NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Lényegében az egyetlen pozitívum a meccs kapcsán az egyéni statok. (T. Cole, Graham. Vick, McCoy, Avant, Maclin, Celek)

2. félidőben alig tudtunk nyomást helyezni Cutler-re.
Bradley fent és lent. Azt hiszem 2x is misstackle-t csinált, amiből hosszú futások lettek.
Lindley-től és Hanson-tól ezt vártam. Mindenki tudta, hogy itt nagyon sebezhetőek leszünk.
Asante nagyon-nagyon hiányzott innen.
ST-nk visszatért az év eleji ritka szar formájához. Csakúgy mint a futás elleni D#-ünk. Ellenben Dixon-nak volt pár szép megmozdulása.
Egyszerűen jobb volt a Bears. Végig a kezükben tartották a meccset.

Azért olyan nagy baj nincsen. Csütörtökön meg kell verni a Texans-t és akkor jöhet egy kis pihi.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
A meccset persze nem tudtam nézni, de ahogy az eredménykövetőt olvastam a telómon meg alakult a meccs nem is baj. Azt gondolom nem baj, hogy kikaptunk s a realitások talaján lehetünk csak így egyértelműen kiderült, hogy normálisan teljesítő D és egy nem bénázó O ellen (mint pl a Giants volt) esélyünk sincs. Persze az Rz off ha jobb akkor megint nyerhettünk volna de lássuk be ha nem vezetnek annyira végén szerintem nem engednek minket ennyire s újabb pontokat csinálnak. Egyet nem értek csak. Ha egyszer-egyszer képesek olyan játékokat hívni meg kitaláni mint Giants elleni 4&1 akkor miért nem tudnak máskor is. Statok alapján D-Jax is nem sokat csinálhatott. Igazából ha csüt nyerünk akkor az sem más mint papírforma győzelem ha akarunk bármit is de akkor sem lesz esélyünk jobbra a 8-8-nál ha a védelem nem szedi össze magát. Azért egy ember kiesése (s most nem a QB-ról van szó mert az a poszt más tészta) nem kéne hogy ekkora gondot okozzon vagy ha igen akkor ne álmodozzunk sok mindenről. Végül is ezt az L-t bekalkuláltuk de jobb lett volna ha már most megvan a 8. W s akor az egál szezon amiben reménykedtünk. Igazából a pozítív mérleg is nagy dolog a PO meg csak hab a tortán. Még valmi a hozzászólások és megnyilvánulások kapcsán: Egyáltalán nem értem a minket körülvevő negatív indulatot. Éppen, hogy nem egy felvágós nagyképű, másokat lenéző franchise vagyunk, akiket van miért utálni s szerintem az itt megszólaló Eagles fanok sem azok sem egymással sem mással szemben. Aki olvassa a topicunkat szerintem bőven meggyőződhet erről. Akkor nem értem miért ez a sok beszólás. Örülnék ha ennek vége lenne már néhány hete idegesít. Gratulálunk mindenkinek aki legyőz minket s nem beszélünk alázósan arról aki ellen nyerünk. Még a Skins-t sem kezdtük degradálni pedig őket alaposan helyben hagytuk, hanem helyén kezeltük. Az, hogy most a srácok jobban belelendültek s durvábbak voltak mint szoktak időnként belefér de nem vagyunk sportszerűtlenek s nem rendszeres. Más csapatoknál is előfordul (még hogy tipikus Philly hozzáállás grrrr) Jó lenne ezt is észben tartani! Na bízom bene, hoyg egymás közt erre tudunk a továbbiakban figyelni csütörtökön meg nyerünk!

Fly Eagles:deee
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Graham milyen volt? Láttam, hogy 3 tackle meg 1 sack, de inkább a benyomások érdekelnek 😊tenorx
Volt 1-1 villanása, de nem tudott folyamatos nyomást rakni Cutler-re, mint ahogy a front4 többi tagja sem. Futás ellen viszont szerintem javult a korábbiakhoz képest, de ez önmagában kevés volt mert ma a futás ellen is gyenge volt a komplett D.

