Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Troy is kiemelkedő volt végre újra.laby
Korábban azt rebesgették, hogy a playoffban a sérülése hátráltatta, emiatt csak limitáltan tudtuk használni, de az első fordulóbeli homály után a Seahawks és a Colts ellen is megint az igazi Troy-t láthattuk, aki a pálya minden szegletében feltűnik, mindenhova odaért, rengetegszer jött fel a LOS-hoz, stb.

Gilbert mellett ugyebár Legu is vállsérülést szenvedett. Kíváncsi leszek az OL összetételére a következő meccsen.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Wallace elképesztő volt megint. BB amikor eldobta neki a hosszú passzt, annyi idő alatt bolt se ért volna oda felszerelés nélkül "légtérbe". 😀 Egyszer csak ott volt Májki, és Ő nem az a fajta aki ne kapná el.

Ike megint király volt, de egy play-t nagyon megkajált amit csak a szőke herceg pontatlan passzának köszönhettünk hogy nem lett egy hosszú TD.

Troy is kiemelkedő volt végre újra.
Ezen kívül 1-2 jó teljesítmény volt amit írtatok, de összességében nem voltam nyugodt a negyedik negyed elején.

több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
azt tudom, a múlthetet vedd nyugodtan házassági évfordulónak 😛
sutianap
Honnan tudtad? Valóban majdnem. 16-án volt a neves alkalom 😀polamalu
Akárcsak a születésnapom. 😀

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
effektivitás és konstans ez a kettő, az O hibája. BB játékában alap a homály passz ugyanúgy, mint a zsenialitás - ő a mi részeges karatemesterünk, a Lőcs, akinek a keze csak erős adrenalinsokk esetén sül el. Ha a hatékonyság és állandóság erénye lenne ennek a csetlő-botló "hátvéd"-re épülő támadóalakzatnak, akkor hogyan és miként is bontakozna ki a Löbó köpenyéből előrontó sereg nyomasztó horrrora? Akkor hugyan szerettük volna meg a szörnyeinket? Úgyhogy micsak ne akarjunk tökéletes győzelmet, inkább a minden héten háború Rommel pajtással, nekünk a játék izgalma a lételemünk.

az első két héten nem találtuk magunk, most már helyben vagyunk - ez a Steelers 😉 a malájitigrisalsós húgyfoltos ritmuszavaros elmondhatatlan iszonytató belső remegés...........sutianap
😊 😂 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
effektivitás és konstans ez a kettő, az O hibája. BB játékában alap a homály passz ugyanúgy, mint a zsenialitás - ő a mi részeges karatemesterünk, a Lőcs, akinek a keze csak erős adrenalinsokk esetén sül el. Ha a hatékonyság és állandóság erénye lenne ennek a csetlő-botló "hátvéd"-re épülő támadóalakzatnak, akkor hogyan és miként is bontakozna ki a Löbó köpenyéből előrontó sereg nyomasztó horrrora? Akkor hugyan szerettük volna meg a szörnyeinket? Úgyhogy micsak ne akarjunk tökéletes győzelmet, inkább a minden héten háború Rommel pajtással, nekünk a játék izgalma a lételemünk.

