Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
csipkelli 3 972
Így alakult át Lane contractja:

Source: Lane Johnson restructured his contract by converting $10.045M of his base salary into a signing bonus. He’s now due a base salary of $805K for 2019. This creates close to $6.7M in cap space for the Eagles.
 www.thescore.com/s/9466202
dande
Felkészül Hicks?
hden
Pontosan 1 évet tudtok még ezekkel a strukturálásokkal előre menekülni. Aztán jön Wentz 30+ millája. Idén még csak a posztok minőségi mélysége tűnik el, jövőre már fájhat minden egyes lépés. Persze ha idén jön legalább 4 kezdő a csapatban a draft-ról akkor nincs gond.
Btw jövőre így most lesz egy RT 15milláért..,
gordon
Majd jön az új CBA 300 millás cappel, addig valahogy kihúzzuk.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Így alakult át Lane contractja:

Source: Lane Johnson restructured his contract by converting $10.045M of his base salary into a signing bonus. He’s now due a base salary of $805K for 2019. This creates close to $6.7M in cap space for the Eagles.
 www.thescore.com/s/9466202
dande
Felkészül Hicks?
hden
Pontosan 1 évet tudtok még ezekkel a strukturálásokkal előre menekülni. Aztán jön Wentz 30+ millája. Idén még csak a posztok minőségi mélysége tűnik el, jövőre már fájhat minden egyes lépés. Persze ha idén jön legalább 4 kezdő a csapatban a draft-ról akkor nincs gond.
Btw jövőre így most lesz egy RT 15milláért..,
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Így alakult át Lane contractja:

Source: Lane Johnson restructured his contract by converting $10.045M of his base salary into a signing bonus. He’s now due a base salary of $805K for 2019. This creates close to $6.7M in cap space for the Eagles.
 www.thescore.com/s/9466202
dande
Felkészül Hicks?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így alakult át Lane contractja:

Source: Lane Johnson restructured his contract by converting $10.045M of his base salary into a signing bonus. He’s now due a base salary of $805K for 2019. This creates close to $6.7M in cap space for the Eagles.
 www.thescore.com/s/9466202
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Tele a combine gyors elkapokkal.
Szerintem mindketten mennek.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ti mit gondoltok?

 twitter.com/BenjaminSolak/status/1102994477352923136

Már csak érzelmi okokból is, nálam inkább az A

Ja igen, s mondjuk Curry vissza óccsóér, hátha lejjebb ad igényeiből, látva, hogy annyiért amennyit akar, sehova nem kell.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
LJ szerződésén is alakítottunk valamit, még nem tudni pontosan mit, de nem paycut, hanem átcsoportosítás.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Aminek örülnék:
O# oldalon: Erősítsük a falat FA/draft ahogy tetszik,de nem akarok sok életéért menekülő Wentzet látni a következő szezonban! Ha maradna Ajayi(ami a sérülékenységét ismerve nem a legjobb opció) akkor hoznék mellé egy erőfutót aki pusztít ha kell. Ez a kombó ebben az O#-ben jól működhet.Már láttunk rá példát. 😉 Wr-ből kellene egy gyors/jó kezű....pláne ha Agholor megy....DeSean?
....és itt meg is volnánk.Sztem nem lehetetlen.
A D#-nél örülnék ha a D line nem gyengülne és megmaradhatna a mélysége is. A többi nagyjából rendbe is lenne.
Szval nincsenek nagy elvárásaim és ez nem is kivitelezhetetlen. Rózsinak ez gyerekjáték. 😀
Kezdődjön már az FA!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
S Jernigant is elengedjük. Kicsit sajnálom, de a pénze miatt ha nem tudtunk vele megegyezni, muszáj. Oda mindenképp kell ember.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Duke J(browns) futot csiripelik a hirek draft helyett.
Erdekes lenne ha elengedne a barna vsapat

