő az NFC támadójátékosa. Szóval, nála látok egy pozitív fejlődést, valami olyat, amit emberileg el kell, hogy ismerjek. Manchester United szurkolóként ott volt Cristiano Ronaldo, aki egy félelmetes tehetség, de emberileg egy patkány/nulla/senki. Nem öldösött kutyákat, csak színészkedik, hisztizik de azt a legundorítóbb módon teszi. Én őt utálom, mint embert, de mint játékost, a legnagyobbak között tartom számon. Vick esetében nem így vagyok, de meg tudom érteni azt is, aki nem bocsát meg neki, ezért is tartom tiszteletben Ricsi véleményét. Szerintem egyébként nagyon korrekt közvetítések mentek idén a Sport TV-ben, úgyhogy nincs okunk panaszra. De mivel mi egy soha be nem váltott álom vagyunk, mint csapat (egy évtizede esélyes, de sohasem győztes) megértem, ha nem rettegnek tőlünk. És akkor mit szóljon az Atlanta, akiknek a csütörtöki meccsig minden győzelme meglepetés volt a kommentátoroknak? Szerintem igazuk van. Aki egyszer már megtette az utolsó lépést, azt komolyan veszik. A Giants, a Steelers, a Saints, a Colts, a Pats az utóbbi időkben ott van a körforgásban. Nekik lehet hinni akkor is ha 9-7-el mennek a PO-ba és akkor is ha 16-0-val. A Bolts, a Ravens, a Falcons és mi örök ígéretek vagyunk, engem nem zavar, ha a "hiszem ha látom" elv szerint állnak hozzánk, annál kisebbet koppanunk, ha koppanunk. Ha emlékszel, az utóbbi években egyszer voltunk esélyesek rájátszás meccsen, a Cardinals ellen, és ki is szoptunk. Azzal egyetértek, hogy nem vesznek minket komolyan, nem is kell, inkább azt szeretném, ha rászolgálnánk egy SB győzelemmel. A másodikra öt év múlva már senki sem emlékszik, a főcsoportdöntősöket pedig már egy hónap alatt elfedi a jótékony homály...somebody08
Hát ja de azért még mindig jobb mintha 10 évente egyszer jutnánk be, mondjuk nem, ha akkor SB-lenne. Most úgy érzem egyébként, hogy all or nothing. Vagy idén nyerünk (még akkor is ha látszólag vannak jobb csapatok) vagy jó ideig várhatunk megint. Persze ez nagyon véglet és türelmetlenek is vagyunk de az látszik, hogy Kolb bár stabil de nem egészen nyerő típus, s hát Vick sem fiatalodik. Most érzem összeálltnak a csillagok állását igaz kérdés meddig tart lehet már most vasárnap ez változik. Idén miénk lehet Vickkel az American History ahogy tavaly a NO-é volt. Nem kéne ezt a lehetőséget elszalasztani! Őszintén csak magunknak lehetünk ellenfelei azzal ha elalszunk s tűz lanyhul vagy elszállunk magunktól. Bízom benne ezt elkerüljük s végig észnél leszünk. Azért én a Cardstól is féltem anno egyáltalán nem mi voltunk szerintem az esélyesek pláne, hogy idegenbe játszottunk s abban az évben az is csoda volt valóban h odáig elmentünk. Egy szó mint száz, az utóbbi években a nagy Major sportokban lévő kedvenceim közül MLB-ben nyert már a Red Sox meg a Phillies (igazából őket az Eagles kötődés miatt kedvelem) az NBA-ben a Celtics, most már az Eagles jöhetne itt (no meg a Habs az NHL-ben) Vasárnap bízom benne tovább haladunk a cél felé!
Ja igen és hát Barca fanként bár elismerem C Ronaldot vajh miért nem szeretem 😊 ? (ahogy Ibrát sem szerettem nálunk s örültem mikor elment bármilyen jól játszott, ahogy most a Milánnál elő is jön az igazi énje) De ez más tészta.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Múlt héten leszoltáttok, most is azt kellene tennie, de akkor is berakom. Mai SNT-ben van a heti mock draft, jelenleg 29. helyen húznánk Ross Homan OLB-t. Továbbra is hangsúlyozom, nem a név a fontos (ismerkedni azért jó), hanem a postokat figyelni, mikor mit éreznek lyuknak. Érdekes, hogy nem O-Lene vagy CB (oké, mondjuk mindegyik fogyott erősen, de szerintem azért OL több ember is van)
deny79
Nem lenne kifogásom egy elsőkörös LB draft ellen, de mi a jó égért írták hozzánk Homant? Névtől függetlenül szvsz nem kell még egy alulméretes WLB pláne az első körben, se Homan, se más undersized OLB, ráadásul Homan szerintem hatalmas reach lenne 1 körben. Ha már OLB akkor ott van Ayers (érte szvsz előre kéne ugranunk) vagy Herzlich, esetleg Mason Foster ők mehetnének SAM-nek.
O-lineban G a legnagyobb hiányunk, oda meg lehet hátrább is jókat húzni.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Múlt héten leszoltáttok, most is azt kellene tennie, de akkor is berakom. Mai SNT-ben van a heti mock draft, jelenleg 29. helyen húznánk Ross Homan OLB-t. Továbbra is hangsúlyozom, nem a név a fontos (ismerkedni azért jó), hanem a postokat figyelni, mikor mit éreznek lyuknak. Érdekes, hogy nem O-Lene vagy CB (oké, mondjuk mindegyik fogyott erősen, de szerintem azért OL több ember is van)