az első két héten nem találtuk magunk, most már helyben vagyunk - ez a Steelers 😉 a malájitigrisalsós húgyfoltos ritmuszavaros elmondhatatlan iszonytató belső remegés...........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze azóta sok víz lefolyt a Dunán, ez a D, nem az a D, de ez az offense is egy fokkal jobb, mint az volt, mert akkor haladni se tudtunk, most tudunk, csak a pontokat nem tudjuk a táblára írni. Engem a D határozottan jobban aggaszt. Ez az uccsó drive és a rush D nagyon nem tetszik, főleg annak fényében, hogy ez egy nagyon gyenge O ellen volt. ez viszont sajna 2009-et idézte...Soldados
Attól, hogy az O több yardot gyárt, még nem feltétlenül jobb. Az első három meccs alapján nekem inkább úgy tűnik, hogy egyszerűen mások a hibái és erősségei. A mostani WR corp jobb, de a pass rush most is komoly gondokat okoz, és most a futás sem megy úgy. Ezért több yardot termel a csapat, de nagyobb az esély arra, hogy egy-egy drive-ban elront egy down csomagot. És azzal pedig oda az addig megtett yard is. Az O line-ban korábban is voltak hasonló gondok, de a futás legalább ment, és volt egy olyan D-tek, ami kompenzálta a többi hiányosságot. Idén nem tudom mi lesz, majd meglátjuk. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Nyertünk.
Ez jó.
De azonkívül örömködésre semmi ok. Azt már egész jól megszoktuk, hogy az OL fos. De most sokkal fenyegetőbb bajok mutatkoznak.
Futnak ellenünk. A Ravensre még lehetett mondani, hogy egyszeri botlás a D részéről, és a Hollók egyébként is jól futnak, de most a futójátékáról méltán vicces Colts tette ezt. A baj már megtörtént, most már minden NFL edző tudja, hogy ellenünk is lehet futni.
Ezzel szemben a mi futójátékunk kész csőd. Az előző meccseken legalább a meccs első felében hatékonyan haladtunk a földön, ezúttal azonban egy Parkinson kóros lajhár is több yardot tett volna meg.
TO-k. Ha jól számolom három forduló után 1-10 a mutatónk. Ha csak minden tizedik labdavesztésre tudunk egy megszerzett labdát felmutatni, akkor fölösleges álmodozni minden komolyabb eredményről. Ha ez így megy tovább, akkor az ellenfelek védelmének elég lesz einstandot mondani valahányszor nálunk a labda, s támadóink készséggel ezüsttálcán nyújtják át nekik.
Ha a Texans ellen azt látom, hogy egy öngyilkos merénylő elszántságával őrizzük a labdát, s az tükröződik a fiúk szemében, hogy menten kettéharapnak mindenkit aki a közelükbe kerül, akkor minden egyéb probléma ellenére azt mondom, ez a társaság mindenre képes lehet.
De ha nem...





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszönjük 😛Wyatt
Nemcsak a Pats játssza ezt, pl Chargers is, de a Ravens is egyértelműen alázni akart az 1. héten. Nekem nem szimpi ez a hozzáállás, de ez csak az én személyes véleményem.Soldados
Bocs, hogy csak most, de csak most jutott időm 😊
Szóval, azt akartam írni, hogy BB az Indy elleni főcsoportdöntő óta úgy van vele, hogy nincs agyonnyert mérkőzés, muszáj további pontokat szerezni, hogy biztos legyen a siker. (((A jól ismert eset után persze dacból is alázni akarta a sok álszent majmot, én nem is bántam egy cseppet sem))) De így a tegnapi mérkőzés után szerintem nem is kell többet hozzáfűzni 😊 Ez a védelem sajnos nem Steelers-szintű (bár olyan rettenetesen vészes még nem is volt most), így muszáj több pontot szerezni mint kapni.

A Ravensnek azt hiszem te is írtad, hogy pontosan egy ilyen Steelers elleni siker kellett már a sok nagy zacsi után, meg a tegnapi a Titans elleni blamát követően. Felspanolt játékosok, meg kell mutatni, hogy jók, mindent beleadnak, és össze is jött nekik.

A Chargers teljesen külön kategória, mert hiába van nagyon jó támadósora és védelme, ők mindig képesek bármelyik mérkőzést elveszíteni saját hülyeségükkel, szóval náluk aztán muszáj annyi pontot szerezni, hogy ne tudják elcseszni a találkozót.

Szerintem

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
azt tudom, a múlthetet vedd nyugodtan házassági évfordulónak 😛
sutianap
Honnan tudtad? Valóban majdnem. 16-án volt a neves alkalom 😀polamalu
a kezem a pulzusom, Fiacskáim!
LegendaryFullEmotionBand


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
azt tudom, a múlthetet vedd nyugodtan házassági évfordulónak 😛
sutianap
Honnan tudtad? Valóban majdnem. 16-án volt a neves alkalom 😀
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
....különben most passz ellen világelsők vagyunk....sutianap
És tényleg! 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Töhát akinek továbbra sincs meccs előtt váltónadrágja, defibrillátora, fogorvosa az NE! ismétlem NE! kövesse élőben.

különben most passz ellen világelsők vagyunk, azért dobhatnának ránk egy Löbó interjút, hogy most ez direkte átkoncentrálás vagy mi?!

