Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az OL az első számú bűnbak, de Big Ben sincs csúcsformában, ezt a turnoverek is bizonyítják.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
8 év alatt BB 283 zacsit gyűjtött 102 meccsen az majdnem 3, mondd HÁRMAS átlag meccsenként - nem hiszem, hogy drámai lenne a számára, különbbeket is túlélt - valami változott benne


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a másodikfélideji D-re gondolsz ugye?
az bizakodásra adhat okot, de a +40y Foster futás, hogy bassza meg a kutya- 1half 122yrush -2half58yrush
a pöcsöm tudja most azért már letenném a voksot, hogy rámentünk a passzvédekezésre és a cover miatt annyival hátrébb vannak az LB-k, hogy már nem tudunk nyomást kifejteni plussz ugye szopjuk a futást. Ami játéktaktikailag aszondaná fussatok csak ellenünk és öljétek le az órátokat, majd gyüvünk Valassza. Tehát szopjuk a yardot, de nem olyan sokat, hogy pontzuhatag legyen belőle. Ennek a hátulütője megin a szokásos éves annuálénkon megtárgyalt eset, miszerint nem tudja magát hozni az O, a fal fos, a futás fos, és Ben se közeliti még a tavalyi önmagát se - ömlékszik ugye mindenki mikor Őszentsége úgy bepancsont a sisakalá, hogy eltörte az orrát. Ez a Ben, ez nem a Lőcs............sutianap
Ha nincs a LŐcs Ben, ezen a meccsen a drivejaink 90%-a 3ésout lett volna, és kapunk 60 pontot, mert nem lett volna fent az O csak másodpercekre...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
rettensen hiányzik flo és liszteszsákHaggans
... és rajtuk kívül még 3 kezdő falember, meg 2-3 csere.Jan
erre annyit mondanék, hogy akkor lenne 4 átlag OL emberkénk,ami tavaly SB-t eredményezettHaggans
Egy átlagos O teljesítménnyel tavaly simán verjük a GB-t.
De azon a meccsen kezdődött a TO vesszőfutásunk, amit úgy látszik sikerült átmenteni erre a szezonra is... 😕
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
rettensen hiányzik flo és liszteszsákHaggans
... és rajtuk kívül még 3 kezdő falember, meg 2-3 csere.Jan
erre annyit mondanék, hogy akkor lenne 4 átlag OL emberkénk,ami tavaly SB-t eredményezett

" class="embed">
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
rettensen hiányzik flo és liszteszsákHaggans
... és rajtuk kívül még 3 kezdő falember, meg 2-3 csere.
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Én azt mondom, hogy ha Ben meg lenne normálisan védeve és Rashard sem 30 yardot tudna futni emögött az okádék mögött,akkor a D annyit még mindig tudna, hogy hozzuk a meccseket.Csak egy átlagos O-line kéne hozzá, de az OL összes tagja egy kalap fos.

" class="embed">
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
rettensen hiányzik flo és liszteszsák

" class="embed">
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
a másodikfélideji D-re gondolsz ugye?
az bizakodásra adhat okot, de a +40y Foster futás, hogy bassza meg a kutya- 1half 122yrush -2half58yrush
a pöcsöm tudja most azért már letenném a voksot, hogy rámentünk a passzvédekezésre és a cover miatt annyival hátrébb vannak az LB-k, hogy már nem tudunk nyomást kifejteni plussz ugye szopjuk a futást. Ami játéktaktikailag aszondaná fussatok csak ellenünk és öljétek le az órátokat, majd gyüvünk Valassza. Tehát szopjuk a yardot, de nem olyan sokat, hogy pontzuhatag legyen belőle. Ennek a hátulütője megin a szokásos éves annuálénkon megtárgyalt eset, miszerint nem tudja magát hozni az O, a fal fos, a futás fos, és Ben se közeliti még a tavalyi önmagát se - ömlékszik ugye mindenki mikor Őszentsége úgy bepancsont a sisakalá, hogy eltörte az orrát. Ez a Ben, ez nem a Lőcs............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabimalu 175
ezt mondtam eddig is, k...a offensive fal mondjon le es menjen el nyugdijas klubba kemenykedni. talan meg egy ket kioregedett nyugdijas is ratolna oket bbre. hihetetlen. BBt lassan inkabb lehoznam a palyarol, nem szeretnem hogy az 5 bena meg a cserei miatt komolyabb baja legyen.

es mindez az 5 sack egy olyan vedelem ellen, akit az elemzok az elozo meccs alapjan kozepszerunek vagy meg annyinak se mondtak. mindenki ellen igy szenvedni, ennyi to, int, kihagyott field goal. Lehet eladtak a szezont? 😕 nem hiszem hogy miert nem tudjuk visszaimadkozni starksot, vagy flozelt.
Gratula Houstonnak.

