Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
A következő találkozó színhelyéről egy kis ismertetőt olvashattok az oldalon, ne feledjétek itt lesz az SB, szeressük meg a Lucas Oil rusnya, raktárra hasonlító épületét, mert hátha itt nyerjük a hetediket. 😉
http://steelers.hu/az-utak-varosa/polamalu
Ez nagyon jo kis iras volt, remelem lesz majd mindig, koszi!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Kezdő fizetése van és alap esetben ő a kezdőnk. Mit rángsz rajta? Mi értelme van vkit kibaszni idény közben? Semmi, befértünk a capbe, pont. Majd köv. off-seasonban érdemes a cutján elgondolkodni, AMENNYIBEN vmelyik fiatal végre mutat vmi értékelhetőt, de hát egyik sem kopogtat, hogy olyan gecijó lenne, hogy ő legyen a kezdő.

Úgyhogy jelenleg B-Mac a 2. legjobb cornerünk, Gay pedig a 3. legjobb cornerünk, s mint ilyeneket nem fogjuk őket kivágni idény közben, merthogy attól csak gyengébbek lennénk, ha tetszik, ha nem.Soldados
Így van B-Mac pihenjen egyet, hogy a jövő héten a Texans ellen már bevethető legyen, azért nélküle simán hozni kell ezt a találkozót. Benért jobban aggódtam, de hála az orvostudománynak és az UFO-kra jellemző regenerálódási képességének, már teljes munkát végzett. Azért, ha a LB sorból esnének ki jobban aggódnék, vagy Troy pótlásáról kellene most beszélnünk. Gay annyira nem szar, nekünk pont az ideális.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
A következő találkozó színhelyéről egy kis ismertetőt olvashattok az oldalon, ne feledjétek itt lesz az SB, szeressük meg a Lucas Oil rusnya, raktárra hasonlító épületét, mert hátha itt nyerjük a hetediket. 😉
http://steelers.hu/az-utak-varosa/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kezdő fizetése van és alap esetben ő a kezdőnk. Mit rángsz rajta? Mi értelme van vkit kibaszni idény közben? Semmi, befértünk a capbe, pont. Majd köv. off-seasonban érdemes a cutján elgondolkodni, AMENNYIBEN vmelyik fiatal végre mutat vmi értékelhetőt, de hát egyik sem kopogtat, hogy olyan gecijó lenne, hogy ő legyen a kezdő.

Úgyhogy jelenleg B-Mac a 2. legjobb cornerünk, Gay pedig a 3. legjobb cornerünk, s mint ilyeneket nem fogjuk őket kivágni idény közben, merthogy attól csak gyengébbek lennénk, ha tetszik, ha nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
hát specc B-Makknál a teljesítmény/fizetés ráta amin én rángok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Komolyan egyszerűen nem értem az embereket. Egyik Gayt utálja, másik B-Macet. Pedig mindkettő azt hozza, amit várhatunk tőle. Egyik sem shutdown corner, de nem is várja tőlük senki, hogy az legyen. De amit várnak tőlük, azt teljesítik. Az, hogy bizonyos meccseken gondjaik vannak (GB, NO, stb) azzal nehéz mit kezdeni, mert ezek ellen a csapatok ellen még a liga másik 20-25 csapatának is gondja van...

Ha bármelyiket kivágnánk qrvára megrendülne a depth és idény közben ilyen hülyeséget mondani, hogy kezdő, vagy meghatározó embert kivágni, az megintcsak megmosolyogtató. Ez van, ha tetszik, ha nem. Ike 1st, B-Mac 2nd, Gay pedig nickel. És ezeknek mindegyikük megfelel. És ez idén így is fog maradni mindvégig...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
A Colts ellen is Gay fog kezdeni B-Mac helyén.

vassadi
Ennek valahogy miért nem tudok örülni.
Nagyon nagy malac, hogy nincs Peyton. Akkor Gayról kapnánk csak vagy 300 yardot.Darth
szerintem B-Makkot meg ideje lenne kivágni, jobb ha nem jácc. Vilmos tökéletes második eddig.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Van az oldalon egy topikunk (steelers.hu) ahol a büntikről értekezünk. Troy 15.000 után lett indítva. Janika barátom feltette a kérdést ma, hogy (mivel Legu is kapott egy 10-est, hogyan állhat a rangsor. Meglepődtem, mert az SF-nek van egy 50.000-es és az Atlantának egy 40.000-es csekkje egyben. A sor végén kullogunk, ebből is látszik, hogy a D még nem pörög teljesen 😀
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nézd Gay a múlt héten a 7 rádobott passzból, coverben, négyet levédekezett. Összesen 26 yardot kaptunk rajta. Az átlaga 3,7 yard volt. A LeBou-i szisztémában megállja a helyét. Egyik cornerünk sem a világmegváltó, valószínűleg sok más csapatban már rég kibaszták volna őket. Nálunk a nyomás a lényeg azután a homály dobásokból labdát szerezni, vagy már nem engedni eldobni.polamalu
Erről jut eszembe. Nem kellene lassan egy IT? Emlékeim szerint idén még nem szedtünk össze egyet sem, de talán még fumble-t se erőszakoltunk ki..Szokol
Valóban idén eddig gyászos a TO mutató -7 mindez egy meccsen a Ravens ellen. Nem szereztünk még labdát, bár a hét végén Troy a kezéből ejtette ki a tuti picksix-et.polamalu
Majd most Collins intézkedik róla. 😊 Nem tartom egy jó qb-nak, de megfontolt szokott lenni és nem sokszor kockáztat, de kizárt hogy nem lesz eladott lasztijuk.

