Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Philadelphia Eagles

61 feliratkozó

több mint 15 éve
skizofita Philadelphia Eagles Clemson Tigers 650 — Times are hard for dreamers!
Lehetett volna jobb is, meg rosszabb is, egyenlőre örüljünk az eredménynek és hogy Hobbs-nak nincs career ending sérülése.

És egy találó idézet:
"Worst stat of the night? 10 penalties for 119 yards. I believe 30 of those were on Todd Herremans and another 30 or so were on Quintin Mikell for his blatant pass interference during one of those patented Eli Manning "I'm about to be sacked so I'm just going to throw the ball up in the air and hope for a penalty" plays." - no ezt tényleg lehetett érezni időnként.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 15 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 430 — Beware the Slim Reaper!
Nem gondoltam, hogy ennyi bődületes hibával meccset tudunk nyerni, szerencsére a Giants is besegített a saját hibáival.
-2 elejtett labda az endzone-ban (Jackson, Avant)
-blokkolt FG
-Asante visszaadott inti-je
-Orbitális mennyiségű penalty

Majdnem rajtavesztettünk megint, hogy nem is próbáltunk meg futni, csak 1-1 gethes középső futást adtunk néha Shadynek.


több mint 15 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Jó meccs volt ,de nehéz.Ezt a meccset sokat kell elemezni..mert megtalálták az O#-ünk ellenszerét.Sok volt a hiba a támadóknál,de Shady azért ott volt amikor kellett. 😊 Nálam ez a 111yard meg a TD a hét O# játékosává tette.(ha ezt olvasod Rata akkor tekintsd felkérésnek...lécci,lécci! 😊 )
D# rendben volt (pár hülye szabálytalanságot leszámítva).Asante meg hivatalosan is Manning's killerré minősül.(Ő volt meccsen a D# legjobbja)
Rengeteg volt megint a bünti amit beszedtünk.
7-3.Ott vagyunk a csoport élén...jövőhéten Bears...hasonlóan kemény védelem.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 443 — je suis poloska
+: Herremans az utolsó TD-nél kulcsfontosságút blokkolt.
ha Vick végigjátssza a meccset akkor nyerünk... idén ez a tendencia.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
+ W,ezzel együtt csoport elsőség
+ Vick jó volt,jó labdákat adott,szépen mozgott ki a zsebből,a droppolt TD-k nem rajta múltak,ő hozta,amit kellett
+ Maclin,messze a legjobb elkapónk volt ma
+ Pass protection sok esetben nagyon bíztató volt,sokszor biztosítottak Vicknek sok időt a passzoláshoz,a blitz felvétellel volt azért probléma
+ Trent Cole egy vadállat,Andrewst nagyon szopatta,többször dobtak Shawn barátunkra zászlót a holdingok miatt
+ Shady súlytalan volt szinte az egész meccsen,de az utolsó negyedben ő hozta vissza csapatot
+ Asante,2 pick,jó játék,de a f*szért kell hősködni a visszahordással
+ Nagyon sok hibával és gyenge teljesítménnyel együtt nyertük meg a meccset
+ A csapat erejét mutatja,hogy az utolsó negyed 2.felében jöttünk vissza,nem hittem volna,hogy lélektanilag ezt megtudjuk oldani

- Visszahoztuk a meccsbe a Giantset
- DeSean egyértelmű TD-t droppolt
- Avant még tisztább helyzetben ejtett TD-t érő passzt,legalább volt egy fontos 3rd szituációban egy szép elkapása+a 2pontos
- Mikell nagy szar volt,miss tackle hegyek,büntetés
- Herremans,egy valag büntetés
- Sims coverben súlytalan volt jó párszor
- Bradley miss tackelök,mondjuk idén már megszokhattuk,sokat romlott a játéka,a sérülés előttihez képest
- Celek,semmi kedvet nem látok rajta,észrevehetetlen idén
- ST:blokkolt FG....
- 2.félidőben nagyon leeresztettünk

Jövő héten Bears,hasonló fontosságú meccs,kemény az a D#,meglátjuk 😊

több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gratulálok fiúk...
több mint 15 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
OFF: az eredménykövetőt miért zárták le? :S
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hali! Szorítok ahogy ígértem... 😀
több mint 15 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=670&p=5 - ide gyere 😉

több mint 15 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
ezt nem hiszem el, mivel van bekenve az a labda, Jackson és Avant is elejti RZ-ben 😀
A szünetben be kell kenni azt a kesztyűt valami ragasztóanyaggal 😀

