Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Dawkins bekerülhet elsőre is a HOF-be?
Ha rajtam mulna akkor siman

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Üdv
Nem règ emlitettem h sikerült 2 Eagles meccsre is kijutnom..........
Rob85
Feltölthetnél pár képet . Gondolom sokunk örülne neki. 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.phillymag.com/birds247/2017/01/03/philadelphia-eagles-carson-wentz-cornerbacks-corey-davis/
pár gondolat az offseason needekről

ha összejön egy-egy értelmes wr és cb az FA piacon akkor én már nagyon-nagyon elégedett leszek
drafton meg jöhet a wr-rb-cb 1-2-3. kör
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
The New York Jets are reportedly targeting Eagles QB coach John DeFilippo for their offensive coordinator vacancy.
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem nagyjából azt kaptuk a szezontól, amit vártunk, kivéve az elejét, ami igen jó volt. Én azt tippeltem, hogy nem lesz kevesebb győzelmünk, mint a megelőző idényben. Hát pont annyi lett.

Összességében pozitívum, hogy csapatként sikerült végigküzdeni a szezont. Ez persze alap lenne, de pl. 2015-ben nem így volt. Akkor erősen mutatkoztak a bomlás jelei. Most is volt egy sorozat, a Seahawks-Packers-Bengals meccsek, ami minden tekintetben a szezon mélypontja volt, edzőileg és játékosilag is. De nem tört meg a csapat, és a Redskins meccstől újra vállalható volt a játék.
Pozitív pontkülönbséggel zártunk (367-331), amit nem feltétlenül vártam. Annak is köszönhető, hogy amikor nyertünk akkor nem 1-2 pontos győzelmek voltak. Jobb a pontarányunk, mint pl. a Raidersé vagy a Giantsé.

A futójáték a statok alapján nem volt rossz, 11. az átlagunk a ligában, ami ezzel a brigáddal és a sérülésekkel nem rossz. A gond itt is az volt, hogy holt feltűnt, hol meg eltűnt a futójáték, és volt pár meccs, ahol Dougnak is elgurult a gyógyszere a futás/passz arány tekintetében.
A passzjátékról kell még valamit mondani? Bottom 5 a ligában, elképesztő figurák próbálták elkapni a labdákat nálunk. Legutóbbi meccsről egy jellemző szám: Hicksnek ugyanannyi elkapása (2) volt a Dallas ellen, mint a legjobb WR-ünknek a meccsen (Turner). Amit érdemes említeni, hogy Jordan Matthewsnak sem volt valami jó éve. Sérülések is hátráltatták, és a szokásos dropok megvoltak, de szerintem nem is használtuk ki őt igazán, pedig a slotban ő komoly mismtach szokott lenni.
Én Ertzzel sem vagyok elégedett, évi 1 hónap foci kevés tőle ezért a pénzért. Burtont néha-néha be tudtuk vonni, ami jó. Celek már inkább csak blokkol, meglepetésében el is ejtett egy passzt vasárnap ...

Wentzről majd valamikor külön írok. A támadófal viszont pozitív meglepetés volt, mindent egybevetve. Sikerült egy működő egységet pályára tenni, ami a sérüléseket és Johnson eltiltását figyelembe véve elismerésre méltó. Peters egészséges tudott maradni, ez sem volt elhanyagolható. Vannak az egységben olyan fiatalok is, akikre lehet majd számítani a jövőben.

Ami (ismét) bebizonyosodott, hogy a labdabirtoklási időnek nem sok köze van az offense hatékonyságához, annál inkább a védeleméhez. Tavaly ugye tökutolsók voltunk labdabirtoklásban és 23,6 pontot átlagoltak a támadók, idén meg elsők voltunk birtoklásban és 22,9-et átlagoltak (újonc Qb-val és több elbukott 4. kísérlettel fg helyett). Viszont a védelem tavaly átlag 26,9-et szedett be, míg idén csak 20,7-et.

