Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Sztem nem a gyengeségeinken ment el ez a meccs, azokat tudtuk, azokat tudta mindenki, készültek/készültünk rájuk, együtt élünk vele pár szezon óta. Az erősségeink nem jöttek el a meccsre. A gyenge oldalunkat ugyanígy elverték tavaly is, csak megnyertük a meccset másutt.
A Team loss -ban a gyenge egységek jobban játszottak, mint az überfaszák...relative.
Be kell vallani férfiasan, nem fért be az orrunk a reflektorok alá. nincs gond, tényleg egy meccs, csak szerencsétlen ezt pont egy csoportmeccsen, a csoportrivális ellen.
Tanulni kell belőle. Lehet a múltban élni, de a meccset a jelenben játszák. Lehet, hogy ha fontos lesz, mi nyerünk, de nem azért mert "szoktunk" hanem azért mert keményen dolgozik a csapat. Ez vasárnap nem volt így. Rég volt, hogy azon gondolkodtam, végignézzem-e...nem jó érzés
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Temetésről azért nincs szó, csak bizonyosságot nyert hogy ilyen OT párossal a markunkba sz.rhatunk kb, mármint ami az egészséges O-t illeti 😊
Mintha lukas lenne az összes gumi az autón, menni végülis megy, de valahogy nem az igazi 😀

Vagy lehet "csak" a szokásos SuperBowl-slump évünket kezdtük meg? 😀
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Na azért szerintem akkora gáz még nincs, ok, hazai pályán sikerült kiütni titeket, de - és ezt már többen írtátok is - nem lesz mindig 7 TO... lehetett volna ez ugyanolyan szoros, mint máskor... LávBót meg néha erősen kérdőjelesen fogta meg Herrizont... legalábbis tompaszögben futni, önmagától nem sok játékos szokott...
Ha majd a kecsöpföldén is uígy nyerünk - de ezt kétlem - akkor már lehet gondolkodni, hogy gond van-e... Flozzel továbbra is rendelkezésetekre fog állni, tavaly minden meccsen bent volt, jó volt... rendbejöttök, azt irány a PO... (bár ne így lenne 😛)
Az egyetlen megfejthetetlen tény a 170y futás... na az azért verte a biztosítékot.... és ott nem a Teklik mellett mentünk el... inkább a gárdistáknál...
Lényeg a lényeg, ne temessétek ezt a csapatot... mert ha valamit, hát küzdeni azt nagyon tud...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
már állitólag összébb ment
ugye mista Lávbót Mekkinnit is hozhattuk volna ( mily szépen fogta Harrisont)

találtam egy világbajnok statot
312y- 7pts vs. 385y- 35pts mindenkinek gratulálok, hatékonyság 0%hoz derivál


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Colon-t műtik, valószínűleg lost for season. Folynak a beszélgetések Hotel ügynökévelSpy
Nagyszerű, akkor már csak egy picike Scott bibit szeretnék és hozzuk vissza liszteszsákot is, aztán lehet akkor zúzni, Starks legrosszabb napjaiban is legalább annyival jobb volt Scottnál, hogy őt legalább ki kellett kerülni, s ezen az sem változtatna, ha most 400 font lenne. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Mehet(ne) neki a cut szép nyugodtan, majd a lelátóról szurkolhat nekünk.The terrible towel
hát ezért harcolt Ben?
igenis kapja meg a suskát, mera puncihaverja évekóta


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Mehet(ne) neki a cut szép nyugodtan, majd a lelátóról szurkolhat nekünk.

Plusz az is látszik hogy nem fogjuk megúszni mégegy OT pick nélkül, és akkor még NT-ről, ILB-ről nem beszéltünk.
Ráadásként még jól teletömtük Kolonc zsebét is, mindegy végülis jól állunk cap-space-el 😀
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Colon-t műtik, valószínűleg lost for season. Folynak a beszélgetések Hotel ügynökével
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Azért az "ennek így kellett lennie, mert harapnak, stb, de legalább jókor jött a pofon" gondolatmenet közepette fel kell vetnem, hogy azért ezzel a lendülettel gazdálkodva elég sokáig veretlen maradhat a Holló-brigád, ami nekünk ugye nem feltétlenül jó...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ami a D-line kapcsán nekem feltűnt, hogy Heyward elég sokat fent volt, mindenképp többet, mint tavaly volt Ziggy.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nyu elkezdődött a köszörű
1. Farrior-Foote cserélgetés mikéntje mily értelemben is történt?
2. Aa.Smith lassú? gyüjjön-e Ziggy kezdeni

és meg is értem, beválasztottuk a veteránizmust oszt...........sutianap
Farrior 35, nála egyre nagyobb lesz a rotáció.