ja es vicces, de lehet en is vagy 7 falembert hoznek drafton. Na jo nem, de valahonnan szerezni kellett volna ide embert. mindenki lasd philly igazolt ossze vissza, nem mintha bejott volna, de legalabb latni hogy probalnak mindent megtenni. mi meg evek ota hagyjuk hogy 5 balfasz legyen ben elott es o meg kuzdjon az eleteert hogy egy ep passzot adjon. tudom hogy nem lehet minden egyseged dominans, mindent a cap, draft egyeb miatt nem tudod megcsinalni, de azert nem hiszem hogy sok a ligaban szarabb fal van mint a mienk. nem kell ligaelso fal, csak egy atlagos. es nem az az atlagos ami atlagosan gaz, hanem adna idot bennek a fal mogott alva dobni. tudom nem szoktak ossze stb. de ki miatt is? mert minden evben csereltuk oket. ide is kellett volna penzt szoritani. Hiaba woodley, polamalu, timmons nagy szerzodes, ha meghal bigben. es tudom nem lehet mindent, de azert nem kapkodtak flozel meg max utan se. szoval nem ertem miert nem tudtuk oket valamivel rabirni a maradasra? vagy akit igazoltunk mi a francnak, amikor palyara sem kuldtuk, vagy nem is tudom nalunk van e meg az egyetlen ol ember akit szereztunk colon utan vagy elott mar nem tudom. 5 atlagos falembert nem hiszem hogy olyan nagy dolog lenne mar tobb ev ota megoldani. tudom nem oda koltunk, de nem latjuk hogy nem artana oda is elkezdeni. heyward miert volt majdnem tobbet a palyan mint ziggy az elso felidoben? jobb futas ellen? az ol en mar miota imadkozunk hogy legyen valami valtozas, de semmi eredmenyes nem tortent. Tudom soldi most azt mondod majd igen, de nem sikerult a problemat megoldani. barmit tettunk gazok voltunk ezen a teren. ez volt mindig a mumus. a problema akkor kezdodott amikor alan fanacat elengedtuk, mert nagy penzt nem tudtunk neki adni. addig dominansabb vagy atlagosabb volt a falunk. azota meg mindig rosszabb es rosszabb. gyengebb es gyengebb kezdok kerultek ki. es csak bennek koszonheto hogy tuleli, kifut szelre, 5 en lognak rajta es utana dob egy first downt. ez volt az esetek nagy szazalekaban manapsag. ertem ezalatt az elmult eveket. es nemegyszer minden elemzo azt mondta hogy majd a kovetkezo drafton 1 kor ol 2 kor dl stb vagy 2 kor ol ehelyett nem ezt tettuk. jo akkor majd talan szerezunk valakit fa/n ami tudom nem stilusunk, de kotelezo. na es itt sem jott senki. es ez igy ment pouncy erkezeseig. o volt az elso aki azert jott mert tudtuk kell valaki ol. elotte miert nem tudtunk hozni ugyanigy, vagy akkor a 3, 4 koros embert olyat valasztottunk akit tudtuk ugysem lesz nalunk kezdo vagy csere... szoval nem ertunk az ol drafthoz, poszthoz, fa szerzeshez? akkor ideje lenne valakit szerezni aki tudja ki kell oda nekunk.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nagy szarban vagyunk, de az idei ellenfeleink közül a Texans top 3-as csapat, offense és defense oldalon is voltak biztató jelek a második félidőben (főleg ami a futójátékot illeti), szóval ha más nem, ez adhat okot a bizakodásra, hogy nem leszünk mindig, mindenki ellen ennyire gyengék.
több mint 13 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
szánalmas ez az O fal.
mellé még egy katasztrofális futás elleni védelem.
középszerű csapat.Tibi76
Méghacsak középszerű lenne, az még nem is olyan nagy baj, merthátugye nem lehet mindig a csúcson. De legalább látszana, hogy akarnak.
Az agyam Gilbert alibizésén szállt el végleg.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
2-2, de korántsem ez a legnagyobb probléma...
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
szánalmas ez az O fal.
mellé még egy katasztrofális futás elleni védelem.
középszerű csapat.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Cowher a meccs után: Foster 150yd, nem megengedhető😊 slőn
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Akkor Isten óvjon a TO-ktől és a TE-ktől
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Game Day: Texans-Steelers
http://steelers.hu/game-day-steelers-texans/
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
hogy legyen valami biztató, a futás statnál eddig 65 próbálkozásból 10 elsőt engedtünk az 15.4% amivel negyedikek vagyunk igaz ez n8, n21 és n29 rangsorolt futóalakzatok ellen értük el. emmeg most lesz egy numberfive megterhelve Fosterrel, ami gyanús TOP3. Ha megin 150y felett akarunk benyelni akkor felejthetjük is ezt a szezontsutianap
Foster még most hagyd ki a számításból, sérülés utáni első meccs formába kell lendülni és vszeg minden lépés után kérdik majd, hogy ok? Fáj?. Amint kicsit is gáz van pad. Tőle nem tartok, valamiért úgy érzem ő most nem fog igazán semmi nagy pluszt hozzátenni.
Amennyiben győzünk ma én nem is tudom, fejen állva eléneklem az Oh mama kezdetű Steelers indulót vagy ilyesmi (nem igen tudok fejen állni sokáig, és nem tudom a dal szövegét, ergó ez olyan lehetetlen mint a győzelmünk ma 😕 )
Kemény hacos meccsre számítok és amennyiben az utolsó negyedben még 1TD-n belül leszünk akkor már egészen jó eredménynek érzem.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
hogy legyen valami biztató, a futás statnál eddig 65 próbálkozásból 10 elsőt engedtünk az 15.4% amivel negyedikek vagyunk igaz ez n8, n21 és n29 rangsorolt futóalakzatok ellen értük el. emmeg most lesz egy numberfive megterhelve Fosterrel, ami gyanús TOP3. Ha megin 150y felett akarunk benyelni akkor felejthetjük is ezt a szezont