Ezzel át is menve a védelem oldalára, sajnos nem tudok teljesen pozitívan megnyilatkozni róluk. Az volt az első gondolatom, hogy kb. annyival voltak jobbak, mint az előző szezonban, hogy kevesebbet voltak a pályán. Voltak meccsek, amiket a védelemnek köszönhettünk, de voltak ilyen meccsek '15-ben és azelőtt is, szóval ez még nem fejlődés.
Schwartz tevékenysége igen vegyes volt. Vannak nagyon idegesítő, megrögzött dolgai. Persze a tapasztalt edzőknek általában vannak ... Tudtuk, hogy sokszor értelmetlenül ragaszkodni fog a 4 emberes passrush-hoz, és ez így is volt. A baj, hogy a fal messze volt attól amit várhattunk. Coxnak nem volt kiemelkedő éve, de nem volt gyalázatos sem. Mellette Graham, aki a legjobb formát hozta. Curry játéka igen elmarad korábbi önmagától, de főleg a pénztől, amit kapott. 2,5 sacket M. Smith is összehozott kevesebb játékidőben és pénzért. Szép csöndben Smith pályára engedhető játékos lett. Mire lejár a szerződése használható játékos lesz ... máshol 😀
Hicks a linebackerek között nagy király, Bradham kb. hozta, amit vártunk, csak pályán kívül nem teljesen normális. Kendricks keveset volt fenn, és legjobb képességét eleve nem használta Schwartz. Hányszor ment blitzre az évben, 4-szer? 😕

A secondaryban eleve nem számítottunk csodákra. Mindenki látta mi volt, a cornereknél biztosan jól fogyott a Fenistil, mert annyiszor megégtek. Miután Schwartz ragaszkodott ahhoz, hogy Brooks sérülése után Jenkins játsszon slot cornert is, így ezután két posztot sikerült elcseszni. Elhiszem, hogy Jenkins volt a legjobb slot CB, de ez relatív, mert csak a többiekhez képest. Így pedig safetyként sem volt olyan jó, mint korábban. Erre az időszakra datálható az is, hogy néha McLeod is elkezdett élőhalottként szédelegni a pályán. A védelem sok nagy játékot szedett be, és nem csak a levegőben, hanem futásokkal is. Lesz mit csinálni a következő idényig.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 7 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Üdv
Nem règ emlitettem h sikerült 2 Eagles meccsre is kijutnom,írnék az èlmènyről pàr sort hàtha èrdekel valakit.
Első idegenbe Baltimor-Philly,igazi football idő fogadott hideg,szèl ,eső.Stadion elött rengetek program volt amivel oda csalogatjak a nèpet,koncertek,focis jatekok,szerencse kerèk(itt pörgettem is egyet,a nyeremeny egy hollos teli sapkat)
Stadionba a helyünk legfelülre közèpre szolt,de ahogy beèrtünk egyből mentünk le a pàlya mellè legalso sorba.Lentről néztuk vègig a bemelegitest,eleg közel voltak a jàtèkosok igy tudtam jo kèpeket csinàlni.
Közbe làttuk màr h közel se lesz telthàz,igy kis trükött kieszelve lent tudtunk maradni alul vègig,(a seetgeeken keresztül ahol vettük a jegyet,felmentunk az oldalukra,ott megnèztuk alul melyik szektorba van sok megmaradt jegy ès elfoglaltuk a helyet)
Meccs jo volt nagyon,sok Eagles szurkolo volt,vègèt mindenki àllva nèzte,azutolsò ket pontos kisèrletet meg,kb 20 magamal gugolva fejet fogva nèztük.De mindenki örült h 2 pontra megyünk,nem csak azèrt mert biztak h nyerünk hanem mert olyan hideg volt màr h mindenki mondogatta csak hosszabitas ne legyen.
A màsodik meccs a Eagles-Giants csütörtök esti rangado volt.
3 napot voltunk phillybe igy mar meccs elötti nap megtamadtam az ajàndèk boltot,többek közt egy Cox mezt is begyüjtöttem.
Meccsnapon màr kicsit korabban indultunk a stadionhoz,màr sokan voltak igy is ment a sütögetès.Beérve a stadionba egyből mentünk le a pàlya mellè,jo volt közelről nèzni a bemelegitèst,fotokat kèsziteni,pàr mèterre a jàtèkosoktòl.Elèg hamar èrződöt a rivalizàlàs mert miközbe vonultak az öltözöbe a giants jàtèkosok,Graham ès B. Logen összekapott a giants O fallal,igy par mèterre egy jo kis lökdösödés alakult ki.Probàltunk itt is lent maradni de itt szinte telt hàz volt igy fentről nèztük a meccset.Hangulat nagyon jo volt magasan a legjobb,az eddigi meccsekhez kèpest.
Wentz màr most sztàr phillybe imàdjak,agholort mèg a td nèl is buuuztàk.A közönsèg meglepetést okozott nem erre szàmitottam,fekete szinte nem volt a lelàton ès szinte egyetemi meccsen èreztem magam mert csak fiatalok voltak.
Nagy èlmèny volt a meccs,ezek utan mèg jobban megszerettem a csapatot.
Összesègèbe 10 Nfl ès 2 egyetemi meccsen voltunk.Jàrtunk Tampa,Miami,Atlanta,Washington,New york,Baltimor,Philly,Charlotte,egyetemin meg Alabama meccsen.Sok stadionba jàrva azèrt messze nem olyan a hangulat mint tv keresztül,szinte mindenhol fèlhàz volt szinte 0 hangulat.Egyedül Phillybe volt telthàz meg jó hangulat,ahol még meccshangulat volt az Charlotte(panthers)és Baltimor.A többi stadion hangulat szempontjàbol nagy csalodàs(ebben a falcons szurkolo kollegàm is egyetèrtett).
Mèg persze kivètel az Alabama meccs,mert az hatalmas élmèny volt majdnem 100 000 nézővel.
Gondoltam megosztom ezt veletek,remèlem nem untattam ezzel senkit.
Még nem írtam soha ilyen beszamolo szerüsèget,uh ha valamit össze vissza írtam volna bocsi😊))
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ha már évértékelés, valaki meg tudja magyarázni, hogy hogy a fenébe sikerült 2. helyre befutni pass defense DVOA-ban? 😀 Ennél nagyobb mindfuck statot nem láttam idén.

