NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
 www.youtube.com/watch?v=kbtaebC-uE0

6 perctől kezdődik a lényeg.
Colin szerint nem olyan nagy ügy az egész. (Érdekes a Brady - Garappolo párhuzam is)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 988 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ha Wentz nem lenne, akkor vhogy megoldaná k vagy megoldottuk volna 😊
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Amugy Folest sehogy se tudnank megtartani 20 millios fizuval... ha CW nem lenne akkor se

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
közben már a fél csapat cáfolta, csak nem volt miről írni aztán bedobtak random egy témát...
eaglesmcnabb
A Brown- es a Bell-ellenesseget is cafolta anno egybol a Steelers fel csapata a pletyka kirobbanasakor, aztan eltelt nehany het/honap, de csak annyit olvasni, hogy XY fasza kivan mar veluk.

De persze, cafolni is fogja egybol a fel csapat. Megis ki lenne az a hulye, aki rakurja valaszkent egy riporternek, hogy ja, az iranyitom valoban egy onzo kis gyoker, akivel a banda harmada kurvara nincsen joban, nem is vezer, etc.

En siman kinezem az egeszbol, hogy van valosagalapja, azert az Eaglesnel egeszen kemenyre fordult ez a Foles-Wentz szitu, az egyiknel valahogy baszott jol teljesitenek a tarsak, a masiknal mintha egy total mas egyseget latnal a palyan... Vajon ha vegigkerdezne valaki a jatekosokat, hogy kit tekintenek vezernek, akkor mit mondananak?

En azert az Eaglesnel varok nemi csetepatet annak kapcsan, hogy akkor Folest elcserelik-e, netan megtartjak, vagy hogyan kezelik ezt az egesz helyzetet.
Stez
Elolvastad a szóban forgó cikket?

Alapvetően arról van szó, hogy Wentz egy Alpha típusú személyiség, aki magától és másoktól is maximumot vár. Erre fel van fűzve egy pár tényszerűen valótlan megállapítás (Wentz csak Ertz-nek passzol, nem követi mindig az edzői playcallt, néha áthívja a játékot, stb.)

Szerintem meg pont hogy ilyennek kell lennie egy franchise QB-nak. Én köszönöm, nem kérek egy nyámnyila, saját gondolat nélküli QB-t. Igenis hozzon saját döntéseket, hívja át a playeket és kérje számon a többieket. Brady ugyanezt csinálja, akár az oldalvonalon és mindenki magasztalja érte. Ha a szenzációhajhász részeket kivesszük, akkor egy teljesen oké kép jön le belőle. Arról nem is beszélve, hogy ha 53 ultrakompetitív NFL-játékost bezársz az öltözőbe, akkor sok sikert ahhoz, hogy találj egy embert akit mind az 52 másik kedvel, lehetetlen küldetés. A lényeg, hogy a csapat többi vezére neki ad igazat, engem ez érdekel, nem pedig hogy a 4. számú futó vagy a practice squad DE mit mond róla anonim módon.
Hulkeinstein
Akkor ennyi.

több mint 5 éve
csipkelli 3 973
közben már a fél csapat cáfolta, csak nem volt miről írni aztán bedobtak random egy témát...
eaglesmcnabb
A Brown- es a Bell-ellenesseget is cafolta anno egybol a Steelers fel csapata a pletyka kirobbanasakor, aztan eltelt nehany het/honap, de csak annyit olvasni, hogy XY fasza kivan mar veluk.

De persze, cafolni is fogja egybol a fel csapat. Megis ki lenne az a hulye, aki rakurja valaszkent egy riporternek, hogy ja, az iranyitom valoban egy onzo kis gyoker, akivel a banda harmada kurvara nincsen joban, nem is vezer, etc.