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Nézd Gay a múlt héten a 7 rádobott passzból, coverben, négyet levédekezett. Összesen 26 yardot kaptunk rajta. Az átlaga 3,7 yard volt. A LeBou-i szisztémában megállja a helyét. Egyik cornerünk sem a világmegváltó, valószínűleg sok más csapatban már rég kibaszták volna őket. Nálunk a nyomás a lényeg azután a homály dobásokból labdát szerezni, vagy már nem engedni eldobni.polamalu
Erről jut eszembe. Nem kellene lassan egy IT? Emlékeim szerint idén még nem szedtünk össze egyet sem, de talán még fumble-t se erőszakoltunk ki..Szokol
Valóban idén eddig gyászos a TO mutató -7 mindez egy meccsen a Ravens ellen. Nem szereztünk még labdát, bár a hét végén Troy a kezéből ejtette ki a tuti picksix-et.
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Nézd Gay a múlt héten a 7 rádobott passzból, coverben, négyet levédekezett. Összesen 26 yardot kaptunk rajta. Az átlaga 3,7 yard volt. A LeBou-i szisztémában megállja a helyét. Egyik cornerünk sem a világmegváltó, valószínűleg sok más csapatban már rég kibaszták volna őket. Nálunk a nyomás a lényeg azután a homály dobásokból labdát szerezni, vagy már nem engedni eldobni.polamalu
Erről jut eszembe. Nem kellene lassan egy IT? Emlékeim szerint idén még nem szedtünk össze egyet sem, de talán még fumble-t se erőszakoltunk ki..
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Nézd Gay a múlt héten a 7 rádobott passzból, coverben, négyet levédekezett. Összesen 26 yardot kaptunk rajta. Az átlaga 3,7 yard volt. A LeBou-i szisztémában megállja a helyét. Egyik cornerünk sem a világmegváltó, valószínűleg sok más csapatban már rég kibaszták volna őket. Nálunk a nyomás a lényeg azután a homály dobásokból labdát szerezni, vagy már nem engedni eldobni.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egyedül Keisel nem edzett ma.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
A Colts ellen is Gay fog kezdeni B-Mac helyén.

vassadi
Ennek valahogy miért nem tudok örülni.
Nagyon nagy malac, hogy nincs Peyton. Akkor Gayról kapnánk csak vagy 300 yardot.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Colts ellen is Gay fog kezdeni B-Mac helyén.

Steelers guard Doug Legursky was fined $10,000 for a personal foul clip on Seattle's Al Woods during the third quarter of Sunday's game.

Még a Seahawks elleni meccsről: Ben Roethlisberger had a QB rating over 100 when blitzed, and over 110 when under pressure.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Off:
Ebay-en kívül honnan lehet beszerezni mezt?? Ward vagy Wallace mezre beruháznék.laby
nézz be a boltok,üzletek topikba!Shawn84 szokta felirni h rendelnek mezt ha összejön pár rendelés...én is tőlük rendeltem a Polamalu mezemet,ami a napokban fog megérkezni..
és talán pont arról az oldalról megy a rendelés amit polamalu linkelt lentebb 😛 szóval az ár is barátibb 😊thebeke
Tényleg, el is felejtettem már azt a topic-ot. 😊 Köszönöm

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
elvileg ugye más nem kell ehhez a meccshez, csak a nyomás. Kedves ismerősünk Nyuszifül Kollinsz zavarbahozása, kergetése, leteperése - naggyon-naggyon jó alany