sutianap
Hááát már csak egy két sor hiányzik, remélem nemsokára kinyílnak az ajtók. Nagyon jó úton járunk, ha minden igaz már foglalkoznak a Head Officeban a steelers.hu-val. Volt már pár levélváltás, de sajna még nem az igazán illetékest tudtuk elérni. Nem adjuk fel és ha kidobnak az ajtón visszamászunk az ablakon, ha ott is akkor a szellőzőn.
Tudom, hogy ez a game plan folyamatosan, de a múlt héten annyira jó volt nyugodtan élvezni a meccs folyását, most meg tízesével kapkodtam a gyógyszert.polamalu
azt tudom, a múlthetet vedd nyugodtan házassági évfordulónak 😛
nyu, akkor muszály lesz odaszólnom, Roo-t dáblinba megcsíphetem?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Töhát akinek továbbra sincs meccs előtt váltónadrágja, defibrillátora, fogorvosa az NE! ismétlem NE! kövesse élőben.

különben most passz ellen világelsők vagyunk, azért dobhatnának ránk egy Löbó interjút, hogy most ez direkte átkoncentrálás vagy mi?!

sutianap
Hááát már csak egy két sor hiányzik, remélem nemsokára kinyílnak az ajtók. Nagyon jó úton járunk, ha minden igaz már foglalkoznak a Head Officeban a steelers.hu-val. Volt már pár levélváltás, de sajna még nem az igazán illetékest tudtuk elérni. Nem adjuk fel és ha kidobnak az ajtón visszamászunk az ablakon, ha ott is akkor a szellőzőn.
Tudom, hogy ez a game plan folyamatosan, de a múlt héten annyira jó volt nyugodtan élvezni a meccs folyását, most meg tízesével kapkodtam a gyógyszert.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként Max Starks-ot elvitte a Vikings. Már csak Flo maradt, vagy valaki akiről még csak beszélni sem beszéltünk és nem is gondoltunk rá.polamalu
Azért nem nagyon gondolkodtunk másban mert Flo tűnik kézenfekvő megoldásnak.
Legalábbis itt. Amerika viszont messze van. 😊
Csak jönne már valaki. Olyan hihetetlen, hogy minden csapategységben rendben vagyunk, jó ill. kiváló játékosok hada, csak itt......kittli
Sebaj, 2008-ban a 3. meccsre szintén 2 kezdő OL-embert vesztettünk el (LT - Marvel Smith és RG - Simmons, helyettük Starks és az UDFA Stapleton jött...), s egész évben azt hallgattuk, hogy ezzel a fallal nem lehet SB-t nyerni. Mi megnyertük. Pont úgy nyertük a meccseinket, mint most, amikor kellett összekaptuk magunkat és ha nehezen is, de lenyomtuk az ellenfél torkán magunkat, s megnyertük a meccset az uccsó drive-val.

Persze azóta sok víz lefolyt a Dunán, ez a D, nem az a D, de ez az offense is egy fokkal jobb, mint az volt, mert akkor haladni se tudtunk, most tudunk, csak a pontokat nem tudjuk a táblára írni. Engem a D határozottan jobban aggaszt. Ez az uccsó drive és a rush D nagyon nem tetszik, főleg annak fényében, hogy ez egy nagyon gyenge O ellen volt. ez viszont sajna 2009-et idézte...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
A szintén nem az örömtől repkedő soraim:
http://steelers.hu/megpatkoltuk-a-zabolatlan-csikokat/polamalu
szóval Drágám, ez volt az igazi Steelers meccs - tudom minden évben többször kell ismételni, hogy mi így játszunk - brusztolva, küzdve, izzadva, kiszenvedve - mert csak ilyen nyomás alatt születnek gyémántok. Töhát akinek továbbra sincs meccs előtt váltónadrágja, defibrillátora, fogorvosa az NE! ismétlem NE! kövesse élőben.

különben most passz ellen világelsők vagyunk, azért dobhatnának ránk egy Löbó interjút, hogy most ez direkte átkoncentrálás vagy mi?!

