Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Olyan sokat azért ne adjunk neki, ebben a Secben nem volt nehéz jól mutatni s őt is megégették néhányszor.

Egyébként sztem laikusként azt mondom (aztán megcáfoltok) a legnagyobb gond a védelem összhangjának a hiánya volt illetve ha az egyik rész erősebb volt a másik rész betlizett s ebből lettek gyengébb meccsek. Hicks kivételével egyébként sztem az LB sor teljesített a leggyengébben főleg az elvártakhoz képest. A DL azért sem tudott odaérni mert abban a zónában keletkeztek olyan lyukak hogy a QB gyorsan szabadulni tudott a labdától. Reméljük ezen sikerül az offseason alatt csiszolni s jövőre még jobb lehet az egység.
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2016/12/29/14112004/nolan-carroll-said-his-agent-has-started-contract-talks-with-the-eagles

én spec örülnék neki ..egész jó lenne,ha olcsó és egészséges tudna maradni hosszú tàvon is
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Wentz megajandekozta az oline tagjait.
Hat erdekesen valasztott
Janek
Pedig már megvolt a helye a pincében a negyedik lapostévének.
határbíró
Sajnaljatja Huff hogy mar kalóz

több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Wentz megajandekozta az oline tagjait.
Hat erdekesen valasztott
Janek
Pedig már megvolt a helye a pincében a negyedik lapostévének.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Wentz megajandekozta az oline tagjait.
Hat erdekesen valasztott
Janek
Az elkapóknak hiába adott volna, úgyis elejtik.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Wentz megajandekozta az oline tagjait.
Hat erdekesen valasztott

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Mi nyerunk de ez semmit nem befolyasol az elso korunkon.
A vikes meg kikaphat siman es a tobbi is alakulhat ugy a jelenlegi formak/mitivacio alapjan.

több mint 7 éve
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
Jövőre a tiétek a csoport. NFC East hagyomány.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez így nagyon ránézésre nem nagyon tűnik 8-8 körüli eredménynél jobbnak de még addig nagyon sok minden történhet.

Ha nem viszik el Schwarzot csendesebb offseasont várok mint mostanában volt.
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
2017 Schedule:
Home opponents: Dallas Cowboys, New York Giants, Washington Redskins, San Francisco 49ers, Arizona Cardinals, Chicago Bears, Oakland Raiders, Denver Broncos

Away opponents: Seattle Seahawks, Los Angeles Rams, Carolina Panthers, Kansas City Chiefs, San Diego Chargers, Dallas Cowboys, New York Giants, Washington Redskins

AFC West miatt duplán szopunk majd, elég erős csoport, ráadásul Kansas és San Diego sem a szomszédban van. Ja és megint megkaptuk a Seahawkst, ami elég idegesitő mert az utóbbi két évben mikor játszottunk ellenük nem sok esélyünk volt, utsó győzelem óta meg már 8 év telt el.😀

Más: Jelenleg 14. helyén húzhatunk a Vikings pickjével, ezzel szemben a Browns 10.en a mienkkel. Ez akár meg is cserélődhet, legroszabb helyen amin húzunk 1/18, a legjobb pedig 1/9.
Top 10 pick úgy lehet ebből, ha nyerünk a Boys ellen, a Vikings veszít a Bears ellen, Arizona legyőzi a Ramst, Jags kikap Indianapolisban, Ryan nélküli Bills nyer NY-ban, a Carolina pedig legyűri a Tampát.

Nem nagyon hiszem, hogy ez így mind összejön de hajrá! 😀

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Seu mint center?

több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Srácok, korábban elmulasztottam, de most bepótlom: köszönet a Giants csapatának egyes játékosainak és szurkolóinak a reality checkjéért, ez jót tesz mindenkinek, ahogy láttam a magunk háza táján is. Persze ennek is megvannak a maga hátulütői, például prof. Dr. Ószám88-at annyira megzavarta ez a vereség, azóta azt hallucinálja, hogy valaki hívogatja és ezért a Cowboys topikban trollkodik. De hát ezt is el kell viselni a magasabb célért. 😊

És békés karácsonyt mindenkinek! 😀
gyeek
Szánalmas vagy...
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.csnphilly.com/philadelphia-eagles/top-5-wish-list-positions-eagles-2017

kis olvasmány a halászlé után...
Kb jól össze is szedi a csapat legfontosabb kérdéseit: CB, WR, RB, OL és DL
Caroll jöhetne vissza, nem lenne rossz egy 1. számú CB mellett, McKelvin nem hinném, h cutolva lenne, bár 3,5 millió meg sok érte..marad Brooks meg Mills... cccc
Agholor szerintem marad (2,5 millió a caphitje) és DGB is csak 1 milliót foglal (na persze minek, ha nem csinál semmit) ide nagyon kéne egy 1. számú elkapó és egy megbízható csere ember is
Mathews 5 milliója is nagyon magas, ő cut vagy esetleg egy trade, ha valaki ad érte egy hátsókörös picket....Sproles, Samallwood, Marshall elé kell egy kezdő
Peters cuttal több mint 9 millió jönne be, és Kelce 6.2-es fizuja is kérdéses lehet
Logan FA lesz, Barwin egy valag pénzt (8,3) kap a "semmiért", és olcsón kivágható (vagy egy csere 3-4-es D-hez), de Curry 9 misije is elképesztő, ha azt vesszük, hogy a sanppek 30%-ában van fenn...Logan-t jó lenne normális áron itt tartani, de én nagyobb neednek érzem a DE posztot (kb Curry és MSII van, de egyik se volt valami produktív idén)

ha meg kell még pénz ott van Daniel is (8 milla)...vicc 😊, Kendricks 6 fölött kap majd, e nála van egy hosszútávú szerződés is...érdekes kis offseason lesz ez, kb 18 millióval mehetünk neki, ami Peters és Barwin révén akár rögtön duplázható is

