Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Najó, a 17 az azért 17, mert visszafújtak egy TD-t, meg még egy pár playt. Amik ugyan jogosak voltak, de azért intő jelek, hogy most azért makink volt azzal, hogy befújták a büntiket. Mondjuk ha nem fújják be, vagy észrevesszük, vagy nem, akkor anyázunk, de az meg blowout lett volna.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
A Def a t6avalyi űber évhez képest rosszabb, a Texans eddig 30 pont körül írt mindenkire, ránk 17-et. Ez az elit D-nek köszönhető. Igen el voltunk kényeztetve. Ez a védelem most is elit ez nem kérdés, vannak döccenők, ez még ha ismerik is egymást a rövid előszezonnak tudható be, a kis sémaváltás egyenlőre nem úgy működik mint kellene. Lehet, hogy érdemesebb lenne a srácokat visszaállítani a futásblokkra. Egyébként meg mi van, ha ez az altatás? Fussatok azt nem tudjuk megfogni, aztán amikor kell akkor rettenetes üzemmódba kapcsolnak. Csak így lehet. :/
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ha idén már nem az öreg Dick vezetné a def-et akkor vajon az idei teljesítményt látva az új def coord. milyen durva kritikákat kapna?! Senkinek (nekem se) sem jutott eszébe hogy idén rossz lenne a def koord. furcsa is lenne ez ha Lebeu-ról van szó, no de ha az újfiú nyomná többen már Gay-hez hasonló véleményeket alkotnának.

több mint 13 éve
gabimalu 175
Ok, persze. Csak este hajnali egykor lattam a tv-ben a hirt, hogy BB walking bootsban ment ki a stadionbol es elkapott a hev.

Szoval bocsi, igyekszem normalisabban irni. Ha normalisabb leszek, amit nem igerek olyankor, amikor latom BB-t ket mankoval a kezeben kifele setalni a stadionbol.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem lesz az azért teadélután sem, ellenünk mindig felszívják a fikát.The terrible towel
Nem azt mondtam, hogy sétagalopp lesz, de annyira nem félek attól a meccstől.

Hearing sprain but Mike Tomlin will address Ben's injury and Sundays availability on Tues. We will then find out for sure.vassadi
Hassie régi cimboránk, működni fognak a beidegződései - de ha Daltont nem tudjuk megmogyorózni itt a legelejin, akkor egy kis cézárunk lesz gyorsan


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Az igaz. 😉
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gabimalu egyenesen Pittsburghből tisztel meg minket és ott a billentyűzet miatt másabb írni, ezt nézzük el neki. 😉polamalu
Igen, tudom. Egy szavam nem is volt az ékezetek miatt. 😉 A Shift és az Enter ugyanott vannak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyébként süti fikkantotta itt Johanzzont, én kajak úgy láttam hogy akkor tudott egy picit működőképes O-nk lenni amikor ő játszott, a 3.negyedben. Láttam olyan playt amikor 1:1ben maradt Mario-val, fogalmam sincs hogy ezt így ki és hogyan gondolta megfontolt lépésnek, mindenesetre nem vallott szégyent abban a konkrét playben. A futásnál is ő takarított, kulcsblokkokat ő osztott, úgyhogy ha valakit én hasznosnak láttam az pont Ő volt de javítsatok ki nyugodtan ha tévednék. Aztán leszedték, beállt a Mór blokkolni, persze hogy elkaszálták mint a szart egy pillanat alatt, és megint lett rémálom az O teljesítménye. Én kurvára szeretném látni sokkal többet Johnsont a pályán!

