Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Hicks 😕 Arizona...
dande
😕
Sajnálom egy kicsit, de ennyit nem tudtunk volna adni neki...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hicks 😕 Arizona...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Graham szerződésének számai:

 twitter.com/Jeff_McLane/status/1105469380580790272
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wis búcsúja:

 twitter.com/stefenwiz61/status/1105458204086018048

Nekem ő az én ToddH-m, akit nem tudtunk eléggé becsülni 😛 még ha nyilván nem is volt soha oly meghatározó:
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Ha valaki sok penzt ad Hicksnek az bator huzas.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én a sérülésétől függően JayTrain-nek adnék egy prove it 1 év 4,5M ajánlatot. Hicksről valami infó?
skizofita
Mosley és Kwon szerződések fényében ne nagyon reménykedjünk. Én is inkább őt hoznám vissza, mint Darbyt. Ott azért megvagyunk, nem csak darabra, s drafton is lehet hozni valakit. Inkább, mint LB posztra.
De nem bízom benne, hogy visszajönne.
több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Én a sérülésétől függően JayTrain-nek adnék egy prove it 1 év 4,5M ajánlatot. Hicksről valami infó?

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
csipkelli 3 972
Komolyabb dolgokról is beszéljünk, Darbyt is hoznánk vissza, ha minden igaz.

Peters szerződésének pontos számai:

 twitter.com/FieldYates/status/1105449066157273093
dande
Mills, Maddox, Jones, Douglas. LeBlanc nickelben. Spóroljuk meg Darbyt. És zsákoljunk kompenzációs picket. Legalább lesz verseny a fiatalok között.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Komolyabb dolgokról is beszéljünk, Darbyt is hoznánk vissza, ha minden igaz.

Peters szerződésének pontos számai:

 twitter.com/FieldYates/status/1105449066157273093
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Egyébként, azért nem vettem poénra, mert ma már valóban így van, így történik, de mindegy, én vagyok a hüle tudom 😛
dande
Pedig még smiley is van a végén, de tudtam hogy belefut valaki. Mondjuk valami "jajj, már játszott az Eaglesben, ezt nem kellett megcsinálni" típusú kommentet vártam, de beérem a tieddel is 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor nesze nektek, ha már jót mulattok raJtam 😀

 twitter.com/BleacherReport/status/1105216999066619904



Egyébként, azért nem vettem poénra, mert ma már valóban így van, így történik, de mindegy, én vagyok a hüle tudom 😛
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Mondjuk DJaxról nem nehéz 😊
dande
ez lett volna a poén
eaglesmcnabb
Én még hagytam volna főni 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mondjuk DJaxról nem nehéz 😊
dande
ez lett volna a poén

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tök bírom, hogy pár perccel a trade után már vannak "átöltöztetett" képek a játékosokról 😛

Matthew99
Mondjuk DJaxról nem nehéz 😊
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Tök bírom, hogy pár perccel a trade után már vannak "átöltöztetett" képek a játékosokról 😛


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
DeSean 😀
csipkelli
Remélem egy 6. körért 😛

Egyébként tudod miről szól ez is? Téged (csipkelli) végképp eltörölni 😉 😛
dande
Már megtörtént 😀
Bár Agholor könnyen repülhet.
csipkelli
A Philly Philly érzést megértem, és azt is, hogy ő igazi Philly ember és az lehet max benne, hogy homecoming és SB run is lehetne, de már szerintem kicsit megkopott DJax papa az elmúlt években. Az elmúlt években már nem volt meg az igazi explosiveness nála. Persze az is tény, hogy elég középszer csapatokban kellett nagyot alkotni, néha meg is rázta magát, de ez nekem inkább a homecomingnak szól, mint minőség erősítésnek.
Rodaron
Nekem az a fura hogy lenyilatkozta anno hogy sosem fogja elfelejteni hogyan vágták ki innen és ezért minden Eagles elleni meccsen 200%-on pörög... Mi is lett azzal a bandatagos dologgal? Elmagyarázta bárki is azóta? Van annyira intelligens hogy ezen túllép ha már kivágták volna tampaban vagy csak bomlasztani levezetni jön? Érdekes, nosztalgia miatt jó, de max 1-2 év van benne sztem
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik Agholor is marad. Miből, nem tudom, de majd megoldják 😊

