NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 369 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igazából lehet csűrni csavarni, de a szedett-vedett D óriásit ment megint. 20 ponton tartani ezt a Saints O-t nem mindennapi, főleg úgy hogy a 2. félidőben kb. csak a D volt a pályán, és így is megúsztuk 10 kapott ponttal a 2. félidőt.

14-0-nál a Foles INT-en ment el. Közhely, de a meccsnek van lélektana, 21-0-ről csak a pats tud nyerni, és a 2. félidőt is mi kezdtük volna. Jó játékos Foles, de még véletlenül sem akkor király mint amennyire ment a hype.

Wentz ha egészséges tud maradni, akkor minden esély adott. Csak DP-nek el kell felejteni azt a play callt, ami jellemző volt ránk a szezon közepén.
eaglesmcnabb
kívülről, felületes szemlélőként nekem füles már kétszer bizonyított. wentz meg egyszer játszott egy jó félszezont, lesérült, egyszer meg egy rossz félszezont, lesérült. ha van indokolatlanul túlzott bizalom vki fele az inkább wentz. mondjuk a sapka részét nem vágom, azzal még meg is lehet győzni, hogy miért wentz.
gedam
A tavalyi PO runt nem kell magyarázni, mert lehetetlen belekötni.
Viszont idén nálam nem bizonyított a PO-ban, 2 meccs 4 INT, szereztünk 30 pontot két meccs alatt, ez lehet hogy téged külső szemlélőként meggyőzött, de engem annyira nem. 14-0-nál a kezünkben volt a meccs, ott jött a pick a TD helyett, pedig azzal valszeg vége lett volna a dalnak.

Egyéni kvalitásokban szerintem egyértelmű, hogy Wentz jobb, Foles viszont kétségtelenül jobban tüzeli a csapattársakat ( elég csak megnézni, hogy a D hogy feljavult alatta, de ez még változhat az idő múlásával.)

Wentz jövőre $8,487,927-t visz a sapkából, Foles hogyha marad akkor $20,600,000-t. Más kérdés hogy wentz összege full garantált, míg foleson lehet spórolni 18,8M-t.
eaglesmcnabb
az hogy playoffba vitte a csapatot a pincéből már egyenértékű a tavalyi produktummal kb.
gedam
De tavaly wentz is PO-ba vitte a csapatot, úgy hogy seed 1 voltunk.
Mindig is kedvelni fogom Folest, de ha egészséges tud maradni akkor Wentz a megoldás.
Nem véletlen hogy tavaly egyik QB needes csapat sem vitte el Folest. Pedig lett volna rá lehetőség.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Ismerik az edzők mindkét QB-t.
Szerintem oka van és nem csak pénzügyi,hogy benne látják a jövőt.

több mint 5 éve
gedam 5 777
Igazából lehet csűrni csavarni, de a szedett-vedett D óriásit ment megint. 20 ponton tartani ezt a Saints O-t nem mindennapi, főleg úgy hogy a 2. félidőben kb. csak a D volt a pályán, és így is megúsztuk 10 kapott ponttal a 2. félidőt.

14-0-nál a Foles INT-en ment el. Közhely, de a meccsnek van lélektana, 21-0-ről csak a pats tud nyerni, és a 2. félidőt is mi kezdtük volna. Jó játékos Foles, de még véletlenül sem akkor király mint amennyire ment a hype.

Wentz ha egészséges tud maradni, akkor minden esély adott. Csak DP-nek el kell felejteni azt a play callt, ami jellemző volt ránk a szezon közepén.
eaglesmcnabb
kívülről, felületes szemlélőként nekem füles már kétszer bizonyított. wentz meg egyszer játszott egy jó félszezont, lesérült, egyszer meg egy rossz félszezont, lesérült. ha van indokolatlanul túlzott bizalom vki fele az inkább wentz. mondjuk a sapka részét nem vágom, azzal még meg is lehet győzni, hogy miért wentz.
gedam
A tavalyi PO runt nem kell magyarázni, mert lehetetlen belekötni.
Viszont idén nálam nem bizonyított a PO-ban, 2 meccs 4 INT, szereztünk 30 pontot két meccs alatt, ez lehet hogy téged külső szemlélőként meggyőzött, de engem annyira nem. 14-0-nál a kezünkben volt a meccs, ott jött a pick a TD helyett, pedig azzal valszeg vége lett volna a dalnak.

