Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Drebin84 Philadelphia Eagles 33
Megérdemli minden egyes centet. Köszönjük!!!
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Reméljük szakmailag is alakul úgy a sorsa hogy eljuthat majd a HOFbe.
dande
Már ott van 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt hiszem nagyon szerencsésnek mondhatjuk magunkat vele kapcsolatban, s alakuljon bárhogyan a karrierje emberileg a legnagyobbak között emlegethetjük. Tudom én elfogult vagyok vele kapcolatban, de sztem ez így van. Reméljük szakmailag is alakul úgy a sorsa hogy eljuthat majd a HOFbe.
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 268 — Beware the Slim Reaper!
Folesnak módosítottuk a szerződését. Megemeltünk az alapfizetését 2 millióval. Kapott 3 millió roster bónuszt és 2 millió aláírási bónuszt. Ezen felül minden meccsen ahol játszik (eléri legalább a szerződésben írt snap számot) kap 250.000-et és még 250.000-et, ha a csapat nyer. További ösztönzőkkel (playoff, pro bowl) összesen 23 milliót kereshet 2018-ban. Idei capet 1 millióval terheli meg.
A csapat kapott egy opciót 2019-re, 20 milliós alapfizetéssel. Ha a csapat él az opcióval, Foles akkor is kiléphet a szerződésből, ha visszafizeti a 2 milliós aláírási bónuszt.
 twitter.com/RapSheet/status/987683616359682049
 twitter.com/MikeGarafolo/status/987696768090624000
 twitter.com/MikeGarafolo/status/987690831728476160

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
 www.youtube.com/watch?v=JliCE02yeJk
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom Ik unatkoztál vagy már a draftra gyúrsz 😉 Köszi! 😊 😀
dande
Éjfélkor ébredtem, tele voltam energiával 😊
iktriad
Egy fenét! Beindult iktriad mindent elsöprő média gépezete 😀😀
Fattyu
De tényleg így volt. Bár igaz, a menetrend szőnyegbombázásom a csapat topikokban a bowl.hu-n 1-2 évente elő szokott fordulni. És most még ki is voltam mellé pihenve. 😊
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Látom Ik unatkoztál vagy már a draftra gyúrsz 😉 Köszi! 😊 😀
dande
Éjfélkor ébredtem, tele voltam energiával 😊
iktriad
Egy fenét! Beindult iktriad mindent elsöprő média gépezete 😀😀

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom Ik unatkoztál vagy már a draftra gyúrsz 😉 Köszi! 😊 😀
dande
Éjfélkor ébredtem, tele voltam energiával 😊
több mint 6 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Ha van itt Philadelphiaban elo forumtars, akkor keresnem szponzoromat, aki finanszirozza a 70!!! ezer forintos meccsjegyet a Falcons ellen. Cserebe tudok vinni eros pistat, piros paprikat, pick szalamit, turo rudit!

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látom Ik unatkoztál vagy már a draftra gyúrsz 😉 Köszi! 😊 😀

Nekem még így is sok a hétórás meccs, a londonit meg itthonról nézem.

Apropó draft: a legtöbb helyen RBt olvasok első körben....biztos én nem szagértek hozzá, de az LB sorunkat megnézve s hogy itt van Ajay kicsit erősnek érezném. Akkor már esetleg TE vagy a Secbe vki.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend 5 főműsoridős meccsel, meg Superbowl előzetessel Londonban. 😊
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
Picksix nem jelentkezett a fekete L-es philly special pólójáért, szóval aki itt most elsőként lecsap rá, azé 3000 forintért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Jól értesültem, hogy május 1-én kezdődik a Londoni jegyek árusítása?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az Atlanta ellen kezdjül a szezont otthon szeptember 6-n.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Sly pózolt a trófeával:

aztán le is nyúlta😀 :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertz nyilatkozta hogy hiányzik neki az öltözőből Celek furcsa volt úgy kezdeni a munkát h nincs ott.....nem csodálom, jó lenne valahogy visszahozni.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Na Wentz épp ma nyilatkozta: egyértelmű célja, hogy az első héten ő kezdjen. Ehhez az előszezonban nem szükséges pályára lépnie, még ott is tud "pihenni". Mondjuk szerintem egy meccsen legaább azért nem ártana játszania, a "játék ízlelése" kedvéért.
dande
Én nem játszatném előszezonban. 4. meccsen sose játszanak kezdők, ott nincs értelme a dolognak, a 3. meccs és a szezonnyitó között pedig kb 2 hét van, ami ilyen sérülésnél számíthat. Szerintem bőven elegendő az edzés, főleg ha lesz közös edzés valakivel.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Wentz épp ma nyilatkozta: egyértelmű célja, hogy az első héten ő kezdjen. Ehhez az előszezonban nem szükséges pályára lépnie, még ott is tud "pihenni". Mondjuk szerintem egy meccsen legaább azért nem ártana játszania, a "játék ízlelése" kedvéért.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Régen volt szó Wentz gyógyulásáról. Hogy halad a felépülése? Valakinek valami konkrét infó esetleg? Tudom, utána tudnék nézni, ha nagyon akarnék, de csekély angol tudásommal csak szenvednék, mire 1-2 cikket kibogarásznék... Vannak köztünk biztosan, akik követik a külföldi médiát.
MrMiksa
Állítólag teljesen rendben halad, alább linkeltem hogy már dobálgat. Nem siettetjük, idény kezdetre, előszezonra rendben lehet. Valószínű ennek függvénye a Foles trade is. Egy Luck sagába reménység szerint nem szaladunk bele.
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Régen volt szó Wentz gyógyulásáról. Hogy halad a felépülése? Valakinek valami konkrét infó esetleg? Tudom, utána tudnék nézni, ha nagyon akarnék, de csekély angol tudásommal csak szenvednék, mire 1-2 cikket kibogarásznék... Vannak köztünk biztosan, akik követik a külföldi médiát.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
Na ez gyors lett szerencsére.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
hát ez remek hír,remélem cut lesz nem kell az öltőzőbe ezek után főleg a pályán meg majd a többiek megoldják amúgy sem volt olyan pöpec a panteráknál...

Szerkesztette: Janek

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eddig jó Bennett meg ő jók lesznek együtt.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
 profootballtalk.nbcsports.com/2018/04/15/report-eagles-daryl-worley-arrested-in-philadelphia/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem jól jártunk Jeffrey szerződésével.

Landry most kapott 5 év 75 millát 47 garantálttal.