En siman kinezem az egeszbol, hogy van valosagalapja, azert az Eaglesnel egeszen kemenyre fordult ez a Foles-Wentz szitu, az egyiknel valahogy baszott jol teljesitenek a tarsak, a masiknal mintha egy total mas egyseget latnal a palyan... Vajon ha vegigkerdezne valaki a jatekosokat, hogy kit tekintenek vezernek, akkor mit mondananak?

En azert az Eaglesnel varok nemi csetepatet annak kapcsan, hogy akkor Folest elcserelik-e, netan megtartjak, vagy hogyan kezelik ezt az egesz helyzetet.
Stez
Itt nem kérdezgették az embereket, hogy mi igaz a sztoriból. Hanem a megjelenés után kb 1 órával (elég hosszú írás) elkezdtek ömleni a tweetek. Cox, Brooks, aztán a többiektől.
Az egész Foles-Wentz hasonlítgatás meg tele van baromsággal. Kezdve azzal, hogy Wentznek milyen ratyi szezonja volt, kurvanagy baromság kapásból. Aztán mennyivel több labda megy Ertznek, mennyivel kevesebb Jefferynek, szintén baromság.
Hogy jobban játszott a védelem a szezon vége felé? Kedden bemutatkoztak egymásnak a secondary tagjai, vasárnap meg mentek a Saintshez novemberben. És lám, bénák voltak. Aztán toltak több meccset együtt, és javultak valamit, durva! Majd visszatért a végén Hicks és Jernigan, és egész vállalható, ahogy teljesített a banda.
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
közben már a fél csapat cáfolta, csak nem volt miről írni aztán bedobtak random egy témát...
eaglesmcnabb
A Brown- es a Bell-ellenesseget is cafolta anno egybol a Steelers fel csapata a pletyka kirobbanasakor, aztan eltelt nehany het/honap, de csak annyit olvasni, hogy XY fasza kivan mar veluk.

De persze, cafolni is fogja egybol a fel csapat. Megis ki lenne az a hulye, aki rakurja valaszkent egy riporternek, hogy ja, az iranyitom valoban egy onzo kis gyoker, akivel a banda harmada kurvara nincsen joban, nem is vezer, etc.

En siman kinezem az egeszbol, hogy van valosagalapja, azert az Eaglesnel egeszen kemenyre fordult ez a Foles-Wentz szitu, az egyiknel valahogy baszott jol teljesitenek a tarsak, a masiknal mintha egy total mas egyseget latnal a palyan... Vajon ha vegigkerdezne valaki a jatekosokat, hogy kit tekintenek vezernek, akkor mit mondananak?

En azert az Eaglesnel varok nemi csetepatet annak kapcsan, hogy akkor Folest elcserelik-e, netan megtartjak, vagy hogyan kezelik ezt az egesz helyzetet.
Stez
Elolvastad a szóban forgó cikket?

Alapvetően arról van szó, hogy Wentz egy Alpha típusú személyiség, aki magától és másoktól is maximumot vár. Erre fel van fűzve egy pár tényszerűen valótlan megállapítás (Wentz csak Ertz-nek passzol, nem követi mindig az edzői playcallt, néha áthívja a játékot, stb.)

Szerintem meg pont hogy ilyennek kell lennie egy franchise QB-nak. Én köszönöm, nem kérek egy nyámnyila, saját gondolat nélküli QB-t. Igenis hozzon saját döntéseket, hívja át a playeket és kérje számon a többieket. Brady ugyanezt csinálja, akár az oldalvonalon és mindenki magasztalja érte. Ha a szenzációhajhász részeket kivesszük, akkor egy teljesen oké kép jön le belőle. Arról nem is beszélve, hogy ha 53 ultrakompetitív NFL-játékost bezársz az öltözőbe, akkor sok sikert ahhoz, hogy találj egy embert akit mind az 52 másik kedvel, lehetetlen küldetés. A lényeg, hogy a csapat többi vezére neki ad igazat, engem ez érdekel, nem pedig hogy a 4. számú futó vagy a practice squad DE mit mond róla anonim módon.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
közben már a fél csapat cáfolta, csak nem volt miről írni aztán bedobtak random egy témát...
eaglesmcnabb
A Brown- es a Bell-ellenesseget is cafolta anno egybol a Steelers fel csapata a pletyka kirobbanasakor, aztan eltelt nehany het/honap, de csak annyit olvasni, hogy XY fasza kivan mar veluk.