Egyéni kvalitásokban szerintem egyértelmű, hogy Wentz jobb, Foles viszont kétségtelenül jobban tüzeli a csapattársakat ( elég csak megnézni, hogy a D hogy feljavult alatta, de ez még változhat az idő múlásával.)

Wentz jövőre $8,487,927-t visz a sapkából, Foles hogyha marad akkor $20,600,000-t. Más kérdés hogy wentz összege full garantált, míg foleson lehet spórolni 18,8M-t.
eaglesmcnabb
az hogy playoffba vitte a csapatot a pincéből már egyenértékű a tavalyi produktummal kb.
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Én is csak örülni tudok, hogy eddig menetelt a csapat ennyi sérülttel.
Jó látni, hogy a szurkolók egytől egyik (Amcsiknál is) kiállnak Jeffery mellett.

A Saints játékosok a sok trash talkkal igen megnehezíti, hogy Brees 2. gyűrűjéért szorítsak...
Megvertek egy 6. kiemelt csapatot, ahol 6-8 kulcsjátékos sérült volt. Brafó
hden
Mindig azt kell megverni, aki szembe jön.
A héten a 2. kiemeltet kell majd.
Kit kellett volna? Ti voltatok az ellenfél... Nem verhettük meg a Bearst, mert azt ti tettétek meg.
😉
zemanla
persze, teljesen jogos. Meg is érdemelték, nem is vitatom.
Nekem kicsit sok volt az arcoskodás meccs után. (azt sem szeretem ha az Eaglesnél megy) Remélem azért megnyerik Breesnek.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Én is csak örülni tudok, hogy eddig menetelt a csapat ennyi sérülttel.
Jó látni, hogy a szurkolók egytől egyik (Amcsiknál is) kiállnak Jeffery mellett.

A Saints játékosok a sok trash talkkal igen megnehezíti, hogy Brees 2. gyűrűjéért szorítsak...
Megvertek egy 6. kiemelt csapatot, ahol 6-8 kulcsjátékos sérült volt. Brafó
hden
Mindig azt kell megverni, aki szembe jön.
A héten a 2. kiemeltet kell majd.
Kit kellett volna? Ti voltatok az ellenfél... Nem verhettük meg a Bearst, mert azt ti tettétek meg.
😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Én is csak örülni tudok, hogy eddig menetelt a csapat ennyi sérülttel.
Jó látni, hogy a szurkolók egytől egyik (Amcsiknál is) kiállnak Jeffery mellett.

A Saints játékosok a sok trash talkkal igen megnehezíti, hogy Brees 2. gyűrűjéért szorítsak...
Megvertek egy 6. kiemelt csapatot, ahol 6-8 kulcsjátékos sérült volt. Brafó
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 261 — Cowboys fan
Igazából lehet csűrni csavarni, de a szedett-vedett D óriásit ment megint. 20 ponton tartani ezt a Saints O-t nem mindennapi, főleg úgy hogy a 2. félidőben kb. csak a D volt a pályán, és így is megúsztuk 10 kapott ponttal a 2. félidőt.

14-0-nál a Foles INT-en ment el. Közhely, de a meccsnek van lélektana, 21-0-ről csak a pats tud nyerni, és a 2. félidőt is mi kezdtük volna. Jó játékos Foles, de még véletlenül sem akkor király mint amennyire ment a hype.

Wentz ha egészséges tud maradni, akkor minden esély adott. Csak DP-nek el kell felejteni azt a play callt, ami jellemző volt ránk a szezon közepén.
eaglesmcnabb
kívülről, felületes szemlélőként nekem füles már kétszer bizonyított. wentz meg egyszer játszott egy jó félszezont, lesérült, egyszer meg egy rossz félszezont, lesérült. ha van indokolatlanul túlzott bizalom vki fele az inkább wentz. mondjuk a sapka részét nem vágom, azzal még meg is lehet győzni, hogy miért wentz.
gedam
A tavalyi PO runt nem kell magyarázni, mert lehetetlen belekötni.
Viszont idén nálam nem bizonyított a PO-ban, 2 meccs 4 INT, szereztünk 30 pontot két meccs alatt, ez lehet hogy téged külső szemlélőként meggyőzött, de engem annyira nem. 14-0-nál a kezünkben volt a meccs, ott jött a pick a TD helyett, pedig azzal valszeg vége lett volna a dalnak.