Illetve szintén SNT-ben volt ma egy lista (indoklások), hogy kik jelenleg a top 8 ember az MVP címért folyó harcban. Sorrend:
8. Brees 7. White 6. Foster 5. Matthews 4. Rivers 3. Manning 2. Brady 1. Vick (indoklásokat is beírtam NFL csevegő topicba)
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Nah végre sikerült megnéznem a meccset. Hát nagyot játszott Vick.
A védelem rontott a statjain, de csak a garbage-time-ban kaptunk pontot. 😀 (1. negyed 0 1st-down)

- Celek...többet blokkol, mint tavaly, de ez kevés tőle. Ha eddig 7 labdát nem ejtett el akkor egyet sem. És annak tudatában, hogy elég kevésszer dobnak felé, ez elég sok.
- DeSean nem dominált, de hatalmas playmaker a gyerek. 3 labdaérintés 103 yard, 1 TD. Ha mindig egy olyan QB fog dobálni neki, aki 60 yardra is bármikor eljuttatja a labdát, akkor szép jövő áll előtte.
- Remélem, hogy D. Patterson marad továbbra is a kezdő.
- PFF-ról: In games where the same QB has played throughout, Justice has a -4.0 pass-block grade with Vick at QB but a +6.1 grade with Kevin Kolb.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Hát valóban remélem hogy tudunk alkalmazkodni az adott védelemhez illetve változtatni ha kell. Szerencsére, Vick alkalmas erre a dologra.
Sam köszönjük a reklámot lassan a kommentátoroknak is ideje lesz elsimerni a Phillyt akár mennyire nehezükre is esik és fáj nekik. Amúgy a kommentátorok/szakértők között van egyáltalán valaki egy kicsit inkább pozitív érzéssel van irántunk, mint negatívval? Nem mintha számítana. Amúgy a Chicago valóban nagy falast lehet pláne ha Cutlert nem sikerül nyomás alatt tartani, ha Lovie ott is maradt sajna Martz nagy húzás volt tőlük s ez jelentősen javít a helyzeten. Bízom benne ellenünk betliznek.dande
Azt azért ne feledjük, hogy Olivér Giants rajongó, Udvardi Gyula a Cowboys-ért él hal, Sanyi a negyedik csoportellenfelünket imádja a Bears-t. Szerintem McNabb-et mindannyian jobban szerették az átlagnál és így a Philly-t is, nincs okunk panaszra. Vick esetében nem kell tippelgetni, Ricsi második mondatában elmondta, hogy nem tud megbocsátani Vicknek a kutyás dolog miatt, de elismeri. Egyébként az NFL könyv dedikáláson beszélgettünk vele és elmondta, hogy egyik csapattal sincs semmi baja, és szereti a bohócokat, mint pl. Ochocinco, de emberileg nem fogja tudni soha csodálni a balhés, vagy tirpák játékosokat, mint például Vick, vagy Rivers. Szerintem ez így van rendjén, emiatt nem kell elítélni. Hétfőn mindketten lepetéztek Vick teljesítménye előtt szakmailag, nekem ennyi elég, szerintem egyáltalán nem diszkriminálnak minket.
Nem akarom újra elkezdeni a Vick-kutya probléma fejtegetését, ne is menjünk bele. Csak annyi, hogy Vick nyilatkozatai nekem mostanában nagyon szimpatikusak, hétfőn túl is sztárolhatta volna magát, mert az egy Vick show volt, nem agy Eagles-show, mégis a falat dicsérte meg azt szajkózta, hogy ez csapatjáték, pedig az újságírók mindenképpen ki akarták belőle szedni, hogy "igen, kurva nagy király voltam ember, a többiek senkik voltak, én meg hátamon viszem a csapatot két hete ember". Vick nem ezt mondta, pedig megtehette volna (még ha a Colts ellen a védelem volt a kulcs