A 2. pontra meg azt mondom, hogy 1 meccsből ne vonjunk le messzemenő következtetést, ráadásul a 3-4-es DE-knek nem éppen a gyorsaságnak kell a legnagyobb erényüknek lenni. Az mindenesetre tény, hogy az elmúlt 5 évben biztos nem láttam ilyet, hogy ilyen szinten dominálták volna a D-line-unkat. Megdöbbentő volt. Nem véletlen, hogy emiatt aggódok egyedül. De 1 meccs után semmiképpen sem szabad cserében gondolkodni, az inkább kapkodás lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nyu elkezdődött a köszörű
1. Farrior-Foote cserélgetés mikéntje mily értelemben is történt?
2. Aa.Smith lassú? gyüjjön-e Ziggy kezdeni

és meg is értem, beválasztottuk a veteránizmust oszt...........sutianap
Farriornak volt valami sérülése, vagy valami hasonlót hallottam a közvetítés alatt.
Hozzáteszem nem vagyok benne egész biztos, épp a fejem vertem a falba, még a többiek röhögtek rajtunk.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Amúgy nekem Ike-on kívül még Timmons tetszett. Mindenki más ergya volt.Soldados
Rízs testcselét szépen megkajálta amikor elkapott TD-t vitt.
(Ettől függetlenül nem volt rossz)

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
nyu elkezdődött a köszörű
1. Farrior-Foote cserélgetés mikéntje mily értelemben is történt?
2. Aa.Smith lassú? gyüjjön-e Ziggy kezdeni

és meg is értem, beválasztottuk a veteránizmust oszt...........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
Hát jó nagy verést kaptunk a nyitányon, erre nem számítottam. 😕 Semmi nem működött, ellenben a Ravens káprázatosan játszott végig. Mondjuk szeretem a Ravenst is, úgyhogy így könnyebb elviselni ezt a zakót.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nem tudom, Colont én nem láttam annyira szarnak. Akit konstans megvertek az Scott meg Legursky volt, és Pouncey se nagyon volt a helyzet magaslatán. De ha Colon kiesik akkor nagyon kell vissza a Hotel (meg Stark is kéne már most is)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy meccs még lehet kisiklás, két meccs már tendencia. Meglátjuk mi lesz vasárnap, utána okosabbak leszünk, hogy valóban csak menzesze volt a csapatnak, vagy olyan bajok vannak, amelyekre nem számítottunk.

Nekem Colonért nem fájna a szivem, legalább visszahozhatnánk Hotelt, ugyanis elsősorban a 2 OT-t ették meg reggelire a vargyak. De ami mindennél jobban aggaszt az a futás elleni védelem. Lehet azt mondani, hogy Rice mumus, de ez nem igaz, sose produkált senki ilyen brutális számokat futásban a Steelers D ellen, mint tegnap. Ez az egyetlen, ami aggasztó, a többire rá lehet fogni, hogy szar nap, de a futás elleni védekezés, nem egy-egy momentumról (elejtett passz, INT, rossz match-up, stb.) szól. Konstansan szarrá futottak minket, még azzal a nyugdíjas füves Rickyvel is...