De persze, cafolni is fogja egybol a fel csapat. Megis ki lenne az a hulye, aki rakurja valaszkent egy riporternek, hogy ja, az iranyitom valoban egy onzo kis gyoker, akivel a banda harmada kurvara nincsen joban, nem is vezer, etc.

En siman kinezem az egeszbol, hogy van valosagalapja, azert az Eaglesnel egeszen kemenyre fordult ez a Foles-Wentz szitu, az egyiknel valahogy baszott jol teljesitenek a tarsak, a masiknal mintha egy total mas egyseget latnal a palyan... Vajon ha vegigkerdezne valaki a jatekosokat, hogy kit tekintenek vezernek, akkor mit mondananak?

En azert az Eaglesnel varok nemi csetepatet annak kapcsan, hogy akkor Folest elcserelik-e, netan megtartjak, vagy hogyan kezelik ezt az egesz helyzetet.

több mint 5 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
már megy az offseason, nem kell izgulni. Mindenki szereti a kis vörhenyest

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 369 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
közben már a fél csapat cáfolta, csak nem volt miről írni aztán bedobtak random egy témát...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 988 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.phillyvoice.com/carson-wentz-exclusive-sources-paint-eagles-quarterback-as-selfish-not-team-player/
Mardel
Füzövelkifelén van ennek a cikknek a magyar összefoglalása. Szerintem(remėlem) úgy hülyeség, ahogy van.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
 www.phillyvoice.com/carson-wentz-exclusive-sources-paint-eagles-quarterback-as-selfish-not-team-player/

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 988 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hűha, ennyire ne legyen offseason 😊

Wentz várhatóan áprilisban már kezdheti az edzéseket. Reméljük a teljes edző program segít még jobban visszatérnie s egyben is marad.

Folesnál pedig felmerült a visszavonulás lehetősége is.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
1 kör DL--Jernigan mehet avagy DE és megy Graham
2 karika RB Ajayi megoldva OT( Peters megoldva big V-vel.)esetleg CB

utána WR,S LB,G Brooks miatt

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 988 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ja, valami ilyesmire gondoltam én is RB fronton, bár végül nélkülük is nyertünk SB 😊

 twitter.com/SportsRadioWIP/status/1085591967084494853
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 988 — Így remélem megfelelek nektek.....
El kell kezdeni szépen építkezni a draftról.

Most kb 2 évig DP nincs győzelmi kényszer alatt (értsétek jól) lehet nyugodtan felépíteni az új csapatot.

A Dallas, főleg a védelemben ebből a szempontból előrébb jár.

Az öltöző maradjon úgy egybe, ahogy most is egybe volt, aztán a többit meglátjuk 😊

Fly!!!!
több mint 5 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Brutális névsor ez valóban. Van itt ám minden... Eagles legendától kezdve, kulcsjátékoson át, gázos szerződésekig minden.

Nyilván minden mindennel összefüggésbe lesz, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy mik lesznek a sarokpontok, amiket a front office fontosnak tart. Én alapvetően mint sok mindenben itt is az ami nem romlott el azt nem kell megjavítani, ha valami működik csinálj belőle többet, ha valami nem működik csináld másként és ne árts, ne szedj szét valamit, amit nem tudsz összerakni logikát követném.
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Mozgalmasabb lesz ez a offseason, mint a tavalyi.

