Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem lehet olyan csapattal passzjátékot játszatni, amelynek zsebe 1 mp-t sem tart. Én sokkal inkább épp azért hibáztatom BA-t, mert sokkal több futást kellene hívnia, azt is leszarva, hogy nem biztos hogy folyamatosan menni fog. Egyrészt az fárasztja a védelemet, lehet kétszer megakadunk, de harmadszor már menni fog, másrészt addig se törik össze BB-t és az ő amúgy elég nagy önbizalmát... Úgyhogy lehet sokaknak unalmas a run, run, pass, de a még unalmas run,run,run kellene ide, s csak néha egy passz. Soldados
Nem az a baj a runrunpassunkkal, hogy unalmas. Leszarnám, hogy unalmas, ha nyerünk. De nem nyerünk. Többek között azért, mert a probléma ezzel az, hogy geci kiszámítható. Ráadásul Nekimegyünk a futásnak, nulla yard. Rashard pattan a betonról. Erre nemhogy passzonánk, megint passz 0 yardért, vagy max kettőért. Ezután a hülye is tudja, hogy passz lesz.
A zseb meg omlik. Marhajó dolog a sémát követni, hogy BB épen maradjon, csak nincs értelme felmenni, 1 perc mőlva meg lejönni 3&outtal, mert kiszámítható, szar playcalling van, amit mindenki tud, hogy mikor mi lesz benne.

Eredménykövetőben írtam, hogy nem kell ide BB (üljön a partvonalon, akkor talán jövőre egészséges lehet, mert idén már 2x baszták úgy telibe, hogy lehetett volna season endig knee injury...), de akkor bakker fussunk végig.... (futás = futás; nem pedig 0 yard, nulla yard, 2 yard, falról lepattanás, agyonbaszás, nulla haladás stb...)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Sztem ILBből idén elég durvinyák első körös felhozatal lesz. Ezért ugyan kár előzni a dzsindszásban.ulpianus
De mi akkorismegakarjukelőznibóltimórt😊Spy
Ez oké, de pont a drafton? 😊

sunshine buoy!

Azért nem így megy ez. Hidd el, hogy egy lépés vagy egy yard nulla befolyással van a futás elleni védelemre. Mondjuk Troy honnan indul? Na most ha onnan indul(na) az LB sor, akkor mi van? Bonyolult és most muszáj mennem fusizni, de ha kell leírom miért. És mégis pont olyan jó Troy futás ellen. Nem csak mert gyors. Sok gyors játékos nem jó, és lassú meg igen.
De nem is állnak hátrébb. Nem is így értették Soldiék sem. Hanem hogy nem erre figyelnek elsősorban. Csak sztem meg ilyen nincs. Mert kulcsok vannak, azokat olvassák. És aki eddig tudta jól olvasni ezentúl is tuggyajaz.ulpianus
kő leírni! mer szükségem van a szemedre meg az eszedre, én sokkal többet értek, ha te magyarázod, kérlek...
lécciléccilécci


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Próbáltunk mi quick slantet, csak nem működött. Nem az O koncepciójával van baj, hanem az OL-lel úgy ahogy van.

És ha ez nem változik menni fog Arians és Kugler is. De menjen is mindkettő, mert nyilván mindketten benne vannak, hogy nekünk Scott is megfelelő LT... Ettől kezdve pedig leszarom, hogy mindkettő jó szakember, de erre a döntésre rámegy a szezonunk és ha szerencsénk van, akkor csak a szezonunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
próbálunk bemenni Bóltimór elé draftsorrendben, hogy kihúzzuk előlük AZ ILB-t😊 Sikerülni fog....és a futót Redman-nek híják a csapatban...Spy
Sztem ILBből idén elég durvinyák első körös felhozatal lesz. Ezért ugyan kár előzni a dzsindszásban.ulpianus
De mi akkorismegakarjukelőznibóltimórt😊Spy
Ez oké, de pont a drafton? 😊

sunshine buoy!

