Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Állítólag Farrior is 15.000$-os büntetést kapott egy late hitért.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Vugylisó
http://www.youtube.com/watch?v=kXh4dlDNdps
http://www.youtube.com/watch?v=tjJhb2fW4F4
http://www.youtube.com/watch?v=ILgvuRQ8QjU


Der Hedensó
http://www.youtube.com/watch?v=qQlsHELsXH8
Wardamalu
http://www.youtube.com/watch?v=DzScXalNbag&feature=related
Gnomamalu
http://www.youtube.com/watch?v=mUgdwvmiSGQ

Karistron James
http://www.youtube.com/watch?v=6h0xQ14ay2s


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagy valószínűséggel B-Mac most sem játszik, így továbbra is Gay lesz a kezdő és Lewis a nickel. Valamint Keisel játéka sem túl sanszos, helyette is marad Ziggy.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Lehet én vagyok sérült, de ennek nem tudom mi az értelme, hogy a fal futást próbál blokkolni, és passzolunk annál a playnél...
Ennyi erővel nem is kéne playt behívni, mindenki azt csinál amit akar aztán meglátjuk mi sül ki belőle.The terrible towel
Áááriansznak túl van tekerve az agya: Ben, háló ez a futás, nem futás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Ezt is írgya...nem hívott play...csak BigBen és a cimborái..persze nem ártana a bírókat is beavatni hozzá.
Legalábbis elég hátsóudvari foci stílus...ha én találom ki, akkor is kiröhögnek

Itt a tejes interjú...vannak benne érdekességek, bár az utolsó mondatával egyetértek-Miller-féle TE nem sok van a ligában.
http://sportstalk.triblive.com/node/200

De speciel egy hasonlót szívesen végigolvasnék LeBeau-val az idei védelemről
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Lehet én vagyok sérült, de ennek nem tudom mi az értelme, hogy a fal futást próbál blokkolni, és passzolunk annál a playnél...
Ennyi erővel nem is kéne playt behívni, mindenki azt csinál amit akar aztán meglátjuk mi sül ki belőle.
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
A "bizonyos J. Scott-D. Freeney- féle strip-sack története BA szájából:
“It’s not an audible that we call, it’s a thing that we do in the running game that Ben has the ability with the receivers... everybody else is running the running play. It’s not just that one play, we’ve had probably 200-yards of passing that were running plays called. If you look, everybody’s blocking a run and we’ll throw the ball to a wide receiver because of different reasons defensively. That was one that misfired. [The danger of a lineman downfield] is why it’s got to come out fast. You’ll get called for it.”

Tudatosan átverni mindenkit, beleértve saját falembereidet is gratula neki és BR-nek is, hogy tartotta a labdát 1mp-ig is-ezzel elvéve a játék egyetlen esélyét a quick release-t. Csak BR és a WR-ek tudták, hogy passzjáték jön. Tekintve, hogy Leguán és Punci is második vonalban blokkolt, az utolsó mondat teljesen igaz: zászlózták volna a passz pillanatbán-magas százalékban mérhető a play sikerének az esélye eleve. Ebben a play-ben mindesetre sikerült mindenkit átverni, ha ez így történt...Hozzáteszem Scott jól csinálta a dolgát, belső rést blokkolt, persze ez a napi általános teljesítményén nem változtat, de mentségére szolgáljon Joe Thomast ugyanígy megette Freeney egy héttel korábban.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Az első sorok a hétvégi meccshez.

http://steelers.hu/a-texasi-urcowbolyok-kovetkeznek/polamalu
Tetszik,kishaszi
Danke, Thanks, Arigatou, Dank u, Grazie
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az első sorok a hétvégi meccshez.

http://steelers.hu/a-texasi-urcowbolyok-kovetkeznek/polamalu
Tetszik,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Az első sorok a hétvégi meccshez.

http://steelers.hu/a-texasi-urcowbolyok-kovetkeznek/
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
no valaki csatlakozott a No Makk, no problem unióhoz
http://nicepickcowher.com/2011/09/28/how-are-the-pittsburgh-steelers-1-in-pass-defense/
Ájk üzifalárú szedtem ám


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
szerintem meg mitörtént -a télen csajozásba bekondizott, de nyárralepukkadt Jancsika belefutott egy borzasztó öklösbe. Ebben nincsen semmilyen alázás. Illetve csak a Jancsika szégyene van, az az arcpirulás sajátmagával szemben. A küzdelemben benne van az ellenfél mentális megtörése, szerintem alap, - az hogy nekünk olyan a játékunk, hogy ez nincs benne az is egy dolog, mer mi a szarosgatyás Rockyt tettük piedesztára. De ha hallgatták volna möszjő Fizellt a nyolcágú vizilóbőrkorbácstól kezdve mindent kipróbált volna a mieinken...