akkor is) mert két hete ő az NFC támadójátékosa. Szóval, nála látok egy pozitív fejlődést, valami olyat, amit emberileg el kell, hogy ismerjek. Manchester United szurkolóként ott volt Cristiano Ronaldo, aki egy félelmetes tehetség, de emberileg egy patkány/nulla/senki. Nem öldösött kutyákat, csak színészkedik, hisztizik de azt a legundorítóbb módon teszi. Én őt utálom, mint embert, de mint játékost, a legnagyobbak között tartom számon. Vick esetében nem így vagyok, de meg tudom érteni azt is, aki nem bocsát meg neki, ezért is tartom tiszteletben Ricsi véleményét. Szerintem egyébként nagyon korrekt közvetítések mentek idén a Sport TV-ben, úgyhogy nincs okunk panaszra. De mivel mi egy soha be nem váltott álom vagyunk, mint csapat (egy évtizede esélyes, de sohasem győztes) megértem, ha nem rettegnek tőlünk. És akkor mit szóljon az Atlanta, akiknek a csütörtöki meccsig minden győzelme meglepetés volt a kommentátoroknak? Szerintem igazuk van. Aki egyszer már megtette az utolsó lépést, azt komolyan veszik. A Giants, a Steelers, a Saints, a Colts, a Pats az utóbbi időkben ott van a körforgásban. Nekik lehet hinni akkor is ha 9-7-el mennek a PO-ba és akkor is ha 16-0-val. A Bolts, a Ravens, a Falcons és mi örök ígéretek vagyunk, engem nem zavar, ha a "hiszem ha látom" elv szerint állnak hozzánk, annál kisebbet koppanunk, ha koppanunk. Ha emlékszel, az utóbbi években egyszer voltunk esélyesek rájátszás meccsen, a Cardinals ellen, és ki is szoptunk. Azzal egyetértek, hogy nem vesznek minket komolyan, nem is kell, inkább azt szeretném, ha rászolgálnánk egy SB győzelemmel. A másodikra öt év múlva már senki sem emlékszik, a főcsoportdöntősöket pedig már egy hónap alatt elfedi a jótékony homály...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még valami csak, hogy kicsit kötözködjek s szóljatok ha nincs igazam: Néha bizony úgy éreztem Vicknél, hogy túlságosan is nagy játékot akar mindig játszani. Most bejött nem is kicsit de ez nem mindig lesz így nem mindig lehet erre lehetősége s akkor bizony jól jönnének ha vállalná a rövidebb screen passzokat. Sokszor ezért is kényszerül futásokra. Mintha derogálna neki, hogy csak kicsit passzol. Pedig egyszer megcsinálta McCoy-nak s lám ott volt a Td még akkor is ha red zonban voltunk, s anyira nem volt bonyolult tovább megfutni.. Remélem ezt még észre veszik, hogy ezen jó lenne változtatni mert a Giants ellen ez pickekbe s sackekbe kerülhet meg sérülésbe. Lám a Patsnek is milyen fontos ez a játéka ezzel mennyit haladnak pedig hát ha vki Brady képes lenne nagy játékokra de ez őt nem zavarja sőt így lubickol. jó tudom a mi játékunk egész más de időnként szükség van erre is. Mondom szóljatok ha hülyeség mert ez csak egy érzés ami gyakran csalóka 😊dande
Védelemfüggő szerintem. A Skins védelme annyira nem volt ott, hogy szinte kötelező volt erőltetni a nagy játékokat, ha meg ott van a lehetőség akkor miért ne +olyan nap volt amikor minden bejött és ezt gondolom Vick is érezte.
Azért elég sok screent futtattunk tegnap is, erre nem lehet panasz. Meg voltak rövidebb passzok is, csak azokra nehéz visszaemlékezni, mivel szinte minden drive-ra jutott 1-2 nagy játék. 😀