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Legalabb jatszhatunk Sancsita ellen

több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
Srácok, korábban elmulasztottam, de most bepótlom: köszönet a Giants csapatának egyes játékosainak és szurkolóinak a reality checkjéért, ez jót tesz mindenkinek, ahogy láttam a magunk háza táján is. Persze ennek is megvannak a maga hátulütői, például prof. Dr. Ószám88-at annyira megzavarta ez a vereség, azóta azt hallucinálja, hogy valaki hívogatja és ezért a Cowboys topikban trollkodik. De hát ezt is el kell viselni a magasabb célért. 😊

És békés karácsonyt mindenkinek! 😀

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Mert egy gyermek születik nékünk, fiú adatik nékünk, és az uralom az õ vállán lészen, és hívják nevét: csodálatosnak, tanácsosnak, erõs Istennek, örökkévalóság atyjának, békesség fejedelmének!" Ézsaiás könyve 9,5

Ezzel a Bibliai igével (ha nem haragszotok) kívánok mindenkinek áldott ünnepeket és új esztendőt!

Mily jó érzés a győzelem ízével nézni a meccseket 😉 😊
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Boldog Karácsonyt !


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Kiragadtál 3 esetet a meccsről, és felfűzöl rá egy érvelést. Bravo. Egyébként ki kért rá? Giants topicba irogass ilyen ..ságokat.
korodiati
Haha, az igen! Te honnan kerültél NFL fórumra, valami NSO gurulós focis fórumról? XD
A stílus maga az ember... szóval szintén Bravo 😉 Inkább nem próbálom meg elmagyarázni, hogy miért ez a 3 eset, és miért írtam róla, mert sejtésem szerint felesleges. De rajtad kívül legalább mások megértették, nekem ez elég 😊
Chargers LT
Én is megértem amit írtál, meg az érveidet is. Azonban nem érzem úgy, hogy kellően alapos lenne. Az amit Wentzről írtál és az adott szituációban "tanúsított" magatartásáról, akkor blődség, hogy szerintem rangon aluli kifakadás volt a részedről és én a helyedben még törölném is, mert szintén NSO fórumos szint (just sayin). Wentz a korábbi meccseken kapott annyi ütést, hogy azért, hogy elkerüljön egy komolyabb sérülést, egy ilyen (láthatóan vétlen, ezt nem is vitatom) ütésnél inkább elfekszik és nem áll bele az ütésbe jobban (ez az én véleményem). Ha elengedik a bírók, akkor az szvsz elindíthatott volna egy komolyabb lavinát, amire láttunk már példát. Az, hogy utána TD, na az meg ne legyen már a mi hibánk.
Összegzésként, nem szép dolog bort inni és vizet prédikálni, még tőled sem, pedig szeretek az eredménykövetőben jókat beszélgetni pl. veled is, de ez a kifakadás véleményem szerint teljesen felesleges volt.
Nem vitatkozni akarok, ehhez a kérdéshez többet nem is szeretnék hozzászólni.

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Boldog karácsonyt mindenkinek!

 a.spirited.media/wp-content/uploads/sites/2/2016/12/christmas16_eagles_agholor.jpg


több mint 7 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Boldog karácsonyt!

több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/15535244_573449332840977_522493590581018624_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=KyJo8yigmlgQ7kNvgECDtpQ&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBiUsj-Azt5LUn_wmxuvHMW41TV0dRs1VdXLvLmQxQHRw&oe=67031D83
Beau Allen on Instagram: "Hey @cj_wentz11 was that @philadelphiaeagles win on your Christmas list?? #flyeaglesfly #hohoho #futuremallsanta"
4,121 likes, 91 comments - thebutterking on December 22, 2016: "Hey @cj_wentz11 was that @philadelphiaeagles win on your Christmas list?? #flyeaglesfly #hohoho #futuremallsanta".


Boldog karácsonyt mindenkinek!

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Boldog karácsonyt nekünk!
Persze minden más forumlátogatónak is!

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Minden tisztelettel, van több, mint 12000 hsz (vállalom nagyobb része értelmetlen és nem sokat érő) de soha nem éreztem kényszert, hogy egy számomra egyébként irreleváns csapat topicjába beírjam, hogy rendben, hogy nyertetek, de egyébként szarok voltatok, és a bírók még nálatok is gyengébbek és csak azért sikerült végre valahára egyszer nyerni. Különösön ha az idényben a legtöbb meccsüket nem láttam. Még rivális csapat topicjába zrikaként csak-csak érteném, bár attól is igyekeztem távol tartani magam. Sőt inkább beírtam, hogy gratulálok, pedig lett volna okom rá, hogy mást is írjak bőven.

Persze szólás szabadság van, ki így, ki úgy él vele 😉
dande
Bár nem gratuláltam, de mint írtam, örültem, hogy nyertetek. Azt egyébként nem írtam, hogy szarul játszott az Eagles, nem is akartam, mégis csak szereztek a védők pár labdát. Kizárólag a bírókat szidtam a hsz-ben, arról meg nem tehetek, hogy nem láttam minden meccset. Nyilván volt olyan meccse minden csapatnak, amin volt 1-2 nagy bírói hiba. De én csak ezt a meccset láttam tegnap este, így csak erről írhattam.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Szuszá gyerekek,nyertunk ,karacsony van stb...

több mint 7 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Mi ez a förtelmes hiszti? Meg ez a temérdek bullshit? Miért nem a díszeket keresgéled, jóbarát?

Azt mondja a vesztes SOKKAL jobban játszott 😀😀😀