Egyéni kvalitásokban szerintem egyértelmű, hogy Wentz jobb, Foles viszont kétségtelenül jobban tüzeli a csapattársakat ( elég csak megnézni, hogy a D hogy feljavult alatta, de ez még változhat az idő múlásával.)

Wentz jövőre $8,487,927-t visz a sapkából, Foles hogyha marad akkor $20,600,000-t. Más kérdés hogy wentz összege full garantált, míg foleson lehet spórolni 18,8M-t.
eaglesmcnabb
nekem az INT nem tűnt olyan rossz dobásnak, egyszerűen a CB nyomott egy olyan, mint a Ti emberetek a második egymás ellenin, amikor a Cooper felé dobott TD passzt konvertálta interception-né. ez nem a Dak-féle lelassít-a-receiver-és-még-úgy-is-aluldobom passz volt, csak egy once-in-a-lifetime játék a védőtől.
a második meg végképp nem Foles hibája, szóval kapásból feleződött a hibáinak a száma.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 663 — Eagles fan
LeBlancon nem kell gondolkodni, még van 1 év a szerződéséből, 720k.
csipkelli
Hosszútávra értettem. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
csipkelli 3 973
LeBlancon nem kell gondolkodni, még van 1 év a szerződéséből, 720k.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 663 — Eagles fan
Három negyeden keresztül nem tudtunk feltenni pontokat a táblára. Nem is csoda, hogy kikaptunk. Ott az Int-nél vmi megtört és nem tudtunk visszajönni már.Ez nekem nagyon beszédes, de sebaj nem búsulok. A védelem szép teljesítménnyel búcsúzott még egy ilyen cserék-cseréje secondaryval is. Komolyan elgondolkoznék a stáb helyében, hogy ezt a LeBlanc gyereket megtartsuk.Sokat fejlődhet még .
Innentől meg hajrá Chiefs. Reid is megérdemelne már egy gyűrűt. Meg jó lenne látni, hogy ez az edzői felfogás/iskola amit képvisel ő is meg DP is most ledominálja az NFL-t.
Jó szezon volt ez így is. Sokkal több jött ki ebből mint ahogy azt előzetesen vártam.
Jó meccs volt, Cox előtt le a kalappal, nem bírtam eddig a palit, de az ilyen kemény melót nagyra tartom.

Azért örülök, hogy a Foles hypenak talán vége szakad, és a helyére kerül az ember Buffaloban vagy Jacksonvilleben. De jöhet Tampába is, Winston 3-4 meccs után úgyis elhagyja az NFL-t. 😊
Gyurma Pappa
Most őszintén.Ok megértem , hogy a Foles hype már kicsit sok volt neked, de Coxal mi bajod volt? Komolyan nem értem mert egy kibaszott jó játékos a posztján és a pofája sem nagy, nincs túl hypolva sem csak teszi a dolgát, de azt elit szinten. 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
De ki fog játszani ha Wentz megint lesérül, lehet 3 NFC East csapat fog Qb-t húzni az első 2 körben?
ozibozi
Szerencsére úgy tűnik a Dallas nem fog húzni QB-t elől hanem Dak-kel hosszabbítanak 😉

Imádom Folest, és tényleg szurkolok neki, de ez a csapat Wentz alatt nőhet igazán nagyra. Foles körülbelül azt tudja amit eddig mutatott, ami top 15 irányító szint is lehet a ligában (nézőpont kérdése), viszont Wentz-ben benne van a Top 2. Most teljes offseason lesz előtte, bízok benne hogy jövőre egy másik Wentz-et fogunk látni (nem mintha idén katasztrófa lett volna, mert így félsérülten is top 15 volt ő is).
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 19 205 — Vikings fan
De ki fog játszani ha Wentz megint lesérül, lehet 3 NFC East csapat fog Qb-t húzni az első 2 körben?
ozibozi
Szerintem a tartalék QB!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 656
De ki fog játszani ha Wentz megint lesérül, lehet 3 NFC East csapat fog Qb-t húzni az első 2 körben?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 369 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igazából lehet csűrni csavarni, de a szedett-vedett D óriásit ment megint. 20 ponton tartani ezt a Saints O-t nem mindennapi, főleg úgy hogy a 2. félidőben kb. csak a D volt a pályán, és így is megúsztuk 10 kapott ponttal a 2. félidőt.