Hiába volt néhány sackünk, a többi playben sokszor nem tudtunk nyomást gyakorolni Cutlerre, míg ők ha nem is sackelték mindig Vicket, de rendre kizavarták a zsebből, rátolták az O-linemaneket stb. Összességében a Bears D eredményesebben támadta Vicket 4 emberrel mint mi Cutlert 4-gyel+a blitzekkel.


több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
3-14-nél kapcsolódtam be a játékba...az azt megelőző játékokat nem láttam, viszont a látottak alapján levontam, hogy a secünk egy kalap kaki volt (márbocs), de én azt mondom hogy a Vick INTen, és az azt megelőző driveban a fumble-n ment el a meccs. már a szünetre előnnyel kellett volna menni, nem jött össze ki is kaptunk. Asante nagyon hiányzik.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Graham milyen volt? Láttam, hogy 3 tackle meg 1 sack, de inkább a benyomások érdekelnek 😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Cutler nem volt rossz(különösebben jó sem) ,de nagyon egyszerű dolga volt.Majd ha visszanézitek számoljátok össze hány passza ment Lindleyre vagy Hansonra.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ha 10-6-al lemaradunk a rájátszásról, szerintem feloszlatják az NFC West-et😀 5 meccsünk van hátra, én max két vereséget jósolok. Egyet a DAL NYG DAL csoportmeccsekből és egyet a másik kettőből. Ha ennél többször kapunk ki, akkor nem hogy a rájátszásban nincs helyünk, de az NFC tiszteletbeli Broncos-a díjat is megkaphatjuk.

Szerintem most csütörtökön - ha Asante visszatér - nagyon elverjük a Houstont. De olyan jó Istenesen, mint annak idején az Arizona-t a legutóbbi TNF-en. Akkor egy Cincy elleni X és egy Ravens elleni Lből jöttünk, McNabb akkor padozott. Most azért jobb a helyzet. Ez vállalható vereség volt, még azt mondom, hogy talán kalkulált is. A játék az nem, arról inkább ne beszéljünk. Szánalmas volt a védelem, főleg a secondary, de azért az LB sor is gondolkodhat egy kicsit. Szerintem azt kellett volna játszani, mint PM ellen, csak hát a f@sz se gondolta volna, hogy Cutler olyan jó, hogy azt a játékot kell játszani. Megszívtuk, ez van. Rövid hét, sok indulat, nagy győzelem. Legyen ez a program!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Ahogy Newman eredménykövetőben kiemelte azért S.Bradley látványosan be van lassulva. 😐


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Ja szokásos Bears elleni szenvedés.Sajna a védelem az ilyen kulcsjátékosok kiesését már nem bírja el.Gyakorlatilag így az órát is ők kontrollálták.Ha ki kéne emelnem vkit az Cole lenne.A védelmüket viszont el kell ismernünk mert elég rendesen féken tartottak minket.A végén Celek TD-nek azért nagyon örültem(gyönyörű volt).Vickre sem lehet panasz még az 1 int ellenére sem.Reid lehetett vna tökösebb.ST-k párharcát a győztes fél nyerte és ez el is árul elég sok mindent.Van pár napunk,hogy elemezzünk aztán jöhetnek a kötelező győzelmek....mert innentől kb. mindegyik az.Greengo
Én is ezt számoltam, innentől akár mindegyik meccset megnyerhetjük. Vick qb ratingje 77.1 volt 4 fumbleje, de egyet sem hagyott el. Az INTet sajnálom, az momentum volt, ugyanolyan, mint a Tennessee ellensomebody08
A lényeg,hogy nyernünk kell a csoportot ha akarunk vmit,mert se a Falcons se a Saints nem akar hibázni ,Bears vezeti a csoportját GB-el meg hátrányban lennénk.