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Ja s most tervezünk elöl futót húzni, amikor az elmúlt 3 évből most tűnik gyengébbnekna class....
dande
A futok megitelese akkora lutri, mint az iranyitoke. Sokkal inkabb fugg az edzoktol, a tamadofaltol, es a rendszertol, mint a nyers tehetsegtol. Az egyetemi blokkolasok nem epp egyeznek meg a profiketol. Persze aki kiraly az kiraly (nekem utolso nagy kedvencem Ajayi volt, ha nem lenne uvegbol, egy isteni tehetseg a srac. Ettol meg mesze volt az elso koros ertektol. A Cheifses nagy kiraly, Jamaal, harmadik koros volt.)
Trent Ricsit en mar egyetemen sem tartottam annyira mint az elemzok. Pedig akkora hypeja volt, mint az eg. A lenyeg, hogy ertse, es alkalmas legyen a semara. A bukott angyalunk sem volt kiemelkedo tehetseg, de megfelelo kozekben csaszarnak tunt, pedig nem jobb mint atlagos. Ne foglalkozz vele, ki kit hova var.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá Seumaloval hosszabbítottunk 3 évet.... De miért???????

Illetve àrultuk Bennettet.....


Ezeket most nem tudom.....

Ja s most tervezünk elöl futót húzni, amikor az elmúlt 3 évből most tűnik gyengébbnekna class....

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 661 — Eagles fan
Ezek a mockok ......ilyenkor. 😊
Egy a lényeg..Bama futót ne hozzunk. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Én egy ilyet csináltam a TDN szimulátorával egyébként, de mondjuk egyikben sem vagyok biztos, hogy elérhető lesz ott még, de ezt dobta a gép 😊

1/25
Christian Wilkins, IDL, Clemson

2/53
Joshua Jacobs, RB, Alabama

2/57
Taylor Rapp, S, Washington

4/127
Parris Campbell, WR, Ohio State
katonadani
Szerintem Campbellt első kör végén második elején simán elviszik ha nem sérül meg, nem kábszizik vagy nem veri meg az asszonyt 😀
kapitnono
első kör korai, de második igen.

Megnéztem most az update-ed predictive boarddal újra a mockot és már 53. helyen nem tudtam elvinni az egyik próbálkozásnál (51-re ment ki), másiknál 53ra még igen.
Ahol kiment, Isabellát kivittem 57re

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Én egy ilyet csináltam a TDN szimulátorával egyébként, de mondjuk egyikben sem vagyok biztos, hogy elérhető lesz ott még, de ezt dobta a gép 😊

1/25
Christian Wilkins, IDL, Clemson

2/53
Joshua Jacobs, RB, Alabama

2/57
Taylor Rapp, S, Washington

4/127
Parris Campbell, WR, Ohio State
katonadani
Ezeket mindig látom itt sok topicban, de rendre olyan álommockok jönnek ki, amire IRL kb sosincs esély, mert átlagban egy körrel hamarabb kimennek azok az emberek. Nem tudom, hogy itt 32 ember draftol-e vagy gép ellen megy, de egyik esetben sincs sok értelme az oldalnak 😊
Wyatt
a TDN prediktív módszert használ, amit folyamatosan fejlesztenek, ha jól gondolom a nagyobb szakértők, oldalak várakozásai és boardjai alapján. Most jött ki múlt héten, szal folyamatosan fejlesztenek, update-elnek rajta.
Sztem elég fasza alapvetően, még ha nyilván messze nem is tökéletes és egyes játékosoknál nagyon máshol van az érték, mint irl lehet - aztán persze ezt sem tudjuk sok esetben
(plusz saját board és a TDN board alapján is csinálhatod a mockot)

EDIT: már update-elték is, Campbellt 53ra tudtam max kivinni, de volt amikor ott is elkelt

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én egy ilyet csináltam a TDN szimulátorával egyébként, de mondjuk egyikben sem vagyok biztos, hogy elérhető lesz ott még, de ezt dobta a gép 😊