The terrible towel
ÉN is így láttam. 1x ismételték is rendesen és kiemelték, hogy Johnson blokkja kellett Mór 10+ yardos futásához.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Gabimalu egyenesen Pittsburghből tisztel meg minket és ott a billentyűzet miatt másabb írni, ezt nézzük el neki. 😉
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
na utananeztem valaminek. Colon kidolese utan hoztunk egy OT.t Jamon Meredith. Minek hoztuk, ha nem jatszattuk meg akkor sem, amikor a falbol mindenki kidolt az ezelotti meccsen, es inkabb a serult gilbertet tettuk be, nem pedig jamont. ha ennyire nem jo stb, minek hoztuk ide. ha mindenki meghal akkor megint kell meg egy meg sokkal benabb ember? itt a tvben mar azt mondtak, hogy te t kell lehet ol emberkent jatszatnunk a sok serult miatt. hol volt ekkor meredith?gabimalu
Talán az inaktívak között?
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
na utananeztem valaminek. Colon kidolese utan hoztunk egy OT.t Jamon Meredith. Minek hoztuk, ha nem jatszattuk meg akkor sem, amikor a falbol mindenki kidolt az ezelotti meccsen, es inkabb a serult gilbertet tettuk be, nem pedig jamont. ha ennyire nem jo stb, minek hoztuk ide. ha mindenki meghal akkor megint kell meg egy meg sokkal benabb ember? itt a tvben mar azt mondtak, hogy te t kell lehet ol emberkent jatszatnunk a sok serult miatt. hol volt ekkor meredith? vagy mint szokasosan az van, hogy atlagos colon kidol akkor szerzunk egy olyan gyenge embert, akit nem is mernenk jatszatni. stb... mert ne mondja nekem azt senki, hogy gilbert amikor nem tudta fel emelni az egyik kezet annal nagyon nehez jobban jatszania annak aki nem serult. es meg ment is a varialas, hogy ki melyik oldalra menjen, mert kinek melyik oldalon volt a serulese...? tudom, nem reg ota van itt, nem tanulta meg a semat, stb, de 3 ev jatek utan nem mertuk betenni egy serult rookie lecserelesere? konyorgom akkor mit tudhat az a srac is. itt jon ki hogy ezt az ol kezelest nagyon nem tudjuk, nem ertunk hozza, mindig elbasszuk. de ezutan akkor talan nezni kene valakit aki tud igazolni, vagy tudja ki mit er, kit kellene draftolni, vagy egyatalan hogy lehetne ol falat a ligautolsobol atlagossa tenni. ezt pedig mar evek ota nem tettuk meg...gabimalu
Tök OFF
Megkérhetlek, hogy használj nagy betűket mondat elején, vesszőket mondaton belül? Nagyon megnehezíti (nekem) az olvasást, a mondanivalód megértését, hogy összefolyik az egész szöveg. Néha új bekezdést is beiktathatnál. Tényleg csak kérés, no offense! Elég volt sutianap stílusához, nyelvezetéhez hozzászokni. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
gabimalu 175
na utananeztem valaminek. Colon kidolese utan hoztunk egy OT.t Jamon Meredith. Minek hoztuk, ha nem jatszattuk meg akkor sem, amikor a falbol mindenki kidolt az ezelotti meccsen, es inkabb a serult gilbertet tettuk be, nem pedig jamont. ha ennyire nem jo stb, minek hoztuk ide. ha mindenki meghal akkor megint kell meg egy meg sokkal benabb ember? itt a tvben mar azt mondtak, hogy te t kell lehet ol emberkent jatszatnunk a sok serult miatt. hol volt ekkor meredith? vagy mint szokasosan az van, hogy atlagos colon kidol akkor szerzunk egy olyan gyenge embert, akit nem is mernenk jatszatni. stb... mert ne mondja nekem azt senki, hogy gilbert amikor nem tudta fel emelni az egyik kezet annal nagyon nehez jobban jatszania annak aki nem serult. es meg ment is a varialas, hogy ki melyik oldalra menjen, mert kinek melyik oldalon volt a serulese...? tudom, nem reg ota van itt, nem tanulta meg a semat, stb, de 3 ev jatek utan nem mertuk betenni egy serult rookie lecserelesere? konyorgom akkor mit tudhat az a srac is. itt jon ki hogy ezt az ol kezelest nagyon nem tudjuk, nem ertunk hozza, mindig elbasszuk. de ezutan akkor talan nezni kene valakit aki tud igazolni, vagy tudja ki mit er, kit kellene draftolni, vagy egyatalan hogy lehetne ol falat a ligautolsobol atlagossa tenni. ezt pedig mar evek ota nem tettuk meg...
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Mewelde Moore is bakancsot kapott a meccs után, részletek ismeretlenek
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
kő leírni! mer szükségem van a szemedre meg az eszedre, én sokkal többet értek, ha te magyarázod, kérlek...
léccilécciléccisutianap
Szívesen, bár én sem vagyok nagy sztár a kérdésben.
Első állításom igazát egyszerű megítélni. Miszerint az LBk pozíciója nem változott a steelersben.

Kifényképeztem a meccs összefoglalóból a két nagy futást amit beletettek a hájlányba.
Nem valami szuper szerkesztői eszközökkel éltem. De a lényeg látható. A felső képen (negyedik negyed) tehát a két OLB olyan hátul áll ,hogy a LOSon vannak. Előrébb már szabálytalan. De ez így van jól 3-4ben. A két ILB pedig 3 yard mélyen. Nos, anélkül, hogy fényképeket hoznék a többi 3-4 defről, elhihető hogy nem állnak 2 yardon a többiek sem.