+ egy jó pont még a meccshez:Lehet csak káprázott a szemem ,de egyszer Shady egy az egyben tartotta meg Urlachert.Greengo
Szerintem max 1 vereség fér bele, akkor talán még 11-5-tel nyerhető a csoport. Ehhez ugye vagy a Giants vagy a Cowboys ellen söpörni kéne.
Reálisan szerintem nem tudjuk 2-szer megverni se a Giants-et, se a Cowboys-t (vagy más ellen fog becsúszni a 2 vereség), úgyhogy a 10-6 a reális amivel -ha nem nyerjük a csoportot -valószínűleg lemaradunk a playoff-ról.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Förtelem volt ez a meccs. A secondary idén sokadszor bizonyítja, hogy szar. Hiába a sok labdaszerzés, ha nyelik a yardokat, mint kacsa a nokedlit. És ez volt redskins ellen is, lehet mondani, hogy garbarage time meg ilyenek... Titans ellen elvesztetünk egy labdát ellenfél RZ-jáben, leszoptunk, most megint. Mi ez a mentális összeomlás? Mindenki lenyilatkozza, hogy így erős a csapat, úgy erős, aztán összeesnek, mert Vick több, mint 200 passz után eladja... Amúgy én őt se dicsérném túl, nem rajta ment el a meccs, de nem is nyújtott semmivel többet, mint egy QB. MVP cím nálam az elöző 2 héten elveszetette létjogosultságát. Lehet arra hivatkozni, hogy Cutler legjobb meccse életlében, Vick is így játszott Skins ellen, mégis a W-t értékeltük, most akkor a L-t kell. És gyorsan, mert a Texans Fostere és Schaubja át fog gyalogoni a védelmen, kegyetlenül. A sorsolás meg bitang kemény, maradék 5 meccsből egy New Yorkban, ami simán lehet L, kettő 'Boys meccs, akik ellen hagyományosan képesek vagyunk szétesni, ráadásul egyre jobbak, akár kettő L is lehet belőle. Vikes mégiscsak tavaly ezzel a kerettel majdnem SB-t játszott, Favre mai játéka már-már kezd egy irányítóra hasonlítani. Texans meg mint írtam fomában. Tehát innentől még egy 7-9 is benne van... Meg persze egy 13-3 is. Szerintem a csütörtöki meccs fontos lesz lélektanilag, mert ha most nyerünk otthon, akkor 8-4 után megyünk a Boys-hoz, de ha bukás, akkor nulla lelkesedéssel Texasba meccset játszani, simán 7-6-tal jöhettünk el onnan. Nagyon kevés a 4 nap, de meglátjuk.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Megvolt a szokásos évi vereség is a Bears-től.
A védelem szégyen volt úgy ahogy van, Asante és Parker ide vagy oda. Egy kulcsszituációban sem tudták megállítani a Bearst.
A meccs fordulópontja a Vick int volt, utána csak akkor volt értékelhető momentumunk amikor már lényegében elment a meccs.BleedingGreen
Ja szokásos Bears elleni szenvedés.Sajna a védelem az ilyen kulcsjátékosok kiesését már nem bírja el.Gyakorlatilag így az órát is ők kontrollálták.Ha ki kéne emelnem vkit az Cole lenne.A védelmüket viszont el kell ismernünk mert elég rendesen féken tartottak minket.A végén Celek TD-nek azért nagyon örültem(gyönyörű volt).Vickre sem lehet panasz még az 1 int ellenére sem.Reid lehetett vna tökösebb.ST-k párharcát a győztes fél nyerte és ez el is árul elég sok mindent.Van pár napunk,hogy elemezzünk aztán jöhetnek a kötelező győzelmek....mert innentől kb. mindegyik az.Greengo
Én is ezt számoltam, innentől akár mindegyik meccset megnyerhetjük. Vick qb ratingje 77.1 volt 4 fumbleje, de egyet sem hagyott el. Az INTet sajnálom, az momentum volt, ugyanolyan, mint a Tennessee ellensomebody08
A lényeg,hogy nyernünk kell a csoportot ha akarunk vmit,mert se a Falcons se a Saints nem akar hibázni ,Bears vezeti a csoportját GB-el meg hátrányban lennénk.