Az a 2 TO nagyon jókor jött, láttátok Eli arcát 😀 Kell ennél jobb?! 😊 (még ha nem is lett TD, de azért az arcért már megérte)
több mint 15 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
tárgytalan, már megy 😀
több mint 15 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
valaki adna egy privát üzit, h hol nézi a meccset neten, mert ahol én szoktam az most nem megy :S
(http://www.atdhe.net/)
több mint 15 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
leszek, biztosan 😊
ha már hétvégén nem voltam.
remélem megint lesz kényelmes feladatom és meccs alatt tolhatom befelé rekordokat, amit megdöntünk pozitív oldalról 😀

egyébként nagyon tartok egy nagy zakótól. túl magasan vagyunk most, hogy jöjjön egy bukta.
több mint 15 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valószínűleg leszek,csak tudjak felkelni a kb 40 perces alvásból 😊

több mint 15 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Megpróbálok fenn maradni de inkább csendben nézem az EsPN-n most nem fórumozok. Viszont a Dallas és a Skins is nyert (pont mi fogtuk ki Collins jó napját grrrrrrrr) így a mai meccs különösen must must win!
több mint 15 éve
skizofita Philadelphia Eagles Clemson Tigers 650 — Times are hard for dreamers!
Jelentem, kelek.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 15 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
Az én jelenlétem is doubtful.
több mint 15 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Ezek a késői időpontok nagyon nem fekszenek nekem. Hajnal 4kor kelek. Felvételről meg nem egyszerű megszerezni a meccset kis méretben. Ilyenkor szerdánál előbb soha nem tudom megnézni és így a fórumba se tudok hozzászólni. Szar ügy.
több mint 15 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Én is leszek valószínű, hacsak valami várhatatlan nem történik 😀 Már neki is álltam a sörtermelésnek, hogy időben el tudjak aludni, hogy aztán fel tudjak kelni a meccsre tovább sörözni 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 15 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Ki fog éjszakázni/felkelni a meccsre?
Hétfőn kihagytam (ismétlést néztem eredmény tudta nélkül, viszont csak az 1. negyed végére értem haza, szal beszoptam 😀), most 10kor lefekszem és felkelek, mert ezt már nem bírom. Remélem leszünk sokan, na meg hogy lesz vmi nagyon király stream 😊
Áááá, nagy meccs lesz. Vick most pontot tehet a formájára: tényleg ő jelenleg a legveszélyesebb játékos az NFL-ben, vagy egy nagyon jó játékos, akinek ha jól összejönnek a dolgok akkor bárkit képes megverni. Én reménykedem az 1.ben, ugyanis ez a csapat nagyon nem csak Vickről szól, az Avant-Jackson-Maclin hármas nagyon jó, McCoy is elképesztő 2. szezont hoz, és a védelemben is többet érzek, mint amit a számok mutatnak (lassan itt az ideje, hogy a számok is elkezdjenek javulni, pl a RZ mutatóban). Grahamtől 2 sacket várok, úgy érzem ma robbantani fog!cooltiszo
A próféta szóljon belőled! :cool:
Amúgy igaz itt a nagy Vick hypeban nem szabad elfelejteni,hogy nagyon komoly fegyverek vannak még ebben az O#-ben és a fal munkáját is dicsérni kell mert ahhoz képest,hogy csereemberekkel van tele egész jól teljesítenek.
D#-nél meg folyamatos a javulás.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Ki fog éjszakázni/felkelni a meccsre?
Hétfőn kihagytam (ismétlést néztem eredmény tudta nélkül, viszont csak az 1. negyed végére értem haza, szal beszoptam 😀), most 10kor lefekszem és felkelek, mert ezt már nem bírom. Remélem leszünk sokan, na meg hogy lesz vmi nagyon király stream 😊
Áááá, nagy meccs lesz. Vick most pontot tehet a formájára: tényleg ő jelenleg a legveszélyesebb játékos az NFL-ben, vagy egy nagyon jó játékos, akinek ha jól összejönnek a dolgok akkor bárkit képes megverni. Én reménykedem az 1.ben, ugyanis ez a csapat nagyon nem csak Vickről szól, az Avant-Jackson-Maclin hármas nagyon jó, McCoy is elképesztő 2. szezont hoz, és a védelemben is többet érzek, mint amit a számok mutatnak (lassan itt az ideje, hogy a számok is elkezdjenek javulni, pl a RZ mutatóban). Grahamtől 2 sacket várok, úgy érzem ma robbantani fog!
több mint 15 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
hozzuk a meccset rendes játékidőben kb 21-14 re Vick pedig végigcsinálja a szezont ic nélkül. (H)EaRl
ic?undisputedly
incomplete passz nélkül 😛Bébé
InterCeption szóban mostanság igy használom, könnyebb kimondani a mint azt h inti vagyh interception 😀
több mint 15 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
off:Tippeljetek!Van még pár óra a kezdésig. 😊
on!Greengo
hozzuk a meccset rendes játékidőben kb 21-14 re Vick pedig végigcsinálja a szezont ic nélkül. (H)EaRl
ic?undisputedly
incomplete passz nélkül 😛
több mint 15 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
off:Tippeljetek!Van még pár óra a kezdésig. 😊
on!Greengo
hozzuk a meccset rendes játékidőben kb 21-14 re Vick pedig végigcsinálja a szezont ic nélkül. (H)EaRl
ic?
több mint 15 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
off:Tippeljetek!Van még pár óra a kezdésig. 😊
on!Greengo
hozzuk a meccset rendes játékidőben kb 21-14 re Vick pedig végigcsinálja a szezont ic nélkül. (H)