Másik képen (első negyed (igen elbasztam, fordítva vágtam össze, evvan)) látható, hogy egy ILB áll 4 yard mélyen. De miért? Mert hatan vannak a LOS vonalán. Tehát nem igaz, hogy hátrébb áll aki előrébb áll. egyébként a standard távolság 3-4 yard, és ízlés szerint maga a LB pozicionálja be magát. Nem állhat nyilván 8 yardon vagy 1 yardon, kivéve utasírásra. De nem kell pontosan 3.001 yardon sem lenni.


Na most, nyalodafost. Az van ,hogy nincs olyan, hogy passz ellen beálló LB. Ez ugye alap, mert honnan tudná, hogy run or gun? Csak nem mondják meg neki. 😀
Vagyis kulcsokat olvasva dönti el, hogy mi lészen. Mondjuk a közelebbi G+QB+közelebbi RB (FB vagy HB) háromszöge a kulcs (LBnél). És persze ahogy lehet, a labdát nem szem elöl téveszteni.

Ezt azért írtam, mert erre céloztam az előbb is. Nem úgy van, hogy a zónában, ha hátrébb van a passz zónája az LBnek, akkor ott is kezdi a játékot. Elég könnyű pre snap readet adna a QBnek. Meg nem is kell ott lenin, mert MIRE a célpont+labda odaér ADDIGRA kell a zónába érni. Nem ott kell állni. Ez kiemelten fontos a zone blitzben. Ahol a FŐ elem, hogy nem tudja az offense, kit blokkoljon, ki jön blitzre és milyen úton (kereszteznek stb.), és ki zónázik?

Vagyis akkor mi a döntő, hogy valaki jó run stoppot tudjon? sok egyéni dolog, de erre mondtam, hogy ez nem változott. DE az, hogy a kulcsokat hogy olvassa a LB? Első az ,hogy futás lesz vagy passz? Azért ezt fontos tudni. ÉS ha futás, akkor teljesen mindeggyé válik, hogy a passz zóna hol LETT VOLNA, mert nem lesz sehol.

Egyébként az is még egyelem, hogy nem a zónákat szokták feltétlen tolni. inkább a zónában a védő helyét. Nagyjából leegyszerűsítve a zónának 3 fő értéke van. szélesség, magasság, pozíció. Nos itt most a pozíció lenne a kérdés. ebből két adat van (Mint mértanban x és Y tengely) a LOShoz mélysége, és az oldalvonalhoz képest (igazából a snap ponthoz, mert legtöbb csapat ugyanazt a def palyt máshogy játssza az egyik illetve a másik hashmarknál, e be sem mondja a vezető, ezt tudni kell).
Most akkor itt a mélység volt a kérdés. Csakhogy 3 féle mélység van alapon.
-flat (az OT (TE) külső válla és az oldalvonal közt, olyan 0-3 yard mélységig)
-under
-deep
Nyilvánvaló, hogy a LBk hol teljesítenek őrszolgálatot (kiéve az olyat, mint a tampa2 MLBje, aki deep).
Tehát nem a zónákat húzzák hátrébb. Hanem a kiindulási pontot, starting positiont.
Hogy mondjam? Szal mint a tükörtojás, a sárgája mozog, de a fehérje fix. Egy under middle weak fourth zóna az a pálya 1/4 része, és a weak side-on belül a második. Ezen belül, hogy a LB a zónáját elölről vagy hátulról, jobbról vagy balról eltolva, vagy az origóból játssza be, az taktika kérdése. Ez változhat ez tény.

Csak ennek semmi köze futáshoz. Mert az LB el sem indul erre a pontra, mivel nincs passz, futást olvasott. Vagyis a kérdés az ,és ezt is írtam, hogy képesek jó kulcsokat jól olvasni a Steelers LBk? A válasz, ha az elmúlt éveket nézzük (ahol konkrétan a legjobbak voltak a világon): igen képesek. Ez a másik amit mondtam.

