Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor erről ennyit: Foles visszadobja az opció aláírását. Inkább visszafizeti a 2 millát... s megy ahova akár...

Elegánsabb lett volna simán elengedni... Így el tudom képzelni, hogy elmegy a Skinshez is akár csakazért is. Ezt kicsit elbaltáztuk kommunikációban.... Szerintem...
dande
Ez nem igy van.
Nem volt mas opcio a datumok miatt.
Janek
Lehet én tévedek, de úgy tudom, ha nem érvényesítjük az opciót, mehet Isten hírével s a 2 millàja isegmarad.

Sztem ez lett volna a helyes. Vagy ledumáljuk vele, hogy próbálkozhatunk-e egy cserével, ezért émérvényesítjük az opciót, aláírod-e vagy esély sincs rá.

De ha rosszul tudom, akkor Sorry.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor erről ennyit: Foles visszadobja az opció aláírását. Inkább visszafizeti a 2 millát... s megy ahova akár...

Elegánsabb lett volna simán elengedni... Így el tudom képzelni, hogy elmegy a Skinshez is akár csakazért is. Ezt kicsit elbaltáztuk kommunikációban.... Szerintem...
dande
Ez nem igy van.
Nem volt mas opcio a datumok miatt.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor erről ennyit: Foles visszadobja az opció aláírását. Inkább visszafizeti a 2 millát... s megy ahova akár...

Elegánsabb lett volna simán elengedni... Így el tudom képzelni, hogy elmegy a Skinshez is akár csakazért is. Ezt kicsit elbaltáztuk kommunikációban.... Szerintem...

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1092812316733657088
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Benne egy olyan lehetőség merült fel, hogy Carrt elviszi a Phins vagy a Skins, Oaklandből. Ők meg elviszik tőlünk Folest. Gruden biztosan, de állítólag Mayock is kedveli Folest. S 2-3 évre míg átköltöznek s jön 1 új QB, szerintem megoldás lehet.

De ez csak egy erős elmélet 😊
dande
Carr távozása sztem nem vszínű ott bukik meg a történet.
Arról nem is beszélve h Foles helyében eszembe nem jutna olyan csapathoz menni ahol Tom Cable az OL-edző.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Akkor még mindig mi vagyunk a BAJNOKOK mert mi legyőztük a Patst 😛 😀 (a Giants túl van az elévülési időn 😉)
dande
Nehogymááá...😊😊😊😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Benne egy olyan lehetőség merült fel, hogy Carrt elviszi a Phins vagy a Skins, Oaklandből. Ők meg elviszik tőlünk Folest. Gruden biztosan, de állítólag Mayock is kedveli Folest. S 2-3 évre míg átköltöznek s jön 1 új QB, szerintem megoldás lehet.

De ez csak egy erős elmélet 😊
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Wentz interjú a PhillyVoice-os cikkről:
 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/carson-wentz-responds-phillyvoice-hit-piece-i-can-be-selfish

Nagyon érdemes elolvasni, kevés ember tudná ilyen éretten kezelni ezt szerintem nyílvánosan! 2019 a mi évünk lesz!
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Cseréljük el másodszor is Folest a Ramshez. 😉

Legalább azt megakadályoztuk a tavalyival, hogy hármat nyerjenek sorban. Jövőre kénytelenek leszünk megint superbowlba jutni, mielőtt a többiek teljesen eltökítik a ligát. 😀

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Hát gyerekek ez volt a történelem legbénább SB meccse...kicsit azt érzem, hogy megloptak a tavalyi élmény után. A Pats-től sem ezt a híg valamit vártam. Midegy, mi erősebb Patriots-t vertünk ezek szerint 😉
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Unamlas szar volt,meki sose legy doug mikent a a nev mutatja

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aszondja Ricsi még a tavalyi SB is színvonalasabb volt.... éppen hogy egye fene, kb ilyen hangsúllyal... Idióta ez az ember....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor még mindig mi vagyunk a BAJNOKOK mert mi legyőztük a Patst 😛 😀 (a Giants túl van az elévülési időn 😉)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindig is elismertek bennünket 😊

 www.bleedinggreennation.com/2019/2/3/18209179/doug-pederson-3-0-against-last-head-coaches-win-coach-of-the-year-sean-mcvay-matt-nagy-nfl-awards
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Gyakorlatilag nyertunk 8 napot a trade-re.
Ha lesz.

több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Nekünk is van díjazott: Longé a Walter Payton díj!
dande
Reméljük marad és akkot ott lehet a mezén a logo ami nagyon jól néz ki, mindig Brees-től irigylem.