Amúgy nekem Ike-on kívül még Timmons tetszett. Mindenki más ergya volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
most szerepcseréztek Harrisonnal 😛
émmeg láttam
az ominózus TitansPO meccsen kezdett feltűnni, mennyire szeretnek sipszó után fetrengengeni, berakni még egy kettőt, de lehetcsak nekem van ijen dioptriám vagy túl sokat sirtam Eastwoodon 😉 mymillondollarbabysutianap
OK, akkor nem szóltak nekik, hogy nem bokaműtétre érkezett C2kJ. Az bizony több volt kettőnél. A dioptria segít az ilyenek felfedezésében. (Eastwoodon sírás a környezeted nőiben vált(hat) ki pozitív érzéseket.) Nekem is van, látok is vele itt előadhatatlan "tényeket". Szerk. Sőt, kishaszinak is van! Olyan, mint a Tiéd. 😊 Az end zone környéki ráncigálás? Legyen, tényleg később hagyta abba a közös táncot a Holló. Ne legyen már ez late hit.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hát, Wardot adjusztlta az egyik varnyú vagy 10 mpig még sípszó után, amikor Hw már rég feltette a kezét, hogy ácsi, nem ír alá árpibácsi, de az csak cibálta, csak lökte, csak pacsizta volna tovább, hogy megadja a jussát a vágottszeműnek... Semmisenem valhalla.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Taylor totál levette a pályáról Evans-t. Az egyedüli volt a Def-ben, aki jól/hibátlanul játszott. Az Off-ben pedig Wallace volt (egyedül) nagyon jó, neki csupán a hasalós elkapása nem jött össze.tomi-tomi
igen de Ivens nem a No.1. risziver a Révenszben, bassza meg a kutya, anumbervan az Anakin - akkor a faszomér a rühes Mekfeddent rakjuk rá. Ja csak, hogy Ájk makulátlan maradjon? Szóval B-Makk lófasz. A másik lófasz meg, hogy a TE-kkel nem tudtunk mit kezdeni, meg egyáltalán mi a fasz volt ott belül? Fútit uzsonnáztatjuk?
Az OLnál nem biztos, hogy húdejó Legu, akármennyire is biromsutianap
Egy leendő Sith Lord, per pillanat Jedi-lovag tönkretenné Ike patyolat lelkét, meg igazolni kell, hogy jó játékosra költik a pénzt. 😊
Mit tudom én? Szerintem a tegnapi izé a Steelers-től sok mindenkiben olyan kérdéseket vetett fel, amire nincs épeszű magyarázat. Igazából ez lenne a legjobb Nektek. Tisztelt utasaink, a Japán Államvasutak elnézést kér a tíz éve először előforduló, ámbár jelentős késésért!
Kié lesz a seppuku dicsősége? Tomlin nagy edző, csak ilyen kaliber tud ilyet művelni egy komplett csapattal. Valamit nagyon elmért.
(Late hit-et nem láttam Raven-től, sokkal inkább személyes kedvencemtől, Troy-tól fejletekerést play után (ebből lett a bunyó) - immáron másodszor. Frusztrált volt, pedig nekem ő A játékos a ligában.)tomi-tomi
most szerepcseréztek Harrisonnal 😛
émmeg láttam
az ominózus TitansPO meccsen kezdett feltűnni, mennyire szeretnek sipszó után fetrengengeni, berakni még egy kettőt, de lehetcsak nekem van ijen dioptriám vagy túl sokat sirtam Eastwoodon 😉 mymillondollarbaby


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most néztem egy coverage statot. Ike-on gyakorlatilag semmit sem tudtak csinálni. 4 szer kellett munkába állnia mindet megoldotta. JH 3 ból 1. Timmons, Woodley, Szakáll Kiesel, Gay 100% ban szopóágon voltak.
http://burgh.us/7m5polamalu
Taylor totál levette a pályáról Evans-t. Az egyedüli volt a Def-ben, aki jól/hibátlanul játszott. Az Off-ben pedig Wallace volt (egyedül) nagyon jó, neki csupán a hasalós elkapása nem jött össze.tomi-tomi
igen de Ivens nem a No.1. risziver a Révenszben, bassza meg a kutya, anumbervan az Anakin - akkor a faszomér a rühes Mekfeddent rakjuk rá. Ja csak, hogy Ájk makulátlan maradjon? Szóval B-Makk lófasz. A másik lófasz meg, hogy a TE-kkel nem tudtunk mit kezdeni, meg egyáltalán mi a fasz volt ott belül? Fútit uzsonnáztatjuk?
Az OLnál nem biztos, hogy húdejó Legu, akármennyire is biromsutianap
Egy leendő Sith Lord, per pillanat Jedi-lovag tönkretenné Ike patyolat lelkét, meg igazolni kell, hogy jó játékosra költik a pénzt. 😊
Mit tudom én? Szerintem a tegnapi izé a Steelers-től sok mindenkiben olyan kérdéseket vetett fel, amire nincs épeszű magyarázat. Igazából ez lenne a legjobb Nektek. Tisztelt utasaink, a Japán Államvasutak elnézést kér a tíz éve először előforduló, ámbár jelentős késésért!
Kié lesz a seppuku dicsősége? Tomlin nagy edző, csak ilyen kaliber tud ilyet művelni egy komplett csapattal. Valamit nagyon elmért.
(Late hit-et nem láttam Raven-től, sokkal inkább személyes kedvencemtől, Troy-tól fejletekerést play után (ebből lett a bunyó) - immáron másodszor. Frusztrált volt, pedig nekem ő A játékos a ligában.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Most néztem egy coverage statot. Ike-on gyakorlatilag semmit sem tudtak csinálni. 4 szer kellett munkába állnia mindet megoldotta. JH 3 ból 1. Timmons, Woodley, Szakáll Kiesel, Gay 100% ban szopóágon voltak.
http://burgh.us/7m5polamalu
Taylor totál levette a pályáról Evans-t. Az egyedüli volt a Def-ben, aki jól/hibátlanul játszott. Az Off-ben pedig Wallace volt (egyedül) nagyon jó, neki csupán a hasalós elkapása nem jött össze.tomi-tomi
igen de Ivens nem a No.1. risziver a Révenszben, bassza meg a kutya, anumbervan az Anakin - akkor a faszomér a rühes Mekfeddent rakjuk rá. Ja csak, hogy Ájk makulátlan maradjon? Szóval B-Makk lófasz. A másik lófasz meg, hogy a TE-kkel nem tudtunk mit kezdeni, meg egyáltalán mi a fasz volt ott belül? Fútit uzsonnáztatjuk?
Az OLnál nem biztos, hogy húdejó Legu, akármennyire is birom


