Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 093 — #NoStress
Soldi, bár itt némileg off, de milyen konkrétumokban mutatott objektív hiátusok miatt fos a PFF?
Én nem beszélek annyira angolul, hogy részletesen cikkeket olvassak, de amint itt felmerült alapvetően statisztikákról van szó.
Azok meg ugye elég egzakt adatok, 25 passzkisérlet az 25 passzkisérlet, ahol 24 vagy 26 van az fos, de ahol 25, és a többi adat is stimmel az mitől fos?

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amíg nem lesz valahol DC addig tényleg nem tudhatjuk milyen. De...
Elméletileg évek óta erre a feladatra készül és a legjobbtól tanulhatta testközelből a szakmát. Épp ezért sajnálom ha elmegy. Minden tiszteletem az öregé, viszont lehet, hogy hosszútávon nem a legjobb döntést hozta a csapat szempontjából még akkor is ha a jelenben élünk és az öreg megérdemli, hogy addig maradjon ameddig bírja erővel és motivációval.kittli
A felelősséget semmiképpen se toljuk LeBeau-ra. Tomlin és a csapat is dönthet bárhogy, hisz LeBeau évente hosszabbítja a szeződését. De valószínűleg a Steelers-nél mindenki úgy gondolja, hogy a klubnak az a legjobb, ha ő a DC. És ez így is van minden bizonnyal. Tavaly pl emiatt elvesztettük Hortont és jött Lake, akivel sokkal jobb volt a sec, mármint a sec játékosai egyénileg teljesítettek sokkal jobban, pedig Lake-nek ez az első komoly munkája.

És azt se feledjük, hogy Butler is dönthet úgy, hogy vár tovább, elvégre az elmúlt 2 évben mindannyiszor visszautasította a megkereséseket. Nyilván szeret itt lenni és szeret a legjobb LB-kel foglalkozni.Soldados
Nem LeBeau-ra tolom a felelősséget. Bár, hogy ha jobban végiggondolom akkor valszeg rajta múlik minden. Egy ikont úgysem küldünk el. Szerencsére ott nem is tartunk, hogy el kelljen küldeni, inkább csak azért polemizáltunk itt Polamaluval, mert (mint BA utódlásánál Te is mondtad) elsődlegesen jó lenne belülről megoldani a váltást. Ez majd anno mikor eljön az ideje a DC poszton is szempont lesz gondolom. Na jó, nem akarom túlspirázni, majd lesz ahogy lesz.kittli
John Mitchell ligaszinten az egyik legjobbnak tartott és legjobban tisztelt DL coach. Elképesztő hapi. Azt nem tudom, hogy neki van-e DC ambíciója, mindenesetre csak jelezni akartam, hogy azért van tapasztalt és régóta a csapatnál lévő szakember a védelemben is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
Ezt nem tudhatjuk. Butler még nem volt DC, így nem tudhatjuk, hogy milyen annak. Meg azt sem, hogy így majd - remélhetőleg évek múlva - ki követi Coach Dadet és milyen eredménnyel.

Meg amúgy is, a Steelers-nek az a legjobb, amíg Coach Dad kezében van a Defense.Soldados
Amíg nem lesz valahol DC addig tényleg nem tudhatjuk milyen. De...
Elméletileg évek óta erre a feladatra készül és a legjobbtól tanulhatta testközelből a szakmát. Épp ezért sajnálom ha elmegy. Minden tiszteletem az öregé, viszont lehet, hogy hosszútávon nem a legjobb döntést hozta a csapat szempontjából még akkor is ha a jelenben élünk és az öreg megérdemli, hogy addig maradjon ameddig bírja erővel és motivációval.kittli
A felelősséget semmiképpen se toljuk LeBeau-ra. Tomlin és a csapat is dönthet bárhogy, hisz LeBeau évente hosszabbítja a szeződését. De valószínűleg a Steelers-nél mindenki úgy gondolja, hogy a klubnak az a legjobb, ha ő a DC. És ez így is van minden bizonnyal. Tavaly pl emiatt elvesztettük Hortont és jött Lake, akivel sokkal jobb volt a sec, mármint a sec játékosai egyénileg teljesítettek sokkal jobban, pedig Lake-nek ez az első komoly munkája.