Ez a Foles ügy meg nekem magyon Redskins szagú...

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekünk is van díjazott: Longé a Walter Payton díj!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne röhögtesssenek már, anno Kolbászért kaptunk 2. kört Cooper, Mack 1 körök, egy újra és újra bizonyító QBrt ne màr egy szros 3 kör.... Persze mindenki annyit ér amennyit adnak érte, de akkor is...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mivan? 3. körért? Azt legkésőbb jövöre is megkapnánk egy komp pick keretében, annál többet kell, hogy kérjünk-kapjunk érte. Akkor már megérdemelné hogy ő dönthesse el, hova akár menni. Még ha ez üzlet is.
dande
detto

szerintem nem 3 . kört ér most

bár elég fura a QB piac...

kinek kell QB ?
Phins,Jax,Skins,Giants ? ,panthers ? ,

piacon flakon,foles,thill,bortles...
nagy ára nem lesz senkinek szvsz
Janek
Esetleg még a Broncos bár ők szvsz draftolni fognak valaki Keenum mögé. .
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Mivan? 3. körért? Azt legkésőbb jövöre is megkapnánk egy komp pick keretében, annál többet kell, hogy kérjünk-kapjunk érte. Akkor már megérdemelné hogy ő dönthesse el, hova akár menni. Még ha ez üzlet is.
dande
detto

szerintem nem 3 . kört ér most

bár elég fura a QB piac...

kinek kell QB ?
Phins,Jax,Skins,Giants ? ,panthers ? ,

piacon flakon,foles,thill,bortles...
nagy ára nem lesz senkinek szvsz

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mivan? 3. körért? Azt legkésőbb jövöre is megkapnánk egy komp pick keretében, annál többet kell, hogy kérjünk-kapjunk érte. Akkor már megérdemelné hogy ő dönthesse el, hova akár menni. Még ha ez üzlet is.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1091820075840167936
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Nocsak nocsak, nem lesz olyan egyszerű az a búcsú, élünk Foles opciójával. Viszont akkor sztem Graham s Hicks is mehet, meg tán Bennett, Jernigan??? (mondjuk akkor rendesen kürül a D) nehezen lesz mindenkire pénz. Tate s Agholor között is választani kell. Esetleg ha időben sikerül úgy tradelni, hogy viszik a pénzt is a capből.
dande
szerintem Foles csak a trade miatt marad. -16 milliós capnél nem fogsz 20 milliós csere qb-t szerződtetni.
Vagy Wentz kuka de erre gondolni sem merek.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nocsak nocsak, nem lesz olyan egyszerű az a búcsú, élünk Foles opciójával. Viszont akkor sztem Graham s Hicks is mehet, meg tán Bennett, Jernigan??? (mondjuk akkor rendesen kürül a D) nehezen lesz mindenkire pénz. Tate s Agholor között is választani kell. Esetleg ha időben sikerül úgy tradelni, hogy viszik a pénzt is a capből.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na még bő egy napig mi vagyunk a BAJNOKOK ! Élvezzük ki!
A legfontosabb Eagles drive a csapat történelmében:
 www.facebook.com/PhiladelphiaEaglesFrenzy/videos/2066052630280397/
Greengo
kamu,
én annyit fogok inni holnap, hogy maradunk is bajnokok még 1 napig legalább 😀 😀
ano92
Esetében jó lesz az egy évnek is, s mire felébredsz újra valóság lesz 😛 😉