Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
BREAKING: Idén még veretlenek vagyunk a playoffban!

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Azt azért kiváncsian várom, h a WR, a DB és a DL coach megéli-e a következő szezont?!
Közben visszavettük a Kelly éra Paul Turner-ét, Rasheed Bailey-t. Anno nagyon vártam a rosterre, edzőtáborra jó lesz Agholor meg DGB mellé...elé 😊

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
A történetnek úgy tűnik nincs vége:

 www.thescore.com/nfl/news/1201802-report-eagles-johnson-files-federal-lawsuit-against-nfl-nflpa
dande
Újrajátszuk a 10 meccset Lane Johnsonnal, vagy csak simán tekintsük magunkat az idei Superbowl győztesének? Ha Steelers-Falcons meccs lesz, akkor persze duplán!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Graham All-Pro second team. Az egyetlen a csapatból aki felkerült a listára.
Én Hickset azért hiányolom : D

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
A történetnek úgy tűnik nincs vége:

 www.thescore.com/nfl/news/1201802-report-eagles-johnson-files-federal-lawsuit-against-nfl-nflpa
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
A playcall Pederson kezében van, és ne felejtsük el hogy ő nemcsak HCként, de playcallerként is rookie.
mustaine
Reid engedte playeket hivni tavaly. Eloszor csak minden masodik felidoben, aztan egesz meccsen is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
A WR edzőt úgy kirúgnám, hogy a lába nem éri a földet. Én Reichot nem bántanám, szerintem a szűk keresztmetszet az offenseben az elkapók játéka volt. A futójáték értelmes futó nélkül top10 (ez mondjuk megsüvegelendő), a támadófal kb 10 féle felállásban jól blokkolt futáshoz és védte Wentzet.
A playcall Pederson kezében van, és ne felejtsük el hogy ő nemcsak HCként, de playcallerként is rookie. Amondó vagyok hogy +2 átlagos elkapóval sokkal jobb lett volna a támadójátékunk. Egyelőre szerintem nem adott rá okot Reich hogy ne bízzanak benne.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Ki mit gondol a jelenlegi edzőkről?
HC-nek nem hiszem,hogy elvinnék bármelyiket is,más pozicióba meg nem kell elengedni ez a szabály ha jól tudom.

A WR edző ami elsőnek beugrott,hogy lehetne eredményesebb nem tudom nála mennyit számít a múltja(Eagle volt sokáig).
Reich nem tudni mennyire lesz népszerű,itt ott már látni a nevét de első éve után csak nem viszik el annyira nem hasított itt az O....

több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
És közben Maclin nem is játszott 2013-ban.
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Ezt te sem gondolod komolyan. Pár játékos élve felkoncolná szerintem.
Attis
ami baj, mert rohadt látványos volt az az offense 2013ban 😊
karmïgran
igaz ..három év alatt csak pár meghatározó O embert vesztettünk el a 2013-as csapatból: Djax, Maclin, McCoy, Mathis, Avant ....máris volt különbség 😊
zsojti
Azért Coopert se felejtsük ki, 13-ban kurvajó volt. Lehet Agholornak is kéne nyomni vmi rasszista dolgot, egyből 1000yardos szezonja lenne,
balintbaba
Mindent elmond a jelenlegi elkapósorunkról, hogy itt nosztalgiázunk és azon agyalunk, hogy milyen jó lenne most egy Maclin,Cooper vagy Avant a csapatnál. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Ezt te sem gondolod komolyan. Pár játékos élve felkoncolná szerintem.
Attis
ami baj, mert rohadt látványos volt az az offense 2013ban 😊
karmïgran
igaz ..három év alatt csak pár meghatározó O embert vesztettünk el a 2013-as csapatból: Djax, Maclin, McCoy, Mathis, Avant ....máris volt különbség 😊
zsojti
Azért Coopert se felejtsük ki, 13-ban kurvajó volt. Lehet Agholornak is kéne nyomni vmi rasszista dolgot, egyből 1000yardos szezonja lenne,

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
hát azért én Avantot mint meghatározó embert nem sorolnám ide : D
Bár vele is előrébb tartanánk elkapó fronton.
ano92
Jó kis 3 rd down célpont volt..de igen, ő csak eszembe jutott még a legvégén
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha jól értettem a hírt DeFilippot nem engedtük el a Jetshez interjúzni. Kell is a folytonosság Wentz mellé. Foles visszaeséséhez is lehetett köze mikor Lazort elengedtük. Még ha utána OCként nem is vált be.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
hát azért én Avantot mint meghatározó embert nem sorolnám ide : D
Bár vele is előrébb tartanánk elkapó fronton.