VALASZALEGGYORSABBVALASZVALASZ


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Egyébként Max Starks-ot elvitte a Vikings. Már csak Flo maradt, vagy valaki akiről még csak beszélni sem beszéltünk és nem is gondoltunk rá.polamalu
Azért nem nagyon gondolkodtunk másban mert Flo tűnik kézenfekvő megoldásnak.
Legalábbis itt. Amerika viszont messze van. 😊
Csak jönne már valaki. Olyan hihetetlen, hogy minden csapategységben rendben vagyunk, jó ill. kiváló játékosok hada, csak itt......
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Egyébként Max Starks-ot elvitte a Vikings. Már csak Flo maradt, vagy valaki akiről még csak beszélni sem beszéltünk és nem is gondoltunk rá.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Amúgy kicsit elméláztam Wallace TD-je után, hogy milyen megmosolyogtató volt a 2000 yardos szezon a szájából. Hát azt hiszem, noha nyilvánvalóan nem lesz meg, de megmosolyogtatónak sem lehet titulálni... Sorozatban 6. +100 yardos meccs, ezzel az aktív játékosok között a legjobb, 19,4 yd/catch átlaga a legjobb, mióta ő az NFL-ben játszik és BB-nek 130-as ratingje van, ha felé dob... Brutális számok.

És amin igazán elmerengtem, hogy ha lenne egy normális falunk, akkor ez a 2000 rec. yard nemhogy megmosolyogtató nem lenne, hanem maga a realitás lenne, mert Wallace tarthatatlan, csak a bibi ott van, hogy BB-nek jó ha meccsenként 1-2 alkalma van kivárni, hogy Wallace igazán felgyorsuljon... Márpedig ha lenne fal, csak sérülés állíthatná meg kb.

De hát nincs fal... 😕Soldados
Mea culpa, mea maxima culpa!
Éjjel a TD-jénél elméláztam, hogy ez a 2000+ yardos szezon egyáltalán nem irreális a számára. Döbbenetes, hogy ezeket a mélységi passzokat milyen hatékonysággal kapja le. Sajnálom, hogy azon melegében nem írtam be, nem voltam abban az (ideg)állapotban.tomi-tomi
Ne aggódj, aki kicsit is tisztában van az NFL-lel, az tudja mit jelent 2000 yard. Vicces volt. Nekem is, és mindenkinek, aki tudja micsoda rekord lenne ez bárki részéről. (Bár én motivációnak nem tartottam rossznak) Most már nem az. Ugyan továbbra is kizártnak tartom, de egy átlagos fallal simán reálisnak gondolnám most már, így sajnos nem. De ahogy annó Wallace fogalmazott, ha mégsem sikerül, akkor azért az 1800 is azért egész jó eredmény lenne. 😀Soldados
Legyen még vagy 13 100+ meccse ebben a szezonban, azután meglátjuk mennyire jön ki az összeadásnál. 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy kicsit elméláztam Wallace TD-je után, hogy milyen megmosolyogtató volt a 2000 yardos szezon a szájából. Hát azt hiszem, noha nyilvánvalóan nem lesz meg, de megmosolyogtatónak sem lehet titulálni... Sorozatban 6. +100 yardos meccs, ezzel az aktív játékosok között a legjobb, 19,4 yd/catch átlaga a legjobb, mióta ő az NFL-ben játszik és BB-nek 130-as ratingje van, ha felé dob... Brutális számok.

És amin igazán elmerengtem, hogy ha lenne egy normális falunk, akkor ez a 2000 rec. yard nemhogy megmosolyogtató nem lenne, hanem maga a realitás lenne, mert Wallace tarthatatlan, csak a bibi ott van, hogy BB-nek jó ha meccsenként 1-2 alkalma van kivárni, hogy Wallace igazán felgyorsuljon... Márpedig ha lenne fal, csak sérülés állíthatná meg kb.