Lezárásként annyit még, hogy állításom szerint nem is segít a run stopban ha előrébb állsz. Ezt a fenti két kép után elért yardok is igazolják. DE az is, hogy miért vannak LBk? Anno régesrégesrégesrég nem voltak. Beálltak egy kurva nagy falba és kész. Nem a passzjáték miatt, csak futás volt. Aztán volt valaki aki rájött, hogy sokkal jobb (mert extra védőt ad), ha nem állunk vonalba, hanem pár gyorsabb, kisebb (de nem nyikhaj) srác hátrébb áll. Ők nem támadnak előre, hanem támadnak a PLAY IRÁNYÁBA. ez a lényeg. Ehhez viszont hátrébb kell állni. 2 yardról meg egy yardról nem tudod megcsinálni. Van Goal line formáció, és belső futás ellen működik, mint a páncélozott lovasság. Lendület=tömeg*sebesség. sebességre sok hely nincs, de súly van, be kell hozni 3 TE-t egy FBt, és egy powerback, azt előre. Ez ellen nem állhatnak föl nickelben. Ellenben nem is játssza senki 1&10re.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Hozzuk át a PITT egyetem O sorát, a futójuk 200 yard felett tudott futni a fal hathatós támogatása mellett. 44 pontot írtak fel. A mieinknél csak jobbak lehetnek.
Na persze most belelóg as bilibe a kezem és felébredtem 😕
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem lesz az azért teadélután sem, ellenünk mindig felszívják a fikát.The terrible towel
Nem azt mondtam, hogy sétagalopp lesz, de annyira nem félek attól a meccstől.

Hearing sprain but Mike Tomlin will address Ben's injury and Sundays availability on Tues. We will then find out for sure.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
nyem a Tinánocs mecss a bajunk, hanem, hogy no1.D a Szinszi a no3.D a Báltimó - hanyadik helyre is pályázunk a csoportban?sutianap
Jelen pillanatban legfeljebb a másodikra.

A Bengals-tól nem tartok, hiába van statisztikailag elit védelmük.vassadi
Nem lesz az azért teadélután sem, ellenünk mindig felszívják a fikát.
Főleg amíg nálunk ilyen állapotok uralkodnak, még a Ramstől is tartanék, és ezzel nem őket akarom megbántani.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az, h az OL-el kurva nagy gond lesz előre lehetett tudni (mondjuk, h a futás se megy az némileg meglepetés nekem), de az h a futás elleni védelmetek teljesen behalt + a pass rush sem megfelelő, tényleg egy középcsapat szintjére süllyesztette a Steelerst. Én nemtom, h ez a védekezés egy koncepcióváltás eredménye-e (sztem egyébként nem, de ha mégis akkor ez egy rettentően elbaszott ötlet volt), de az biztos, h rossz nézni, h szarrá futnak benneteket amikor korábban évekig senki meg sem tudta közelíteni a 100 yardot, most meg pl egy sérülésből éppen visszatért Foster 155-ig jutott, de Rice is 100 fölött volt, sőt még Addai is jól futott ellenetek. Az egész védekezésetek alapja omlott ezzel össze, ez sztem legalább olyan aggasztó, mint a szar OL.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
nyem a Tinánocs mecss a bajunk, hanem, hogy no1.D a Szinszi a no3.D a Báltimó - hanyadik helyre is pályázunk a csoportban?sutianap
Jelen pillanatban legfeljebb a másodikra.

A Bengals-tól nem tartok, hiába van statisztikailag elit védelmük.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Ben lába, úgy néz ki, nincs eltörve, ha így haladunk akkor mellé rakom a még jelzőt is.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Most már egyértelmű, hogy a tavalyi szétpasszolt védelmünk miatt koncepcióváltás volt, az LB-k messze a LoS-tól vannak, így a passzvédekezésünk király lett, de csak a DL nem tudja megoldani a rush D-t.Soldados
Lehet, hogy szétpasszolták a védelmünket, de akkor legalább nyertük a meccseket. Hiába vagyunk elsők passz ellen (átlagban több mint 20 yarddal megelőzve a második helyezettet) és másodikak total defense-ben, láthatjuk, hogy ezzel eddig mire megyünk...

A következő három meccset mindenképpen hozni kellene, de pl. kapásból a Titans is egy olyan csapat, amelyikkel komolyan meg fog gyűlni a bajunk: CJ-nek tegnap megvolt az idei első 100+ yardos meccse, Hasselbeck nagy formában van, a passzjáték Britt kiesése ellenére is működik, ...

Ben Roethlisberger has a sprained left foot, team sources told ESPN senior NFL analyst Chris Mortensen. The sources, however, would not speculate on the quarterback's status for the Pittsburgh Steelers' game Sunday against the Tennessee Titans.vassadi
nyem a Tinánocs mecss a bajunk, hanem, hogy no1.D a Szinszi a no3.D a Báltimó - hanyadik helyre is pályázunk a csoportban?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
[img=A cover stat]http://steelers.hu/wp-content/uploads/2011/10/Névtelen.png[/img]
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Most már egyértelmű, hogy a tavalyi szétpasszolt védelmünk miatt koncepcióváltás volt, az LB-k messze a LoS-tól vannak, így a passzvédekezésünk király lett, de csak a DL nem tudja megoldani a rush D-t.Soldados
Lehet, hogy szétpasszolták a védelmünket, de akkor legalább nyertük a meccseket. Hiába vagyunk elsők passz ellen (átlagban több mint 20 yarddal megelőzve a második helyezettet) és másodikak total defense-ben, láthatjuk, hogy ezzel eddig mire megyünk...