Azért nem így megy ez. Hidd el, hogy egy lépés vagy egy yard nulla befolyással van a futás elleni védelemre. Mondjuk Troy honnan indul? Na most ha onnan indul(na) az LB sor, akkor mi van? Bonyolult és most muszáj mennem fusizni, de ha kell leírom miért. És mégis pont olyan jó Troy futás ellen. Nem csak mert gyors. Sok gyors játékos nem jó, és lassú meg igen.
De nem is állnak hátrébb. Nem is így értették Soldiék sem. Hanem hogy nem erre figyelnek elsősorban. Csak sztem meg ilyen nincs. Mert kulcsok vannak, azokat olvassák. És aki eddig tudta jól olvasni ezentúl is tuggyajaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ezt akartam pont én is írni, 17pontot tudott ráírni a D-re a Texans, azért az elég harmatos ha így vesszük (jó voltak ordas mázlijaink, amiket visszafújtak). Több yardot nyalunk ez tény, de 17pontot azért lehetne kompenzálni bőven, a hányásnál egy hajszállal jobb O teljesítménnyel.

Rohadtul hiányolom a villámgyors passzokat. Ekkora fostaliga OL-t hogy lehetne máshogy kompenzálni, ha nem azzal hogy 2lépés hátra, bumm 5-6yardos elkapás? Dehát Airians valahogy nem látja be ezt a dolgot, nem próbál egy kis fineszt vinni a dologba. Szeret széllel szembe hugyozni, bátor gyerek.
Egyébként süti fikkantotta itt Johanzzont, én kajak úgy láttam hogy akkor tudott egy picit működőképes O-nk lenni amikor ő játszott, a 3.negyedben. Láttam olyan playt amikor 1:1ben maradt Mario-val, fogalmam sincs hogy ezt így ki és hogyan gondolta megfontolt lépésnek, mindenesetre nem vallott szégyent abban a konkrét playben. A futásnál is ő takarított, kulcsblokkokat ő osztott, úgyhogy ha valakit én hasznosnak láttam az pont Ő volt de javítsatok ki nyugodtan ha tévednék. Aztán leszedték, beállt a Mór blokkolni, persze hogy elkaszálták mint a szart egy pillanat alatt, és megint lett rémálom az O teljesítménye. Én kurvára szeretném látni sokkal többet Johnsont a pályán!

BB és az ő fumblijai... Iszonyat nehéz úgy megtartani a labdát, hogy pontosan a háta mögül telibekúrják a 250+fontos védők full sebességgel! Erre még ő se képes, talán ha szögelnének egy visszapillantót a bukójára látná hogy gond van és legalább megölelné 2 kézzel a disznóbőrt hogy fumbli ne legyen, ha már tisztességes védelem az nem jár neki.

Az O-linera nem térek ki, szóra sem érdemes, ligautolsó minden kétség nélkül. Szégyen.
Gilbert is egy kicsit kezd aggasztani, ugyanolyan sack-et engedett mint múlt héten, eltaszította egy darabig a védőt majd mint aki jól végezte dolgát megállt, persze hogy a gigasack belőle. Egy kis sikerélmény nem ártana ennek az egész bagázsnak mert az se használ nyilván hogy az önbizalmuk a bányászbéka valaga alatt lehet 6 arasszal. De ilyen teljesítményre ne is várjanak mást!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Sztem ha az LB sort hátrébb húzzák, az nem befolyásolja a futás elleni védekezést. Aki egy yarddal hátrébb áll, akkor ott pont olyan hatékony lesz, mint előrébb. Az meg pláne nem igaz (ha valakiben ez így felvetődött), hogy a zónázás nem jó futás ellen, és támadni kell ehhez a zsebet első szándékból. Nagyon is jó, sztem jobb is. A Steelers is zónázott eddig is, ezután is azt fog. úgynevezett nomen est omen. És jó volt ez futás ellen, ezt tudja mindenki.

