NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
A franchise-nak még sohasem volt két olyan WR-e, akik 1000 yard felett kaptak el ugyanabban a szezonban:
http://insidetheiggles.com/2010/11/24/eagles-maclin-flying-under-radar-in-midst-of-historic-season-with-jackson/
Könnyen megeshet, hogy Maclin és DeSean is 1000 yard fölé jut a szezon végére.
Bébé
Idén illene.Pillanatnyilag Maclin 705yardon áll(7TD-vel),Jackson meg 652yardon(5TD-vel).Van hátra 6 meccs mindkettőjüknek kéne 3-3 100 yard feletti meccs és megvan. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
A franchise-nak még sohasem volt két olyan WR-e, akik 1000 yard felett kaptak el ugyanabban a szezonban:
http://insidetheiggles.com/2010/11/24/eagles-maclin-flying-under-radar-in-midst-of-historic-season-with-jackson/
Könnyen megeshet, hogy Maclin és DeSean is 1000 yard fölé jut a szezon végére.

Reid: Parker (hip flexor), Samuel (knee sprain) won't practice today
Reid: Hanson will take Samuel's snaps in practice today.
Reid: Calvin will return kicks.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Óriási lehet ez a könyv, ha nem bánod Szabler felrakom blogra is majd, amiket írsz róla 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
...
folyt. köv.Szabler
Köszi! Várjuk a folytatást.


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ha már Samuel, akkor egy cikk róla: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20101124_Paul_Domowitch__Samuel_tackling_new_territory_for_Eagles.html?page=2&c=yamiben
Arról is van szó benne, hogy idén fizikálisabban játszik, többször próbál meg szerelni olyan helyzetekben amikor korábban meg se próbálta volna (persze a tackle-t ilyenkor se csinálja meg általában 😊 ), de ez értékelhető fejlődésként. Én mondjuk nem kárhoztatom érte, hogy nem szerel jól, ha Deion-nál elviselték, én elviselem Asante-nál.BleedingGreen
tényleg nagyon sokat fejlődött az eddigi éveihez képest,örömteli,hogy nem próbál meg minden playből picksixet vinni és ez által a csapat sem nyel be minden meccsen 50 yardos playeket róla

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ide is bepakolom!

Három legújabb könyvszerzeményem három különböző csapat történetével kapcsolatos, de közös bennük, hogy az adott csapatok legnagyobb, legjelentősebb meccseit tárgyalják több/kevesebb részletességgel. A sorozat korábban 50 Greatest Plays in "XY team" History néven, ma Game Changers-ként fut és az általam első körben beszerzett Eagles-, Giants- és Steelers-kötetek mellett van Bears-es, Bills-es, Cowboys-os és Pats-es kötet is. Sőt az Alabama, az Iowa, a Georgia, és a Penn State történetének legnagyobb momentumait tárgyaló könyv is létezik.

A kötetek tartalmilag lehetnének picit alaposabbak, de képanyaguk remek és szerintem minden focitörténet iránt érdeklődő vagy az adott csapatért szorító szurkoló könyvespolcán ott a helyük. A cím egy picit megtévesztő, mert nem igazán konkrét játékok kerülnek terítékre, hanem sokkal inkább sorsfordító meccsek.

A könyvek ihletésére át is tekinteném, hogy a könyvek szerzői mit tartanak a kérdéses együttesek történetében a legmeghatározóbb momentumoknak. Az áttekintést folytatásokban tenném meg és ha esetleg van igény rá áthelyezem a szóban forgó csapatok topikjába is.

A könyvek:

Reuben Frank-Mark Eckel: Game Changers: the 50 Greatest Plays in Philadelphia Eagles Football History. 2009


50 Greatest - Eagles

50. A Real-Life Rocky.
Dátum: 1976. szeptember 19.
Ellenfél: New York Giants
Főszereplő: Vince Papale.


A Legyőzhetetlent azt hiszem nem kell bemutatni a csapat szurkolóinak. A 30 éves NFL-újonc a speciális egység tagjaként egy kiharcolt fumble-lal vette ki a részét a Giants 20-7-es legyőzéséből.

