Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Simán azt várom, hogy Taub szétdobál majd, és ahogy írtátok, meglátjuk majd, hogy csak így alakult eddig, vagy valóban valami furi esszencia a védelemben, amitől jobban máxik hajigálás ellenében.kishaszi
Tartok tőle én is, hogy azt a számot, amivel jelenleg ligaelsők vagyunk passz elleni védekezésben, a Texans támadói alaposan lerontják majd. Érdekes párharcok lesznek mindkét oldalon, Wallace-Joseph, Ike-Johnson. És a Houstoni tight endekre is érdemes külön figyelni. Mellesleg B-Mac elvileg visszatér a kezdőbe.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
hát nem is a mi meccsápunk a "melák ekapja a cicát" - sose feküdt nekünk a Kolcfront


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Simán azt várom, hogy Taub szétdobál majd, és ahogy írtátok, meglátjuk majd, hogy csak így alakult eddig, vagy valóban valami furi esszencia a védelemben, amitől jobban máxik hajigálás ellenében.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Azért ne felejtsük, hogy mint a főoldalon láthattátok Foster ellenünk tér vissza. Igaz hosszú sérülésből és formán kívül, de gondolom bizonyítási vágytól fűtve. Vagyis az eddig nem túl erős futás elleni védelem, lehet, hogy újra kap egy két döfést a szívébe.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Ravens-nél és a Colts-nál elit pass rusherek játszanak, velük nem tudtunk mit kezdeni, viszont a Seahawks ellen még a mi támadófalunk is állta a sarat. Ez alapján úgy tűnik, hogy az O-line a gyengébb defensive frontokkal meg tud birkózni, márpedig a Texans egysége - függetlenül attól, hogy Mario Williams 3-4-ben sem rossz - nem tartozik a legjobbak közé. Annyira nem gyengék, mint a Seahawks pass rusherei, de akkora veszélyt sem jelentenek, mint a Freeney-Mathis páros. Úgyhogy az OL dominálni ugyan nem fog, de szerintem nem is lesz annyira siralmas a pass protection, mint legutóbb. (A run blocking megint más dolog...)
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Nem nézek NCAA-t, de csodálkoznék, ha nem lenne 2-3 egyetemi csapat, amelyiknek az O fala simán jobb a mienknél. 😕
És igazolva látom múltkori kijelentésemet: ha hosszútávon számolunk ezzel a fallal, akkor hosszútávon fogunk szopni.

Egyébként nem gondolnám hogy jobb az offense mint eddig, csak másképp szar. TO mutatónk eléggé odab@sz.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Na hát megnéztem én is ezt a gyötrelmet...
A fogatlan oroszlán a letört karmaival majdnem a képünkbe fosott, de sikerült megúszni, egy mondatban talán...

Egyszerűen botrány az O-line, a 72-es balfasz eddig se volt nagy cimbi, de nálam megszűnt létezni. Momentuma sem volt kb, ott baszták agyon és azok akik csak felálltak elé. Sack-Fumblinál döbbenet, talán hozzá sem ért Freeney-hez, úgy abálta le BB-t. Spin-move, bull-ush, testcsel, tökmindegy, mindegyikkel alapjaiban van baja, szopja be mindet válogatás nélkül. Ezen kívül az a 10yardos illegal-formation büntije, nemhogy használhatatlan még holt teher is csessze meg, azzal kerültünk ki FG range-ből. 10pont száradt csak az ő lelkén, és a többi elvesztegetett lehetőséget még nem is számoltam hozzá.
Gilbertnek is kurva sokat kell még tanulnia, nála az a szerencse hogy lehet még sokkal jobb, és egyelőre többségében látja BB ha gáz van az ő oldalán. Sovány vigasz.

Nagyon kíváncsi leszek a Houston ellen mit produkálunk, de van egy olyan érzésem nem lesznek olyan könyörületesek mint most a Festő gyerek, vagy Kollinsz.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. Flo ára még mindig magas nekünk, arról nem beszélve, hogy asse tudjuk miljen állapotban van. Legalább alkudozni próbálunk..........

2. A depo kover statjainál kiemelkedően és penetránsan szar a N/A nevű játékosunk, szerintem kozmetikai kategória, úgyhogy óvatosan kezelendő.............sutianap
Az N/A az, amikor nem egyértelmű kire, kinek a zónájába dobtak. (Azt viszont tudni, hogy volt-e catch vagy sem.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
1. Flo ára még mindig magas nekünk, arról nem beszélve, hogy asse tudjuk miljen állapotban van. Legalább alkudozni próbálunk..........