Azt más kérdés, ha a zónák struktúrája alakul át (mondjuk fire zone) De itt amíg van egy Troy, sztem ez nem lehet cél.
Vagy ha tényleg annyira visszahúznák a LBket, amennyire értelmetlen, de számítana. Ellenben preventet játszani 3&2 ellen én még nem láttam senkitől. 😊

Lehet egyszerűen eddig állandóan passzolni kellett, mert a run stop indokolta. Elmúlt, vagy csak most szabadságra ment, de már szóltak neki. Lehet (addig) futni, ha akarni tetszik. Lehet vele nyerni is.
Anno pár éve a Raiders is büszke volt a passz védelmére. Naná, mert mindenki szétfutotta őket, aki csak arra járt, minek dobálni? Persze ez nem 80% futást jelent, de a hangsúly eltolódott egy oktávval. Itt meg egy fél hanggal.

Ezért most lehet engem utálni, meg osztani, már edzett vagyok e téren. Aki gondolja. Bár ezt sem kötözködésnek szántam. Csak nem látom olyan egyértelműnek, mint ahogy beállt ez is fixen északra.ulpianus
az egy lépés lehet nem annyira egetverő egy huszonévesnél, de mink idősek vagyunk, Warrior Foote, Pola, Clark, Harrison - lehet mindig csak az az öt centi hiányzik, de ha permanensen hiányzik, akkor a sebességgel van gond. Az alapkoncepcióban ugye futással sokkal lassabban lehet haladni, föleg, hogy azért stoppokat meg tudjuk csinálni ha nagyon akarjuk - futtasátok le az órátokat, mert oztán mi úgyis gyorsabban tudunk légiTD-t csinálni - s a hiba itt van, hogy nem tudunk, mert a masszívfutásra ígyisúgyis beszpounk két TD-t, tehát kedves Arians az O koncepciója lett túlvizionálva, vagy ha képesek vagyunk légiparádéra mér nem azt jáccuk, mint a patrióták: quick-slant-short? áhhhhhhhhhh


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
A Mórt megkövetem mert már én sem szerettem volna látni, de most és múltkor (de nem mindörökké 😊 )azért villantott.
Az OL-ről nincs mit mondanom. Megtették, megtettétek helyettem kismillióan.
Egy biztos, ameddig nem lesz benne változás a PO-ról nem kell álmodozni.
A D-nél meg úgy látszik el kell fogadnunk lassan azt a tényt, hogy ez nem az a D amelyiket megszerettük. Azért a Texans is eddig átlagosan 30 pontot tett fel, ellenünk meg 17-t. Nem olyan rossz ez, csak megszoktuk, hogy 60 y-nál többet nem futnak ellenünk. Most meg 160 y-nál többet nem passzolnak.
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
próbálunk bemenni Bóltimór elé draftsorrendben, hogy kihúzzuk előlük AZ ILB-t😊 Sikerülni fog....és a futót Redman-nek híják a csapatban...Spy
Sztem ILBből idén elég durvinyák első körös felhozatal lesz. Ezért ugyan kár előzni a dzsindszásban.ulpianus
De mi akkorismegakarjukelőznibóltimórt😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem lehet olyan csapattal passzjátékot játszatni, amelynek zsebe 1 mp-t sem tart. Én sokkal inkább épp azért hibáztatom BA-t, mert sokkal több futást kellene hívnia, azt is leszarva, hogy nem biztos hogy folyamatosan menni fog. Egyrészt az fárasztja a védelemet, lehet kétszer megakadunk, de harmadszor már menni fog, másrészt addig se törik össze BB-t és az ő amúgy elég nagy önbizalmát... Úgyhogy lehet sokaknak unalmas a run, run, pass, de a még unalmas run,run,run kellene ide, s csak néha egy passz. Az pedig nem igaz, hogy nincsenek jó, és rövid útvonalak. Vagy BB hibázott pl quickslantnél, amit 2008-ban pl Holmes-szal nagyon éreztünk ilyen okádék fal mögött, most nem, vagy az elkapó nem tudta lerázni a cornerét.