Az öregek közül Long valószínűleg visszavonul, nincs szerződése és már tavaly is komolyan fontolgatta, hogy nem folytatja.
Peters visszavonulását már évek óta vizionáljuk, de én csak akkor hiszem majd el, ha ő maga jelenti ki. Ő az egyike azoknak, aki letett már annyit és van akkora respektje a vezetés előtt, hogy szabadon jöhet-mehet, ahogy neki tetszik. A másik ilyen játékos Sporles, aki korábban mondta, hogy folytatná még egy évig. Ha nem ment el a kedve, akkor nyilván fog kapni egy újabb egyéves szerződést. 457 yardra van attól, hogy beérje Tim Brownt 5. helyen az all-purpose yardokban. Ehhez kellene egy egészségesebb szezon.
Maragos szerződése lejár, és ha nem vonul vissza, szerintem őt nem hozzuk vissza.
Rebesgették, hogy Kelce gondolkodik a visszavonuláson. Nagy űrt hagyna, ha szögre akasztaná a felszerelést. Talán még vállal valamennyit, hogy ne ennyire váratlanul érje a csapatot a dolog.

A lejárók közül a legnagyobb kérdés Graham ügye. Ha a szívére hallgat az ember, akkor nyilván automatikus hosszabbítás, írjon be egy összeget az üres helyre és kész. A gyakorlatban nyilván az anyagi oldaltól is jelentősen függeni fog. Már többször nekiszakadtak az egyezkedésnek a felek, de nem sikerült megállapodni. Így azt gondolom jó eséllyel úgy lesz, mint a legutóbb: kiengedjük a piacra, és nézze meg, kap-e olyan ajánlatot, amit szeretne. Korántsem biztos, hogy lesz ilyen ajánlat, mert a sack számok még mindig erősen befolyásolják a passrusherek szerződéseit, és ezek a számok nála nem magasak.
A másik komolyabb lejáró Darby. Szerintem ő nem marad, vagy ha igen, akkor nem nagy szerződéssel. A helyette beszálló cserék sokszor jobban játszottak nála, és nem a legjobban illik a Schwartz által kedvelt zónázásba, ráadásul sok sérülése van.
Corey Grahamet ideje nyugdíjba küldeni, és komolyan utána nézni egy másik safetynek. Ngata nem jön vissza, Treyvon Hester hasznosabb lehet és olcsóbb is. Tate sem kap szerződést szerintem, de ez függ attól is, mi lesz Agholor szerződésével. Wallace is továbbáll, inkább a drafton nézzünk mélységi célpont után. Ajayi is jó eséllyel szedi a sátorfáját, a sérülés betett neki nagyon. Esetleg olcsó szerződéssel maradhat, bár ki kellene pörgetni néhány sérülékeny játékost.

Hicks-szel lehet hosszabbítanék, mert a sérülések miatt nem lesz nagy piaca szerintem. Nem volt a legjobb idénye, viszont Bradham sokkal jobb, amikor Hicks is a pályán van. Sudfelddel hosszabbítani kell, Lovato-val és Elliott-tal is. Elliott kihagyott pár extrát, de ez elmondható a legtöbb rúgóról. Viszont clutch rúgásoknál nem nagyon hibázik. Nem hiszem, hogy találnánk jobbat.

Van pár játékos, akinek van szerződése, de történhetnek események velük kapcsolatban.
Agholornak lehívtuk az 5. éves opcióját, ami 9,3 milliót jelent. Agholor azért nem egy 9+ milliós elkapó. Vagy hosszabbítani kellene vele alacsonyabb fizetéssel vagy elküldeni. A pénze nem garantált, csak sérülés esetére, így nem lenne semmi dead money.

Bennett szerződés alatt van, de nincs garantáltja, 7,2 milliót keres 2019-ben. Őt nem hiszem, hogy elküldenénk, nagyon hasznos volt és az öltözőben is rendben volt, az érkezésekor szállongó rémhírek ellenére. Kaphatna garantált pénzt, cserébe csökkentenénk valamennyire a cap terhelést.