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Ezt te sem gondolod komolyan. Pár játékos élve felkoncolná szerintem.
Attis
ami baj, mert rohadt látványos volt az az offense 2013ban 😊
karmïgran
igaz ..három év alatt csak pár meghatározó O embert vesztettünk el a 2013-as csapatból: Djax, Maclin, McCoy, Mathis, Avant ....máris volt különbség 😊
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Ezt te sem gondolod komolyan. Pár játékos élve felkoncolná szerintem.
Attis
ami baj, mert rohadt látványos volt az az offense 2013ban 😊
több mint 7 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Jó az. Siker edző volt egyetemen. Itt valami félrecsúszott, de tapasztalatot már szerzett. Lehet tudja hol hibázott és most tanul belőle. Én elhoznám OC nak. Meghúzza magát, teszi a dolgát. Elrontani szerintem semmit nem tud. 😀 Más hogy Rózsa valszeg látni sem akarja többet 😂
ano92
Ezt te sem gondolod komolyan. Pár játékos élve felkoncolná szerintem.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Jó az. Siker edző volt egyetemen. Itt valami félrecsúszott, de tapasztalatot már szerzett. Lehet tudja hol hibázott és most tanul belőle. Én elhoznám OC nak. Meghúzza magát, teszi a dolgát. Elrontani szerintem semmit nem tud. 😀 Más hogy Rózsa valszeg látni sem akarja többet 😂

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Van hova fejlődni, reméljük a stáb egyben marad (esetleg Reichet nem fogom sajnálni) és akkor lehet tovább építkezni. Megtalálni a labdát jól elkapó WRk-t és a WRk-t jól őrző CBk-t 😊. S nagyobb összhangot a védelmi részek között.

dande
Csak kérned kell 😉
The Buffalo News reports the Bills are expected to interview Eagles OC Frank Reich for their head-coaching vacancy.
empty taxi
Mire számíthatnak?
Janek
Semmi jóra, de mi megszabadulnánk tőle..
Vegyük fel Kellyt helyette. 😀
Greengo
Ezt én nem mertem leírni 😛
dande
Az a vicces, hogy azóta találtam egy ilyet : Ex-49ers and Eagles coach Chip Kelly said he wants to remain in the NFL, and would even be open to a coordinating job. 😛 Persze még viccnek is rossz, de azért beszédes, hogy Kelly is inkább megragadna az NFL-ben. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.phillymag.com/birds247/2017/01/03/philadelphia-eagles-carson-wentz-cornerbacks-corey-davis/
pár gondolat az offseason needekről

ha összejön egy-egy értelmes wr és cb az FA piacon akkor én már nagyon-nagyon elégedett leszek
drafton meg jöhet a wr-rb-cb 1-2-3. kör
zsojti
CB poszton elég jó nevek lesznek FA-n. Gilmore lenne az ideális...persze őt tuti jobban meg kéne fizetni. Cooper vagy L.Ryan sem hangzik rosszul, de sztem őket megtartják....viszont Carrollt elengedném...ahogy írják is ..ő már túl is van a teljesítménye csúcsán..tehát jobb már nem lesz és ez amit mutat...kevés.
WR poszton mindenki DeSean lehetséges visszatéréséről ír , de azért ő sem lesz már fiatalabb. Persze imádnám ha jönne, de bosszantana is, hogy eddig nem lehetett a csapat hasznára. Amúgy a draft prospectek között már kiszemeltem magamnak 2 játékost. John Rosst aki egy új DeSean lehet sztem. Fantasztikusak a testcselei és a sebessége is nagyon jó (kezei is jók) és ami tetszik, hogy megvan nála a játékhoz szükséges intelligencia. Egy baj lesz vele, hogy kimegy majd első körben. A másik WR Corey Davis. Sztem nagyon illene a rendszerünkbe. Hasonlók a skilljei mint Rossnak azzal a különbséggel, hogy hozzá magas is. Nála benne lehet egy második körig való csúszás. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy az első 2 kör valamelyikében WR-t hozzunk. CB-t nem húznék ezeken a helyeken mert nagyon ritka , hogy a korai körös CB-k azonnal beváljanak.
RB posztot még át kell nézzem, de ha minden igaz idén a poszt annyira mély, hogy lehet ráérünk harmadikban keresgélni.