De hát nincs fal... 😕Soldados
Mea culpa, mea maxima culpa!
Éjjel a TD-jénél elméláztam, hogy ez a 2000+ yardos szezon egyáltalán nem irreális a számára. Döbbenetes, hogy ezeket a mélységi passzokat milyen hatékonysággal kapja le. Sajnálom, hogy azon melegében nem írtam be, nem voltam abban az (ideg)állapotban.tomi-tomi
Ne aggódj, aki kicsit is tisztában van az NFL-lel, az tudja mit jelent 2000 yard. Vicces volt. Nekem is, és mindenkinek, aki tudja micsoda rekord lenne ez bárki részéről. (Bár én motivációnak nem tartottam rossznak) Most már nem az. Ugyan továbbra is kizártnak tartom, de egy átlagos fallal simán reálisnak gondolnám most már, így sajnos nem. De ahogy annó Wallace fogalmazott, ha mégsem sikerül, akkor azért az 1800 is azért egész jó eredmény lenne. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amúgy kicsit elméláztam Wallace TD-je után, hogy milyen megmosolyogtató volt a 2000 yardos szezon a szájából. Hát azt hiszem, noha nyilvánvalóan nem lesz meg, de megmosolyogtatónak sem lehet titulálni... Sorozatban 6. +100 yardos meccs, ezzel az aktív játékosok között a legjobb, 19,4 yd/catch átlaga a legjobb, mióta ő az NFL-ben játszik és BB-nek 130-as ratingje van, ha felé dob... Brutális számok.

És amin igazán elmerengtem, hogy ha lenne egy normális falunk, akkor ez a 2000 rec. yard nemhogy megmosolyogtató nem lenne, hanem maga a realitás lenne, mert Wallace tarthatatlan, csak a bibi ott van, hogy BB-nek jó ha meccsenként 1-2 alkalma van kivárni, hogy Wallace igazán felgyorsuljon... Márpedig ha lenne fal, csak sérülés állíthatná meg kb.

De hát nincs fal... 😕Soldados
Mea culpa, mea maxima culpa!
Éjjel a TD-jénél elméláztam, hogy ez a 2000+ yardos szezon egyáltalán nem irreális a számára. Döbbenetes, hogy ezeket a mélységi passzokat milyen hatékonysággal kapja le. Sajnálom, hogy azon melegében nem írtam be, nem voltam abban az (ideg)állapotban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
A szintén nem az örömtől repkedő soraim:
http://steelers.hu/megpatkoltuk-a-zabolatlan-csikokat/
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Őszintén. Szétkaptak minket mint lejtmenet a fabiciklit. O futás nélkül csak C.
Mendy-t a DWTS-be...
hosszú szezon lesz ez így a fijjughnak, nekünk meg rövid
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy kicsit elméláztam Wallace TD-je után, hogy milyen megmosolyogtató volt a 2000 yardos szezon a szájából. Hát azt hiszem, noha nyilvánvalóan nem lesz meg, de megmosolyogtatónak sem lehet titulálni... Sorozatban 6. +100 yardos meccs, ezzel az aktív játékosok között a legjobb, 19,4 yd/catch átlaga a legjobb, mióta ő az NFL-ben játszik és BB-nek 130-as ratingje van, ha felé dob... Brutális számok.

És amin igazán elmerengtem, hogy ha lenne egy normális falunk, akkor ez a 2000 rec. yard nemhogy megmosolyogtató nem lenne, hanem maga a realitás lenne, mert Wallace tarthatatlan, csak a bibi ott van, hogy BB-nek jó ha meccsenként 1-2 alkalma van kivárni, hogy Wallace igazán felgyorsuljon... Márpedig ha lenne fal, csak sérülés állíthatná meg kb.

De hát nincs fal... 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
3 hét után annyi bizonyos, hogy ismét szenvedős év lesz, ahol minden pontért küzdenünk, akármilyen j ó is a WR corp. vagy Ben adott esetben, a pontok számítanak, nem a yardok. Akárcsak a védelem esetén.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Ez a meccs pont úgy indult ahogy kellett. Fölpakoltunk 10 pontot a táblára és a Colts a félpályán sem tudott átjönni. Azután valami eltört, megtört. 3 TO oda és mindhárom a félpályánál. Alig tudtuk kiheverni ezt a sokkot. Másfél negyeden keresztül ültek a 3rd down szituk, Barna Tóninak ment is vagy 3 passz, tök jó volt az egész. Futásban viszont nem nagyon jeleskedtünk az egész meccsen. 😕
A D szerintem rendben volt, jó benyaltunk egy drive-ot, de ez benne van bárki ellen.
De az O fal......
Komolyan sírhatnékom volt. Freeney-ék megették szőröstől bőröstől és még ki se köpték.
Viszont Troy "ámokfutása" gyógyír volt nekem. Remélem jövőhéten a Texans szurkolóknak csak annyi marad, hogy Houston, Houston egy kis baj van.