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Off:
Ebay-en kívül honnan lehet beszerezni mezt?? Ward vagy Wallace mezre beruháznék.laby
nézz be a boltok,üzletek topikba!Shawn84 szokta felirni h rendelnek mezt ha összejön pár rendelés...én is tőlük rendeltem a Polamalu mezemet,ami a napokban fog megérkezni..
és talán pont arról az oldalról megy a rendelés amit polamalu linkelt lentebb 😛 szóval az ár is barátibb 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
B-Mac és Kemo teljes edzést végzett. Pouncey limitáltat, Keisel nem edz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Köszönjük 😛Wyatt
Nemcsak a Pats játssza ezt, pl Chargers is, de a Ravens is egyértelműen alázni akart az 1. héten. Nekem nem szimpi ez a hozzáállás, de ez csak az én személyes véleményem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Először is Haszi köszi 😀, hasonló kritikákat kapok folyamatosan egy író barátomtól, de ez az én egyéniségem ennyi talán még belefér, alkotói szabadság vagy mi. Persze próbálok változtatni csak néha egy egy hosszú nap után nehéz.
Laby: Mezt a Vaterán is lehet venni, bár Ward és Wallace nem biztos. footbalfanatics.com nál próbálkozz, de pay pal-al fizess mert a sima kártya körülményes. Találtam a múltkorában egy oldalt ahonnan lehet venni minden mezt, de az nem szállít ki hazánkba. Talán az E-bay a legjobb, ha csak mezt akarsz.polamalu
Paypal-el fogom, ebay-en is úgy szokás és legegyszerűbb és legpraktikusabb.
Viszont ebay-en ahogy szétnéztem hát elég húzós összegekért vannak a mezek.laby
El kell döntened mit szeretnél, replica authenthic etc. Az authenthic érthetően drága, de a minősége is olyan. Nekem Polamalu van authenthic a Vaterán vettem 14.000 volt. Varrottak a számok és a név is, láttam már festett számost is, azér a különbség óriási. Az oldal ami nem szállít hozzánk: http://www.nfljerseyschinao.com/
Itt jobb áron kapsz azt gondolom, csak kell egy osztrák vagy egyéb cím.
Egyébként, ha nem e-bay akkor a posta miatt a 200 USD körüli árat érdemes belőni egy vásárlásnál, de most amikor ennyire gyönge a forint valutában vásárolni őröltség.polamalu
Köszi 😊

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Off:
Ebay-en kívül honnan lehet beszerezni mezt?? Ward vagy Wallace mezre beruháznék.laby
Először is Haszi köszi 😀, hasonló kritikákat kapok folyamatosan egy író barátomtól, de ez az én egyéniségem ennyi talán még belefér, alkotói szabadság vagy mi. Persze próbálok változtatni csak néha egy egy hosszú nap után nehéz.
Laby: Mezt a Vaterán is lehet venni, bár Ward és Wallace nem biztos. footbalfanatics.com nál próbálkozz, de pay pal-al fizess mert a sima kártya körülményes. Találtam a múltkorában egy oldalt ahonnan lehet venni minden mezt, de az nem szállít ki hazánkba. Talán az E-bay a legjobb, ha csak mezt akarsz.polamalu
Paypal-el fogom, ebay-en is úgy szokás és legegyszerűbb és legpraktikusabb.
Viszont ebay-en ahogy szétnéztem hát elég húzós összegekért vannak a mezek.laby
El kell döntened mit szeretnél, replica authenthic etc. Az authenthic érthetően drága, de a minősége is olyan. Nekem Polamalu van authenthic a Vaterán vettem 14.000 volt. Varrottak a számok és a név is, láttam már festett számost is, azér a különbség óriási. Az oldal ami nem szállít hozzánk: http://www.nfljerseyschinao.com/
Itt jobb áron kapsz azt gondolom, csak kell egy osztrák vagy egyéb cím.
Egyébként, ha nem e-bay akkor a posta miatt a 200 USD körüli árat érdemes belőni egy vásárlásnál, de most amikor ennyire gyönge a forint valutában vásárolni őröltség.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Remélem hétfőn hajnalban így mennek aludni a kék csillagok Indianapolis felett 😀
A csillaghulláspolamalu
😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Off:
Ebay-en kívül honnan lehet beszerezni mezt?? Ward vagy Wallace mezre beruháznék.laby
Először is Haszi köszi 😀, hasonló kritikákat kapok folyamatosan egy író barátomtól, de ez az én egyéniségem ennyi talán még belefér, alkotói szabadság vagy mi. Persze próbálok változtatni csak néha egy egy hosszú nap után nehéz.
Laby: Mezt a Vaterán is lehet venni, bár Ward és Wallace nem biztos. footbalfanatics.com nál próbálkozz, de pay pal-al fizess mert a sima kártya körülményes. Találtam a múltkorában egy oldalt ahonnan lehet venni minden mezt, de az nem szállít ki hazánkba. Talán az E-bay a legjobb, ha csak mezt akarsz.polamalu
Paypal-el fogom, ebay-en is úgy szokás és legegyszerűbb és legpraktikusabb.
Viszont ebay-en ahogy szétnéztem hát elég húzós összegekért vannak a mezek.

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Remélem hétfőn hajnalban így mennek aludni a kék csillagok Indianapolis felett 😀
A csillaghullás