NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 008 — Egyéb témák lakó
Jó meccs volt, Cox előtt le a kalappal, nem bírtam eddig a palit, de az ilyen kemény melót nagyra tartom.

Azért örülök, hogy a Foles hypenak talán vége szakad, és a helyére kerül az ember Buffaloban vagy Jacksonvilleben. De jöhet Tampába is, Winston 3-4 meccs után úgyis elhagyja az NFL-t. 😊
Gyurma Pappa
Most őszintén, mi bajod Folesal? Azért nem csak a szerencsének köszönhet mindent. Bőven megdolgozott a figyelmét s a helyén is kezelte. A felhajtásról nem ő tehetett.
dande
Muszáj nekem kedvelni mindenkit? 😊

Lehet, hogy nem ő tehet róla, de attól még ő a tárgya a hypenak, szóval őt, mint jelenséget nem kedvelem. Ettől még lehet jó ember, a kettő nem zárja ki egymást.

De mindegy is, gratulálok még egyszer a szezon közben feltámadáshoz, 5 forintot nem adtam volna a PO-ért 4-6-nál, és még is meg lett.

több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
arról mit tudtok, h most tényleg megy a gondolkodás, h ki kezdjen?
nhm
Azt, hogy unalmas a téma. Foles kezd, Wentz inaktív. Innentől kezdve ez nem is kérdés. Főleg akkor nem, ha holnap kiszopunk. Ha nem így lesz, és Foles jól játszik, akkor még kevésbé lesz ez kérdés a köv. meccsen.
MrMiksa
ne haragudj, h megkérdeztem... 😕
nhm
Bocsi, nem téged akartalak leugatni, de tényleg uncsi már, hogy velünk kapcsolatban mindig ez a téma, és már a csapból is ez folyik. Hétről hétre előjön itt a topicban is, és már rengetegszer rengeteg szempontból ki lett vesézve a dolog. Nem lehet újat mondani ezzel kapcsolatban. Ha gondolod vissza tudsz lapozni, sok tag sokféleképpen kifejtette már a véleményét.
MrMiksa
a mai vereség után kevésbé lesz aktuális a téma.
Legalábbis kurvára remélem.

A Saintsnek meg Gratula, jobb csapat volt
eaglesmcnabb
Jobbak voltak, igen, viszont annyira szerettem volna megtudni, hogy mire vagyunk képesek, ha gw drive-ot kell vezetni. Az első play-től nem értettem, hova kapkodunk. Meg is lett az eredménye sajnos .
MrMiksa
Nezopont kerdese..ezt a meccset a vegen mi buktuk el. Rengeteg serulttel, csere O fallal, stb...
Ami talan fontosabb h sikerult/sikerulhet jo kis kiegeszito embereket talani: Hester vagy LeBlanc, Maddox is franko lehet jovore, szoval azert na 😊
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 707
arról mit tudtok, h most tényleg megy a gondolkodás, h ki kezdjen?
nhm
Azt, hogy unalmas a téma. Foles kezd, Wentz inaktív. Innentől kezdve ez nem is kérdés. Főleg akkor nem, ha holnap kiszopunk. Ha nem így lesz, és Foles jól játszik, akkor még kevésbé lesz ez kérdés a köv. meccsen.
MrMiksa
ne haragudj, h megkérdeztem... 😕
nhm
Bocsi, nem téged akartalak leugatni, de tényleg uncsi már, hogy velünk kapcsolatban mindig ez a téma, és már a csapból is ez folyik. Hétről hétre előjön itt a topicban is, és már rengetegszer rengeteg szempontból ki lett vesézve a dolog. Nem lehet újat mondani ezzel kapcsolatban. Ha gondolod vissza tudsz lapozni, sok tag sokféleképpen kifejtette már a véleményét.
MrMiksa
a mai vereség után kevésbé lesz aktuális a téma.
Legalábbis kurvára remélem.

