Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Na meggyöttem Hamburgból. Jó erre hazaérni. A sérülésveszély vétlen volt, elbotlott az emberke az OL lábában. Ugyanúgy véletlen volt, mint anno Kimo vs. Palmer esete.

Off:

a kurvanegyedet azért megnéztem😊))kishaszi
Visszanéztem párszor, élőbe máshogy láttam. Igaz hogy nem szándékos volt, de szerintem azért megoldható lett volna hogy ne oda essen.

több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 206 — Steelers fan
Na meggyöttem Hamburgból. Jó erre hazaérni. A sérülésveszély vétlen volt, elbotlott az emberke az OL lábában. Ugyanúgy véletlen volt, mint anno Kimo vs. Palmer esete.

Off:

a kurvanegyedet azért megnéztem😊))kishaszi
És jó volt? 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na meggyöttem Hamburgból. Jó erre hazaérni. A sérülésveszély vétlen volt, elbotlott az emberke az OL lábában. Ugyanúgy véletlen volt, mint anno Kimo vs. Palmer esete.

Off:

a kurvanegyedet azért megnéztem😊))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 206 — Steelers fan
khm...nem vagyok elegedett, az elso drive maskor megbosszulhatja magat.
BB-nek voltak homaly passzai.
a masodik felidoben a 3. kiserletek nem jottek ugy, ahogy egy megtort csapatnal mar kellettek volna...sot, hovatovabb, ha egy megtort csapatnal nem megy, akkor mit varunk egy rivalis elleneben?

meg ne seruljon BB, mert akkor oda a szezon...kedves OL...ha volnatok szivesek blokkolni.xtaki
Szerintem ez az a meccs volt amikor meg kellett próbálni az első drive-ban a negyediket.
Az OL továbbra sem lesz a húzóágazatunk ezt sajnos el kell fogadni.
A D jó volt, ha majd jönnek a TO-k akkor meg a kiváló szintet ütik meg. Amúgy meg egy shutout-ot hozó D-ről nincs is nagyon mit mondani, bárki legyen is az ellenfél.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Várható volt egy hasonló eredmény, jól oda rakták magukat.
BB nagyon jól dobált szerintem, 1-2 homály az tőle megszokott, de nem volt abból se sok és azokon kívül is nagyszerű volt.
A sérülésnél nagyon ideges lettem, az ilyen idiótákat eltiltanám akik másfél órával dobás után érnek oda ütközni ráadásul térdre...
Wallace nagyon durva továbbra is, csak meg ne sérüljön.
Gay-t sokszor megkajáltatták, főleg volt egy szituáció amikor M.Williams az oldalvonalnál éppen hogy bent volt az elkapással, és akkor én nem is tudom mit akart Gay, de se nem kilökni, se nem elütni a labdát nem is értettem. Ez után pár play-el Ike megmutatta kapott az elkapó egy magas labdát vonalnál és kitolta a vonalon kívülre, így ha el is kapta volna akkor se megy vele sokra.
Troy is jól kente, Harrison meg csupa szív kis csoki lett. Első fordulóba is meg itt is kedves volt az ellenfél játékosaival mindig play után.

több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 364
khm...nem vagyok elegedett, az elso drive maskor megbosszulhatja magat.
BB-nek voltak homaly passzai.
a masodik felidoben a 3. kiserletek nem jottek ugy, ahogy egy megtort csapatnal mar kellettek volna...sot, hovatovabb, ha egy megtort csapatnal nem megy, akkor mit varunk egy rivalis elleneben?

meg ne seruljon BB, mert akkor oda a szezon...kedves OL...ha volnatok szivesek blokkolni.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Az egyéni szuverén véleményem a találkozóról, nem beszéltünk össze,de vannak hasonlóságok Soldi mondandójával.
http://steelers.hu/sima-gyozelem-de-egy-pici-meg-hianyzott/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Öreg csapat, nem vén csapat. Jók voltunk. Jót tett az első fordulós pofon, most rögtön haraptunk. Ennyi hiányzott az első meccsen, baszott nagy volt az arcunk egész off-seasonban, s ezt visszább kellett venni. Hogy őszinte legyek leginkább köszönömmel tartozunk Madarainknak, hogy ezt elérték nálunk.

A Madárkák pedig megmutatták mennyit is ér az ellenünk aratott sikerük: nullához konvergál. Rögtön nem forogtak úgy a kerekek egy alulról közepes csapat ellen sem, hogy nem úgy mentek a pályára, mintha 3 Vince Lombardi Kupa múlna a meccsen...