 www.footballoutsiders.com/stats/teamdef
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
uhuhuhu, az év Dallas veréssel kezdődött, már alig várom a folytatást, párszáz nap múlva :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Nem elveszett a helyzet az Oline még egy évig futhat,kell egy go to guy wr akinek lehet passzolni nyugodtan,akkor megélhet Ertz és JM...és a két fakezű ostaba is hátha javul.RB is kell mert Sproles nem zeke... a többiek meg nem kezdő szintek sajna...
O oldalon ez azért nem lehetetlen,tekintve,hogy az RB class nagyon erős,WR-t meg meg kell oldani nincs mese.

D oldalra CB,CB,
Itt sem rossz a class(főleg CB poszton 2-3körben is)


ILB:esetleg még elhozhatnánk az sf-ből Hodges-t amíg ott van Kelly ugy is utálja a fekákat...vagy majd FA-ról.

De érdekes lehetne FA-ról is valaki ez a poszt nem olyan gyilkos a pénz tekintetében...(ILB)

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van hova fejlődni, reméljük a stáb egyben marad (esetleg Reichet nem fogom sajnálni) és akkor lehet tovább építkezni. Megtalálni a labdát jól elkapó WRk-t és a WRk-t jól őrző CBk-t 😊. S nagyobb összhangot a védelmi részek között.

dande
Csak kérned kell 😉
The Buffalo News reports the Bills are expected to interview Eagles OC Frank Reich for their head-coaching vacancy.
empty taxi
Mire számíthatnak?
Janek
Semmi jóra, de mi megszabadulnánk tőle..
Vegyük fel Kellyt helyette. 😀
Greengo
Ezt én nem mertem leírni 😛
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van hova fejlődni, reméljük a stáb egyben marad (esetleg Reichet nem fogom sajnálni) és akkor lehet tovább építkezni. Megtalálni a labdát jól elkapó WRk-t és a WRk-t jól őrző CBk-t 😊. S nagyobb összhangot a védelmi részek között.