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Snóblitól nem annyira tartanék, passrushba az OLjuk köbö mint a mienk, hanem faszikám úgy futtyák a firstdownt, mint a gép, mindezt még Foster nélkül. Ha a passzvédekezésre megyünk akkor jobb ha a bizalmunkat Valaszba helyezzük és elsőre hívjuk a biccent-deeproute-szevaszt. Hát valamit muszály csinálni Löbónak a futással, ez van.sutianap
Abban itt mindenki egyetért, hogy ez a meccs vízválasztó lesz, mert a petróleumosok egyaránt jók futásban és passzban. Habár semmi konkrét alap sincs rá, de azt hiszem minden Steelers hívő bizonyos benne, hogy holnap a texasiak nyakába szakad az a bizonyos függöny. Tudom, többnyire pontzuhatagra számítanak ezen a meccsen, nagy offense adok-kapokra, ami egyértelműen a benzinkutasoknak kedvezne. Én viszont azt hiszem ez egy turnovercsata lesz. Márthatjuk mi minden drive előtt BB és Rashard kezét csirizbe, akkor is lesz labdavesztésünk. Ezúttal azonban arra számítok, hogy a defense régi önmagát idézve megnyeri a TO párharcot és ezzel a mérkőzést is. Századjára is ott tartunk, hogy ha a front7 dominálni tudja az olajszőkítő OL-t, akkor kevés ponton tudjuk őket tartani, s nyerhetünk. Évek óta ez a receptünk, hiába alakítottunk ki közben egy fantasztikus WR gárdát, s hiába van klasszis futónk, mindez mit sem ér ha a fosfal miatt nem tudjuk őket kiaknázni.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Jaja, aztán a biccentéstől számított másfeledik másodpercben BB-t maga alá temeti egy melák, a 72-es ragyogóan kivitelezett ass-blockja miatt 😀
Ejj de fogok én köpködni holnap basszus, bekészítek egy lavórt asszem 😀The terrible towel
Scott miatt nem kell aggódnod, holnap nem játszik.vassadi
Igaz, akkor majd Essex húz elő valami klasszikusat a kalapból, teljesen mindegy.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jaja, aztán a biccentéstől számított másfeledik másodpercben BB-t maga alá temeti egy melák, a 72-es ragyogóan kivitelezett ass-blockja miatt 😀
Ejj de fogok én köpködni holnap basszus, bekészítek egy lavórt asszem 😀The terrible towel
Scott miatt nem kell aggódnod, holnap nem játszik.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Snóblitól nem annyira tartanék, passrushba az OLjuk köbö mint a mienk, hanem faszikám úgy futtyák a firstdownt, mint a gép, mindezt még Foster nélkül. Ha a passzvédekezésre megyünk akkor jobb ha a bizalmunkat Valaszba helyezzük és elsőre hívjuk a biccent-deeproute-szevaszt. Hát valamit muszály csinálni Löbónak a futással, ez van.sutianap
Jaja, aztán a biccentéstől számított másfeledik másodpercben BB-t maga alá temeti egy melák, a 72-es ragyogóan kivitelezett ass-blockja miatt 😀
Ejj de fogok én köpködni holnap basszus, bekészítek egy lavórt asszem 😀

Kolonc-témára visszatérve: Kifejezetten szarul játszott ő is úgy ahogy van. Jó egy meccse volt valamit mutatni ez tény, de abból a teljesítményből kiindulva én inkább örülök annak hogy Gilbert élesben tanulja a szakmát már idén. Backupnak jó az a mamlasz is, meg BB-nek hogy közel legyen a pajtása, de szigorúan veteránminimumért. Álom-álom.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Snóblitól nem annyira tartanék, passrushba az OLjuk köbö mint a mienk, hanem faszikám úgy futtyák a firstdownt, mint a gép, mindezt még Foster nélkül. Ha a passzvédekezésre megyünk akkor jobb ha a bizalmunkat Valaszba helyezzük és elsőre hívjuk a biccent-deeproute-szevaszt. Hát valamit muszály csinálni Löbónak a futással, ez van.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Hali, bizonyára tudjátok, hogy október immár hagyományosan a mellrák elleni küzdelem fontosságának jegyében telik az NFL minden résztevevőjénél. Ennek apropóján a steelers.hu is a mai napon egy különleges "ruhát" öltött, amelyet ezen a hét végén folyamatosan viselni fog.