A Saintsnek meg Gratula, jobb csapat volt
eaglesmcnabb
Jobbak voltak, igen, viszont annyira szerettem volna megtudni, hogy mire vagyunk képesek, ha gw drive-ot kell vezetni. Az első play-től nem értettem, hova kapkodunk. Meg is lett az eredménye sajnos .
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 016 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó meccs volt, Cox előtt le a kalappal, nem bírtam eddig a palit, de az ilyen kemény melót nagyra tartom.

Azért örülök, hogy a Foles hypenak talán vége szakad, és a helyére kerül az ember Buffaloban vagy Jacksonvilleben. De jöhet Tampába is, Winston 3-4 meccs után úgyis elhagyja az NFL-t. 😊
Gyurma Pappa
Most őszintén, mi bajod Folesal? Azért nem csak a szerencsének köszönhet mindent. Bőven megdolgozott a figyelmét s a helyén is kezelte. A felhajtásról nem ő tehetett.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 008 — Egyéb témák lakó
Jó meccs volt, Cox előtt le a kalappal, nem bírtam eddig a palit, de az ilyen kemény melót nagyra tartom.

Azért örülök, hogy a Foles hypenak talán vége szakad, és a helyére kerül az ember Buffaloban vagy Jacksonvilleben. De jöhet Tampába is, Winston 3-4 meccs után úgyis elhagyja az NFL-t. 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 016 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönü k Nick mindent s az egész csapatnak, ahogy visszahozták az idényt. S a becsületünket sikerült megőrizni.

Remėljük sikerül ésszel az offseasont megcsinálni s akkor újra partiban leszünk

Köszi a fanoknak is a közös szurkolást az idényben. Lehet a családdal is most már kicsit foglalkozni 😀

Fly Eagles Fly 😀 😀 😀
több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Hatalmas grat a vedelemnek es JS-nak! Tovabbra is azt gondolom h O teren valtoztatni kell az edzoi stabban, mert ott ment ez megint el...
Peters gondolom visszavonul, RB meg kell valaki
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 968 — WHO DAT!!!!
Gratula jó meccs volt, ha tudjátok folytatni az első negyed beli formát akkor nagy bajban lehettünk volna, sok sikert jövőre!


több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 807 — Apu ökölbeszorított keze
Nem sok volt az ujabb csodahoz de megerdemelte a Saints.

Nem lett egy sima L sem bosszanto de igazabol ott volt megint hogy 2min drive a győzelemért de AJ most hibazott (pedig mennyi fontos bravurt mutatott be a szezonban),igy elment a döntő.

Remélem Foles a Jaxben boldog lesz.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 374 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
arról mit tudtok, h most tényleg megy a gondolkodás, h ki kezdjen?
nhm
Azt, hogy unalmas a téma. Foles kezd, Wentz inaktív. Innentől kezdve ez nem is kérdés. Főleg akkor nem, ha holnap kiszopunk. Ha nem így lesz, és Foles jól játszik, akkor még kevésbé lesz ez kérdés a köv. meccsen.
MrMiksa
ne haragudj, h megkérdeztem... 😕
nhm
Bocsi, nem téged akartalak leugatni, de tényleg uncsi már, hogy velünk kapcsolatban mindig ez a téma, és már a csapból is ez folyik. Hétről hétre előjön itt a topicban is, és már rengetegszer rengeteg szempontból ki lett vesézve a dolog. Nem lehet újat mondani ezzel kapcsolatban. Ha gondolod vissza tudsz lapozni, sok tag sokféleképpen kifejtette már a véleményét.
MrMiksa
a mai vereség után kevésbé lesz aktuális a téma.
Legalábbis kurvára remélem.

A Saintsnek meg Gratula, jobb csapat volt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 016 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jövöre visszajövünk s szétszedünk mindenkit.