1/25
Christian Wilkins, IDL, Clemson

2/53
Joshua Jacobs, RB, Alabama

2/57
Taylor Rapp, S, Washington

4/127
Parris Campbell, WR, Ohio State
katonadani
Ezeket mindig látom itt sok topicban, de rendre olyan álommockok jönnek ki, amire IRL kb sosincs esély, mert átlagban egy körrel hamarabb kimennek azok az emberek. Nem tudom, hogy itt 32 ember draftol-e vagy gép ellen megy, de egyik esetben sincs sok értelme az oldalnak 😊

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
A kombány után ez most látszik elötte sleeper volt ...

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 943 — WHO DAT!!!!
Én egy ilyet csináltam a TDN szimulátorával egyébként, de mondjuk egyikben sem vagyok biztos, hogy elérhető lesz ott még, de ezt dobta a gép 😊

1/25
Christian Wilkins, IDL, Clemson

2/53
Joshua Jacobs, RB, Alabama

2/57
Taylor Rapp, S, Washington

4/127
Parris Campbell, WR, Ohio State
katonadani
Szerintem Campbellt első kör végén második elején simán elviszik ha nem sérül meg, nem kábszizik vagy nem veri meg az asszonyt 😀


több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Én egy ilyet csináltam a TDN szimulátorával egyébként, de mondjuk egyikben sem vagyok biztos, hogy elérhető lesz ott még, de ezt dobta a gép 😊

1/25
Christian Wilkins, IDL, Clemson

2/53
Joshua Jacobs, RB, Alabama

2/57
Taylor Rapp, S, Washington

4/127
Parris Campbell, WR, Ohio State
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Annak örömére, hogy Foles valószínű Jaguár lesz, játszottam egy kicsit:

Az első négy névről még nagyjából tudom kicsoda. A többiről kevésbé 😊 Már a végén döbbentem rá, hogy LB sem ártott volna az elején 😛

25: R1P2553:
DL DEXTER LAWRENCE
CLEMSON
R2P21
RB JOSH JACOBS
ALABAMA

57: R2P25
G CHRIS LINDSTROM
BOSTON COLLEGE
127: R4P25
WR HUNTER RENFOW
CLEMSON

138: R4P36
OT TYTUS HOWARD
ALABAMA STATE
163: R5P25
EDGE JONATHAN LEDBETTER
GEORGIA

197: R6P24
S MIKE EDWARDS
KENTUCKY
208: R6P35
C NICK LINDER

dande
Erősen meglepne ha a két második körös pick bent lenne még ott. Lawrence nekem korai lenne, de vannak, akik szeretik
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Annak örömére, hogy Foles valószínű Jaguár lesz, játszottam egy kicsit:

Az első négy névről még nagyjából tudom kicsoda. A többiről kevésbé 😊 Már a végén döbbentem rá, hogy LB sem ártott volna az elején 😛

25: R1P2553:
DL DEXTER LAWRENCE
CLEMSON
R2P21
RB JOSH JACOBS
ALABAMA

57: R2P25
G CHRIS LINDSTROM
BOSTON COLLEGE
127: R4P25
WR HUNTER RENFOW
CLEMSON

138: R4P36
OT TYTUS HOWARD
ALABAMA STATE
163: R5P25
EDGE JONATHAN LEDBETTER
GEORGIA

197: R6P24
S MIKE EDWARDS
KENTUCKY
208: R6P35
C NICK LINDER
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
nagy kérdés Brooks állapota.

több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Kelce is még plusz egy év 2021ig!
dande
Akkor talán idén mégsem vonul vissza 😊 Nagy veszteség lett volna

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kelce is még plusz egy év 2021ig!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Why didn't the @Eagles franchise tag Nick Foles?

GM Howie Roseman explains 👇

📺: 2019 #NFLCombine Day 1 | Live on NFL Network
 www.thescore.com/s/9389745