A DeSean-nak adott TD passz után egyébként ki lehet találni ki üdvözölte elsőnek egy chest bump-pal Vick-et a pálya szélén: igen, Kolb volt. Tényleg nem csak rizsázták, hogy jóban vannak.BleedingGreen
Hát valóban remélem hogy tudunk alkalmazkodni az adott védelemhez illetve változtatni ha kell. Szerencsére, Vick alkalmas erre a dologra.
Sam köszönjük a reklámot lassan a kommentátoroknak is ideje lesz elsimerni a Phillyt akár mennyire nehezükre is esik és fáj nekik. Amúgy a kommentátorok/szakértők között van egyáltalán valaki egy kicsit inkább pozitív érzéssel van irántunk, mint negatívval? Nem mintha számítana. Amúgy a Chicago valóban nagy falast lehet pláne ha Cutlert nem sikerül nyomás alatt tartani, ha Lovie ott is maradt sajna Martz nagy húzás volt tőlük s ez jelentősen javít a helyzeten. Bízom benne ellenünk betliznek.
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
csináltam egy kis reklámot élő adásba a philly.blog.hu-nak 😀

mi haverokkal végig néztük a meccset, de másnap mindenki nagyon KO volt. Ha már melózni is úgy kellene , az már cinkes.

több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
A november 28-ai meccsünket át tették főidőre, azaz magyar idő szerint 22:15-kor fog kezdődni (Eagles-Bears meccsről van szó).

Új rovat is debütál honlapon, Somebody fogja vinni, véleményeket kérünk erősen 😀 http://philly.blog.hu/2010/11/17/nfc_figyelo_po_figyelodeny79
A Bears mintha egy 4. csop ellenfél lenne, én nagyon nem szeretem az ellenük lévő meccseket, mindig nagyon szoros. Remélem idén nyerünk.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A november 28-ai meccsünket át tették főidőre, azaz magyar idő szerint 22:15-kor fog kezdődni (Eagles-Bears meccsről van szó).

Új rovat is debütál honlapon, Somebody fogja vinni, véleményeket kérünk erősen 😀 http://philly.blog.hu/2010/11/17/nfc_figyelo_po_figyelo
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Még valami csak, hogy kicsit kötözködjek s szóljatok ha nincs igazam: Néha bizony úgy éreztem Vicknél, hogy túlságosan is nagy játékot akar mindig játszani. Most bejött nem is kicsit de ez nem mindig lesz így nem mindig lehet erre lehetősége s akkor bizony jól jönnének ha vállalná a rövidebb screen passzokat. Sokszor ezért is kényszerül futásokra. Mintha derogálna neki, hogy csak kicsit passzol.Remélem ezt még észre veszik, hogy ezen jó lenne változtatni mert a Giants ellen ez pickekbe s sackekbe kerülhet meg sérülésbe.dande
a sérülésveszély sajnos benne van a játékában... azonban nem hiszem hogy mindig a nagy passzokra menne, elég biztonságosan játszik, egyedül neki nincs Pickje idén... szerintem ez bőven elég bizonyíték, főleg ha tudjuk, hogy anno fénykorában is dobálgatta a pickeket rendesen...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
a rekordok nem értek véget, ahogy várható volt, Vick lett az NFC támadó játékosa a héten, de ami nagyobb szám, utoljára 1998-ban sikerült valakinek egymás után kétszer is megszereznie a címet. (Randall Cunningham-nak az akkori Vikes-ból)