dande
Csak kérned kell 😉
The Buffalo News reports the Bills are expected to interview Eagles OC Frank Reich for their head-coaching vacancy.
empty taxi
Igen azért is mertem írni mert már volt erről szó 😊 de erősen kétlem hogy lenne belőle vmi. Azt mondjuk nem bánnám ha egy másik ex Charger jönne a helyére 😉 (McCoy) akkor ami a stábot illeti talentben nem lehetne kifogás a nevek alapján. Még a HCnak lenne a leggyengébb pedigréje a múltat illetően a maga helyén 😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Van hova fejlődni, reméljük a stáb egyben marad (esetleg Reichet nem fogom sajnálni) és akkor lehet tovább építkezni. Megtalálni a labdát jól elkapó WRk-t és a WRk-t jól őrző CBk-t 😊. S nagyobb összhangot a védelmi részek között.

dande
Csak kérned kell 😉
The Buffalo News reports the Bills are expected to interview Eagles OC Frank Reich for their head-coaching vacancy.
empty taxi
Mire számíthatnak?
Janek
ugye játékosként nagyon csipázták anno Buffaloban, Jim Kelly cseréje volt sokáig, PO-meccset is nyert a Billsnek
sztem a fanbasenek szól az interjú


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Van hova fejlődni, reméljük a stáb egyben marad (esetleg Reichet nem fogom sajnálni) és akkor lehet tovább építkezni. Megtalálni a labdát jól elkapó WRk-t és a WRk-t jól őrző CBk-t 😊. S nagyobb összhangot a védelmi részek között.

dande
Csak kérned kell 😉
The Buffalo News reports the Bills are expected to interview Eagles OC Frank Reich for their head-coaching vacancy.
empty taxi
Mire számíthatnak?
Janek
Semmi jóra, de mi megszabadulnánk tőle..
Vegyük fel Kellyt helyette. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Van hova fejlődni, reméljük a stáb egyben marad (esetleg Reichet nem fogom sajnálni) és akkor lehet tovább építkezni. Megtalálni a labdát jól elkapó WRk-t és a WRk-t jól őrző CBk-t 😊. S nagyobb összhangot a védelmi részek között.

dande
Csak kérned kell 😉
The Buffalo News reports the Bills are expected to interview Eagles OC Frank Reich for their head-coaching vacancy.
empty taxi
Mire számíthatnak?

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Van hova fejlődni, reméljük a stáb egyben marad (esetleg Reichet nem fogom sajnálni) és akkor lehet tovább építkezni. Megtalálni a labdát jól elkapó WRk-t és a WRk-t jól őrző CBk-t 😊. S nagyobb összhangot a védelmi részek között.

dande
Csak kérned kell 😉
The Buffalo News reports the Bills are expected to interview Eagles OC Frank Reich for their head-coaching vacancy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Etz-l nincs semmi baj, csak szerintem nem használtuk jól illetve ki midig a képességeit. Idény elején ment, közbe elfelejtjük s lám a végén megint van. Persze ez lehet LJ kiesésével is összefüggésben, mert blokkolásban kellett a segítenie, ezt nem tudom, spekuláció, játék közben nem tudtam követni. Reméljük jövőre még jobban összeszoknak Wentzel és akkor egy jó QB-Elkapó párosunk már biztos lesz.
dande
Ertz szart az egészbe bele, Cincy meccs után elkezdték fikázni, na pont egyből utána hozta azokat a számokat, amiket ilyen fizetésért az ember elvár tőle.

A win now vagy rebuild témához csak annyit, hogy nevek alapján ez bőven egy PO csapat lenne, a cap helyzet is ezt igazolja. A baj csak az, hogy ezek a nevek nem hozzák azt amit várunk tőlük.

Curry: rossz ezt így leírni, de az idei teljesítménye kb. egy kalap szarral egyenlő, 1,5 sack 9 milliós fizu, eléggé "u kiddin me" kategória.

Barwin: ő is hasonló mint Curry, meccsek telnek el úgy, hogy észre sem venni. Már ott tartunk, hogy nincs 2 értelmes kezdő defense endünk...😀

Kendricks: szerelni nem tud, coverage-ben sem az igazi, Schwartz rendszerében a sackek sem jönnek érthető okokból, neki jót tenne a környezetváltás.

McLeod: Szezon második felében kurvára vakon volt, néha csak a nagy bummra ment, aztán szerelni sem tudott, emelett csomószor rossz szögeket választ.

És ez csak a defense, támadó oldalon is van jó néhány hasonló playa.