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az a baj Ádi, hogy nehéz mihez viszonyítani. Ott azért volt mire alapozni az optimizmust, itt egyelőre annyit láttunk, hogy BB-t kergetik, mi viszont nemhogy nem zsákolunk, de a félpályán se lépünk át, Flakon meg úgy dobált totál üresen lévő embereknek halál nyugodtan a zsebben, mintha TB lenne, meg az a fal, ami kávézni is hagyja... 1 meccs, így messzemenő következtetéseket levonni nem szabad, de azért ez intőjelnek elég durva.kishaszi
Szerintem most inkább van mire alapozni az optimizmust, mint akkor. Csak a matchupokat összehasonlítva:
- biztos vagyok benne, hogy a Seahawks O-line már nem fog ennyire gátat szabni a pass rush-unknak
- nem az egyedüli olyan RB-t kell majd megállítani, aki ér valamit a Steelers D ellen
- anélkül, hogy Flaccót dicsérném, a mostani meccsen Tarvaris Jackson lesz az irányító
- a Seahawks defense finoman szólva sincs egy súlycsoportban a Ravens védelmével

Egyébként Jamie McCoy-t tettük ki a PS-ből.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Előttem már mindenki leírta, hogy katasztrofálisan játszottunk tegnap, gyakorlatilag egyetlen csapatrész sem nyújtott elfogadható teljesítményt - ez így igaz, nem is ragoznám tovább.

De! Jusson eszébe mindenkinek a Pats elleni meccsünk a tavalyi alapszakaszból, amikor ugyanígy leszerepeltünk minden tekintetben, és hogy utána milyen játékkal tértünk vissza a Raiders ellen. Mint tudjuk, Brady-ék ellen nagyon nem megy a Steelers-nek, és akkor is bedaráltak minket, akárcsak tegnap a hollók: hazai pályán, hipermotiváltan léptek pályára; ahogy Soldi a meccs előtt többször is leírta, vissza akartak vágni az ellenünk elszenvedett vereségekért, és ennek érdekében ki is adtak magukból mindent. De én is azt gondolom, ez csak egyszeri kisiklás volt a részünkről, a Seahawks pedig ideális ellenfél a "nagy visszatéréshez" (ami nem feltétlenül jelent nagy különbségű győzelmet), mint ahogy tavaly a Raiders is annak bizonyult.vassadi
Az a baj Ádi, hogy nehéz mihez viszonyítani. Ott azért volt mire alapozni az optimizmust, itt egyelőre annyit láttunk, hogy BB-t kergetik, mi viszont nemhogy nem zsákolunk, de a félpályán se lépünk át, Flakon meg úgy dobált totál üresen lévő embereknek halál nyugodtan a zsebben, mintha TB lenne, meg az a fal, ami kávézni is hagyja... 1 meccs, így messzemenő következtetéseket levonni nem szabad, de azért ez intőjelnek elég durva.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Leigazoltuk Dorin Dickersont a PS-be, még nem tudni, kinek a helyére.