A valóságban nem úgy történt, mint a filmben, hiszen muffolt punt után nem lehet a labdát előre vinni. http://www.youtube.com/watch?v=m1hSXTDtNw8

49. O'Brien to Toon.
Dátum: 1988. december 19.
Küzdő felek: New York Jets - New York Giants.
Főszereplők: Ken O'Brien, Al Toon.


Érdekes választás, hiszen nem Eagles-meccsről van szó. Mégis a Jets-nek az utolsó fordulóban elért 27-21-es meglepetés-győzelme tette lehetővé, hogy a Sasok a Buddy Ryan-érában először megnyerjék az NFC Keleti Csoportját és playoffba jussanak. A Jets győztes TD-jét fél perccel a lefújás előtt kézbesítette Ken O'Brien Al Toonnak.

http://www.youtube.com/watch?v=0dvqe9F4q8o

48. Miracle Afternoon
Dátum: 2008. december 28.
Ellenfél: Dallas Cowboys.
Főszereplők: Joselio Hanson, Chris Clemons, Brian Dawkins etc...


Ezt a meccset nem kell bemutatni, hiszen valamennyien átéltük és egy Eagles-drukkernek kevés kellemesebb fociélménye lehet az utóbbi évekből!

http://www.youtube.com/watch?v=nnOwXfgaCbU

folyt. köv.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Ha már Samuel, akkor egy cikk róla: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20101124_Paul_Domowitch__Samuel_tackling_new_territory_for_Eagles.html?page=2&c=yamiben
Arról is van szó benne, hogy idén fizikálisabban játszik, többször próbál meg szerelni olyan helyzetekben amikor korábban meg se próbálta volna (persze a tackle-t ilyenkor se csinálja meg általában 😊 ), de ez értékelhető fejlődésként. Én mondjuk nem kárhoztatom érte, hogy nem szerel jól, ha Deion-nál elviselték, én elviselem Asante-nál.


több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Stat of the day: Samuel gets his hands on the ball (7 picks, 5 PDs) every 3 times he's targeted (36)
Vagyis minden 3. felé szálló labdába minimum beleüt.Bébé
Kár, hogy a maradék kettőben meg enged 50 yardot 😀FViktor93
Az miért következik a statból, hogy a másik kettő, ami felé megy az complete passz? 😉


több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Stat of the day: Samuel gets his hands on the ball (7 picks, 5 PDs) every 3 times he's targeted (36)
Vagyis minden 3. felé szálló labdába minimum beleüt.Bébé
Kár, hogy a maradék kettőben meg enged 50 yardot 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Stat of the day: Samuel gets his hands on the ball (7 picks, 5 PDs) every 3 times he's targeted (36)
Vagyis minden 3. felé szálló labdába minimum beleüt.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Várható volt, érkezett egy CB, Brandon Hughes a Giants PS keretéből. Hobbs pedig ma már hivatalosan is IR-re került