14-0-nál a Foles INT-en ment el. Közhely, de a meccsnek van lélektana, 21-0-ről csak a pats tud nyerni, és a 2. félidőt is mi kezdtük volna. Jó játékos Foles, de még véletlenül sem akkor király mint amennyire ment a hype.

Wentz ha egészséges tud maradni, akkor minden esély adott. Csak DP-nek el kell felejteni azt a play callt, ami jellemző volt ránk a szezon közepén.
eaglesmcnabb
kívülről, felületes szemlélőként nekem füles már kétszer bizonyított. wentz meg egyszer játszott egy jó félszezont, lesérült, egyszer meg egy rossz félszezont, lesérült. ha van indokolatlanul túlzott bizalom vki fele az inkább wentz. mondjuk a sapka részét nem vágom, azzal még meg is lehet győzni, hogy miért wentz.
gedam
A tavalyi PO runt nem kell magyarázni, mert lehetetlen belekötni.
Viszont idén nálam nem bizonyított a PO-ban, 2 meccs 4 INT, szereztünk 30 pontot két meccs alatt, ez lehet hogy téged külső szemlélőként meggyőzött, de engem annyira nem. 14-0-nál a kezünkben volt a meccs, ott jött a pick a TD helyett, pedig azzal valszeg vége lett volna a dalnak.

Egyéni kvalitásokban szerintem egyértelmű, hogy Wentz jobb, Foles viszont kétségtelenül jobban tüzeli a csapattársakat ( elég csak megnézni, hogy a D hogy feljavult alatta, de ez még változhat az idő múlásával.)

Wentz jövőre $8,487,927-t visz a sapkából, Foles hogyha marad akkor $20,600,000-t. Más kérdés hogy wentz összege full garantált, míg foleson lehet spórolni 18,8M-t.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
gedam 5 777
Igazából lehet csűrni csavarni, de a szedett-vedett D óriásit ment megint. 20 ponton tartani ezt a Saints O-t nem mindennapi, főleg úgy hogy a 2. félidőben kb. csak a D volt a pályán, és így is megúsztuk 10 kapott ponttal a 2. félidőt.

14-0-nál a Foles INT-en ment el. Közhely, de a meccsnek van lélektana, 21-0-ről csak a pats tud nyerni, és a 2. félidőt is mi kezdtük volna. Jó játékos Foles, de még véletlenül sem akkor király mint amennyire ment a hype.

Wentz ha egészséges tud maradni, akkor minden esély adott. Csak DP-nek el kell felejteni azt a play callt, ami jellemző volt ránk a szezon közepén.
eaglesmcnabb
kívülről, felületes szemlélőként nekem füles már kétszer bizonyított. wentz meg egyszer játszott egy jó félszezont, lesérült, egyszer meg egy rossz félszezont, lesérült. ha van indokolatlanul túlzott bizalom vki fele az inkább wentz. mondjuk a sapka részét nem vágom, azzal még meg is lehet győzni, hogy miért wentz.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Ideje lenne egy ertelmes rb-t draftolni.
Tudom pumpi hof lesz ...

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 282 — Lájkold a zsűrit!
Eagles RG Brandon Brooks suffered a torn Achilles' in the Divisional Round loss to the Saints.
Brooks is going to be questionable for the start of next season. One of the best in the business, Brooks started all 18 games this season and had missed just five snaps all season before going down against New Orleans on Sunday. Brooks turns 30 next summer and is signed through 2020.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 369 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Peters, Sproles, Graham, Hicks, Ajayi, Jernigan, Darby, Foles, McLeod stb stb).

Peters szerintem maradni fog relatíve olcsón v visszavonul. Sproles ugye még játszani akar,Graham nálam nem kérdés hogy kell ahogy Jernigan is. A többiek helyett jöhet más

Nagyon nehéz most GM-ként lavírozni ezen a tavaszon de majd megodjuk.

Jöhet a draft lassan
Janek
Egyetértek, annyi különbséggel, hogy ha lehetséges én olcsón még Ajayit megtartanám.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Peters, Sproles, Graham, Hicks, Ajayi, Jernigan, Darby, Foles, McLeod stb stb).