Illetve: Pro Football Hall of Fame requests Michael Vick's jersey from historic game last night.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Még valami csak, hogy kicsit kötözködjek s szóljatok ha nincs igazam: Néha bizony úgy éreztem Vicknél, hogy túlságosan is nagy játékot akar mindig játszani. Most bejött nem is kicsit de ez nem mindig lesz így nem mindig lehet erre lehetősége s akkor bizony jól jönnének ha vállalná a rövidebb screen passzokat. Sokszor ezért is kényszerül futásokra. Mintha derogálna neki, hogy csak kicsit passzol. Pedig egyszer megcsinálta McCoy-nak s lám ott volt a Td még akkor is ha red zonban voltunk, s anyira nem volt bonyolult tovább megfutni.. Remélem ezt még észre veszik, hogy ezen jó lenne változtatni mert a Giants ellen ez pickekbe s sackekbe kerülhet meg sérülésbe. Lám a Patsnek is milyen fontos ez a játéka ezzel mennyit haladnak pedig hát ha vki Brady képes lenne nagy játékokra de ez őt nem zavarja sőt így lubickol. jó tudom a mi játékunk egész más de időnként szükség van erre is. Mondom szóljatok ha hülyeség mert ez csak egy érzés ami gyakran csalóka 😊dande
Védelemfüggő szerintem. A Skins védelme annyira nem volt ott, hogy szinte kötelező volt erőltetni a nagy játékokat, ha meg ott van a lehetőség akkor miért ne +olyan nap volt amikor minden bejött és ezt gondolom Vick is érezte.
Azért elég sok screent futtattunk tegnap is, erre nem lehet panasz. Meg voltak rövidebb passzok is, csak azokra nehéz visszaemlékezni, mivel szinte minden drive-ra jutott 1-2 nagy játék. 😀

A DeSean-nak adott TD passz után egyébként ki lehet találni ki üdvözölte elsőnek egy chest bump-pal Vick-et a pálya szélén: igen, Kolb volt. Tényleg nem csak rizsázták, hogy jóban vannak.


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük szépen, de túl nagyra sikerült... 😀apeszos
Adjátok tovább három hét múlva a Giants-nek! 😉Szabler
Először próbáljátok rájuk ti.. 😛 Az én szurkolásomon nem fog múlni.... 😀 Azt sem bánom ha nekik kicsit szűk lesz, de ruházkodjanak fel egy kicsit ők is. 😉 Aztán lehet, hogy a gombot mi varrjuk rá nektek... 😛apeszos
A poén, hogy én is épp hasonlón gondolkodtam mikor olvastam az öltönyös sztorit vajon miért 😛 ? Bízom benne, hogy nem szállnak el a srácok maximálisan koncentrálnak s hamar elbizonytalanítják Elit! Nagyon kéne ez a győzelem mert bizony a Chicagótól is eléggé tartok látva a fejlődésüket s a Vikes sem lesz egyszerű! A Houston itthon kötelező ha idegenben játszanánk más lenne. Bízom benne addig nem kapják nagyon össze magukat ahogy a Dallas sem.
Még valami csak, hogy kicsit kötözködjek s szóljatok ha nincs igazam: Néha bizony úgy éreztem Vicknél, hogy túlságosan is nagy játékot akar mindig játszani. Most bejött nem is kicsit de ez nem mindig lesz így nem mindig lehet erre lehetősége s akkor bizony jól jönnének ha vállalná a rövidebb screen passzokat. Sokszor ezért is kényszerül futásokra. Mintha derogálna neki, hogy csak kicsit passzol. Pedig egyszer megcsinálta McCoy-nak s lám ott volt a Td még akkor is ha red zonban voltunk, s anyira nem volt bonyolult tovább megfutni.. Remélem ezt még észre veszik, hogy ezen jó lenne változtatni mert a Giants ellen ez pickekbe s sackekbe kerülhet meg sérülésbe. Lám a Patsnek is milyen fontos ez a játéka ezzel mennyit haladnak pedig hát ha vki Brady képes lenne nagy játékokra de ez őt nem zavarja sőt így lubickol. jó tudom a mi játékunk egész más de időnként szükség van erre is. Mondom szóljatok ha hülyeség mert ez csak egy érzés ami gyakran csalóka 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha már zakót kapott a Redskins! 😉

Most jelent meg a Pro Football Hall of Fame Facebook-oldalán. Nem derül ki, hogy anno ki viselte.