Mellesleg akik Moore-t szerették volna kiénekelni a csapatból, azok azért remélem, belátják, hogy Moore miért a csapat tagja. Az elmúlt 2 meccs is azt mutatja, hogy talán a leghasznosabb RB-nk. (Redmanre is szükség van, félreértés ne essék, csak más a feladata, de Moore a sajátját kifogástalanul és többször meccsnyerően látja el)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
próbálunk bemenni Bóltimór elé draftsorrendben, hogy kihúzzuk előlük AZ ILB-t😊 Sikerülni fog....és a futót Redman-nek híják a csapatban...Spy
Sztem ILBből idén elég durvinyák első körös felhozatal lesz. Ezért ugyan kár előzni a dzsindszásban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Sztem ha az LB sort hátrébb húzzák, az nem befolyásolja a futás elleni védekezést. Aki egy yarddal hátrébb áll, akkor ott pont olyan hatékony lesz, mint előrébb. Az meg pláne nem igaz (ha valakiben ez így felvetődött), hogy a zónázás nem jó futás ellen, és támadni kell ehhez a zsebet első szándékból. Nagyon is jó, sztem jobb is. A Steelers is zónázott eddig is, ezután is azt fog. úgynevezett nomen est omen. És jó volt ez futás ellen, ezt tudja mindenki.

Azt más kérdés, ha a zónák struktúrája alakul át (mondjuk fire zone) De itt amíg van egy Troy, sztem ez nem lehet cél.
Vagy ha tényleg annyira visszahúznák a LBket, amennyire értelmetlen, de számítana. Ellenben preventet játszani 3&2 ellen én még nem láttam senkitől. 😊

Lehet egyszerűen eddig állandóan passzolni kellett, mert a run stop indokolta. Elmúlt, vagy csak most szabadságra ment, de már szóltak neki. Lehet (addig) futni, ha akarni tetszik. Lehet vele nyerni is.
Anno pár éve a Raiders is büszke volt a passz védelmére. Naná, mert mindenki szétfutotta őket, aki csak arra járt, minek dobálni? Persze ez nem 80% futást jelent, de a hangsúly eltolódott egy oktávval. Itt meg egy fél hanggal.

Ezért most lehet engem utálni, meg osztani, már edzett vagyok e téren. Aki gondolja. Bár ezt sem kötözködésnek szántam. Csak nem látom olyan egyértelműnek, mint ahogy beállt ez is fixen északra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
PO meglehet????, ha nem nyalunk +40ys futásokat, Fosternek iszonyatjó felhozó meccset játszottunk, és szerintem CJ-nek is véletlenül baszottjó meccse lesz. Vessetek majd pillantást az első három D-re, Pitt-Cin-Bal yardokban, ennek ellenére pöttyökben mindenki nyal legalább két TD-t átlagban. Ha azt játszuk a D-vel ami mostanra nagyjából körvonalazódik, akkor mostani számítás szerint az O-nak akárhogy is de három TD-t kellene hoznia. A faszér nem dobálunk a blicc mögé, Kocseri? Aszondom valami blokkert muszály hozni. Az tekkölökön kívüli elbaltázás még ugye szerintem a Spét elengedése, valamint hogy Johannzon kisasszony nem tuja azt hozni mármint a Spétpótlás plussz FB-t jáccni. Amirű volt szó, mié nincs egy blokkoló monstrumunk? Mié hagyunk ki egy ilyen pozit? Zsilber-Esszeksz-Johanzon nulla


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
8 év alatt BB 283 zacsit gyűjtött 102 meccsen az majdnem 3, mondd HÁRMAS átlag meccsenként - nem hiszem, hogy drámai lenne a számára, különbbeket is túlélt - valami változott bennesutianap
Meccsenként 3. Az idényenként 50 körüli, ha nem sérült.
simán "ligaelső" érték
és tudjuk jól, hogy ez kb 5 lenne ilyen fallal egy PM, TB, DB stb. pocket QB-val,
A sack mellett a knockdown is ott van rengetegszer, ezen a meccsen is volt kb. 3, amikor bármilyen sérülése lehetett volna BB-nek.