És azt se feledjük, hogy Butler is dönthet úgy, hogy vár tovább, elvégre az elmúlt 2 évben mindannyiszor visszautasította a megkereséseket. Nyilván szeret itt lenni és szeret a legjobb LB-kel foglalkozni.Soldados
Nem LeBeau-ra tolom a felelősséget. Bár, hogy ha jobban végiggondolom akkor valszeg rajta múlik minden. Egy ikont úgysem küldünk el. Szerencsére ott nem is tartunk, hogy el kelljen küldeni, inkább csak azért polemizáltunk itt Polamaluval, mert (mint BA utódlásánál Te is mondtad) elsődlegesen jó lenne belülről megoldani a váltást. Ez majd anno mikor eljön az ideje a DC poszton is szempont lesz gondolom. Na jó, nem akarom túlspirázni, majd lesz ahogy lesz.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ezt Tomlinnak kell megbeszélnie vele. Ha meg tudja győzni Butlert, hogy ez a legjobb neki is😊, akkor pacsit neki.kishaszi
Butlert már tavaly is győzködni kellett, hogy maradjon, mert úgy volt, hogy Coach Dad "végre" visszavonul, és átveheti a stafétát. Ezek után szerintem se fog tovább várni, és elfogadja a Colts ajánlatát.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezt Tomlinnak kell megbeszélnie vele. Ha meg tudja győzni Butlert, hogy ez a legjobb neki is😊, akkor pacsit neki.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor, ha Ő lelép azért egy picit kijelenthető, talán nem szentségtörés, hogy Coach Dad nem a csapat érdekében legjobb döntést hozta meg a maradással.polamalu
Ezt nem tudhatjuk. Butler még nem volt DC, így nem tudhatjuk, hogy milyen annak. Meg azt sem, hogy így majd - remélhetőleg évek múlva - ki követi Coach Dadet és milyen eredménnyel.

Meg amúgy is, a Steelers-nek az a legjobb, amíg Coach Dad kezében van a Defense.Soldados
Amíg nem lesz valahol DC addig tényleg nem tudhatjuk milyen. De...
Elméletileg évek óta erre a feladatra készül és a legjobbtól tanulhatta testközelből a szakmát. Épp ezért sajnálom ha elmegy. Minden tiszteletem az öregé, viszont lehet, hogy hosszútávon nem a legjobb döntést hozta a csapat szempontjából még akkor is ha a jelenben élünk és az öreg megérdemli, hogy addig maradjon ameddig bírja erővel és motivációval.kittli
A felelősséget semmiképpen se toljuk LeBeau-ra. Tomlin és a csapat is dönthet bárhogy, hisz LeBeau évente hosszabbítja a szeződését. De valószínűleg a Steelers-nél mindenki úgy gondolja, hogy a klubnak az a legjobb, ha ő a DC. És ez így is van minden bizonnyal. Tavaly pl emiatt elvesztettük Hortont és jött Lake, akivel sokkal jobb volt a sec, mármint a sec játékosai egyénileg teljesítettek sokkal jobban, pedig Lake-nek ez az első komoly munkája.

És azt se feledjük, hogy Butler is dönthet úgy, hogy vár tovább, elvégre az elmúlt 2 évben mindannyiszor visszautasította a megkereséseket. Nyilván szeret itt lenni és szeret a legjobb LB-kel foglalkozni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
Akkor, ha Ő lelép azért egy picit kijelenthető, talán nem szentségtörés, hogy Coach Dad nem a csapat érdekében legjobb döntést hozta meg a maradással.polamalu
Ezt nem tudhatjuk. Butler még nem volt DC, így nem tudhatjuk, hogy milyen annak. Meg azt sem, hogy így majd - remélhetőleg évek múlva - ki követi Coach Dadet és milyen eredménnyel.

Meg amúgy is, a Steelers-nek az a legjobb, amíg Coach Dad kezében van a Defense.Soldados
Amíg nem lesz valahol DC addig tényleg nem tudhatjuk milyen. De...
Elméletileg évek óta erre a feladatra készül és a legjobbtól tanulhatta testközelből a szakmát. Épp ezért sajnálom ha elmegy. Minden tiszteletem az öregé, viszont lehet, hogy hosszútávon nem a legjobb döntést hozta a csapat szempontjából még akkor is ha a jelenben élünk és az öreg megérdemli, hogy addig maradjon ameddig bírja erővel és motivációval.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az engedett sack és a sack% nem PFF-szám.atapapa
Ezt vágom. De nem is erről beszélek, hanem úgy általában. Nem nagy cucc p play elosztani a sack számmal, de nemcsak ez határozza meg a pass protectiont. Ez csak egy adat.Soldados
Nem csak ez határozza meg, de szerintem 40 meg 40 sack között ugyanazon irányító esetében valszeg nincs akkora különbség. (BB-t 2004-ben sackkelték minden 9. passzplaynél, idén meg "csak" minden 12-nél)
Ennek színezésére kevertem bele a PFF-t, aminek az értékelési szempontjairól nekem is megvan a véleményem (pl. az engedett sacket ugyanolyan súllyal veszik figyelembe mint a nyomást), de hitet számolni csak tudnak.