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Etz-l nincs semmi baj, csak szerintem nem használtuk jól illetve ki midig a képességeit. Idény elején ment, közbe elfelejtjük s lám a végén megint van. Persze ez lehet LJ kiesésével is összefüggésben, mert blokkolásban kellett a segítenie, ezt nem tudom, spekuláció, játék közben nem tudtam követni. Reméljük jövőre még jobban összeszoknak Wentzel és akkor egy jó QB-Elkapó párosunk már biztos lesz.
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
szerintem az év elején rebuild elvárások voltak az évre. legalábbis én így emlékszem, aztán jött pár fasza meccs és mindenkinek az elvárása PO lett. Aztán mikor kezdett kukaszagú lenni a szezon, sokan kiátkozták volna a frencsájz felét : D
ano92
Nem, mindvégig az lett kommunikálva, hogy a PO a cél, és megvan hozzá a talent is a csapatban. A Bradford trade előtt ez még természetes volt, de utána is volt egy Howie sajtótájékoztató, ahol határozottan azt mondta, hogy nincs rebuild, idén is megvan a roster a sikerekhez. Ez már akkor is furcsa volt, mert a Wentz draft teljesen mást üzent, az új coach-ról nem is beszélve. Emiatt nem tetszik egyébként most az FO, jelentsék ki, hogy a cél az, hogy 2 év múlva stabil PO csapat legyünk, de akkor ne hosszabbítsanak szerződést Celek-kel, küldjék el Peterst és rakjunk ki mindenkit, aki nem érdemli meg a fizetését, vagy trade-eljünk WR-ért a szezon közben (Torrey Smith, Jeffery) és legyen cél a PO, de ez az egyszer ez, másszor az hozzáállás sehova nem vezet.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
szerintem az év elején rebuild elvárások voltak az évre. legalábbis én így emlékszem, aztán jött pár fasza meccs és mindenkinek az elvárása PO lett. Aztán mikor kezdett kukaszagú lenni a szezon, sokan kiátkozták volna a frencsájz felét : D

több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ez a szezon is véget ért, egy gyors összefoglaló arról, hogy én hogy láttam az idei szezont és mire lenne szükség leginkább az offseasonben. Első részként jöjjön az O, a D-t megírom, ha lesz időm.

GM: Én még mindig nem vagyok meggyőződve arról, hogy Howie egy tökéletes GM. Elismerem, hogy az idei move-jai nagyrészt beváltak (A Wentz trade a franchise legjobb akciója volt legalább 10 éve), ugyanakkor a big picture nekem nagyon nem állt össze. Még most sem tudnám megállapítani, hogy ez az év a rebuild-ről szólt, vagy voltak teljesítményelvárások, hiszen a szezon elején mindenki win now attitűdben volt, mire kipukkadtunk hirtelen változott ez a helyzet (valószínűleg win now volt 1 év türelemmel, de ez nyilván nem kommunikálható). A Bradford trade valami fantasztikus volt, és Wentz ára is teljesen korrekt volt, ugyanakkor Rowe elengedése érthetetlen, Alonsóról és Murray-ről pedig túl könnyen mondtunk le, sokkal jobb játékosok, mint amit itt mutattak. Ha már csak őket sikerül megtartani (Murray esetében egy átstrukturálással), akkor minden lyuk betömhető lenne 1 offseason alatt, így viszont sajnos nem. Összességében: B+

HC: Pederson karrierje valahogy úgy indult, ahogy Kellyé, az első pár meccsen tökéletes volt. A playcalling működött, Wentz szárnyalt, a szurkolók imádták az agresszivitása miatt, és a játékosok is megkedvelték, a szezon közepére viszont átlagossá vált a playcalling, kiismerték az ellenfelek és az agresszivitás is átment néha hülyeségekbe (félreértés ne essék, én kedvelem az agresszív coachokat, de azért nem kell minden 4.-re nekimenni FG távolságban az első félidőben). Összességében én pozitívan csalódtam benne, simán megérdemel még 1 évet legalább, a játékosok láthatóan szeretik és benne is megvan a motiváció arra, hogy fejlődjön. A koordinátorait jól választotta ki, mindig jó hallani, hogy kb. minden fontosabb stábtag esélyes egy előléptetésre (Reich, Schwartz, Fipp, deFilippo). Összességében: B