2. A depo kover statjainál kiemelkedően és penetránsan szar a N/A nevű játékosunk, szerintem kozmetikai kategória, úgyhogy óvatosan kezelendő.............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem a Houston (az első pass heavy ellenfelünk lesz idén) ellen derül ki, hogy koncepcióváltásról beszélhetünk és ezért ez került előtérbe a futás elleni védekezéssel szemben, vagy pedig másról van szó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
a win is a win ... :rolleyes:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
száras alsóban elég furin fest a tütü 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Lehet korai még a kérdés 3 forduló után de én még ezt annyira nem látom át.
A D játékában a koncepció változott meg, vagy csak így jött eddig össze? Futás ellen gyengélkedünk, passz ellen jelenleg liga elsők vagyunk miközben nem érzem azt, hogy olyan rohadt nagy nyomást helyeznénk az ellenfél irányítójára. Gondolom az is sokat nyom a latban, hogy még eddig Top QB ellen nem játszottunk idén, viszont Addai és Rice nem a kutyaütők közé tartozik.kittli
Én azt gondolom, hangsúlyozom gondolom, hogy a tavalyi rettentően szar passz elleni védekezésünket próbáljuk kicsit ellensúlyozni. Talán azért mert a liga egy kicsit, vagy nem kicsit, a passz irányába indult el és talán ezért egy kis koncepció változás volt a D játékában. Szerintem a 12. hely a ligában nem olyan rossz, annak fényében, hogy az első találkozón minden csapategység a tudása legminimálisabb szintjén játszott. Azt gondolom, most az egészséges egyensúly megtalálása a legfőbb feladat. A nyomás pedig pontosan azért marad el mert az LB sor kicsit hátrébb húzódik, pontosabban gyakrabban játszik hátrébb húzódva mint eddig, és ezért nem tudnak megfelelő nyomást helyezni az irányítóra. Azért az is tény, hogy a tavalyi tendencia folytatódik, hogy JH-re nem dobnak sárgát szinte soha. Őt megállítani szinte lehetetlen szabályosan sárga mégis a legritkábban repül. Kicsit talán fejben váltottak a játékosok a tavalyi sok büntis harcos szezon után és a kisasszony foci nem a mi világunk.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Lehet korai még a kérdés 3 forduló után de én még ezt annyira nem látom át.
A D játékában a koncepció változott meg, vagy csak így jött eddig össze? Futás ellen gyengélkedünk, passz ellen jelenleg liga elsők vagyunk miközben nem érzem azt, hogy olyan rohadt nagy nyomást helyeznénk az ellenfél irányítójára. Gondolom az is sokat nyom a latban, hogy még eddig Top QB ellen nem játszottunk idén, viszont Addai és Rice nem a kutyaütők közé tartozik.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Persze azóta sok víz lefolyt a Dunán, ez a D, nem az a D, de ez az offense is egy fokkal jobb, mint az volt, mert akkor haladni se tudtunk, most tudunk, csak a pontokat nem tudjuk a táblára írni. Engem a D határozottan jobban aggaszt. Ez az uccsó drive és a rush D nagyon nem tetszik, főleg annak fényében, hogy ez egy nagyon gyenge O ellen volt. ez viszont sajna 2009-et idézte...Soldados
Attól, hogy az O több yardot gyárt, még nem feltétlenül jobb. Az első három meccs alapján nekem inkább úgy tűnik, hogy egyszerűen mások a hibái és erősségei. A mostani WR corp jobb, de a pass rush most is komoly gondokat okoz, és most a futás sem megy úgy. Ezért több yardot termel a csapat, de nagyobb az esély arra, hogy egy-egy drive-ban elront egy down csomagot. És azzal pedig oda az addig megtett yard is. Az O line-ban korábban is voltak hasonló gondok, de a futás legalább ment, és volt egy olyan D-tek, ami kompenzálta a többi hiányosságot. Idén nem tudom mi lesz, majd meglátjuk. 😉peterk2005
Ez így nem igaz. Ez az O nemcsak yardokban, de pontokban bőven jobb a 2008-as verziónál. Statisztikailag BB egyik legrosszabb éve 17 TD mellé 15 INT. A 16 alapszakasz meccsből 5 mentett meg azzal, hogy az egészmeccses szenvedés után nyomott egy GW-drive-ot. A 6.-at az SB-n. 😊 És a futójáték annál ergyább tán sosem volt. Willie már az első fordulók egyikén megsérült, majd a 3. héten az akkor újonc Mendenhallt is IR-re küldte Ray Lewis és Mewelde Moore lett az elsőszámú futónk. Amit lehetett megtett, de hogy konstans futójátékról nem beszélhettünk, az biztos. Kizárólag a Po első körében működött a Chargers ellen, ami akkor igen váratlan is volt. De a lényeg, hogy a játék minden elemében az volt a BB-időszak 2. leggyengébb O-ja, annál rosszabb csak a motorbaleset és vakbélműtétes 2006-os szezon volt, amikor BB úgy szórta a labdát, mint Mikulás a cukorkát. De a 2008-as O penetránsan szar volt a GW-drive-okat leszámítva.Soldados
Vagyis, idén visszamegyünk még a vasútállomásra (Indianapolis)!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Persze azóta sok víz lefolyt a Dunán, ez a D, nem az a D, de ez az offense is egy fokkal jobb, mint az volt, mert akkor haladni se tudtunk, most tudunk, csak a pontokat nem tudjuk a táblára írni. Engem a D határozottan jobban aggaszt. Ez az uccsó drive és a rush D nagyon nem tetszik, főleg annak fényében, hogy ez egy nagyon gyenge O ellen volt. ez viszont sajna 2009-et idézte...Soldados
Attól, hogy az O több yardot gyárt, még nem feltétlenül jobb. Az első három meccs alapján nekem inkább úgy tűnik, hogy egyszerűen mások a hibái és erősségei. A mostani WR corp jobb, de a pass rush most is komoly gondokat okoz, és most a futás sem megy úgy. Ezért több yardot termel a csapat, de nagyobb az esély arra, hogy egy-egy drive-ban elront egy down csomagot. És azzal pedig oda az addig megtett yard is. Az O line-ban korábban is voltak hasonló gondok, de a futás legalább ment, és volt egy olyan D-tek, ami kompenzálta a többi hiányosságot. Idén nem tudom mi lesz, majd meglátjuk. 😉peterk2005
Ez így nem igaz. Ez az O nemcsak yardokban, de pontokban bőven jobb a 2008-as verziónál. Statisztikailag BB egyik legrosszabb éve 17 TD mellé 15 INT. A 16 alapszakasz meccsből 5 mentett meg azzal, hogy az egészmeccses szenvedés után nyomott egy GW-drive-ot. A 6.-at az SB-n. 😊 És a futójáték annál ergyább tán sosem volt. Willie már az első fordulók egyikén megsérült, majd a 3. héten az akkor újonc Mendenhallt is IR-re küldte Ray Lewis és Mewelde Moore lett az elsőszámú futónk. Amit lehetett megtett, de hogy konstans futójátékról nem beszélhettünk, az biztos. Kizárólag a Po első körében működött a Chargers ellen, ami akkor igen váratlan is volt. De a lényeg, hogy a játék minden elemében az volt a BB-időszak 2. leggyengébb O-ja, annál rosszabb csak a motorbaleset és vakbélműtétes 2006-os szezon volt, amikor BB úgy szórta a labdát, mint Mikulás a cukorkát. De a 2008-as O penetránsan szar volt a GW-drive-okat leszámítva.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ahogy kibiccentett neki BB, az hatalmas volt, nem is nagyon törődött egy hihető play action fake-kel, azonnal fordult és már nézte hol tart.gabtsi
Jaja😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondasz valamit... bár korábban Millerre sokat játszottunk, ucsó 2 évben tendenciózusan nem... slehetne még sorolni