FROM OUR COLLECTION. This blazer is from the Eagles 1960 NFL championship season. Philly went 10-2 to win Eastern Conference then defeated the Green Bay Packers in the championship game.Szabler
Köszönjük szépen, de túl nagyra sikerült... 😀apeszos
Adjátok tovább három hét múlva a Giants-nek! 😉Szabler
Először próbáljátok rájuk ti.. 😛 Az én szurkolásomon nem fog múlni.... 😀 Azt sem bánom ha nekik kicsit szűk lesz, de ruházkodjanak fel egy kicsit ők is. 😉 Aztán lehet, hogy a gombot mi varrjuk rá nektek... 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én, mint hardcore Kolb fan is beláttam múlt héten már magamban, majd tegnap hangosan is, jobb, ha Mike játszik idén és jövőre is 😀

És hét játékosára tessék szavazni: http://www.nfl.com/partner?partnerType=players-air-and-ground
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Két részletben tudtam csak megnézni, hát jó kis meccs volt, még a végén Vick fan leszek (mi lesz veled Kolbi?) 😀greenboy
Ha Vick hosszabbítást kap akkor Kolb-ot nagy valószínűséggel tradeljük. Bár szükségünk van egy jó backupra aki bármikor át tudja venni a csapatot, mert Vick játéka elég sérülésveszélyes. Viszont Kolb szeretne kezdeni valahol, és meg is érdemli az esélyt, nekünk meg kellenek a pickek mert még van pár hiányposzt a csapatban. A másik lehetőség, hogy kitölti a jövő évet is és utána free agentként távozik ahova szeretne (feltéve ha Vick akkor is hasonló formában tolja, nem sérül meg súlyosan stb).


több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Két részletben tudtam csak megnézni, hát jó kis meccs volt, még a végén Vick fan leszek (mi lesz veled Kolbi?) 😀
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ha már zakót kapott a Redskins! 😉

Most jelent meg a Pro Football Hall of Fame Facebook-oldalán. Nem derül ki, hogy anno ki viselte.

FROM OUR COLLECTION. This blazer is from the Eagles 1960 NFL championship season. Philly went 10-2 to win Eastern Conference then defeated the Green Bay Packers in the championship game.Szabler
Köszönjük szépen, de túl nagyra sikerült... 😀apeszos
Adjátok tovább három hét múlva a Giants-nek! 😉

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 865
Most nézem csak Vick mit csinált úristen..
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha már zakót kapott a Redskins! 😉

Most jelent meg a Pro Football Hall of Fame Facebook-oldalán. Nem derül ki, hogy anno ki viselte.

FROM OUR COLLECTION. This blazer is from the Eagles 1960 NFL championship season. Philly went 10-2 to win Eastern Conference then defeated the Green Bay Packers in the championship game.Szabler
Köszönjük szépen, de túl nagyra sikerült... 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, sok rekord volt emlegetve, sok helyen, megpróbáltam mindet összegyüjteni: http://philly.blog.hu/2010/11/16/records_1
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Hatalmasat játszott Vick. Jó csapatotok van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!

Reggel nagyon mérgesen bújtam vissza az ágyamba aludni, direkt felkeltem 2:25kor, tv be a sport2-re néztem a meccset az első Jaxon TD-ig utána elment az összes adás, minden ami van, odaültem géphez, mondván nem baj van net, és az se volt... nagyon mérges voltam... Aztán reggel melóbamenetel előtt ránéztem az NFL.com-ra elmentem fogat mosni és visszakocogtam a füriből, mivaaan? 😀 Innentől kezdve nagyon jól telt a nap, igaz most megy a meccs, de be se kapcsolom várom h felvegye a felvevő és megnézem, alig várom... De amit láttam a statokból nagyon szépek, Vick ha ez így megy akkor veszek egy 7-es phili mezt, pedig köztudottan D# őrült vagyok 😀

Majd véleményt írok a meccsről én is ha megnéztem, de nagyon nagyon örülök most! 😊
Szép napot nektek is!