QB: Nem nagyon érdemes sokat írni Wentzről, hihetetlen tehetség, aki a franchise QB-k prototípusa is lehetne. Mindent tud, ami nem tanítható, emellett remek leader, szorgalmas, kemény és szerethető. Szerintem a legvadabb álmainkban sem gondoltuk volna a szezon előtt, hogy már most mire lesz képes, ha végre kap egy normális támadóegységet, akkor simán TOP5 QB lesz hosszútávon. Ha így folytatja, akkor a minimum egy Big Ben szint, de Rodgers sem elérhetetlen (ez természetesen azért 1 év után még valószínűtlen). Gondolkodás nélkül őt választanám Prescott helyett még most is, az egyikük alatt egy top3 O van (no1 fallal, elit WR-rel, mély elkapósorral, top3 RB-vel), a másikuk alatt egy bottom 10 (Egy egészséges fallal liga első fele lenne, Lane Johnson óriási differencia, viszont a WR sor túlzás nélkül tökutolsó a ligában, normális futójáték csak néha volt, ráadásul Ertz is sérült volt a szezon felében, így meg azért elég nehéz újoncként). Backup is van, tehát az elmúlt évekhez képest 1 percet sem kell gondolkodni a QB poszton, évekre megvagyunk. Mindezeket számításba véve: A+

WR: Hajjajjj... Siralmas volt az egész egység, nem tudok egyetlen pozitívumot sem kiemelni. Matthews a szezon előtt hosszútávú WR2-nek tűnt, de idén még ezt a szintet sem sikerült megütnie. Én nagyon szeretem, de ez kevés lesz, főleg a szerződéshosszabbítása előtt, nem győzött meg arról, hogy ki kellene fizetni 40-50 milliót neki. Remélem valami sérülés volt a háttérben, esetleg az, hogy mindig rá jutott az ellen legjobb cornere, mert ha nem, akkor legjobb esetben is egy solid slot WR lehet csak belőle. A másik nagy talány nem más, mint Agholor. Az NFL alapvetően egy elég racionális liga, a legtöbb teljesítmény magyarázható, de Agholoré egyszerűen érthetetlen. A tavalyi draft előtt brutális hype-ja volt, sokak szerint steal volt és sima WR1 potenciál van benne, mert remek route futó, megvan a sebessége és a kezei is hibátlanok. Az első kettőt még el is hiszem, na de hogy elfelejtette hogy kell elkapni a labdát, az megmagyarázhatatlan. Ráküldenék egy teljes pszichológus-csapatot, meg ami kell, mert én még mindig hiszek abban, hogy valahol megvan benne az a potenciál, amiért hype-olták. Jövőre vagy kihozza ezt magából, vagy elköszönhet az NFL-től. Meg kell tartani, mert drágább kivágni és nem véletlenül volt első körös talent... Rajta kívül DGB-t is megtartanám, szintén olcsón játszik és benne is van upside, amit valahogyan ki kellene hozni. Sok coaching változásra nincs szükség, de fel kellene kutatni a liga legjobb WR coach-át és idehozni bármi áron, mert van itt potenciál, csak valahogy ki kell hozni a fakezű társaságból. A labdát senki nem felejti el elkapni, mentális és hozzáállásbeli problémák vannak. Turner és Treggs cut, volt lehetőségük, nem éltek vele. Összességében: F (lehetetlen szépíteni), az offseasonben 3 embert hoznék. 1 FA mindenképp kell, de ha olcsón még egyet hozunk, én azt sem bánom (Hello DJax), a drafton pedig jöhet Mike Williams/Corey Davis az első körben, vagy egy steal a 2./3-ban, emellett lehet még egyet hátul kukázni.