+ egy jó pont még a meccshez:Lehet csak káprázott a szemem ,de egyszer Shady egy az egyben tartotta meg Urlachert.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Megvolt a szokásos évi vereség is a Bears-től.
A védelem szégyen volt úgy ahogy van, Asante és Parker ide vagy oda. Egy kulcsszituációban sem tudták megállítani a Bearst.
A meccs fordulópontja a Vick int volt, utána csak akkor volt értékelhető momentumunk amikor már lényegében elment a meccs.BleedingGreen
Ja szokásos Bears elleni szenvedés.Sajna a védelem az ilyen kulcsjátékosok kiesését már nem bírja el.Gyakorlatilag így az órát is ők kontrollálták.Ha ki kéne emelnem vkit az Cole lenne.A védelmüket viszont el kell ismernünk mert elég rendesen féken tartottak minket.A végén Celek TD-nek azért nagyon örültem(gyönyörű volt).Vickre sem lehet panasz még az 1 int ellenére sem.Reid lehetett vna tökösebb.ST-k párharcát a győztes fél nyerte és ez el is árul elég sok mindent.Van pár napunk,hogy elemezzünk aztán jöhetnek a kötelező győzelmek....mert innentől kb. mindegyik az.Greengo
Én is ezt számoltam, innentől akár mindegyik meccset megnyerhetjük. Vick qb ratingje 77.1 volt 4 fumbleje, de egyet sem hagyott el. Az INTet sajnálom, az momentum volt, ugyanolyan, mint a Tennessee ellen
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Megvolt a szokásos évi vereség is a Bears-től.
A védelem szégyen volt úgy ahogy van, Asante és Parker ide vagy oda. Egy kulcsszituációban sem tudták megállítani a Bearst.
A meccs fordulópontja a Vick int volt, utána csak akkor volt értékelhető momentumunk amikor már lényegében elment a meccs.BleedingGreen
Ja szokásos Bears elleni szenvedés.Sajna a védelem az ilyen kulcsjátékosok kiesését már nem bírja el.Gyakorlatilag így az órát is ők kontrollálták.Ha ki kéne emelnem vkit az Cole lenne.A védelmüket viszont el kell ismernünk mert elég rendesen féken tartottak minket.A végén Celek TD-nek azért nagyon örültem(gyönyörű volt).Vickre sem lehet panasz még az 1 int ellenére sem.Reid lehetett vna tökösebb.ST-k párharcát a győztes fél nyerte és ez el is árul elég sok mindent.Van pár napunk,hogy elemezzünk aztán jöhetnek a kötelező győzelmek....mert innentől kb. mindegyik az.Greengo
Ja, és megint rövid hetünk van. Csütörtökön jön a Texans ,magasan a legrosszabb pass D-vel, de az offense-ük erős, majd meglátjuk a D-nk biztosítja-e a career dayt Schaub-nak (esetleg Fosternak is).


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Megvolt a szokásos évi vereség is a Bears-től.
A védelem szégyen volt úgy ahogy van, Asante és Parker ide vagy oda. Egy kulcsszituációban sem tudták megállítani a Bearst.
A meccs fordulópontja a Vick int volt, utána csak akkor volt értékelhető momentumunk amikor már lényegében elment a meccs.BleedingGreen
Ja szokásos Bears elleni szenvedés.Sajna a védelem az ilyen kulcsjátékosok kiesését már nem bírja el.Gyakorlatilag így az órát is ők kontrollálták.Ha ki kéne emelnem vkit az Cole lenne.A védelmüket viszont el kell ismernünk mert elég rendesen féken tartottak minket.A végén Celek TD-nek azért nagyon örültem(gyönyörű volt).Vickre sem lehet panasz még az 1 int ellenére sem.Reid lehetett vna tökösebb.ST-k párharcát a győztes fél nyerte és ez el is árul elég sok mindent.Van pár napunk,hogy elemezzünk aztán jöhetnek a kötelező győzelmek....mert innentől kb. mindegyik az.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
deny79-nek elég könnyű dolga lesz csütörtökig: minden sorozat megszakadt

Szarok voltunk, Cutler jó, Lindley nickelben iszonyatos. Nem volt szerencsénk, ha Giants kikapott volna le se szarnám, így azért gáz. Plusz az is cink, hogy úgy látszik megvan a Vick ellenszer. A végén kozmetikáztunk, semmire nem mentünk vele, péntek hajnalban muszáj javítani, akkor azt mondom jók vagyunk, csak szar, hogy az NFC north most már tuti előttünk lesz, ha csak valami látványos összeomlás nem jön.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Megvolt a szokásos évi vereség is a Bears-től.
A védelem szégyen volt úgy ahogy van, Asante és Parker ide vagy oda. Egy kulcsszituációban sem tudták megállítani a Bearst.
A meccs fordulópontja a Vick int volt, utána csak akkor volt értékelhető momentumunk amikor már lényegében elment a meccs.

Van mit rendbe rakni, mert ahogy látom a bye után játszottunk 2 nagyon összeszedett meccset (Colts, Skins), de a Giants ellen már elindult a szétcsúszás (akkor még megúsztuk mert a Giants még nálunk is bénább volt), ma már complete fail volt a D, az O is nagyon akadozott, ST-ről ne is beszéljünk (kickoff coverage).


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ezt elkúrtuk,nem kicsit,nagyon.Cutler career game,sokat elmond,védelem mondjon le.Asante meg tolja vissza a seggét,mert nélküle szarban a haza.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nagyon sajnálnám Hobbst. Egyik kedvencem volt a Patsből mikor még ott volt. Sokan szidták indokolatlanul. Nagyon rossz lenne, ha egy sérülés miatt kéne visszavonulnia.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sajnálom szegény srácot, de ez a helyes döntés.Bébé
Hogy a rosszban is megtaláljam a jót: legalább Trevard Lindley több lehetőséghez jut. A későbbiekben ebből profitálhat majd a csapat.