Idén 3,5 sacket kap Ben, úton az 56 felé, ha csak a sacket nézzük, a TöBBIT lásd fent.
Ugyan mi tört el benne,,? Ott van Ward, Wallace, Tóni, Sanders, Miller, Mór.... Hát nem nagyon rajzolunk olyan routeokat, amivel megzavarjuk az ellen védelmét...............................

A runrunpass megőrjít, mindenki tudja. Csoda h ebből sikerült first downt csinálni. Semmi kreativitás. BB-re omlik a zseb négy helyről, onnan már ő se szabadul. 2 másodperce sincs körülnézni, nemhogy elfutni. Aztán végén dobatunk vele egy 50 yardos INT-et 4 ember közé, mintha ott lenne Randy Moss, aki felugrik a 190 centijével és 54 kilójával 3 méteres magasságba, hogy lehúzza..............

Nevetséges.
Futni meg Redman tudott, meg a lesajnált, öreg, cutolni való Moore, ugye....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
A. Smith úgyszintén bakancsot kapott meccs után és Mendenhall is combsérüléssel küzd...Worilds quad, Harrison-t meg láttuk
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
próbálunk bemenni Bóltimór elé draftsorrendben, hogy kihúzzuk előlük AZ ILB-t😊 Sikerülni fog....és a futót Redman-nek híják a csapatban...
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Tomlinnal kapcsolatban konkrétan uezt írtam az eredménykövetőben.
Azon ment el a meccs, gondolom nem vállalja fel, miért is tenné.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
gabimalu 175
tessek, bejott amit mondtam. BB walking bootsban ment ki a stadionbol. Holnap mri... Ol/t a p.csaba...
több mint 13 éve
gabimalu 175
ja ez nekem is feltunt, hogy nem nagyon van nyomas az ellen qbn. es ez nagyon elotunik, amikor a mi offensunk van a palyan...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én problémaként emelném ki azt is, hogy nem volt sackünk megint... Ugyan még nem néztem meg a meccset, de ez nagyon szembetűnt, hol vannak a pass rusherek, az állandó terror?tenorx
Ez annak a mellékhatása, hogy passz ellen jók vagyunk, mert az LB-k méterekkel a LoS mögött vannak. A passz ellen hatékonyak lettünk, de nincs passrush, nincs terror, ezért nincsenek turnoverek, s ezért nyaljuk a futást...

