NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Csoda várós Gameday 😊
dande
Nem hinném hogy csoda kéne, talán picit mi vagyunk eslyesebbek otthon de max ennyi. A védelmünk még nem találkozott igazán jó támadósorral szóval ezzel a nagy Packers D hype-al még várnék, az O meg finoman szólva sem karcol - igaz csak kemény védelmekkel játszottunk. Szoros lesz abban biztos vagyok, 1 TD-n belüli különbséget várok.
JayB
Oh boy..🙃 Gratula, nagyon akartatok es nagyon kellett. Remelem ez ket eros es nem ket kozepes csapat meccse volt!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 976 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azon az egy hülye passzon kívül Wentznek is jár a pacsi, meg az O playcallingnak 😊

Remėljük minden sérült rendbe jön.
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ezt nem láttam jönni.. ijesztő volt ez a Maddox sérülés, remélem egyik sérülés sem komoly, ezután már tényleg kellene egy Ramsey trade
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Na akkor elkezdődött a szezon. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Csak nekem tűnt fel az az érdekesség, hogyha azt mondják ránk h ezt a mecset simán megnyerjük akkor általában veszítünk és ha az ellenkezőjét állítják akkor nyerünk.
shivo
ezzel nyugtatod magad, hogy nem megy el a szezon ma éjszaka? 😀
eaglesmcnabb
Igen 🤣 valamibe kell kapadzkodjak 🤣
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Csak nekem tűnt fel az az érdekesség, hogyha azt mondják ránk h ezt a mecset simán megnyerjük akkor általában veszítünk és ha az ellenkezőjét állítják akkor nyerünk.
shivo
ezzel nyugtatod magad, hogy nem megy el a szezon ma éjszaka? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Csak nekem tűnt fel az az érdekesség, hogyha azt mondják ránk h ezt a mecset simán megnyerjük akkor általában veszítünk és ha az ellenkezőjét állítják akkor nyerünk.
shivo
Simán nyertek.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Csak nekem tűnt fel az az érdekesség, hogyha azt mondják ránk h ezt a mecset simán megnyerjük akkor általában veszítünk és ha az ellenkezőjét állítják akkor nyerünk.
több mint 5 éve
gbol Green Bay Packers 354
Csoda várós Gameday 😊
dande
Nem hinném hogy csoda kéne, talán picit mi vagyunk eslyesebbek otthon de max ennyi. A védelmünk még nem találkozott igazán jó támadósorral szóval ezzel a nagy Packers D hype-al még várnék, az O meg finoman szólva sem karcol - igaz csak kemény védelmekkel játszottunk. Szoros lesz abban biztos vagyok, 1 TD-n belüli különbséget várok.
JayB
Eltudjuk kapni a labdát illetve nem ejtjük el az már csoda 😛 Minden más azon felül vagyon 😀
dande
Az emberanyag ennél sokkal jobb szereplésre lenne elegendő, csak valami nem áll össze. Remélem ellenünk még nem lesz fordulat. Utána már tudok szurkolni nektek 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 976 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csoda várós Gameday 😊
dande
Nem hinném hogy csoda kéne, talán picit mi vagyunk eslyesebbek otthon de max ennyi. A védelmünk még nem találkozott igazán jó támadósorral szóval ezzel a nagy Packers D hype-al még várnék, az O meg finoman szólva sem karcol - igaz csak kemény védelmekkel játszottunk. Szoros lesz abban biztos vagyok, 1 TD-n belüli különbséget várok.
JayB
Eltudjuk kapni a labdát illetve nem ejtjük el az már csoda 😛 Minden más azon felül vagyon 😀
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Csoda várós Gameday 😊
dande
Nem hinném hogy csoda kéne, talán picit mi vagyunk eslyesebbek otthon de max ennyi. A védelmünk még nem találkozott igazán jó támadósorral szóval ezzel a nagy Packers D hype-al még várnék, az O meg finoman szólva sem karcol - igaz csak kemény védelmekkel játszottunk. Szoros lesz abban biztos vagyok, 1 TD-n belüli különbséget várok.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 976 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csoda várós Gameday 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 976 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig amugy akkor nyerünk általában meccseket idegenben amikor szarok vagyunk elotte, szerintem sima W lesz xD
Eazzy
Úgy legyen, de nekem szoros W is jó 😛
több mint 5 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Pedig amugy akkor nyerünk általában meccseket idegenben amikor szarok vagyunk elotte, szerintem sima W lesz xD

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 976 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ward waivelve is, Craig James CB aktiválva.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet, hogy dropol, de jó a PR-osa 😊

 twitter.com/nelsonagholor/status/1176288623550853120

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 teefoody.com/products/philadelphia-eagles-t-shirts-fly-eagles-fly-t-shirts

nem tudom, hogy ugyanaz-e, mint a hype videóban levő, de ez sem néz ki rosszul
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 976 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffery játszik! 😊
több mint 5 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Jalen Ramseyt nem szerezzük meg Agholorert? Nem a sec-be, hanem slotba 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 976 — Így remélem megfelelek nektek.....
Újabb beszédes adat.....de mondom, ez szerintem összefügghet a Sec/LB sor gyenge/gyengének tűnő teljesítményével.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 976 — Így remélem megfelelek nektek.....
A legfontosabb: DP azt mondta, hogy Dillard rendben van. Darbyt még nem tudja, de felőlem pályára se lépjen......
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 976 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit erős, mert két TD csak összehozott, de azért na:

 twitter.com/BleacherReport/status/1176136034272317441
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 976 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/JawsCEOQB/status/1176147994942562304

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 976 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem lenézve a Lionst - szerintem simán esélyesek a Wild Cardra főleg ha Stafford még javulni tud, a védelmük elég b@szós - a legnagyobb probléma, hogy a simán nyerhető meccseket bukjuk folyamatosan lábon lőve magunkat... Szerintem az offence-ben semmi fantázia nincs, a futások gyorsan elhalnak, Wentz 2 "gamewinning" drivejánál sem éreztem semmi átütő erőt. Az elit védő és támadófalunk sehol.
hden
Az OL legalábbis pass prot szinten most semmi gond nem volt.

A DL meg nem nagyon tud mit tenni, merta Sec annyira könnyen hagy üres elkapót az irányítónak, hogy alig 2 másodpercük van odaérni. Coxot duplázzák, sokszor elengedett holding. Így nehéz. Csalóka ez egyébként mert az első 2 forduló után 4 DL emberünk volt élmezőnybe QB pressuret illetően, de ha mindig van üres elkapó vhogy, akkor hiába. Megint az összhang hiányzik a részek között.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Nem lenézve a Lionst - szerintem simán esélyesek a Wild Cardra főleg ha Stafford még javulni tud, a védelmük elég b@szós - a legnagyobb probléma, hogy a simán nyerhető meccseket bukjuk folyamatosan lábon lőve magunkat... Szerintem az offence-ben semmi fantázia nincs, a futások gyorsan elhalnak, Wentz 2 "gamewinning" drivejánál sem éreztem semmi átütő erőt. Az elit védő és támadófalunk sehol.
hden
Mondjuk ha a negyedik hét után is ez lesz a helyzet akkor tényleg jöhet ez:

Amúgy Pedersonnal minden szezon álmosan indul vhogy. Persze nagyon bosszantó, hogy ebben a szakaszban simán nyerhető meccseket engedünk ki a kezünkből. Az SB évben annyi volt a különbség, hogy ezeken a meccseken a szerencse mellettünk állt és ez vitte/hajtotta át ezen a szakaszon a csapatot. Viszont egy 1-3 már mélyebb nyomot hagyhat.


E-A-G-L-E-S EAGLES !