Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
A TO mutatók 2000-tő az első négy forduló után:
2000: 0
2001: -2
2002: -9
2003: -3
2004: +4
2005: +8
2006: -3
2007: +3
2008: +4
2009: -4
2010: +7
2011: -10
Vagyis egyértelmű, hogy amíg a labdákat ajándékba adjuk és cserébe nem tudunk szerezni addig....
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, majdnem mindenben egyetértek (szar D és nekik kellene fejlődni stb. ) kivéve a 2008-as O falat. Regularban fos volt, de a PO-ra pont arra a bizonyos átlag szintre állt össze, ami ahhoz kellett, h nyerhessünk BB mobilitását és képességeit kihasználhssa. Sackekből is kevesebb lett.

az idei O fallal a gond az, hogy azonnal omlik, és kis túlzással, de ahonnan Big Ben nem tud kiszbadulni, onnan senki más sem...kishaszi
Igen PO-ra összeálltak. De most még csak 4 forduló ment le. Ha gondolod nézd meg milyen volt a fal 2008-ban a 3. héten mondjuk: 8 sack vs Eagles. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldi, majdnem mindenben egyetértek (szar D és nekik kellene fejlődni stb. ) kivéve a 2008-as O falat. Regularban fos volt, de a PO-ra pont arra a bizonyos átlag szintre állt össze, ami ahhoz kellett, h nyerhessünk BB mobilitását és képességeit kihasználhssa. Sackekből is kevesebb lett.

az idei O fallal a gond az, hogy azonnal omlik, és kis túlzással, de ahonnan Big Ben nem tud kiszbadulni, onnan senki más sem...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Másrészt nem, nekünk az lenne perspektivikusabb, ha a D állna össze. Egyrészt csak erre van esély (új OT-t úgysenm tudunk már szerezni), másrészt a D nyeri a bajnokságot. Ezzel az O-val lehet SB-t nyerni, ha olyan D van, mint 2008-ban, vagy 2010-ben. De a jelenlegi D-vel teljesen esélytelen az SB, még akkor is, ha össze állna az O.Soldados
Nem értem miért dobálóztok mindig ezzel hogy mivel lehet SB-t nyerni és mivel nem. Bármivel lehet SB-t nyerni, számtalan példa volt rá. Ilyen sorsolással akármennyire is középszerű a csapat lazán lehet PO-ba jutni, ott meg 1 meccsen bárki elverhet bárkit. Főleg ez a csapat.
Giants milyen erősségű csapat volt 2007-be?? Még is a perfect Pats-et verték el egy hosszú playoff menetelésben.laby
Ez így van. De ez a csapat úgy van felépítve, hogy a D a húzóegység. Hiába javulna fel az O idén ÖNMAGÁHOZ KÉPEST, ha a D ilyen maradna (szétfutja bárki), akkor 8-8, és ennyi volt.

De egyetértünk, siimán meg lehet a PO. Egyáltalán nem ússzott el a PO, még a csoportgyőzelem sem. Ehhez tenni, változtatni kell, de a változtatást elsősorban a D-től várhjatjuk, nem az O-tól.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor megsérül. Ez van. Elit fal mögött is meg lehet sérülni egyetlen sacktől, vagy tackle-től is, sőt akár egy rossz lépéstől is. A sérülés benne van ebben a játékban.Soldados
Ez baromság már ne haragudj.
Ne is adjunk falat elé, hadd püföljék ameddig bele nem döglik.kittli
Nem ezt mondtam, a jövő feladata falat építeni, hisz mindig igyekezni kell megoldani azt, ami problémás. De ezt a szezont nem az O, hanem a D javulása mentheti meg. Én erről beszélek, a mostani szezonról, ugyanis az még nem ment el, 2-2. Meg kell találni az utat innen felfelé. S ezt az utat a D jelenti, nem az O.

És én Steelers szurkoló vagyok, nem Benny-szurkoló. Ha Ben megsérül pl 10. szezonjában, akkor majd ugyan jönnek "na megmondtam" frázisok, holott eközben mire bejött, addig az eltelt időszakban a Steelers volt a legeredményesebb franchise, tehát a döntések összességében a FO-t igazolták. Ettől még kell minél jobb fal, örülnék is neki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Másrészt nem, nekünk az lenne perspektivikusabb, ha a D állna össze. Egyrészt csak erre van esély (új OT-t úgysenm tudunk már szerezni), másrészt a D nyeri a bajnokságot. Ezzel az O-val lehet SB-t nyerni, ha olyan D van, mint 2008-ban, vagy 2010-ben. De a jelenlegi D-vel teljesen esélytelen az SB, még akkor is, ha össze állna az O.Soldados
Nem értem miért dobálóztok mindig ezzel hogy mivel lehet SB-t nyerni és mivel nem. Bármivel lehet SB-t nyerni, számtalan példa volt rá. Ilyen sorsolással akármennyire is középszerű a csapat lazán lehet PO-ba jutni, ott meg 1 meccsen bárki elverhet bárkit. Főleg ez a csapat.
Giants milyen erősségű csapat volt 2007-be?? Még is a perfect Pats-et verték el egy hosszú playoff menetelésben.

több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Akkor megsérül. Ez van. Elit fal mögött is meg lehet sérülni egyetlen sacktől, vagy tackle-től is, sőt akár egy rossz lépéstől is. A sérülés benne van ebben a játékban.Soldados
Ez baromság már ne haragudj.
Ne is adjunk falat elé, hadd püföljék ameddig bele nem döglik.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Évek óta megy, hogy Big Ben meg fog halni, mert az AFC North így, a Steelers O-Line úgy. De valahogy mégis összeszedi magát. Játékosok sérülnek meg minden fal mögött, BB meg nem az a sérülékeny fajta. Egyetértek Soldival, itt ha a defense nem fejlődik, akkor offense fejlődhet előre, hosszú távon nem lesz sok sikere. Márpedig ennek a csapatnak reálisan nézve idén van utoljára így alkotni valamit. Utána aztán rálehet menni offensere, bár szerintem a jövő defense alapjai is megvannak Pittsburghben és a tradíciók miatt utána is az marad a prioritás.Deny
Hát ez az! Évek óta üttetik. A tévedés jogát fenntartva, én ilyen gyenge Steelers OL-t évek óta nem láttam. Eddig legalább abban bízhatott, hogy menekülési iránya marad, csak egy-két D embert kell kicseleznie. Most egyszerre zuhan rá két-három ember, nincsenek már nagy menekülések, kibújások.
Az kétségtelen, hogy BigBen az egyik legütésállóbb QB a ligában. Szerintem most már nem él, hanem visszaél ezzel a képességgel a Steelers. Egyre sérülékenyebb (lesz), az a rengeteg ütés nem múlik el nyomtalanul.
Addig jár a korsó a kútra... s BigBen lassan mást sem csinál, mint kútra jár.tomi-tomi
Akkor megsérül. Ez van. Elit fal mögött is meg lehet sérülni egyetlen sacktől, vagy tackle-től is, sőt akár egy rossz lépéstől is. A sérülés benne van ebben a játékban. Ez nem opció, hogy ezzel számoljon bármely csapat. A Steelers egyetlen esélye a Defense. Ha az nem szedi össze magát, akkor kuka a szezon. Attól hogy az O (vmi csoda folytán) javulna, a csapat még ugyanolyan középszerű maradna ezzel a D-vel. Csapat szintjén az előrelépés egyetlen opciója, a D fejlődése. Ez kideült akkor is, amikor BB nélkül 3-1-et lehoztunk tavaly. Mellesleg a 2008-as fal elképesztően fostalicska volt, de az igaz, hogy a mostani valószínűleg még azon is túl tesz, de az megközelítően ilyen fos volt. És SB-t nyertünk. 😊

Tudod ez a hajtogatás azért vicces, mert ha vki vmit 8 éven át mond, akkor az persze előbb-utóbb bekövetkezik és jöhet azzal, hogy na ő megmondta. Én meg erre azt mondom, hogy elitfal mögött is bekövetkezhetett volna, másrészt pedig az eredmények a Steelers-t igazolták: 3 SB és 2 gyűrű. A többi csak üres frázispuffogtatás. S majd 10 év után max jogot teremt a hajtogatüóknak arra: na ugye én megmondtam. Én meg örülök, hogy ebben a 10 évben nem volt sikeresebb csapat a Steelers-nél. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Évek óta megy, hogy Big Ben meg fog halni, mert az AFC North így, a Steelers O-Line úgy. De valahogy mégis összeszedi magát. Játékosok sérülnek meg minden fal mögött, BB meg nem az a sérülékeny fajta...Deny
....Az kétségtelen, hogy BigBen az egyik legütésállóbb QB a ligában. Szerintem most már nem él, hanem visszaél ezzel a képességgel a Steelers. Egyre sérülékenyebb (lesz), az a rengeteg ütés nem múlik el nyomtalanul.
Addig jár a korsó a kútra... s BigBen lassan mást sem csinál, mint kútra jár.tomi-tomi
Tomival kell egyetértenem. Big Ben se lesz fiatalabb és rohadtul nem szeretném valami Darth Vader klónként összefoltozva látni akit csak a gépek tartanak életben.
Egyébként szerintem ezt a D-t már csak a játékosok képességei miatt is rendbe lehet tenni, ezt az O falat viszont nem. Csak cserékkel.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Évek óta megy, hogy Big Ben meg fog halni, mert az AFC North így, a Steelers O-Line úgy. De valahogy mégis összeszedi magát. Játékosok sérülnek meg minden fal mögött, BB meg nem az a sérülékeny fajta. Egyetértek Soldival, itt ha a defense nem fejlődik, akkor offense fejlődhet előre, hosszú távon nem lesz sok sikere. Márpedig ennek a csapatnak reálisan nézve idén van utoljára így alkotni valamit. Utána aztán rálehet menni offensere, bár szerintem a jövő defense alapjai is megvannak Pittsburghben és a tradíciók miatt utána is az marad a prioritás.Deny
Hát ez az! Évek óta üttetik. A tévedés jogát fenntartva, én ilyen gyenge Steelers OL-t évek óta nem láttam. Eddig legalább abban bízhatott, hogy menekülési iránya marad, csak egy-két D embert kell kicseleznie. Most egyszerre zuhan rá két-három ember, nincsenek már nagy menekülések, kibújások.
Az kétségtelen, hogy BigBen az egyik legütésállóbb QB a ligában. Szerintem most már nem él, hanem visszaél ezzel a képességgel a Steelers. Egyre sérülékenyebb (lesz), az a rengeteg ütés nem múlik el nyomtalanul.
Addig jár a korsó a kútra... s BigBen lassan mást sem csinál, mint kútra jár.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ezért nem elit már a D. Az Off. meg még nem tudja pótolni a hiányzó plusz teljesítményt. Pillanatnyilag a két szék között vagytok. (A Texans meccs azért nem lett igazán értékmérő, mert kiesett a liga egyik legjobb WR-e. Azért az figyelmeztető jel, hogy ezek után a Steelers védelmét a földön verték meg.)
Abban igazad van, hogy a szezonban még összeállhat bármelyik oldal. Számotokra szvsz perspektivikusabb lenne, ha az Off. lenne ez. Mondjuk, ráértek vele novemberig, úgyis akkor kezdődik a bajnokság. 😉tomi-tomi
Egyrészt Andre Johnson-t amennyire csak lehet leszedte Ike. Ezen a meccsen nem volt túl nagy tényező AJ.

Másrészt nem, nekünk az lenne perspektivikusabb, ha a D állna össze. Egyrészt csak erre van esély (új OT-t úgysenm tudunk már szerezni), másrészt a D nyeri a bajnokságot. Ezzel az O-val lehet SB-t nyerni, ha olyan D van, mint 2008-ban, vagy 2010-ben. De a jelenlegi D-vel teljesen esélytelen az SB, még akkor is, ha össze állna az O.Soldados
A minimum másfél dimenziósra szűkült Texans Off futott szét Benneteket. Ez figyelmeztető jel szerintem. Nem merném kijelenteni 100%-ig biztosan, hogy Taylor az egész meccs alatt leszedte volna Johnson-t.
Erről kérdezd BigBen-t! 😊 Tudom, hogy szerinted Ben mindent kibír, elvisel. Szvsz túlzottan nagy veszélyben van a testi-lelki épsége. Ott fogtok állni alapszakasz második felére egy újra elit D-vel és egy "roncs" franchise QB-val. Lehet, hogy kisebb esély, de én ezt tartanám a jövőre nézve fontosabbnak. Tegyetek be egy hatodik falembert blokkoló TE-nek, vagy mit tudom én. Ebben a csoportban ilyen OL mögött ki fogják végezni BigBen-t.tomi-tomi
Évek óta megy, hogy Big Ben meg fog halni, mert az AFC North így, a Steelers O-Line úgy. De valahogy mégis összeszedi magát. Játékosok sérülnek meg minden fal mögött, BB meg nem az a sérülékeny fajta. Egyetértek Soldival, itt ha a defense nem fejlődik, akkor offense fejlődhet előre, hosszú távon nem lesz sok sikere. Márpedig ennek a csapatnak reálisan nézve idén van utoljára így alkotni valamit. Utána aztán rálehet menni offensere, bár szerintem a jövő defense alapjai is megvannak Pittsburghben és a tradíciók miatt utána is az marad a prioritás.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
öszondtam, FB semmi hybrid, Johannzont igaz fikáztam - de egyszerre kellene FB-nek meg Spétnek lennie s ez nem megy


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
És azok a D lelkén száradnának?? Nem vagyis a D akkor sem a liga szinten szar, hanem mi voltunk elkényeztetve tavaly és azt hittük, reméltük, hogy ugyanaz a szint idén is meglesz. Nem lett meg. Nem rossz, de az a plusz amiről híresek voltunk idén hiányzik. Mindkét oldalról. Tavaly tudtunk küszködve, kaparva 4. negyed végén GW drive-al meccseket nyerni, idén nem sikerül. Tavaly képes volt a D sokszor több pontot felrakni mint az O, vagy legalábbis olyan helyzetbe hozni az O-t, hogy már csak a gratulációt kelljen fogadni. Ezek hiányoznak. Ettől élcsapat egy csapat és ettől vagyunk idén középszerűek. Eddig, ki tudja mit tartogat még a szezon.polamalu
Ezért nem elit már a D. Az Off. meg még nem tudja pótolni a hiányzó plusz teljesítményt. Pillanatnyilag a két szék között vagytok. (A Texans meccs azért nem lett igazán értékmérő, mert kiesett a liga egyik legjobb WR-e. Azért az figyelmeztető jel, hogy ezek után a Steelers védelmét a földön verték meg.)
Abban igazad van, hogy a szezonban még összeállhat bármelyik oldal. Számotokra szvsz perspektivikusabb lenne, ha az Off. lenne ez. Mondjuk, ráértek vele novemberig, úgyis akkor kezdődik a bajnokság. 😉tomi-tomi
Egyrészt Andre Johnson-t amennyire csak lehet leszedte Ike. Ezen a meccsen nem volt túl nagy tényező AJ.

Másrészt nem, nekünk az lenne perspektivikusabb, ha a D állna össze. Egyrészt csak erre van esély (új OT-t úgysenm tudunk már szerezni), másrészt a D nyeri a bajnokságot. Ezzel az O-val lehet SB-t nyerni, ha olyan D van, mint 2008-ban, vagy 2010-ben. De a jelenlegi D-vel teljesen esélytelen az SB, még akkor is, ha össze állna az O.Soldados
A minimum másfél dimenziósra szűkült Texans Off futott szét Benneteket. Ez figyelmeztető jel szerintem. Nem merném kijelenteni 100%-ig biztosan, hogy Taylor az egész meccs alatt leszedte volna Johnson-t.
Erről kérdezd BigBen-t! 😊 Tudom, hogy szerinted Ben mindent kibír, elvisel. Szvsz túlzottan nagy veszélyben van a testi-lelki épsége. Ott fogtok állni alapszakasz második felére egy újra elit D-vel és egy "roncs" franchise QB-val. Lehet, hogy kisebb esély, de én ezt tartanám a jövőre nézve fontosabbnak. Tegyetek be egy hatodik falembert blokkoló TE-nek, vagy mit tudom én. Ebben a csoportban ilyen OL mögött ki fogják végezni BigBen-t.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aki azt hiszi, hogy ez a D jó, az téved. Akármit is mutatnak a yardok és a HOU elleni 17 pont. 2009-ben is TOP5-ben voltunk, de tudjuk, hogy szar, alulról közepes volt a D. Most is az.

A csoportról még kár beszélni, nagyon messze még a vége, a Ravens egy meccsel előttünk jár, az nem a világ, de ez a Ravens egyáltalán nem király, ahogy azt sokan láttatni akarják. Aki látta a Jets- és Titans-meccset, az tudja. Tehát aki azt hiszi, hogy a Ravens sima első, az túlértékeli őket és téved (lehet az lesz, de egyáltalán nem emelkedik ki), de aki azt hiszi, hogy a Bengals és a Browns "tuti" W, az is téved. A Bengals ellen komoly gondunk lesz, mert igen komoly passrush van most náluk, s ellenünk ez adott esetben már elég is lehet. Titans-től is ezért félek. De 4 meccs után igenis az 1. helynek kell a célnak lennie, mert nem úsztunk el! Persze ehhez javítani kell bizonyos dolgokon, de még így is szoros, nyerhető meccset tudunk játszani jobb csapatokkal.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
2002 TommiMadoXX - védelemből Smith - Hampton - (Kesisel) - Farrior - Foote - Harrison
olvasni biztos tudnak, akkor a kor.......

Ulpi, köszönöm a továbbképzést 😛 mindig élmény - azért Jimmy's Headoverears Letter Prize várományos vagy lassan


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És azok a D lelkén száradnának?? Nem vagyis a D akkor sem a liga szinten szar, hanem mi voltunk elkényeztetve tavaly és azt hittük, reméltük, hogy ugyanaz a szint idén is meglesz. Nem lett meg. Nem rossz, de az a plusz amiről híresek voltunk idén hiányzik. Mindkét oldalról. Tavaly tudtunk küszködve, kaparva 4. negyed végén GW drive-al meccseket nyerni, idén nem sikerül. Tavaly képes volt a D sokszor több pontot felrakni mint az O, vagy legalábbis olyan helyzetbe hozni az O-t, hogy már csak a gratulációt kelljen fogadni. Ezek hiányoznak. Ettől élcsapat egy csapat és ettől vagyunk idén középszerűek. Eddig, ki tudja mit tartogat még a szezon.polamalu
Ezért nem elit már a D. Az Off. meg még nem tudja pótolni a hiányzó plusz teljesítményt. Pillanatnyilag a két szék között vagytok. (A Texans meccs azért nem lett igazán értékmérő, mert kiesett a liga egyik legjobb WR-e. Azért az figyelmeztető jel, hogy ezek után a Steelers védelmét a földön verték meg.)
Abban igazad van, hogy a szezonban még összeállhat bármelyik oldal. Számotokra szvsz perspektivikusabb lenne, ha az Off. lenne ez. Mondjuk, ráértek vele novemberig, úgyis akkor kezdődik a bajnokság. 😉tomi-tomi
Egyrészt Andre Johnson-t amennyire csak lehet leszedte Ike. Ezen a meccsen nem volt túl nagy tényező AJ.

Másrészt nem, nekünk az lenne perspektivikusabb, ha a D állna össze. Egyrészt csak erre van esély (új OT-t úgysenm tudunk már szerezni), másrészt a D nyeri a bajnokságot. Ezzel az O-val lehet SB-t nyerni, ha olyan D van, mint 2008-ban, vagy 2010-ben. De a jelenlegi D-vel teljesen esélytelen az SB, még akkor is, ha össze állna az O.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
na utananeztem valaminek. Colon kidolese utan hoztunk egy OT.t Jamon Meredith. Minek hoztuk, ha nem jatszattuk meg akkor sem, amikor a falbol mindenki kidolt az ezelotti meccsen, es inkabb a serult gilbertet tettuk be, nem pedig jamont. ha ennyire nem jo stb, minek hoztuk ide. ha mindenki meghal akkor megint kell meg egy meg sokkal benabb ember? itt a tvben mar azt mondtak, hogy te t kell lehet ol emberkent jatszatnunk a sok serult miatt. hol volt ekkor meredith? vagy mint szokasosan az van, hogy atlagos colon kidol akkor szerzunk egy olyan gyenge embert, akit nem is mernenk jatszatni. stb... mert ne mondja nekem azt senki, hogy gilbert amikor nem tudta fel emelni az egyik kezet annal nagyon nehez jobban jatszania annak aki nem serult. es meg ment is a varialas, hogy ki melyik oldalra menjen, mert kinek melyik oldalon volt a serulese...? tudom, nem reg ota van itt, nem tanulta meg a semat, stb, de 3 ev jatek utan nem mertuk betenni egy serult rookie lecserelesere? konyorgom akkor mit tudhat az a srac is. itt jon ki hogy ezt az ol kezelest nagyon nem tudjuk, nem ertunk hozza, mindig elbasszuk. de ezutan akkor talan nezni kene valakit aki tud igazolni, vagy tudja ki mit er, kit kellene draftolni, vagy egyatalan hogy lehetne ol falat a ligautolsobol atlagossa tenni. ezt pedig mar evek ota nem tettuk meg...gabimalu
Miután kidől egy OT, nyilván OT-t hoztunk a helyére, de ő nyilván az utolsó a sorban a depth-en. Inaktív volt a meccsen, ezért nem állt be. De mondom, akit idény közben hozol egy kidőlt embered miatt, az teljesen természetes, hogy utolsó a sorban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Valamint ami nekem még gyanús az a rengeteg misstakli, sok olyan helyzet volt amikor a futóra tudta a kezét tenni valaki, de kicsúszott a keze közül. Woodley-ra emlékszem, sima negatív yard lett volna és ebből lett az egyik 15+os futásuk. Ezen kéne javítani nem kicsit.The terrible towel
Ez amit leírsz egyértelműen csak a fejekben lévő "rendetlenség"-nek tudható be. Azt gondolom. A lecsúszó tackle, a picit kések, picit máshová megyek. Ezek a srácok tavaly egyértelműen megmutatták, hogy mesterien értik a védekezés minden csínját bínját. Idén azt is láttuk, hogy tudnak a passz ellen is védekezni, tavaly ugyebár ez nem ment. Vagyis ez a védelem a teljes szegmensben képes a liga legeleje lenni, csak a fejeket kellene rendbe rakni. Az igazán nehéz az talán ez, mert az izomtömeget, vagy a gyorsaságot lehet fejleszteni, de a gondolatok közt rendet.... Sok komoly sportoló bukott el sok-sok nagy döntőt azért mert az a pici hiányzott pszichésen.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Hozzuk át a PITT egyetem O sorát, a futójuk 200 yard felett tudott futni a fal hathatós támogatása mellett. 44 pontot írtak fel. A mieinknél csak jobbak lehetnek.
Na persze most belelóg as bilibe a kezem és felébredtem 😕polamalu
átlag 150et fut csak Graham


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
kő leírni! mer szükségem van a szemedre meg az eszedre, én sokkal többet értek, ha te magyarázod, kérlek...
léccilécciléccisutianap
Szívesen, bár én sem vagyok nagy sztár a kérdésben.
Első állításom igazát egyszerű megítélni. Miszerint az LBk pozíciója nem változott a steelersben........
ulpianus
Kösz.
Valamit nagyon nem értek akkor. Ugyanazok az LB-k. Ugyanazok a pozíciók. Ugyanaz az egész D.
Mégis az eddig lesajnált passz D működik és az istenített rush D nem.
Mi lehet az oka akkor?
Nem értetlenkedni hanem tanulni szeretnék nálamnál okosabbaktól.kittli
Ahogy én láttam az ismétlésből (hozzáteszem eléggé laikus vagyok) a baj az volt, hogy a DL-unkat meg tudta enni a Texans o-line. Tovább tudtak blokkolni, egészen a lb-inket is, és ezért voltak lukak ahol mehetett a nekik a futás. Egyszerűen nem volt domináns a d-lineunk sajnos. Szakáll Marci eléggé kéne őt talán nem tudnák annyira odébb rakni.
Tavaly, meg amikor dominánsabbak voltunk az volt, hogy a d-lineunk betömte kb a lukak nagyját, lekötötték az o-line játékosait, és amelyik kis résen esetleg kidugta a RB a nyakát már telibe is tudta verni valamelyik ILB-nk közel a LOS-hez.

Valamint ami nekem még gyanús az a rengeteg misstakli, sok olyan helyzet volt amikor a futóra tudta a kezét tenni valaki, de kicsúszott a keze közül. Woodley-ra emlékszem, sima negatív yard lett volna és ebből lett az egyik 15+os futásuk. Ezen kéne javítani nem kicsit.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
kő leírni! mer szükségem van a szemedre meg az eszedre, én sokkal többet értek, ha te magyarázod, kérlek...
léccilécciléccisutianap
Szívesen, bár én sem vagyok nagy sztár a kérdésben.
Első állításom igazát egyszerű megítélni. Miszerint az LBk pozíciója nem változott a steelersben........
ulpianus
Kösz.
Valamit nagyon nem értek akkor. Ugyanazok az LB-k. Ugyanazok a pozíciók. Ugyanaz az egész D.
Mégis az eddig lesajnált passz D működik és az istenített rush D nem.
Mi lehet az oka akkor?
Nem értetlenkedni hanem tanulni szeretnék nálamnál okosabbaktól.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Szegény Foster az Indyből, szörnyű volt látni azt a bokát. Azt gondolom a karriernek vége ez a szerv már nem lesz képes ugyanarra. 😕
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
És azok a D lelkén száradnának?? Nem vagyis a D akkor sem a liga szinten szar, hanem mi voltunk elkényeztetve tavaly és azt hittük, reméltük, hogy ugyanaz a szint idén is meglesz. Nem lett meg. Nem rossz, de az a plusz amiről híresek voltunk idén hiányzik. Mindkét oldalról. Tavaly tudtunk küszködve, kaparva 4. negyed végén GW drive-al meccseket nyerni, idén nem sikerül. Tavaly képes volt a D sokszor több pontot felrakni mint az O, vagy legalábbis olyan helyzetbe hozni az O-t, hogy már csak a gratulációt kelljen fogadni. Ezek hiányoznak. Ettől élcsapat egy csapat és ettől vagyunk idén középszerűek. Eddig, ki tudja mit tartogat még a szezon.polamalu
Ezért nem elit már a D. Az Off. meg még nem tudja pótolni a hiányzó plusz teljesítményt. Pillanatnyilag a két szék között vagytok. (A Texans meccs azért nem lett igazán értékmérő, mert kiesett a liga egyik legjobb WR-e. Azért az figyelmeztető jel, hogy ezek után a Steelers védelmét a földön verték meg.)
Abban igazad van, hogy a szezonban még összeállhat bármelyik oldal. Számotokra szvsz perspektivikusabb lenne, ha az Off. lenne ez. Mondjuk, ráértek vele novemberig, úgyis akkor kezdődik a bajnokság. 😉tomi-tomi
Mondjuk október 30-ra minden tökéletes lehetne, akkor azért megnyugodna a kicsi lelkem 😉
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
És azok a D lelkén száradnának?? Nem vagyis a D akkor sem a liga szinten szar, hanem mi voltunk elkényeztetve tavaly és azt hittük, reméltük, hogy ugyanaz a szint idén is meglesz. Nem lett meg. Nem rossz, de az a plusz amiről híresek voltunk idén hiányzik. Mindkét oldalról. Tavaly tudtunk küszködve, kaparva 4. negyed végén GW drive-al meccseket nyerni, idén nem sikerül. Tavaly képes volt a D sokszor több pontot felrakni mint az O, vagy legalábbis olyan helyzetbe hozni az O-t, hogy már csak a gratulációt kelljen fogadni. Ezek hiányoznak. Ettől élcsapat egy csapat és ettől vagyunk idén középszerűek. Eddig, ki tudja mit tartogat még a szezon.polamalu
Ezért nem elit már a D. Az Off. meg még nem tudja pótolni a hiányzó plusz teljesítményt. Pillanatnyilag a két szék között vagytok. (A Texans meccs azért nem lett igazán értékmérő, mert kiesett a liga egyik legjobb WR-e. Azért az figyelmeztető jel, hogy ezek után a Steelers védelmét a földön verték meg.)
Abban igazad van, hogy a szezonban még összeállhat bármelyik oldal. Számotokra szvsz perspektivikusabb lenne, ha az Off. lenne ez. Mondjuk, ráértek vele novemberig, úgyis akkor kezdődik a bajnokság. 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
És azok a D lelkén száradnának?? Nem vagyis a D akkor sem a liga szinten szar, hanem mi voltunk elkényeztetve tavaly és azt hittük, reméltük, hogy ugyanaz a szint idén is meglesz. Nem lett meg. Nem rossz, de az a plusz amiről híresek voltunk idén hiányzik. Mindkét oldalról. Tavaly tudtunk küszködve, kaparva 4. negyed végén GW drive-al meccseket nyerni, idén nem sikerül. Tavaly képes volt a D sokszor több pontot felrakni mint az O, vagy legalábbis olyan helyzetbe hozni az O-t, hogy már csak a gratulációt kelljen fogadni. Ezek hiányoznak. Ettől élcsapat egy csapat és ettől vagyunk idén középszerűek. Eddig, ki tudja mit tartogat még a szezon.