A következő három meccset mindenképpen hozni kellene, de pl. kapásból a Titans is egy olyan csapat, amelyikkel komolyan meg fog gyűlni a bajunk: CJ-nek tegnap megvolt az idei első 100+ yardos meccse, Hasselbeck nagy formában van, a passzjáték Britt kiesése ellenére is működik, ...

Ben Roethlisberger has a sprained left foot, team sources told ESPN senior NFL analyst Chris Mortensen. The sources, however, would not speculate on the quarterback's status for the Pittsburgh Steelers' game Sunday against the Tennessee Titans.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Az jó nekünk, hogy a 44 tackle-ből 15-t a 2 safety csinált?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem lehet olyan csapattal passzjátékot játszatni, amelynek zsebe 1 mp-t sem tart. Én sokkal inkább épp azért hibáztatom BA-t, mert sokkal több futást kellene hívnia, azt is leszarva, hogy nem biztos hogy folyamatosan menni fog. Egyrészt az fárasztja a védelemet, lehet kétszer megakadunk, de harmadszor már menni fog, másrészt addig se törik össze BB-t és az ő amúgy elég nagy önbizalmát... Úgyhogy lehet sokaknak unalmas a run, run, pass, de a még unalmas run,run,run kellene ide, s csak néha egy passz. Soldados
Nem az a baj a runrunpassunkkal, hogy unalmas. Leszarnám, hogy unalmas, ha nyerünk. De nem nyerünk. Többek között azért, mert a probléma ezzel az, hogy geci kiszámítható. Ráadásul Nekimegyünk a futásnak, nulla yard. Rashard pattan a betonról. Erre nemhogy passzonánk, megint passz 0 yardért, vagy max kettőért. Ezután a hülye is tudja, hogy passz lesz.
A zseb meg omlik. Marhajó dolog a sémát követni, hogy BB épen maradjon, csak nincs értelme felmenni, 1 perc mőlva meg lejönni 3&outtal, mert kiszámítható, szar playcalling van, amit mindenki tud, hogy mikor mi lesz benne.

Eredménykövetőben írtam, hogy nem kell ide BB (üljön a partvonalon, akkor talán jövőre egészséges lehet, mert idén már 2x baszták úgy telibe, hogy lehetett volna season endig knee injury...), de akkor bakker fussunk végig.... (futás = futás; nem pedig 0 yard, nulla yard, 2 yard, falról lepattanás, agyonbaszás, nulla haladás stb...)kishaszi
Engem is meglepett, de a 2. félidőben Moore-ral és Redmannel működött a futójáték. (Ezért is ekézem nagyon Tomlint, lett volna időnk egálnál felépíteni egy drive-ot, kombinálva a futást a rövid passzokkal, így meg a faszsága miatt belekényszerültünk a passzjátékba, ami ezzel a fallal öngyilkosság, nem véletlen, hogy ekkor jött a sackek több mint fele.

Amíg partiban voltunk, nagyon is jó volt a playcalling, főleg a 2. félidőben. Miután kényszerpályára kerültünk, kivégezték az összes drive-ot a passrush-sal, mert tudták, hogy nincs időnk és passzjáték jön. Mindig ekkor halunk meg. Pl a Colts ellen zseniálisan váltott Arians a 2. félidőre és alkalmazkodott ahhoz, hogy nincs OL a pass prot.-hoz és a vertikális playek helyett jöttek a screenek, slantek, futások, hosszú drive-ok, s előbb-utóbb kiküzdöttük a W-t. Lehet elakadtunk többször is, de biztos volt, hogy előbb-utóbb ezzel megnyerjük a mezőnypozíciós háborút. Most ugyanezt csinálta Arians a 2. félidőben, amíg Tomlin faszságával nem kerültünk olyan szituba, hogy mindenki tudta, passzjáték jön, s nekünk ez a baj. Amíg ez nem volt egyértelmű szépen tudtunk haladni a 2. félidőben.

Arians-nak azért kell mennie szezon után (Kuglerrel együtt), mert Scott-tal, mint kezdő LT nekivágott a szezonnak, ugyanis nem hiszem el, hogy ebbe nem volt beleszólása.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!