Ami még nem volt. A jövőévi schedule :
Home

Dallas Cowboys (13-3)
New York Giants (11-5)
Washington Redskins (8-7-1)
Arizona Cardinals (7-8-1)
San Francisco 49ers (2-14)
Denver Broncos (9-7)
Oakland Raiders (12-4)
Chicago Bears (3-13)

Away

Dallas Cowboys (13-3)
New York Giants (11-5)
Washington Redskins (8-7-1)
Los Angeles Rams (4-12)
Seattle Seahawks (10-5-1)
Kansas City Chiefs (12-4)
San Diego Chargers (5-11)
Carolina Panthers (6-10)

Így offseason előtt nehéz és felesleges is tippelni, de ismerve a többiek sorsolását is van egy olyan érzésem, hogy jövőre sokkal szorosabb lesz ez a csoport.
Greengo
A csoportban a miénk a leggyengébb sorsolás elméletben a győzelmi arányokat tekintve...persze ez gyorsan változik
Ha Caroll helyére érkezik vki komolyabb az FA piacról a CB poszt nem lenne ordas nagy need a Draft első köreiben (McKelvin bár üveg, de nem volt olyan rossz, Brooksért és Millsért JS nagyon odavan, plusz ott van még CJ Smith és Grymes is) de a 3-4-5 korben hoznék valakit.
Azért egy DJax-Davis-JM wr sor nem lenne semmi 😊
És akkor még bőven van mozgástér a drafton egy RB-re és DE re is
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
 www.phillymag.com/birds247/2017/01/03/philadelphia-eagles-carson-wentz-cornerbacks-corey-davis/
pár gondolat az offseason needekről

ha összejön egy-egy értelmes wr és cb az FA piacon akkor én már nagyon-nagyon elégedett leszek
drafton meg jöhet a wr-rb-cb 1-2-3. kör
zsojti
CB poszton elég jó nevek lesznek FA-n. Gilmore lenne az ideális...persze őt tuti jobban meg kéne fizetni. Cooper vagy L.Ryan sem hangzik rosszul, de sztem őket megtartják....viszont Carrollt elengedném...ahogy írják is ..ő már túl is van a teljesítménye csúcsán..tehát jobb már nem lesz és az amit mutat...kevés.
WR poszton mindenki DeSean lehetséges visszatéréséről ír , de azért ő sem lesz már fiatalabb. Persze imádnám ha jönne, de bosszantana is, hogy eddig nem lehetett a csapat hasznára. Amúgy a draft prospectek között már kiszemeltem magamnak 2 játékost. John Rosst aki egy új DeSean lehet sztem. Fantasztikusak a testcselei és a sebessége is nagyon jó (kezei is jók) és ami tetszik, hogy megvan nála a jó játékhoz szükséges intelligencia. Egy baj lesz vele, hogy kimegy majd első körben. A másik WR Corey Davis. Sztem nagyon illene a rendszerünkbe. Hasonlók a skilljei mint Rossnak azzal a különbséggel, hogy hozzá magas is. Nála benne lehet egy második körig való csúszás. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy az első 2 kör valamelyikében WR-t hozzunk. CB-t nem húznék ezeken a helyeken mert nagyon ritka , hogy a korai körös CB-k azonnal beváljanak.
RB posztot még át kell nézzem, de ha minden igaz idén a poszt annyira mély, hogy lehet ráérünk harmadikban keresgélni.

Ami még nem volt. A jövőévi schedule :
Home

Dallas Cowboys (13-3)
New York Giants (11-5)
Washington Redskins (8-7-1)
Arizona Cardinals (7-8-1)
San Francisco 49ers (2-14)
Denver Broncos (9-7)
Oakland Raiders (12-4)
Chicago Bears (3-13)

Away

Dallas Cowboys (13-3)
New York Giants (11-5)
Washington Redskins (8-7-1)
Los Angeles Rams (4-12)
Seattle Seahawks (10-5-1)
Kansas City Chiefs (12-4)
San Diego Chargers (5-11)
Carolina Panthers (6-10)

Így offseason előtt nehéz és felesleges is tippelni, de ismerve a többiek sorsolását is van egy olyan érzésem, hogy jövőre sokkal szorosabb lesz ez a csoport.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Dawkins bekerülhet elsőre is a HOF-be?
Ha rajtam mulna akkor siman
Janek
El se tudom képzelni, hogy nem egyből kerül be.
Eazzy
Láttad a mezőnyt?
Esélye nincs kb idén
Janek
Láttam a listát...azért simán beférne sztem és meg is érdemelné...de ha nem most akkor a közeli jövőben ez jönni fog.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Dawkins bekerülhet elsőre is a HOF-be?
Ha rajtam mulna akkor siman
Janek
El se tudom képzelni, hogy nem egyből kerül be.
Eazzy
Láttad a mezőnyt?
Esélye nincs kb idén

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Dawkins bekerülhet elsőre is a HOF-be?
Ha rajtam mulna akkor siman
Janek
El se tudom képzelni, hogy nem egyből kerül be.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Ha jól látom még nem említettétek: hála a Vikes-nak, végül a 14. helyen draftolhatunk az első körben. Vagy a 15.-en - ez majd pénzfeldobással dől el, ellenfél a Colts. A második körtől már a saját helyünkön húzunk és még a Browns 5. körös pickjét kaptuk a Wentz trade keretében (ami esetleg lehet 4. kör vége - de erre kevés az esély szerintem).

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)