Sajna nyáron úgy tűnik, az előző szezon és SB hatására erre fektették a D-ben a hangsúlyt, de az eddigiek alapján többet vesztettünk, mint nyertünk... 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabimalu 175
ja meg egy parszor beszeltuk is hogy jo lenne feltradelni egy jo ol emberert a drafton, es csak vartunk es vartunk amig mindenki kiment aki jo lett volna nekunk...
több mint 13 éve
gabimalu 175
ja en is emlekszem, hogy madisont elengedtuk, amikor kulcsember volt. ezert mondom mindig, hogy amikor valaki mar bevalt en nem valnek meg tole olyan konnyen. addig is gaz volt a special teamunk, de miutan madison elment ubergaz lett. o mindig a labda kozeleben volt, vagy kulcs jatekot, tacklet, vagy blokkot, blokkbol kiszabadulast csinalt. vegigneztem a szezont ujra hogy milyen volt o a palyan, es nem ertem miert kellett akkor elengedni. es helyette pehelysulyu jatekosokkal toltottuk fel a special teamet akik nem tudtak utkozni. miutan visszahoztuk ugyanaz a keret latvanyosat javult. colont sem hoztam volna vissza inkabb flozelt tartottam volna meg, meg nem kellett volna ekkora nagy osszegeket adni, es meg kellett volna beszelni a vedokkel, hogy kell o is, szoval picit kevesebbet kaptok, de ... tudom a penz az nagy ur, es polamalu is kaphatott volna tobbet, de....
több mint 13 éve
gabimalu 175
na vegre orulok soldi hogy te is lattad, hogy a labda a foldon volt en itt rogton mondtam hogy barmi van ra kell dobni a piros zaszlot, es fel is tettem az eredmenykovetoben hogy miert nem dobta be, amikor az sorsfordito lehet es lett is...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én problémaként emelném ki azt is, hogy nem volt sackünk megint... Ugyan még nem néztem meg a meccset, de ez nagyon szembetűnt, hol vannak a pass rusherek, az állandó terror?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lement a szezon negyede, ilyenkor érdemes mérleget vonni. Szar a rush D, szar az OL. Ezzel nem lehet SB-t nyerni. Középszerű ez a csapat így ebben a formában. A PO kis szerencsével meglehet, mert alapvetően nagyon gyenge a schedule. Most már egyértelmű, hogy a tavalyi szétpasszolt védelmünk miatt koncepcióváltás volt, az LB-k messze a LoS-tól vannak, így a passzvédekezésünk király lett, de csak a DL nem tudja megoldani a rush D-t. Az OL okádék, de az nem igaz, hogy nem próbáltuk meg rendbetenni, tavaly teljesen átlagos falunk volt Starks sérüléséig. A baj ott van, hogy most rossz döntést hoztunk, amikor a 3 védővel hosszabbítottunk gigaösszegért, cserébe pedig feláldoztuk Starksot és Flót. Ennyi. A 2009-es szezonunk is ráment a rossz roster-managementre, s ez történt most is, csak most más poszton, jelesül OT-posztot elkúrtuk.

A konkrét meccsre rátérve, egyrészt a 2 gyenge pontunk (szar OL, szar rush D) miatt kaptunk ki, de meglep, hogy senki nem említi Tomlint. Kapitális hibát követett el. Egyrészt kicsit unom, hogy minden meccsen az egyik félidőben már 10 perc alatt elhasznál 2-3 TO-t, s ennek most megittuk a levét, mert nem mert challange-t dobni a Houston TD-drive-jánál, amikor 3. és 6-nál Owens elkapásánál földet ért a labda... Akkor jött volna a punt, így meg a TD. Hiba, hogy 10 perc után már csak 1 TO-nk volt és hiba az is, hogy erre nem merte bedobni, mert félt, hogy elveszti az utolsót. Ilyen hibát egy HC nem követhetett el, katasztrofálisan kezeli a TO-kat és hogy ezt nem challange-lte, azt nem is kommentálnám. Qrva szar játékkal meccsben voltunk, egál lehetett/maradhatott volna, a 2. félidőben eddig a pillanatig nálunk volt a momentum, ráadásul nem lettünk volna gyors TD-re és ezáltal passzjátékra kényszerítve, simán kibrusztolhattuk volna a győzelmet...

A csapat adott, az nem fog változni (vagy csak lassan), hogy szar a rush D és szar az OL, ehhez alkalmazkodni kell, de ezt a meccset ennek ellenére hozhattuk volna, ha Tomlin nem bassza el. Ez a meccs az ő lelkén szárad.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
ja és még valami...szeretem Tomlint sőt kifejezetten jó HC-nek tartom,azt hiszem ezt az eredményei is bizonyítják,de úgy vélem hogy egy óriási feladat előtt áll. Jövőre valszeg jópáran már nem lesznek főleg a D-ből beleértve vezérét is. Szóval kell majd egy új DC,egy új nózi,egy ilb és Clark és Harrison is öregszik - akármekkora kedvenceim. Szóval lesz melója bőven.

De a legfontosabb a O-line rendberakása. Van egy fasza QB-nk, egy brutál WR corp valamint egy Miller TE-nek és Rashard,Redman és Dwyer vagy adott esetben majd Baron Batch.Ha az OL meg van akkor nem lesz gond.

és még egy dolog, Woodley nagyon kapja magát össze.

" class="embed">