McLeod komoly pénzt keres (9,9 milliót) és lehetne spórolni az elküldésével. Viszont jelenleg nélkülözhetetlennek tűnik. Amikor kiesett, jelentős gondok támadtak a secondaryban. Így inkább a szerződés átstrukturálása jöhetne szóba. Minőségi és tapasztalt helyettest nagyon olcsóbban nem biztos, hogy találunk.

Jernigan akár cut is lehet, mivel a sérülése után átalakítottuk a szerződését úgy, hogy 2019-től megszűnik a garantált tartalom a szerződésében. Valószínűleg azért ment bele, mert olyan tevékenység közben sérülhetett meg, ami miatt a szerződése alapján amúgy is azonnal elvesztette volna a garantált pénzét és elküldhető lett volna. Viszont eléggé űrt hagyna az ő távozása is, és elég jó csapatember, a társak is kedvelik. Szóval vele is az lehet a cél, hogy visszakap valamennyi garantáltat, cserébe a teljes fizetés visszavágásáért. Ilyen súlyos sérülés után szerintem máshol sem nagyon kapna a mostanit elérő szerződést.

Foles kérdés már sokszor ki lett tárgyalva. Jó lenne megoldani a cserét, hogy kapjunk érte valamit.


több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Egy kis Foles még...
Ő volt az első aki odaért AJ-hez a dropp után és percekig vigasztalta pedig ugye kb akkor tudta hogy itt ennyi volt a szezon és varhatóan mashol fog jatszani.

Igazán egy jó csapatember.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 988 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1085204231395659779
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/49902419_2304518972915634_2836863677540335616_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=YGA1OwilCbAQ7kNvgHDgy2P&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYBXD2NSLxYjtnmSlit8CiBYCEpKp3Po-JzszXBS4fJ3XA&oe=66FF59B5
282 E megtekintés · 10 E reakció | Thank You, Eagles Fans | We felt the love all season long. Now, we want to give it back to you. #FlyEaglesFly | By Philadelphia Eagles | Facebook
We felt the love all season long. Now, we want to give it back to you. #FlyEaglesFly
több mint 5 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Fasza szezon volt ez ismét. Volt sok bosszankodós vereség, mint régen, de a vállalhatatlanul sok sérülés ellenére nagyon jól összeállt a csapat, szerencse is olykor mellénk állt és szerintem összességében sikeres szezonnak lehet elkönyvelni a mostanit.

Nekem az újabb Foles sztori is bejött és persze beigazolódott (igazából már tavaly), hogy ő azért több mint egy backup QB, simán vele is el tudnám még képzelni a csapatot, de itt van nekünk Wentz, akiről már szerintem az első meccsein kiderült, hogy sok-sok évre tudunk rá építeni, szóval részemről nem kérdés.
Azért remélem Füles nem a csoportban köt ki, de ezen kívül Oakland, Denver, Jacksonville vagy akár Miami is jó hely lehet neki.

Offseason azért több mint kemény lesz Howie-éknek... nagyon sok szabadügynök lesz a csapatnál, kulcsembereket is meg kell tartani, RB cropot, secondaryt kell kompletten felépíteni, hát nem kis matekozás várható.

Tényleg csak remélni lehet, hogy jövőre kicsit jobban elkerülnek minket a sérülések, chemistryt tekintve meg legalább olyan jó csapatot pakolunk össze, amilyenek voltunk a szezon végére, mert az volt idén is a kulcs igazából.

Szezon legjobbja nálam Ertz volt, a legjobb dolog meg, hogy végre láthattam a csapatot élőben is 😊

Szerkesztette: marci88
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 232 — playoffs???
Grat a tisztes helytállásért!
Kicsit úgy járt Jeffrey, mint mi tavaly. Egy rossz mozdulat és minden összedől.
A WR hibája, de az jogy a PO-ban életében nem volt még dropja, ez az első, hát benne van a játékban.

A Ravens kicker sem hagyott ki extrát száz éve, mégis megtörtént.

Az, hogy három negyeden keresztül nem kapott pontot a Saints, az volt meccsdöntő. A sok sérülés is megtörténik, nem láttam aljas játékot.