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát a többieknek vszleg kell egy értékelhető futójáték. neki úgy tűnik nem. joseph jó teszt lesz, korrekt rush mellet.

ahogy kibiccentett neki BB, az hatalmas volt, nem is nagyon törődött egy hihető play action fake-kel, azonnal fordult és már nézte hol tart.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk az gáz h viszont az egyetlen akire számíthat Ben úgy néz ki...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Wallace elképesztő volt megint. BB amikor eldobta neki a hosszú passzt, annyi idő alatt bolt se ért volna oda felszerelés nélkül "légtérbe". 😀 Egyszer csak ott volt Májki, és Ő nem az a fajta aki ne kapná el.
laby
az volt a nagyon forró, hogy egy hangyafasznyit aluldobta Ben, és egy lépést vesztenie kellett, hogy el tudja kapni, de olyan hihetetlen gyorsan jött ki belőle, hogy egy inchet nem tudtak hozni rajta. hihetetlen az ember.gabtsi
Vasárnap Joseph barátod lesz rajta...
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Wallace elképesztő volt megint. BB amikor eldobta neki a hosszú passzt, annyi idő alatt bolt se ért volna oda felszerelés nélkül "légtérbe". 😀 Egyszer csak ott volt Májki, és Ő nem az a fajta aki ne kapná el.
laby
az volt a nagyon forró, hogy egy hangyafasznyit aluldobta Ben, és egy lépést vesztenie kellett, hogy el tudja kapni, de olyan hihetetlen gyorsan jött ki belőle, hogy egy inchet nem tudtak hozni rajta. hihetetlen az ember.gabtsi
Az a durva benne ha jammelnek ellene akkor testcsel és senki nem éri utol.
Ha meg messze állnak akkor quick passz és 1st down minimum. 😊

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Wallace elképesztő volt megint. BB amikor eldobta neki a hosszú passzt, annyi idő alatt bolt se ért volna oda felszerelés nélkül "légtérbe". 😀 Egyszer csak ott volt Májki, és Ő nem az a fajta aki ne kapná el.
laby
az volt a nagyon forró, hogy egy hangyafasznyit aluldobta Ben, és egy lépést vesztenie kellett, hogy el tudja kapni, de olyan hihetetlen gyorsan jött ki belőle, hogy egy inchet nem tudtak hozni rajta. hihetetlen az ember.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Csak hogy a tudatlanságom ellensúlyozzam és egy kis feloldozást nyerjek 😀

polamalu
malkin71_ Евгений Малкин
@tpolamalu you best!!!!

nagyon jó arc.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.youtube.com/watch?v=4z9f9Eybv4I mindenkinek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak