Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amúgy Gay az elmúlt 5 év legjobb CB-pickje volt tőlünk. Mondjuk ez inkább a többi kritikája. 😊 5. körben találtunk egy olyan cornert, aki abszolút hasznos tagja lett a csapatnak és legalább nickelben kifejezetten jól ellátja a feladatát.Soldados
😂 ez mondjuk nem kis szerencsének köszönhető gay esetében. Mákja van, hogy olyan front7 van évek óta, plusz a szerződések miatt is meg kellett tARTANI, hogy legyen depth, ha mással nem, akkor vele, kézenfekvően...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
AJ a legjobb WR szerintem, Salhúb meg elég jó kezű, nem annyira hiszem, hogy ez jaó meccs lesz nekünk, de cáfoljanak rám a fijjug!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Der Alte asszem kifőz valamit Olajoséknak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A CB dolog még kényesebb. Ike shutdown corner. És az idei 3 meccs tapasztalata alapján nem a front-7 miatt, ugyanis korántsem gyakorlunk akkora nyomást az ellenfélre, mint az elmúlt években. Ike-ot simán 1-az-1-ben hagyják az emberével és meg is oldja. Wayne-nel szemben is megoldotta (kivéve egyet, de akkor szerencsére Painter nem büntetett) Na most egy csapatba 2 shutdown corner ritkán van. Max általában FA-ről, de ugye az olyan nekünk, mintha nem is lenne 😊, mert mi inkább saját értékeinket tartjuk meg. Gay örökvesszőparipám, hogy egyáltalán nem olyan gáz, mint itt sokan látják. Nickelnek kifejezetten jó, de idén starterként is elfogadható. Nem mondom, hogy nincs jobb nála, de egyáltalán nem gáz az eddigi teljesítménye, nickelnek meg KIFEJEZETTEN jó szokott lenni, ahogy tavaly is az volt egy (Pats) meccset leszámítva.Soldados
A Texans elleni meccs szerintem tökéletesen meg fogja mutatni, hogy mennyire is jók idén a cornerek, valóban koncepcióváltásról van-e szó, és emiatt vagyunk jelenleg a legjobbak pass defense-ben, vagy ez szimplán a "véletlen" műve. Lehet, hogy Reggie Wayne is eltűnt Ike mellett, de most Andre Johnson áll majd vele szemben, aki mögött normális QB is lesz. Gay se volt rossz eddig, de a Colts-meccsen igazán csak az egyenlítő drive alatt keresték az emberét (ami kicsit meg is lepett), ekkor viszont Painter rendre el is juttatta a labdát Garconhoz. A Texans offense neki is komoly teszt lesz.vassadi
Ebben teljesen egyetértek. Magam is ezt írtam korábban, hogy ez az igazi teszt, hogy valóban azért vagyunk rosszabbak futás ellen, mert ráálltunk a passzvédekezésre, vagy csak véletlen. De ugye véleményt az eddig 3 meccs alapján tudok mondani, s aszerint nincs baj a cornerekkel összességében, egy-egy play persze becsúszik, de ez benne van.

Amúgy Gay az elmúlt 5 év legjobb CB-pickje volt tőlünk. Mondjuk ez inkább a többi kritikája. 😊 5. körben találtunk egy olyan cornert, aki abszolút hasznos tagja lett a csapatnak és legalább nickelben kifejezetten jól ellátja a feladatát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A CB dolog még kényesebb. Ike shutdown corner. És az idei 3 meccs tapasztalata alapján nem a front-7 miatt, ugyanis korántsem gyakorlunk akkora nyomást az ellenfélre, mint az elmúlt években. Ike-ot simán 1-az-1-ben hagyják az emberével és meg is oldja. Wayne-nel szemben is megoldotta (kivéve egyet, de akkor szerencsére Painter nem büntetett) Na most egy csapatba 2 shutdown corner ritkán van. Max általában FA-ről, de ugye az olyan nekünk, mintha nem is lenne 😊, mert mi inkább saját értékeinket tartjuk meg. Gay örökvesszőparipám, hogy egyáltalán nem olyan gáz, mint itt sokan látják. Nickelnek kifejezetten jó, de idén starterként is elfogadható. Nem mondom, hogy nincs jobb nála, de egyáltalán nem gáz az eddigi teljesítménye, nickelnek meg KIFEJEZETTEN jó szokott lenni, ahogy tavaly is az volt egy (Pats) meccset leszámítva.Soldados
A Texans elleni meccs szerintem tökéletesen meg fogja mutatni, hogy mennyire is jók idén a cornerek, valóban koncepcióváltásról van-e szó, és emiatt vagyunk jelenleg a legjobbak pass defense-ben, vagy ez szimplán a "véletlen" műve. Lehet, hogy Reggie Wayne is eltűnt Ike mellett, de most Andre Johnson áll majd vele szemben, aki mögött normális QB is lesz. Gay se volt rossz eddig, de a Colts-meccsen igazán csak az egyenlítő drive alatt keresték az emberét (ami kicsit meg is lepett), ekkor viszont Painter rendre el is juttatta a labdát Garconhoz. A Texans offense neki is komoly teszt lesz.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
gabimalu: sok mindennel egyetértek, de sok mindennel nem.

Pl abban nem értek egyet, hogy nem kezdődött meg az OL-építése. A tavalyi fal Starks sérüléséig simán megütötte az átlagos szintet. Ami nekünk bőven elég, most is elég lenne. Abban viszont maximálisan egyetértek, hogy az IDEI fal kialakítása botrányosra sikerült, a FO óriási hibát követett el azzal, jogy Scott-tal kezdő LT-ként számolt... És valszeg a Flozell-Colon párharcot is rosszul ítélték meg. A Steelers FO fantasztikusan működik, nem véletlen az elmúlt évek 3 SB-je, de hibák mindenhol vannak, ilyen hibákra ment rá a 2009-es szezonunk (Madison elküldése pl). De Pouncey és Gilbert korai draftja mutatja, hogy a szándék megvan az építkezésre, csak most a 2 OT-t elbaszták, rosszul döntöttek. De az nem igaz, hogy évről évre rosszabbak vagyunk, tavaly Starks sérüléséig 2005 óta nem volt olyan jó falunk. Ezt most idénre lerontták a rossz döntések és persze a sérülések.

A CB dolog még kényesebb. Ike shutdown corner. És az idei 3 meccs tapasztalata alapján nem a front-7 miatt, ugyanis korántsem gyakorlunk akkora nyomást az ellenfélre, mint az elmúlt években. Ike-ot simán 1-az-1-ben hagyják az emberével és meg is oldja. Wayne-nel szemben is megoldotta (kivéve egyet, de akkor szerencsére Painter nem büntetett) Na most egy csapatba 2 shutdown corner ritkán van. Max általában FA-ről, de ugye az olyan nekünk, mintha nem is lenne 😊, mert mi inkább saját értékeinket tartjuk meg. Gay örökvesszőparipám, hogy egyáltalán nem olyan gáz, mint itt sokan látják. Nickelnek kifejezetten jó, de idén starterként is elfogadható. Nem mondom, hogy nincs jobb nála, de egyáltalán nem gáz az eddigi teljesítménye, nickelnek meg KIFEJEZETTEN jó szokott lenni, ahogy tavaly is az volt egy (Pats) meccset leszámítva. Abban igazad van, hogy sajna a CB-pickjeink nem jöttek be, és főleg nem úgy, mint a WR-ek. 😊 De az olyan kijelentések nagyon messze állnak a valóságtól, hogy bezzeg BB a Pats-nél mindig megtalálja az aranytojást tojó tyúkot. A Pats elmúlt 5 évi draftja kifejezetten szar volt. A Pats az utóbbi időben legtöbbször FA-ről építi magát, a korai körös pickeit pedig dobálja kifelé... A Pats úgy küzd egy épkézláb passrusher beszerzésével, mint ahogy mi az OL és a CB-corp beszerzésével. De jelenleg safetyjük sincs... 😉 Nekem jelenleg semmi bajom a CB-corppal, pontosabban sztem Keenen Lewis qrva gyenge, aki most B-Mac sérülése a nickelt játssza. De az Ike, B-Mac, Gay hármassal semmi bajom. Az más kérdés, hogy kellene mögöttük látni a fiatalokat, mert ők is közelítenek, vagy már túl is lépték a 30-at és a CB-poszton bizony hamar meglátszik a kor.

A lényeg, hogy mindig, minden egységed nem lehet kiváló ebben a ligában. A mi Achilles-ínunk évek óta az OL és a CB. De az nem igaz, hogy nem próbáltuk megoldani ezeket. AZ OL-nél látszott is a fény, de sajna az idei keretet elbaszták, ez már most egyértelmű, míg a CB-pickek valóban szinte egytől egyig kukák lettek. De azért az idei CB-classunkat még ne írjuk le, nekik nem idén kell villantaniuk. Egy csapat akkor lehet bajnok, ha képes ellensúlyozni más területen a hibáit. Ezért nyertünk 2005-ben, 2008-ban és ezért voltunk döntőben tavaly. Mert csapatként eltűntettük a hibáinkat és kiemeltük az erényeinket. Most is ez a feladat. Csak Scott-tal ez kicsit nehezebb lesz... 😕 De ez mindössze az idei rosterkialakítás hibája, nem pedig rossz csapatépítési modell.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyetértek Ulpival, Ziggy még közel sincs a top5höz, van benne potenciál, de majd maximum 1-2 év múlva. Nálam a top 3-4 DEk:
1. Smith
2. Ngata
3. Seymour
4. Aaron Smith
5. Darnell Dockett
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kocseriről tudunk mán valamit? gyühetne a shortyard a blicc ellensutianap
Az előző és a mostani héten is végig edzett, úgyhogy itt lenne az ideje, hogy végre bemutatkozzon.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Kuglert amiért szapulni lehet, az J.Scott - valami látens szerelem lehet. S igazából értékmérő az az, hogy kit is engedtünk el? Igen Urbik ment a Billsbe. Ha idén sikerül stabilan beépíteni Gilbertet már elégedett leszek. Gabi ez a fal a liga második legkevesebbet együtt játszó OL alakzata, kell nekik idő. Én úgy vagyok vele, hogy azért mentek mindkét oldalról szépen a veterán szerződések, hogy ott ne legyenek bizonytalanságok, s fel tudjuk építeni a két kardinális alakzatot alapjaiból, mármint az OLt és CBket. Ebben a Ligában kizárt, hogy minden posztod hullára rendben legyen, minden játékosod annyira elégedett legyen, hogy ne vágyódjon sehova el, ha belógatják neki a csalit. Az hogy kibaszott mennyiségű pénzt szórtunk el a Liszteszsák-féle OL sorra, nem volt értelmes, mint a tavalyi év is mutatja - egyszerűen nem érik meg a pénzüket. Az meg hogy most nem játszanak sehol pláne bizonyítja, hogy az egyetlen esélyük ennyi zsozsóér játszani, csak nálunk van, nem tudom pontosan milyen fizikai állapotban vannak - de mikor az FO nyilatkozza, hogy szeretnének asztalhoz ülni, akkor sem adják lejjebb az igényeiket. Pedig az idény elejin nézd meg milyen játékosaink vállalták az átstruktúrálást a csapat érdekében. Amit még hibának érzek, hogy Ben lobbizik értük, lásd a Kolonc szerződést, vagy a Starkmezes edzést. Amit ilyenkor figyelembe kell venni, hogy a mindössze EGY meccset játszó Kolonc annyi lét rak zsebre, mint az összes futónk eggyütt!

Kocseriről tudunk mán valamit? gyühetne a shortyard a blicc ellen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/Chuck-Noll-Way-Dedication/87e8515c-ecf8-40e1-ac55-d484575bce71

"Chuck Noll Way"

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
.... a top 54 DE-ből nálunk játszik most három, de remélem az év végére négy polamalu
Ez TOP 5 DE lenne?
Mert akkor nem értek egyet.
Ngatát nem kell bemutatnom. Nála ki az a 4 aki mind jobb? Aaron Smith nekem nagy kedvencem és ha nem is tartom konkrétan a legjobbnak, de volt az is (az én listámon). Csak megöregedett, mint Ty Warren.
Vagy Seymour nem TOP 5? Esetleg az én kis kedvencem Dorsey? Nekem Justin Smith a jelenlegi legjobb talán. Randy Starks szintén kedvencem a poszton. És ezzel fel is soroltam 5 játékost. 😊

Egy Ziggy se rossz, nem ezt mondom, vagy Cameron is lehet majd egyszer ilyen jó, de az más kérdés. Erős a DE poszt, de hogy TOP5ből 3 meg 4, azért na. Lehet vitázni, én is tudnék még nevet mondani.
De például bármennyire szeretem Gilberryt, és ő a legjobb pass rusher 3-4DE a ligában (tavaly 7 sack (!) idén 1), meg KC játékos, eszembe nem jutna TOPot emlegetni nála. Mert az más eset.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Mit is mondhatnék hosszú soraidra. igazság van benne, de Soldi elmagyarázza majd, hogy a Steelers ilyen és kész. Mi szurkolók meg olyanok vagyunk, hogy szeretnénk azt látni, hogy a csapat és Ben nem az életéért küzd minden egyes másodpercben. A többféle kezdő OL tavaly is bejött azzal semmi bajom. Igaz egy lábtörés és egy orrtörés lett a vége, de ott voltunk a döntőben. Kieselben annyiban nem értek veled egyet, hogy Hood sokkal sokkal kevesebb playt volt eddig a pályán és ezért nem is tudott annyi nagy játékot bemutatni mint Brett. Azonban Ő már egy teljesen kész DE aki a liga egyik legjobbja és hogy a top 54 DE-ből nálunk játszik most három, de remélem az év végére négy azért az nyugalmat ad, még akkor is ha ebből idén sokat nem láttunk mert a futás ellen botrány amit csinálunk. Bár én ezt még mindig koncepcióváltásnak fogom fel.
több mint 13 éve
gabimalu 175
http://www.steelers.com/news/article-1/Fourth-line-combo-to-start/c75976fb-f79c-4e16-8497-6447bc5c1e74
több mint 13 éve
gabimalu 175
The Steelers will start their fourth offensive line combination of the season on Sunday when they play the Houston Texans at 1 p.m. at Reliant Stadium. Ez sem jo hir....
több mint 13 éve
gabimalu 175
money!
kérem válaszaikat
1. Vugyli vagy Starks?
2. Flo vagy Timmons?sutianap
tudom hogy penzrol szol az egesz, de nem hiszem hogy mar lassan 4 eve nem kezdtuk el epiteni azt ami mindig rossz volt. Draftoltuk Pouncit aki az egyeduli jo huzas volt szerintem. De ot is mar keson kezdtuk beepiteni. Hany meccsen volt hogy BB az eleteert kuzdott, agyraszkodast kapott vagy minden egyes sikeres dobasa elott menekulnie kellett a zsebbol. Tudom hogy o neki ez a stilusa, de gondolom o is sokkal jobb lenne, meg masok szemeben is ha vegre kapna normalis vedelmet az 5 offensive linemantol. Normalisat, nem szanalmasat. Konstansat, nem egyszer atlagosat egyszer ligaviccet. Nem hiszem el, hogy nem tudtuk volna valahogy megtartani Starksot, vagy Flot. Hol is jatszanak most? Sehol, szoval szerintem kevesebb penzert is itt lehetett volna tartani oket. De nalunk mindig ez van mostansag, hogy amiota super bowlt nyertunk es nem az offensunk miatt, hiaba csinaltak az utolso percben game wining driveot, ha a defense nem tartja az ellent olyan alacsony ponton, vagy egy score kozti allapotba hiaba lett volna minden. Szoval azota minden evben szarabbak es szarabbak vagyunk ol teren. Minden evben valtozott nem egy lt, rt, c, rg hanem szinte minden. Mit is szoktak mondani, mi a legjobb az ol nek. Ha osszeszokottak, megy a kommunikacio, es egy csapatkent egy emberkent szolgalnak. Nalunk ehelyett az van, hogy ok ol menjel nyugodtan, van nalad meg rosszabb gyengebb ember aki kezd helyetted. Drafton meg, nem kell nekunk elso korben Ol eleg lesz kesobb, amikorra az osszes jo elment, de akkor mar minek valasszunk masodik korben eleg lesz egy harmadik koros ember, akibol kesobb meg kezdo, vagy csere sem lett. Tudom hogy nagy penzt kellett adni a nagy jatekosoknak, de ok is emberek, akik lehet picit kevesebbert azt mondjak tartsuk meg flot es starksot. Es minel nagyobb penzt adunk valakinek annal nagyobb lyukak maradnak mashol. Ezert volt mindig jo a steelers, mert relative kevesebb penzert mindig talaltunk jo jatekosokat. BB nek sem adtam volna ennyi penzt. Hiaba szeretem nagyon, vagy kedvencem, ezek a sok sok milliok mar tulzasok. Na mindegy. Hany drafton vartuk, beszeltuk, hogy most elso ket kor ol, mert jo ol ek vannak bent, meg biztonsagos huzas az elejen olt hozni stb. Mindig meglepetes szuletett. Emlekszem amikor az akkor szanalmasnak titulalt Starksot franchise taggel kellett megtartanunk, mert nem volt mas. Ezek azert olyan problemak amit elotte kellett volna szep lassan elkezdeni minden evben epiteni ami nem tortent meg. Vagy ha sikerult mint flozelt megszerezni, nem tartjuk meg, vagy most nem teszunk meg mindent hogy visszahozzuk. Akar starksot es flozelt is. Amikor majdnem te kellett hogy olt jatszon az elozo meccsen mert kifogytunk az ironikusan jo ol ekbol. Es gilbert ment vissza serulten jatszani. Vagy most essex a megoldas scott helyett. Eddig meg kikiabaltuk a csapatbol. Kivancsi vagyok jovore milyen ol lesz. Talan 5 torpe fog jatszani mert ok olcsoak. 😀 Benbol meg rovidtav futot csinalunk nyaron, hogy legyen egy complete passza. A masik ilyen hihetetlen temam az amit muvelunk CB teren. Drafton szereztunk joparat, de eddig egyik sem valtotta be a nagy almom, a hihetetlen elerhetetlen dolgot, hogy ne legyen GAY a kezdo csapatban. Hogy van az, hogy Bill Bellicheck mindig tudja ki a jo CB es mindig bevallik neki, mi meg ugy mint az ol ekhez, a cbkhez sem ertunk. Ertem en hogy mindig olyat keresunk aki beleillik a vedekezesi semankba, de szinte soha sem talalunk olyat. Gayt mar lattuk kezdokent. En meg 3. embernek sem szeretnem latni. Itt is elo jon az ellentet. Mi mindig olyan embert keresunk, aki hasznos a futas ellen is, es tud utkozni. Na o ennek az ellentettje. Gyors az ember mogott marad vagy 3 meterrel, hogy ne adja fel a nagy jatekot, de helyette feladja a 1st downt, vagy a game winning drivot. Szoval, miert ne lehetne nekunk is egy jo Shot down CB nk? Miert Troy kell hogy fogja Gay meg a tobbi CB kezet, hogy legyen passz elleni vedekezesunk is? Ha o nem jatszott latszott mennyit ertek a Cbink. Ike Tylor is a front 7 miatt jo, es a tobbi emberunkhoz kepest kimagaslo, de probaljuk mondjuk Revishez hasonlitani. Akit egyedul lehet hagyni barkivel, es maris konnyebb a vedelem dolga. Hany eve nezem mar ezt is, hogy nem hozunk elso koros jatekost ide is? Ike B-mac jo, de csak a front seven miatt. Itt is ideje lenne mar epiteni nem? Mas. En azert nem orulok, hogy Brett Kiesel nem kezdo, tudom tudom hogy van ket jo jatekos mogotte, de en azert ot sokkal dominasabbnak tartom mint a ket masik uriembert, Ziggy Hood jo, de meg nalam nem olyan jo pass rusher mint Kiesel, vagy meg nem csinalt annyi kulcs jatekot mint Kiesel. Soldinak ezt mar regebben is mondtam, hogy Kiesel is kulcs ember a posztjan, most mar van depth felni nem kell, de azert nem veletlenul o a kezdo azert megiscsak. Talaltam egy jo dolgot:

Worst Move in Steelers Front Office for me
Score: 131
September 29, 2011 8:29 pm

I am old school, so cutting Johnny Unitas was the worst move they made and it bugs me because they could not evaluate talent until 1969.

In truth, they could not consistenly evaluate talent until 1969. There were a few good picks / trades prior to 1969...just not enough. Andy Russell and Sam Davis come to mind.

After last night # 3 and # 4 are running a close second. Arians sux, Zierlin was useless, and after Colon went down they sign a journeyman OT named Jamon Merideth. Nothing against Jamon, probably a good guy, but the Front Office needed to suck up their pride and get an OT to save Big Ben's life, and they went the economy route.

An OT??? Don't you mean 1 OT and 1-2 OG? Jonathan Scott is struggling. Chris Kemoateau has issues. Right Guard is right guard. And Marcus Gilbert will go through an excellerated learning curve but seems to have a lot of upside.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Keisel és Legu sem léphet pályára Houstonban.vassadi
Keisel miatt nem aggódok a két 1. körös DE-nk miatt, de hogy az OL minden meccsen más összeállításban lép pályára, úgy azért nehéz bármi javulást várni... :/Soldados
Deja Vu érzésem van. Tavaly is valami ilyen volt. Már párszor leírtam, hogy a két DE cseréje már készen áll a teljes hatalom átvételre. Hood ugyebár tavaly megmutatta, hogy majdnem akkora játékos lehet mint elődjei. Heyward pedig jó úton jár és megkapja rendre a lehetőséget a tanulásra.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Legalább Gilbertet összetákolták akkor úgy tűnik.The terrible towel
Az ő sérülése nem volt annyira komoly, egész héten edzett, biztosra lehetett venni, hogy kezdeni fog.

Nem vagyok szomorú. Legalább így a véletlen folytán kipróbálunk más embert is, rosszabb úgysem lehet.Soldados
Egyetértek. Alapvetően Essex sem jobb, mint Scott, de a Colts-meccsen nyújtott produkcióját nem lehet alulmúlni.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Legalább Gilbertet összetákolták akkor úgy tűnik.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Keisel és Legu sem léphet pályára Houstonban.vassadi
Keisel miatt nem aggódok a két 1. körös DE-nk miatt, de hogy az OL minden meccsen más összeállításban lép pályára, úgy azért nehéz bármi javulást várni... :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Keisel és Legu sem léphet pályára Houstonban.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A hírek szerint Scott nem tudja vállalni a játékot, így Essex lesz a kezdő LT vasárnap.vassadi
Nem vagyok szomorú. Legalább így a véletlen folytán kipróbálunk más embert is, rosszabb úgysem lehet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A hírek szerint Scott nem tudja vállalni a játékot, így Essex lesz a kezdő LT vasárnap.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Állítólag Farrior is 15.000$-os büntetést kapott egy late hitért.vassadi
Röhejestenorx
Gondolom a Collins-féle hitért.Soldados
Igen.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag Farrior is 15.000$-os büntetést kapott egy late hitért.vassadi
Röhejestenorx
Gondolom a Collins-féle hitért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Állítólag Farrior is 15.000$-os büntetést kapott egy late hitért.vassadi
Röhejes