Jó meccs volt, szívrohammal, ahogy kell. Foles meg megmutathatja másutt, mire képes.

Mégegyszer grat, jövőre biztosan játszunk megint.



több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 007 — Egyéb témák lakó
Jó meccs volt, Cox előtt le a kalappal, nem bírtam eddig a palit, de az ilyen kemény melót nagyra tartom.

Azért örülök, hogy a Foles hypenak talán vége szakad, és a helyére kerül az ember Buffaloban vagy Jacksonvilleben. De jöhet Tampába is, Winston 3-4 meccs után úgyis elhagyja az NFL-t. 😊
Gyurma Pappa
Most őszintén.Ok megértem , hogy a Foles hype már kicsit sok volt neked, de Coxal mi bajod volt? Komolyan nem értem mert egy kibaszott jó játékos a posztján és a pofája sem nagy, nincs túl hypolva sem csak teszi a dolgát, de azt elit szinten. 😊
Greengo
Nem arany-feketében játszik, ez pont elég 😊

több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Igazából lehet csűrni csavarni, de a szedett-vedett D óriásit ment megint. 20 ponton tartani ezt a Saints O-t nem mindennapi, főleg úgy hogy a 2. félidőben kb. csak a D volt a pályán, és így is megúsztuk 10 kapott ponttal a 2. félidőt.

14-0-nál a Foles INT-en ment el. Közhely, de a meccsnek van lélektana, 21-0-ről csak a pats tud nyerni, és a 2. félidőt is mi kezdtük volna. Jó játékos Foles, de még véletlenül sem akkor király mint amennyire ment a hype.

Wentz ha egészséges tud maradni, akkor minden esély adott. Csak DP-nek el kell felejteni azt a play callt, ami jellemző volt ránk a szezon közepén.
eaglesmcnabb
kívülről, felületes szemlélőként nekem füles már kétszer bizonyított. wentz meg egyszer játszott egy jó félszezont, lesérült, egyszer meg egy rossz félszezont, lesérült. ha van indokolatlanul túlzott bizalom vki fele az inkább wentz. mondjuk a sapka részét nem vágom, azzal még meg is lehet győzni, hogy miért wentz.
gedam
A tavalyi PO runt nem kell magyarázni, mert lehetetlen belekötni.
Viszont idén nálam nem bizonyított a PO-ban, 2 meccs 4 INT, szereztünk 30 pontot két meccs alatt, ez lehet hogy téged külső szemlélőként meggyőzött, de engem annyira nem. 14-0-nál a kezünkben volt a meccs, ott jött a pick a TD helyett, pedig azzal valszeg vége lett volna a dalnak.

Egyéni kvalitásokban szerintem egyértelmű, hogy Wentz jobb, Foles viszont kétségtelenül jobban tüzeli a csapattársakat ( elég csak megnézni, hogy a D hogy feljavult alatta, de ez még változhat az idő múlásával.)

Wentz jövőre $8,487,927-t visz a sapkából, Foles hogyha marad akkor $20,600,000-t. Más kérdés hogy wentz összege full garantált, míg foleson lehet spórolni 18,8M-t.
eaglesmcnabb
az hogy playoffba vitte a csapatot a pincéből már egyenértékű a tavalyi produktummal kb.
gedam
De tavaly wentz is PO-ba vitte a csapatot, úgy hogy seed 1 voltunk.
Mindig is kedvelni fogom Folest, de ha egészséges tud maradni akkor Wentz a megoldás.
Nem véletlen hogy tavaly egyik QB needes csapat sem vitte el Folest. Pedig lett volna rá lehetőség.
eaglesmcnabb
Idén pedig ő nem volt rá képes, ellenben Foles igen. Ki tudja, lehet Wentz-el tavaly sem jött volna össze. Ez már örök vita marad 😀

Én is csak örülni tudok, hogy eddig menetelt a csapat ennyi sérülttel.
Jó látni, hogy a szurkolók egytől egyik (Amcsiknál is) kiállnak Jeffery mellett.