Illetve Sudfeld kapott egy 2. körõs tendert 3 milláért. 1 évig még vszínű ő marad a backup QB. Ami szintén jó.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
MILYEN fizuja van djaxnek ?
Janek
1 év, 10 milla 0 gar. Volt. Most lett 3év/27 13 gar.
csipkelli
az viszont combos.
Nelson pápá lesz így

több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Igen, először írták rosszul, mi kapunk (és nem adunk) 2020-as 7. kört és Jacksont az idei 6. körünkért. 2020-as 7.-et nem is adhattunk, mert nincsen, a Pats-hez ment a Bennett csere keretében.
Az újságírók annyira elsők akarnak lenni a hírekkel, hogy felizgulva írogatnak néha össze vissza. Mint Malik Jacksonnál is először 3 év/10 milliót, aztán kiderült, hogy évente 10.


több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
De mit adtunk DJaxért? Én a 6. kört csak tippre írtam, de infót még nem láttam róla.
dande
Asszem egy idei 6. kor es egy jovo evi 7. De egyebkent ez sok valakiert, akit nem titkoltan kivagtak volna. Raadasul keveset sem keres, nem is mai gyerek.

Ezek a pickek nem nagy ertekek, de Jacksonnak csereerteke nem volt…
Stez
a 7.et kapjuk, szóval egy marék szotyiért szereztük meg. Ennyi erővel ABnek sem volt csereértéke meg Michael Bennettnek sem volt csereértéke... És tényleg nem volt sok egyébkéntm, de egy 6. kör mínusz egy 7. kör nehogy már rossz deal legyen 😀
katonadani
En nem pickcseret olvastam, hanem hogy a ket pick megy erte. Ha elobbi, akkor az oke, mert az tenyleg szinte nulla, de ha utobbi, akkor nalam ez a csere baromsag volt, semmi ertelme.
Stez
Eagles acquired WR DeSean Jackson and a 2020 seventh-round pick from the Buccaneers in exchange for a 2019 sixth-round pick.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Visszajött desean, holnap herremans reaktiválja magát oszt megyünk a SB-ba, kiraly 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
De mit adtunk DJaxért? Én a 6. kört csak tippre írtam, de infót még nem láttam róla.
dande
Asszem egy idei 6. kor es egy jovo evi 7. De egyebkent ez sok valakiert, akit nem titkoltan kivagtak volna. Raadasul keveset sem keres, nem is mai gyerek.

Ezek a pickek nem nagy ertekek, de Jacksonnak csereerteke nem volt…
Stez
a 7.et kapjuk, szóval egy marék szotyiért szereztük meg. Ennyi erővel ABnek sem volt csereértéke meg Michael Bennettnek sem volt csereértéke... És tényleg nem volt sok egyébkéntm, de egy 6. kör mínusz egy 7. kör nehogy már rossz deal legyen 😀
katonadani
En nem pickcseret olvastam, hanem hogy a ket pick megy erte. Ha elobbi, akkor az oke, mert az tenyleg szinte nulla, de ha utobbi, akkor nalam ez a csere baromsag volt, semmi ertelme.

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
És Hollins elbúcsúzhat a #10-es meztől 😀
BleedingGreen
Pont ezt akartam írni.Tuti , hogy visszakapja.. 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
csipkelli 3 972
MILYEN fizuja van djaxnek ?
Janek
1 év, 10 milla 0 gar. Volt. Most lett 3év/27 13 gar.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
DJaxnek is már 12.idénye jön. Tényleg vénülök 😊