Meccsről:
Ike megint brutál jó volt. Futás elleni D végre olyan volt, mint szokott, A. Smith és Warrior sokat rotál Ziggyvel és Foote-tal, de sztem ez így jó - koruknál fogva. Talán így több marad bennük szezon végére, illetve kisebb a sérülésveszély. Az O szokásos: ment, mint kés a vajon, de a pontokat nem mindig tudja a táblára tenni. Azért Tomlint megkérdezném, hogy Redmant mi a retekért tartjuk a rosteren, ha nem azért, hogy a goalline szitukat megoldja??? Oké, oké az elsőt adja oda Mendynek, de amikor nem megy, akkor jöjjön már Redman, aki ezért van rosteren! Gilbert bemutatkozása szvsz egész jó volt. Kb ennyi. Amúgy az SB XL óta másodszor találkoztunk a Solymokkal: 21-0 és 24-0. 😀 😀 :cool:

Jön a Colts, papíron nem lehet gondunk velük.

Talán még annyit, hogy ahogy az előző meccs után nem kellett temetést rendezni, úgy most sem kell túlértékelni a sikert, mert ez a Seahawks gyenge ellenfél volt lássuk be.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
A honlapunk büszkesége Katinka újra női szemmel vizslatta a mérkőzést.
http://steelers.hu/noi-szemmel-seahawks-steelers/
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Srácok nem tudom hogy van e bejáratott meccsnézős helyetek de ha nincs akkor nálunk holnap megnézhető a meccs Élőben!

http://www.facebook.com/event.php?eid=257474424293304Big L
Mivel láttam olvasod az oldalunkat akkor láttad, hogy van törzshelyünk, persze akinek a belváros messze van esetleg az egy mérkőzésnél többre vágyik az látogasson el hozzátok.polamalu
Egy kedves ismerősöm tájékoztatott nem olyan rég hogy hova jártok! Persze ha tudná hogy a Raiders milyen jó lesz idén 😀
Remélhetőleg Budaörs környékén is vannak amerikai foci szerelmesek. Ha már hozzájuk eljut a hír , és esetleg el is látogatnak hozzánk , akkor remélhetőleg itt is nagyon jó hangulatban tudunk NFL meccseket nézni!

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Srácok nem tudom hogy van e bejáratott meccsnézős helyetek de ha nincs akkor nálunk holnap megnézhető a meccs Élőben!

http://www.facebook.com/event.php?eid=257474424293304Big L
Mivel láttam olvasod az oldalunkat akkor láttad, hogy van törzshelyünk, persze akinek a belváros messze van esetleg az egy mérkőzésnél többre vágyik az látogasson el hozzátok.
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Srácok nem tudom hogy van e bejáratott meccsnézős helyetek de ha nincs akkor nálunk holnap megnézhető a meccs Élőben!

http://www.facebook.com/event.php?eid=257474424293304

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Injury report:
Jerricho Cotchery (hamstring) - out
Chris Kemoeatu (knee) - questionable
Bryant McFadden (hamstring) - questionable
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Remélem holnap leszámolás lesz, Fantasy kezdő elkapóim között van Wallace és Sanders is, bizakodok. 😊

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ike-ot is 15 ezerre büntették.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megszoktuk. Szándékos ütés ejnye-bejnye, Steeler hit/penalty/bármi/csúnya nézés 2x-es szorzó.

Goodell takarodj!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Troy-t 15 ezer $-ra büntették:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82246788/article/horsecollar-tackle-vs-ravens-reportedly-costs-polamalu-15k?module=HP11_headline_stackvassadi
Azért ez vicces azután, hogy Woodson, aki ténylegesen ütött 10 ezer dolcsis büntetést kapott.
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Csak annyit hogy ... mmmmm júúúj Szíhóksz.... mmmm 😐

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Bullshit... 15yard, no more... it's in my sig...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Troy-t 15 ezer $-ra büntették:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82246788/article/horsecollar-tackle-vs-ravens-reportedly-costs-polamalu-15k?module=HP11_headline_stack
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Egy rövidke előzetes a mérkőzésre:
http://steelers.hu/a-hollok-utan-tengeri-solyomra-kell-vadaszni/
Vasárnap újra összegyűlünk, remélem sokan, és a TT-k pörgetésével támogatjuk a csapatot.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tényleg, holnaptól Hambrugban leszek, szóval jó curkolást Nektek!kishaszi
Az legalább jó hely. Nem úgy mint ez a trágya Isztambul.

St. Pauli negyedében mindenképpen tölts el egy éjszakát, az nagyon állat és ha van még benned szufla a diszkók, kocsmák zárásakor, akkor a közeli halpiacon nyílik a diszkó. Oltári jó buli szokott lenni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tényleg, holnaptól Hambrugban leszek, szóval jó curkolást Nektek!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
http://www.steelersdepot.com/2011/09/steelers-players-accuse-ravens-of-illegal-chop-blocks/
tessék Uraim, főleg tomi-tomi, hogy mire is megy a játéksutianap
Igazad van, ez kifejezetten piszkos, mondhatnám aljas volt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 206 — Steelers fan
http://www.steelersdepot.com/2011/09/steelers-players-accuse-ravens-of-illegal-chop-blocks/
tessék Uraim, főleg tomi-tomi, hogy mire is megy a játéksutianap
Asszem igen kemény kis visszavágónak nézünk majd elébe.