A Saints játékosok a sok trash talkkal igen megnehezíti, hogy Brees 2. gyűrűjéért szorítsak...
Megvertek egy 6. kiemelt csapatot, ahol 6-8 kulcsjátékos sérült volt. Brafó

hden
Mondjuk pont rátok dobtak zászlót taunting miatt 😊 Szerintem inkább a baromisok büntivel lesz a gond, holdig hegyekel és stb-vel, bár ha így ég a csapat hazai pályán, akkor valszeg nehéz is 100%-ig koncentrálni. A bajnok, az mégis csak a bajnok, és én inkább megfordítanám: Elég rendesen egyben volt az Eagles minden tekintetben a sok sérülés ellenére, az első kiemelt ellen.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 369 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igazából lehet csűrni csavarni, de a szedett-vedett D óriásit ment megint. 20 ponton tartani ezt a Saints O-t nem mindennapi, főleg úgy hogy a 2. félidőben kb. csak a D volt a pályán, és így is megúsztuk 10 kapott ponttal a 2. félidőt.

14-0-nál a Foles INT-en ment el. Közhely, de a meccsnek van lélektana, 21-0-ről csak a pats tud nyerni, és a 2. félidőt is mi kezdtük volna. Jó játékos Foles, de még véletlenül sem akkor király mint amennyire ment a hype.

Wentz ha egészséges tud maradni, akkor minden esély adott. Csak DP-nek el kell felejteni azt a play callt, ami jellemző volt ránk a szezon közepén.
eaglesmcnabb
kívülről, felületes szemlélőként nekem füles már kétszer bizonyított. wentz meg egyszer játszott egy jó félszezont, lesérült, egyszer meg egy rossz félszezont, lesérült. ha van indokolatlanul túlzott bizalom vki fele az inkább wentz. mondjuk a sapka részét nem vágom, azzal még meg is lehet győzni, hogy miért wentz.
gedam
A tavalyi PO runt nem kell magyarázni, mert lehetetlen belekötni.
Viszont idén nálam nem bizonyított a PO-ban, 2 meccs 4 INT, szereztünk 30 pontot két meccs alatt, ez lehet hogy téged külső szemlélőként meggyőzött, de engem annyira nem. 14-0-nál a kezünkben volt a meccs, ott jött a pick a TD helyett, pedig azzal valszeg vége lett volna a dalnak.

Egyéni kvalitásokban szerintem egyértelmű, hogy Wentz jobb, Foles viszont kétségtelenül jobban tüzeli a csapattársakat ( elég csak megnézni, hogy a D hogy feljavult alatta, de ez még változhat az idő múlásával.)

Wentz jövőre $8,487,927-t visz a sapkából, Foles hogyha marad akkor $20,600,000-t. Más kérdés hogy wentz összege full garantált, míg foleson lehet spórolni 18,8M-t.
eaglesmcnabb
nekem az INT nem tűnt olyan rossz dobásnak, egyszerűen a CB nyomott egy olyan, mint a Ti emberetek a második egymás ellenin, amikor a Cooper felé dobott TD passzt konvertálta interception-né. ez nem a Dak-féle lelassít-a-receiver-és-még-úgy-is-aluldobom passz volt, csak egy once-in-a-lifetime játék a védőtől.
a második meg végképp nem Foles hibája, szóval kapásból feleződött a hibáinak a száma.
slowmotion
a másodikat én sem írom hozzá, de attól még INT volt, Wentz és minden más QB ilyen dobásait is beírják INT-nek, ahol a WR a hibás. Ezeken kívül még volt vagy pár olyan eset amikor simán aluldobta a receivert, pedig a back már verve volt, vagy 3rd downon nem találta meg a full üres ertz-t. Persze Wentznek is voltak ilyen meccsei nem is egy idén, ezt sem vitatom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!