És amúgy, higyéttek el, Kolb bizonyításának másik csapatban is akár, én örülnék a legjobban. Van pár szimpatikus csapat, akiknek elférne egy jó QB a keretében.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
S amúgy nagyon tetszett amit Reid nyilatkozott a meccs után (Deny köszi a fordítást!) s lám nem magának tulajdonította a győztes játékhívást hanem Marty-nak adta. Ki dondolta volna róla hogy ilyet is tud 😛 Roccát én is nagyon csípen s bár nem fiatal játékos lám a rúgóknál nem annyira a kor számít sőt! Akersben is benne lehet jó pár év még ha bírja a lába.dande
ha már Rocca szóba került... ott a blokkolt FG-nál ő volt aki vissza ért és szerelni tudott... az ausztrál focis múlt meglátszik, más "mezei" punterek nem biztos hogy visszaértek volna szerelni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Nem akartam offolni, ezért Newman ide írom: Kolb-ot valóban most kell elküldeni, csak egy dolgot figyelembe kell majd venni. Hiába lesz Mike-nak nagy szerződése (mert lesz), ő azért a játékstílúsával követeli a csere QB-t, aki megfeleő, hiszen Vick elég sérülékenyveszélyes.
Ha valakit érdekel az előzmény: NFL csevegő topicdeny79
Tény,de sajnos nem tehetjük meg azt,hogy egy kezdő színtű QB-t padoztassunk,ugye problémákat is szülne,mert nyilván nem tetszene neki ez a szerep (ami érthető is lenne szvsz)+láttuk a csevegőben,hogy hány csapatnak van szüksége irányítóra,amiből mi elég jól kijöhetünk,egy esetleges "licitháborúval" (nem kell nagy dologra gondolni ez alatt)Persze nekem nem lenne probléma,ha maradna,mert igazad van abban,hogy Vick stílusához kell egy jó csere QB,nem mintha az első QB kiesése nem lenne probléma a liga 90%-ának 😀Newman
Osztom.Kevinnek is a lehető legjobb az lenne ha valahol kezdőként mutathatná meg magát...és erre nagy igény van liga szinten(mármint jó QB-ra).A lehető legjobb árért menjen.El tudnám én is képzelni itt második QB-nak,de ez neki sem lenne jó se elég.A vezetés meg nagyon jó munkát végzett azzal,hogy tavaly idehoztuk Vick-et.Ezzel remekül előkészítve a QB váltást a csapatnál.Utólag belegondolva ez üzenet volt akkor McNabb-nek,hogy most vagy soha.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem akartam offolni, ezért Newman ide írom: Kolb-ot valóban most kell elküldeni, csak egy dolgot figyelembe kell majd venni. Hiába lesz Mike-nak nagy szerződése (mert lesz), ő azért a játékstílúsával követeli a csere QB-t, aki megfeleő, hiszen Vick elég sérülékenyveszélyes.
Ha valakit érdekel az előzmény: NFL csevegő topicdeny79
Tény,de sajnos nem tehetjük meg azt,hogy egy kezdő színtű QB-t padoztassunk,ugye problémákat is szülne,mert nyilván nem tetszene neki ez a szerep (ami érthető is lenne szvsz)+láttuk a csevegőben,hogy hány csapatnak van szüksége irányítóra,amiből mi elég jól kijöhetünk,egy esetleges "licitháborúval" (nem kell nagy dologra gondolni ez alatt)Persze nekem nem lenne probléma,ha maradna,mert igazad van abban,hogy Vick stílusához kell egy jó csere QB,nem mintha az első QB kiesése nem lenne probléma a liga 90%-ának 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem akartam offolni, ezért Newman ide írom: Kolb-ot valóban most kell elküldeni, csak egy dolgot figyelembe kell majd venni. Hiába lesz Mike-nak nagy szerződése (mert lesz), ő azért a játékstílúsával követeli a csere QB-t, aki megfeleő, hiszen Vick elég sérülékenyveszélyes.
Ha valakit érdekel az előzmény: NFL csevegő topic
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gondolom dande Reid mondta, hogy neki kéne menni, de Marty hívja play-eket, alap, hogy ő hívja.
Ha megszerzem az SI számát (amire van esély, néha meg tudom), akkor lenne igény a Vick cikk teljeseének fordítására? (gondolom a Szabler link nem a teljeset tartalmazza, de megmondom őszíntán nem nagyon néztem még bele, csak megnyitottam új oldalra)
Egyébként elég sokan vetnek keresztet sok play előtt.deny79
Szerintem majdnem biztos. hogy a teljes cikk. Nincs viszonyítási alapom, de az általam belinkelt írás elég hosszú és kerek.Szabler
Szerintem is, így beleolvasva. Vagy legalább a 80%-a. Erre lenne igény, vagy inkább maradjanak a meccs utániak? (még jönne Vick, Asante, meg defense-ből 3-4 rövidebb, esetleg Coughlin és Eli)deny79
Deny amire van erőd és energiád mindegy nekünk minden ajándék szerintem nem válogatunk azért más dolog is van az életben! :cool:
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gondolom dande Reid mondta, hogy neki kéne menni, de Marty hívja play-eket, alap, hogy ő hívja.
Ha megszerzem az SI számát (amire van esély, néha meg tudom), akkor lenne igény a Vick cikk teljeseének fordítására? (gondolom a Szabler link nem a teljeset tartalmazza, de megmondom őszíntán nem nagyon néztem még bele, csak megnyitottam új oldalra)
Egyébként elég sokan vetnek keresztet sok play előtt.deny79
Szerintem majdnem biztos. hogy a teljes cikk. Nincs viszonyítási alapom, de az általam belinkelt írás elég hosszú és kerek.Szabler
Szerintem is, így beleolvasva. Vagy legalább a 80%-a. Erre lenne igény, vagy inkább maradjanak a meccs utániak? (még jönne Vick, Asante, meg defense-ből 3-4 rövidebb, esetleg Coughlin és Eli)
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Gondolom dande Reid mondta, hogy neki kéne menni, de Marty hívja play-eket, alap, hogy ő hívja.
Ha megszerzem az SI számát (amire van esély, néha meg tudom), akkor lenne igény a Vick cikk teljeseének fordítására? (gondolom a Szabler link nem a teljeset tartalmazza, de megmondom őszíntán nem nagyon néztem még bele, csak megnyitottam új oldalra)
Egyébként elég sokan vetnek keresztet sok play előtt.deny79
Szerintem majdnem biztos. hogy a teljes cikk. Nincs viszonyítási alapom, de az általam belinkelt írás elég hosszú és kerek.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gondolom dande Reid mondta, hogy neki kéne menni, de Marty hívja play-eket, alap, hogy ő hívja.
Ha megszerzem az SI számát (amire van esély, néha meg tudom), akkor lenne igény a Vick cikk teljeseének fordítására? (gondolom a Szabler link nem a teljeset tartalmazza, de megmondom őszíntán nem nagyon néztem még bele, csak megnyitottam új oldalra)
Egyébként elég sokan vetnek keresztet sok play előtt.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
S amúgy nagyon tetszett amit Reid nyilatkozott a meccs után (Deny köszi a fordítást!) s lám nem magának tulajdonította a győztes játékhívást hanem Marty-nak adta. Ki dondolta volna róla hogy ilyet is tud 😛 Roccát én is nagyon csípen s bár nem fiatal játékos lám a rúgóknál nem annyira a kor számít sőt! Akersben is benne lehet jó pár év még ha bírja a lába.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Hála Isten Vasárnap adja a Sport Tv a meccsünket. Végre újra látom a csapatot. Az elmúlt 3 meccset nem tudtam megnézni.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ha valakit érdekel az SI címlapján beharangozott teljes cikk Vickről:

http://sportsillustrated.cnn.com/vault/article/magazine/MAG1178826/index.htm

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha hétszer elesik is az igaz, mégis fölkel.Bébé
Nagyon köszönöm, s ne haragudjatok itt lehet kicsit off de szerintem hozzá tartozik a történethez. Itt a Példabeszédek könyvéből való részből idéz Avant és nem a tökéletes hibátlan s ilyen módon igaz emberről van szó, hanem aki Isten által megigazított megjobbított Benne bízó, megváltozott (megváltoztatott) emberről. Ez úgy gondolom igaz lehet Vickre ha nyilvánosan még nem is beszélt erről vagy utalt rá illetve lehet ő maga a hithez nem is viszonyul így, de a társak vagy legalábbis Avant így tekintenek rá. Ez óriási dolog és ez az oka, hogy befogadtak és esélyt adtak, a megbocsátás ajándéka a bűnbánó embernek, azon az önző 😊 szándékon túl, hogy jó játékos és meg van benne a potenciál. Nyilván e mögött ott van az amerikai ember vallásossága jobb esetben a vallásosság mellett a hit is (a kettő sajnos nem mindig jár együtt) Ezért én magam még inkább örülök, hogy ennek a csapatnak szurkolhatok! Na bocsánat kicsit más vizekre eveztem remélem érthető amit írni akartam de nekem ez számít. Így tovább a Úr adjon neki erőt!
on