RB: Felemás érzések vannak bennem, mert szerintem Mathews jó játékos, de nyilvánvalóan cutolni fogjuk, mögötte pedig nincs olyan ifjú titán, aki megbízható 3down back lenne. Sproles-t kötelező megtartani, annyira sokat nem fog kérni és sehol nem fogunk találni egy ilyen svájci bicskát, aki mindig kihúzza a csapatot a csávából. Nálam idén mindent egybevetve még a csapat MVP címre is esélyes, mert a professzionalizmusa sok más csapatrészből hiányzik, jó lenne ha lenne még pár hozzá hasonlóan hiba nélkül játszó játékos. Smallwood/Barner/Marshall/random UDFA RB/Terrel Watson közül 2-t kell megtartani a roster hátulján, valaki pedig mehet a PS-be. Ha a draft úgy alakul, akkor ki lehet bírni egy évet ezzel a group-pal, de az idei class szerintem kihagyhatatlan, még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a Fournette/Cook duóból húzunk valakit Wentz mellé, de ha nem, akkor is lesz a 2./3./4. körben value 3down no1 back, úgyhogy ide én draftolnék valakit, idén egyszerűbb lesz megoldani a posztot, mint a következő években és Wentz mellé kell egy jó RB. Idei értékelés: C

TE: A QB mellett a másik pozíció, ahol semmilyen mozgás nem szükséges az offseasonben. Ertz egészségesen top5 a ligában, Celek még 2 évig szerződés alatt, blokkolni még mindig tud, elküldeni nem fogjuk, Burton pedig olcsón megtartható, nála jobb no3-at nem fogunk találni, sztem ha továbbra is fejlődik, akkor Ertz-cel hosszútávon is megoldhatják a posztot. Ami aggasztó, az az, hogy Ertz nem fejlődik a kellő ütemben, pedig ő is lehetne elit, ha kihozná magából a potenciált. Értékelés: A-


OL: Én azon kevesek közé tartozom, akik szerint rendben van ez az egység. A kezdő (Peters, Barbre, Kelce, Brooks, Lane) továbbra is elit, ha együtt játszik (lsd. Giants elleni meccs), ráadásul a mélység is megvan (Vaitai és Brooks bíztató volt, átvehetik majd Peters (pontosabban Lane LT-váltásával az RT) és Barbre/Kelce helyét, Wisniewski pedig megbízható volt, én őt is megtartanám, ha csak 1-2 millióba kerülne, jobb backupot nem fogunk találni. Draftról középső körben lehet hozni valakit, de ebben a classban első 2 kört kevesen érnek, őket pedig hamar el fogják vinni az OL needes csapatok. FA-ről természetesen nem szabad drágán hozni senkit, amikor itt vannak a fiatalok. Peters lehet a nagy kérdés, szerintem még egy utolsó évre egy kisebb paycut mellett meg kellene tartani, Lane-nek kellene még 1 teljes évet adni RT-ben a felkészülésre, utána pedig át lehet majd dobni a bal oldalra, Vaitai pedig mehet RT-nek. Kelce-nél hasonló a helyzet, jövőre cut ha nem találja meg régi önmagát, Brooks majd átveszi a helyét. Nagy problémákat mindenesetre nem látok, jövőre megvagyunk, vannak sokkal nagyobb problémák is a csapatban, nem fog sok erőforrás maradni ide. Jövőre, ha úgy alakul lehet megint draftolni korán, de annak nem látom értelmét, hogy ellőjünk korai pickeket idén is. Értékelés: B+
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
A végére csak összejött két győzelem, azért jobb így búcsúzni, még ha a PO nem is jött össze.

Azzal együt, hogy érződött, ha a kezdő Dallas O van a pályán akár Romoval is kiegészülve, komoly tétnél bajban lennék.

Van hova fejlődni, reméljük a stáb egyben marad (esetleg Reichet nem fogom sajnálni) és akkor lehet tovább építkezni. Megtalálni a labdát jól elkapó WRk-t és a WRk-t jól őrző CBk-t 😊. S nagyobb összhangot a védelmi részek között.

Jó offseason-t s PO követést mindenkinek én természetesen a Chiefsnek drukkolok tovább, még csak nem is feltétlenül jobb híján.

Fly Eagles fly!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nemhiszem hogy csak egy contract miatt lenne...

több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Ja, a szemétláda Grahamnek adott új szerződést, őt meg kirakta. #mindentelbaszott
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Ezt nem nagyon értem, ez most valami elégtételt nyerés jelzése akar lenni Cole részéről vagy mi?
dande
Szerintem ebből is kiderül, hogy milyen jó véleménnyel vannak róla a játékosai. Gondolom nem véletlenül.

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
gondolom, meg amúgy meg is értem. eddig minden playa hatalmas véleménnyel volt róla : D