+ Egyre inkább érik a jövő évi első körös CB draft.Shawn84
én is CB-t várok első vagy második körbeGege55
szeremcsére viszonylag mély a class
sajnálom Ellist 😕

több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
After suffering another neck injury that landed him on injured reserve last week, Philadelphia Eagles cornerback Ellis Hobbs is likely to retire, according to sources close to the team.
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5859585adam8
Sajnálom szegény srácot, de ez a helyes döntés.Bébé
Hogy a rosszban is megtaláljam a jót: legalább Trevard Lindley több lehetőséghez jut. A későbbiekben ebből profitálhat majd a csapat.

+ Egyre inkább érik a jövő évi első körös CB draft.Shawn84
én is CB-t várok első vagy második körbe
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Még nem hivatalos, hogy visszavonul. A cikkben azt írták, hogy ha most kéne döntenie akkor a visszavonulás mellett döntene, de azt tanácsolták neki, hogy gondolja át, várja ki a műtét eredményét, és csak a szezon végén döntsön véglegesen.

Ettől függetlenül én is helyesnek tartanám, ha visszavonulna, különösen, hogy az interjúi alapján nem egy elveszett ember, a diplomáját is megszerezte az Iowa Staten. Szóval biztos megtalálná a helyét akár a pálya szélén vagy az élet más területén.
Ha meggondolná magát az sem lepne meg, mivel 2-3 hónap sok idő, most biztos nagyon el van kenődve, addigra lehet hogy máshogy látja a dolgokat.
Bárhogy is dönt én tiszteletben tartom.BleedingGreen
Ok ,de minden évben egy ilyen sérülés?(2 szezon 2 IR )Persze a visszavonulás azért elhamarkodott döntés így hirtelen.Greengo
Nem tudom, de az orvosok majd megmondják mennyire veszélyezteti az egészségét a sérülés. Gondolom eléggé. A nyaksérülések szélsőséges esetekben akár bénulással is járhatnak. Ő pedig eléggé "fogékony" a nyaksérülésre, ezt láthattuk.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
After suffering another neck injury that landed him on injured reserve last week, Philadelphia Eagles cornerback Ellis Hobbs is likely to retire, according to sources close to the team.
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5859585adam8
Sajnálom szegény srácot, de ez a helyes döntés.Bébé
Hogy a rosszban is megtaláljam a jót: legalább Trevard Lindley több lehetőséghez jut. A későbbiekben ebből profitálhat majd a csapat.

+ Egyre inkább érik a jövő évi első körös CB draft.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Még nem hivatalos, hogy visszavonul. A cikkben azt írták, hogy ha most kéne döntenie akkor a visszavonulás mellett döntene, de azt tanácsolták neki, hogy gondolja át, várja ki a műtét eredményét, és csak a szezon végén döntsön véglegesen.

Ettől függetlenül én is helyesnek tartanám, ha visszavonulna, különösen, hogy az interjúi alapján nem egy elveszett ember, a diplomáját is megszerezte az Iowa Staten. Szóval biztos megtalálná a helyét akár a pálya szélén vagy az élet más területén.
Ha meggondolná magát az sem lepne meg, mivel 2-3 hónap sok idő, most biztos nagyon el van kenődve, addigra lehet hogy máshogy látja a dolgokat.
Bárhogy is dönt én tiszteletben tartom.BleedingGreen
Ok ,de minden évben egy ilyen sérülés?(2 szezon 2 IR )Persze a visszavonulás azért elhamarkodott döntés így hirtelen.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Még nem hivatalos, hogy visszavonul. A cikkben azt írták, hogy ha most kéne döntenie akkor a visszavonulás mellett döntene, de azt tanácsolták neki, hogy gondolja át, várja ki a műtét eredményét, és csak a szezon végén döntsön véglegesen.

Ettől függetlenül én is helyesnek tartanám, ha visszavonulna, különösen, hogy az interjúi alapján nem egy elveszett ember, a diplomáját is megszerezte az Iowa Staten. Szóval biztos megtalálná a helyét akár a pálya szélén vagy az élet más területén.
Ha meggondolná magát az sem lepne meg, mivel 2-3 hónap sok idő, most biztos nagyon el van kenődve, addigra lehet hogy máshogy látja a dolgokat.
Bárhogy is dönt én tiszteletben tartom.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én év végére vártam csak a bejelentést, de igaza van, felesleges addig ámítani magát.