na de nem szaporítom tovább, tényleg kíváncsi vagyok hogy az új OC alatt és esetleges új falemberekkel miként fog változni ez.atapapa
Azt se felejtsük el, hogy BB még rookie volt, azóta azért ő is sokat fejlődött. Tehát 40 és 40 sack között valóban nincs akkora különbség, ha közelebbi időpontokról lenne szó, de 7 év van közte, s ezalatt rookie-ból egy 2 SB-t nyert franchise QB lett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
Az engedett sack és a sack% nem PFF-szám.atapapa
Ezt vágom. De nem is erről beszélek, hanem úgy általában. Nem nagy cucc p play elosztani a sack számmal, de nemcsak ez határozza meg a pass protectiont. Ez csak egy adat.Soldados
Nem csak ez határozza meg, de szerintem 40 meg 40 sack között ugyanazon irányító esetében valszeg nincs akkora különbség. (BB-t 2004-ben sackkelték minden 9. passzplaynél, idén meg "csak" minden 12-nél)
Ennek színezésére kevertem bele a PFF-t, aminek az értékelési szempontjairól nekem is megvan a véleményem (pl. az engedett sacket ugyanolyan súllyal veszik figyelembe mint a nyomást), de hitet számolni csak tudnak.

na de nem szaporítom tovább, tényleg kíváncsi vagyok hogy az új OC alatt és esetleges új falemberekkel miként fog változni ez.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor, ha Ő lelép azért egy picit kijelenthető, talán nem szentségtörés, hogy Coach Dad nem a csapat érdekében legjobb döntést hozta meg a maradással.polamalu
Ezt nem tudhatjuk. Butler még nem volt DC, így nem tudhatjuk, hogy milyen annak. Meg azt sem, hogy így majd - remélhetőleg évek múlva - ki követi Coach Dadet és milyen eredménnyel.

Meg amúgy is, a Steelers-nek az a legjobb, amíg Coach Dad kezében van a Defense.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Akkor, ha Ő lelép azért egy picit kijelenthető, talán nem szentségtörés, hogy Coach Dad nem a csapat érdekében legjobb döntést hozta meg a maradással.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor most Butler lelépett,vagy csak megkörnyékezte a Colts,és még rágja?Blitzburgh
Interjúra hívta és DC posztot ajánlja neki. Butler van döntési helyzetben, de sztem ezt el fogja fogadni.

PG-nek ezt nyilatkozta reggel: "is not a done deal".


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Azt hiszem akkor most egy szinte teljes stáb csere után remek offnak és utána egy kiváló szezonnak nézünk elébe. Gondolom azért Butlernek csak oda lett szúrva, hogy az ígéret így már nem biztos, hogy áll.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nézegettem a korábbi draftokat,2004-ben volt egy 2. körös választottunk Ricardo Colclough CB.Értetlenül állok előtte,hogy vele mi lett!?Kinyírták a sérülések vagy csak egyszerűen ordas bust lett? 2005 óta nézem a Steelers meccseket,bár akkoriban még ennyiben ki is merült a szurkolásom,nem nagyon jártam utána semmilyen csapat körüli dolognak.Rémlett is,hogy pár meccsen játszott,de akkor még azt hiszem a Townsend-Ike duó pusztított :rolleyes:JoeyPorter
Bust volt.Soldados
Köszi,erre gondoltam én is mivel még azért megfordult 1-2helyen 😊