Hajrá Reid!!!!!!
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 628
Na sracok itthoni idő szerint holnap van a születésnapom én maximalisan boldog lennék egy győzelemmel!
Tavaly is ezt kértem ...
Janek
Nekem február 2 án van!
Mit is kérjek, mit is kérjek?....
zemanla
Majd esetleg jövőre, akkor pont egy napra esik 😛 😉
dande
nekem február 6, mindig a sb környéke, ugye. Egyszer kaptam "ajándékot", még 11-ben a Packers győzelmet. Kár, hogy a Cards nem jutott el azóta odáig.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 030
Egyébként nagyon bennem van még Foles első PO meccse CK első éve. Ott is hasonlóan esélytelenek voltunk pláne a még sokkal gyengébb védelmünk miatt. Bár akkor a NO O nem volt ilyen jó. Ahhoz képes majdnem nyertünk.

Most azért jobb csapatunk van, hátha.....azzal együtt, hogy ez a NO erősebb, mint az akkori...de egyszer sikerülnie kell 😀
dande
Egyszer sikerülnie kell annak is hogy egy csereirányító egymás után 2 Bowlt nyerjen. Miért ne , most? 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 016 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként nagyon bennem van még Foles első PO meccse CK első éve. Ott is hasonlóan esélytelenek voltunk pláne a még sokkal gyengébb védelmünk miatt. Bár akkor a NO O nem volt ilyen jó. Ahhoz képes majdnem nyertünk.

Most azért jobb csapatunk van, hátha.....azzal együtt, hogy ez a NO erősebb, mint az akkori...de egyszer sikerülnie kell 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 016 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na sracok itthoni idő szerint holnap van a születésnapom én maximalisan boldog lennék egy győzelemmel!
Tavaly is ezt kértem ...
Janek
Nekem február 2 án van!
Mit is kérjek, mit is kérjek?....
zemanla
Majd esetleg jövőre, akkor pont egy napra esik 😛 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 666 — Eagles fan
Na sracok itthoni idő szerint holnap van a születésnapom én maximalisan boldog lennék egy győzelemmel!
Tavaly is ezt kértem ...
Janek
Nekem február 2 án van!
Mit is kérjek, mit is kérjek?....
zemanla
Remélem akkor már Eagles győzelmet. 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 683
Na sracok itthoni idő szerint holnap van a születésnapom én maximalisan boldog lennék egy győzelemmel!
Tavaly is ezt kértem ...
Janek
Isten éltessen!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Na sracok itthoni idő szerint holnap van a születésnapom én maximalisan boldog lennék egy győzelemmel!
Tavaly is ezt kértem ...
Janek
Nekem február 2 án van!
Mit is kérjek, mit is kérjek?....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 666 — Eagles fan
Na sracok itthoni idő szerint holnap van a születésnapom én maximalisan boldog lennék egy győzelemmel!
Tavaly is ezt kértem ...
Janek
Legyen már még 3 szülinapod februárig 3-ig kérlek 😀

Beharangozó a mai meccshez:

 fuzovelkifele.com/2019/01/nincs-mas-hatra-hinni-kell/
katonadani
Elsőre azt olvastam "Nincs más hátra inni kell"
ano92
Sztem jól olvastad. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Na sracok itthoni idő szerint holnap van a születésnapom én maximalisan boldog lennék egy győzelemmel!
Tavaly is ezt kértem ...
Janek
Legyen már még 3 szülinapod februárig 3-ig kérlek 😀

Beharangozó a mai meccshez:

 fuzovelkifele.com/2019/01/nincs-mas-hatra-hinni-kell/
katonadani
Elsőre azt olvastam "Nincs más hátra inni kell"

Szerkesztette: ano92

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 016 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma nyerünk jó 😊
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Kiesett a girls, ez innentől kezdve szabadjáték. Nincs nyomás, csak a játék öröme számít 😊
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 807 — Apu ökölbeszorított keze
Na sracok itthoni idő szerint holnap van a születésnapom én maximalisan boldog lennék egy győzelemmel!
Tavaly is ezt kértem ...

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Beharangozó a mai meccshez:

 fuzovelkifele.com/2019/01/nincs-mas-hatra-hinni-kell/
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 016 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm hm


 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/golden-tate-didnt-know-what-he-was-running-game-winning-play-vs-bears

Nagyon jó, különösen az első videó, mintha emlékeztetnek egy SB szitura 😀 😀 😀

Szerkesztette: dande2