Peters szerintem maradni fog relatíve olcsón v visszavonul. Sproles ugye még játszani akar,Graham nálam nem kérdés hogy kell ahogy Jernigan is. A többiek helyett jöhet más

Nagyon nehéz most GM-ként lavírozni ezen a tavaszon de majd megodjuk.

Jöhet a draft lassan

több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Furcsa módon ezt a vereséget most jól viselem. Egyszerűen nem tudok haragudni a csapatra, a védelem heroikus volt, Cox járni alig tudott mégis mindig visszatért és teljesen dominált amikor fent volt. De lehetne tovább sorolni Douglast, Bennettet akik tényleg mindent kiadtak magukból a sérülések ellenére is.

Ez a meccs nyerhető lett volna, több ponton is meg lehetett volna fogni a meccset (fumble recovery, INT, néhány Foles underthrow, a hosszú kapott TD driveban 3&16 megállítása), de sajnos az első negyed után az O nem tudott hozzátenni a meccshez a 4. negyed végéig, akkor pedig már a margin for error 0.

A csapatban nagyon nagy szív van, és büszkén fejezhetjük be ezt a szezont, megszenvedtek mindenért de 20 yardra voltak egy újabb upset-től a ligaelső offense és 1st seed ellen idegenben. Bravó!

Ez nagyon fontos offseason lesz, sok nagy kérdésünk van (Peters, Sproles, Graham, Hicks, Ajayi, Jernigan, Darby, Foles, McLeod stb stb). Brooks sérülése sajnos időzítés szempontjából is rossz, kérdés játszhat-e jövőre és mikor.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 369 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igazából lehet csűrni csavarni, de a szedett-vedett D óriásit ment megint. 20 ponton tartani ezt a Saints O-t nem mindennapi, főleg úgy hogy a 2. félidőben kb. csak a D volt a pályán, és így is megúsztuk 10 kapott ponttal a 2. félidőt.

14-0-nál a Foles INT-en ment el. Közhely, de a meccsnek van lélektana, 21-0-ről csak a pats tud nyerni, és a 2. félidőt is mi kezdtük volna. Jó játékos Foles, de még véletlenül sem akkor király mint amennyire ment a hype.

Wentz ha egészséges tud maradni, akkor minden esély adott. Csak DP-nek el kell felejteni azt a play callt, ami jellemző volt ránk a szezon közepén.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 989 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy saintset 20 ponton tartani egy össze vissza sérült védelemmwl. Szerintem ez reális és kb meccs előtt bárki alárta volna szerintem.
ano92
Ez így van, és Ano köszönjük a te egész éves áldozatos segítségedet is 😉

Bevallom, és bíztam abban, hogy DA eszén túl tud járni DP, s meg is volt rá az esély, de sajnos nem sikerült.
Folest általában nem fogta meg, ha dob egy hülye INT-t, ezért is szerettük, de úgy tűnik most nem így történt.
Remélem, értelmes helyre kerül, és meg tudja mutatni, hogy jó játékos (bár sztem ez nem kérdés....)
több mint 5 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Egy saintset 20 ponton tartani egy össze vissza sérült védelemmwl. Szerintem ez reális és kb meccs előtt bárki alárta volna szerintem.

több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Jó szezon volt összességében, így a végén a feltámadással. Jövőre esetleg lehetne olyan, hogy nem sérül le 8-9 kezdőjátékos.

A támadók sajnos szétestek az eladott labda után az elején. Brooks sérülése nagy érvágás volt (és lesz), főleg a futójátékban, amiben a fal jobb oldala felé voltunk legalább valamennyire eredményesek. A futás nem ment, utána nagyon egysíkúvá váltunk. Foles is bizonytalan volt, de még így is megcsinálta volna a fordítást a végén, ha Alshon keze között nem megy át a labda. 😀

A védelem tartotta meccseben a csapatot, bár volt olyan drive, amikor egyszerre esett ki Cox, Bennett, Graham és Douglas sérülés miatt. A védőfal nagyot harcolt, rengeteg sérüléssel is küzdve.
Jövőre kell majd egy normális 3. safety, mert Grahammel és Sullivannal nehezen fogok még egy idényt kibírni, és Schwartz imádja a 3 safetys felállásokat. LeBlanc remélem megragad a csapatban jövőre is.

Big Red megszerezhetné már azt a gyűrűt, bár félek, hogy megint elkúrják valahol.


több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Na akkor rozsaember most mutatsd meg!