deeeedande
Csatlakozva az OFF-hoz: valamelyik meccsen láttam keresztet vetni, amit ebben a sportban meccsen (értsd: nem a post-game prayer!) még nem nagyon láttam!
ONskizofita
Troy Polamalu minden play előtt keresztet vet.
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Köszönöm én a Biblia idézetre is gondoltam volna (ha jól sejtem az nincs benne) de kicsit másra gondoltam, mindegy. dande
Ha hétszer elesik is az igaz, mégis fölkel.Bébé
Nagyon köszönöm, s ne haragudjatok itt lehet kicsit off de szerintem hozzá tartozik a történethez. Itt a Példabeszédek könyvéből való részből idéz Avant és nem a tökéletes hibátlan s ilyen módon igaz emberről van szó, hanem aki Isten által megigazított megjobbított Benne bízó, megváltozott (megváltoztatott) emberről. Ez úgy gondolom igaz lehet Vickre ha nyilvánosan még nem is beszélt erről vagy utalt rá illetve lehet ő maga a hithez nem is viszonyul így, de a társak vagy legalábbis Avant így tekintenek rá. Ez óriási dolog és ez az oka, hogy befogadtak és esélyt adtak, a megbocsátás ajándéka a bűnbánó embernek, azon az önző 😊 szándékon túl, hogy jó játékos és meg van benne a potenciál. Nyilván e mögött ott van az amerikai ember vallásossága jobb esetben a vallásosság mellett a hit is (a kettő sajnos nem mindig jár együtt) Ezért én magam még inkább örülök, hogy ennek a csapatnak szurkolhatok! Na bocsánat kicsit más vizekre eveztem remélem érthető amit írni akartam de nekem ez számít. Így tovább a Úr adjon neki erőt!
on

deeeedande
Csatlakozva az OFF-hoz: valamelyik meccsen láttam keresztet vetni, amit ebben a sportban meccsen (értsd: nem a post-game prayer!) még nem nagyon láttam!
ON

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm én a Biblia idézetre is gondoltam volna (ha jól sejtem az nincs benne) de kicsit másra gondoltam, mindegy. dande
Ha hétszer elesik is az igaz, mégis fölkel.Bébé
Nagyon köszönöm, s ne haragudjatok itt lehet kicsit off de szerintem hozzá tartozik a történethez. Itt a Példabeszédek könyvéből való részből idéz Avant és nem a tökéletes hibátlan s ilyen módon igaz emberről van szó, hanem aki Isten által megigazított megjobbított Benne bízó, megváltozott (megváltoztatott) emberről. Ez úgy gondolom igaz lehet Vickre ha nyilvánosan még nem is beszélt erről vagy utalt rá illetve lehet ő maga a hithez nem is viszonyul így, de a társak vagy legalábbis Avant így tekintenek rá. Ez óriási dolog és ez az oka, hogy befogadtak és esélyt adtak, a megbocsátás ajándéka a bűnbánó embernek, azon az önző 😊 szándékon túl, hogy jó játékos és meg van benne a potenciál. Nyilván e mögött ott van az amerikai ember vallásossága jobb esetben a vallásosság mellett a hit is (a kettő sajnos nem mindig jár együtt) Ezért én magam még inkább örülök, hogy ennek a csapatnak szurkolhatok! Na bocsánat kicsit más vizekre eveztem remélem érthető amit írni akartam de nekem ez számít. Így tovább a Úr adjon neki erőt!
on

deeee