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Akkor most Butler lelépett,vagy csak megkörnyékezte a Colts,és még rágja?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nézegettem a korábbi draftokat,2004-ben volt egy 2. körös választottunk Ricardo Colclough CB.Értetlenül állok előtte,hogy vele mi lett!?Kinyírták a sérülések vagy csak egyszerűen ordas bust lett? 2005 óta nézem a Steelers meccseket,bár akkoriban még ennyiben ki is merült a szurkolásom,nem nagyon jártam utána semmilyen csapat körüli dolognak.Rémlett is,hogy pár meccsen játszott,de akkor még azt hiszem a Townsend-Ike duó pusztított :rolleyes:JoeyPorter
Bust volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az engedett sack és a sack% nem PFF-szám.atapapa
Ezt vágom. De nem is erről beszélek, hanem úgy általában. Nem nagy cucc p play elosztani a sack számmal, de nemcsak ez határozza meg a pass protectiont. Ez csak egy adat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Nézegettem a korábbi draftokat,2004-ben volt egy 2. körös választottunk Ricardo Colclough CB.Értetlenül állok előtte,hogy vele mi lett!?Kinyírták a sérülések vagy csak egyszerűen ordas bust lett? 2005 óta nézem a Steelers meccseket,bár akkoriban még ennyiben ki is merült a szurkolásom,nem nagyon jártam utána semmilyen csapat körüli dolognak.Rémlett is,hogy pár meccsen játszott,de akkor még azt hiszem a Townsend-Ike duó pusztított :rolleyes:

több mint 12 éve
laci23 Pittsburgh Steelers 6
Na most van para:

Not only do the Colts plan to add Bruce Arians, but Indianapolis also plans to hire former Steelers LB coach Keith Butler as its DC.tenorx
Khmmmm. Ettől fél minden szurkoló.Márpedig a Nyugati Pályaudvaron biztosan nagyon tudja Irsay, hogy hogyan kell csalogatni. 😕polamalu
http://www.steelersdepot.com/2012/01/colts-expected-to-hire-steelers-lb-coach-keith-butler-as-defensive-coordinator/
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Meg még jó sokak szerint. 😉Soldados
Mint?
Pont az ellenkezőjét veszem észre, egyre több helyen hivatkoznak rájuk.tenorx
Olvass itt hozzáértő emberektől, több topikban belefutottam hozzáértő emberekbe, akik éppen fikázták az oldalt.

Vmelyik eredménykövetőben azon ment viccelődés, hogy Te vmi szentírásként használod, s jobban hiszel nekik, mint a szemednek. 😊Soldados
Sajnos nincs elég időm ahhoz, hogy minden meccset megnézzek, ebben az esetben az ő véleményük a mérvadó számomra.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Ha kell én beismerem, hogy hozzáértek a témához. Egyedül is tudok %ot számolni! A sackek száma pedig fix adat. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
2004-ben BB-n nem nagyon volt nyomás, merthogy ez az igazi lényeg. Az egy nagyon erős fal volt. Idén állandó nyomás alatt játszott, kb 4 meccset leszámítva. Az első négy pedig maga volt a katasztrófa, amíg Starks vissza nem jött. Ezt nem lehet máshogy látni, elképesztő volt. De igazából PFF számok, tehát tekljesen hidegen hagy, mit hordanak össze, én láttam a meccseket, s idén szörnyű volt a fal, akármit is hoznak ki belőle.Soldados
Az akkori 9,2%-os sackarány nem ezt mutatja. 2004-ben Faneca 6, Smith 7,5, Ross 7 sacket engedett (előbbi kettő nem is a pass protection miatt lett PB)
pl. idén Kemoeatu 3,5-t, Essex 2-t, Legursky 0-t, Foster 4-t.
idén összesen hattal volt több benyelt sacketek, mint 2004-ben, miközben kb. 180-nal több passzkísérletetek volt, szerintem ezen nincs mit ragozni.

Az engedett sack és a sack% nem PFF-szám.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerinted.tenorx
Meg még jó sokak szerint. 😉Soldados
Mint?
Pont az ellenkezőjét veszem észre, egyre több helyen hivatkoznak rájuk.tenorx
Olvass itt hozzáértő emberektől, több topikban belefutottam hozzáértő emberekbe, akik éppen fikázták az oldalt.

Vmelyik eredménykövetőben azon ment viccelődés, hogy Te vmi szentírásként használod, s jobban hiszel nekik, mint a szemednek. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az nem lehet a legjobb, amely rendkívül szarul értékel. Hiteltelen.Soldados
Szerinted.tenorx
Meg még jó sokak szerint. 😉Soldados
Mint?
Pont az ellenkezőjét veszem észre, egyre több helyen hivatkoznak rájuk.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pedig a legjobb statisztikai oldal jelenleg 😊 De hát kinek a pap, kinek a paplan.tenorx
Az nem lehet a legjobb, amely rendkívül szarul értékel. Hiteltelen.Soldados
Szerinted.tenorx
Meg még jó sokak szerint. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!