az egy ami felróható és nyekeregtem is miatta, hogy bizony szabadkezes küzdelemben nem szép a boxerhasználat.sutianap
A viziló nem is igaz, disznóbőrből akartam fonni. Azért te is beszálltál volna valld meg 😀.
Különben is a vietnami papucs a kedvencem. Tavaly befenyegettem őket párszor és bejött. Most a Ravens ellen nem 😕
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A HOF-ra visszatérve. Én Bettist most se várom beiktatásra, viszont úgy gondolom, hogy Dawsonnak ideje lenne bekerülnie.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
szerintem meg mitörtént -a télen csajozásba bekondizott, de nyárralepukkadt Jancsika belefutott egy borzasztó öklösbe. Ebben nincsen semmilyen alázás. Illetve csak a Jancsika szégyene van, az az arcpirulás sajátmagával szemben. A küzdelemben benne van az ellenfél mentális megtörése, szerintem alap, - az hogy nekünk olyan a játékunk, hogy ez nincs benne az is egy dolog, mer mi a szarosgatyás Rockyt tettük piedesztára. De ha hallgatták volna möszjő Fizellt a nyolcágú vizilóbőrkorbácstól kezdve mindent kipróbált volna a mieinken...


az egy ami felróható és nyekeregtem is miatta, hogy bizony szabadkezes küzdelemben nem szép a boxerhasználat.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Én csak egyetlen egy dolgot említenék meg, valószínűleg nem is fontos, de például az egyik kiemelt 2007-es meccsen (vs. Redskins), a legvégén már Cassell játszott, sőt az utolsó vagy az utolsóelőtti TD-t is ő futotta meg egy 15-20 yardos TD-vel azért az, hogy a csereirányítónak egy megnyert meccsen lehetőséget adunk és él vele azt nem érzem alázásnak, mint ahogy azt sem ha esetleg azon meccsen nekimentünk 4.-nek a végén, mert ok, hogy Bradynek nincs szüksége gyakorlásra, de azért Cassell hadd gyakorolja meccshelyzetben. Amúgy ezen a meccsen volt Vrabelnek is 3 FR-je, ami azért többnyire jó mezőnypozíciót adott és tudom, hogy Soldinak nem az volt a baja, hogy TD-ket csináltunk amikor tudtunk, de ha ez lett volna akkor erre ezt vélem magyarázatnak.
Tudom, ez csak egy meccs a sok közül. Amikor Bradyt nem cseréltük le nagy különbségnél azt még én is elismerem, hogy alázásra hajaz (volt olyan is, hogy lecseréltük, de visszajött a Miami a meccsbe és Brady is, tehát ott is "próbáltunk" nem alázni), de itt speciel bejött Cassell...


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. nem szeretem az alázást semilyen körülmények között. Ezért nem tetszett a Ravensé sem, de tudjuk az okait, ismerjük a rivalizálást, ismerjük a frusztrációjukat, nem sportszerű, de megtették azt, ami nem jellemző rájuk, de ez kizárólag nekünk szólt, lenyelhető a béka és le is nyeltük.
2. Nem, nem ezt jelenti, sajnálom, hogy szövegértelmezésre képtelen vagy. Semmi bajom, hogy szted gizda porig alázni az ellenfelet 30-0-ás vezetésnél a 4. negyedben. Én viszont máshogy látom, undorítónak tartom.
3. Nem. Sem alapértelmezésben nem buzi a Pats, sem más tekintetben sem. Csak amit akkor tett az a semlegesek nagyrészében visszataszító volt, pedig ott megvolt a sansza a csapatnak, hogy az akkor megtépázott nimbusza után helyreállítsa a megítélését mások szemében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Három dolgot megtanultam.

Nemcsak a Pats játssza ezt, pl Chargers is, de a Ravens is egyértelműen alázni akart az 1. héten.
Attól nem lett jobb se a Ravens, hogy még egyet belerúgott a Steelers-be Soldados
4. negyedben nekimennek a negyedik kísérletnek (ráadásul FG-távolságon), fake puntot csinálnak, vagy TD után kétpontost. Ez az ami az alázás fogalmát kimeríti. Soldados
kétlem, hogy vitatná, hogy a porig alázás volt a Ravens célja. Soldados
Az alázásos témára visszakanyarodva, különbség van a Ravens-Steelers meccsen bemutatott erődemonstráció és a Pats féle rekordhajhász játék között. Az első nálam még belefér, én nem éreztem ezt annyira sportszerűtlennek, főleg h a 3. negyedben történt. Szesze
Abszolút egyetértek. Soldados
1. Soldi, tökéletesen megfelelő munkahely Neked az MTI! Még politikus is lehetsz.

De ezzel én lezártam a vitát, más a két csapat szurkolóinak szocializációja, ezt el kell fogadni, nincs ezzel baj. Soldados
2. Ez azt jelenti, hogy akinek ellenvéleménye van Veled szemben, az mind buzi.
3. A Pats pedig alapértelmezésben buzi.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Az alázásos témára visszakanyarodva, különbség van a Ravens-Steelers meccsen bemutatott erődemonstráció és a Pats féle rekordhajhász játék között. Az első nálam még belefér, én nem éreztem ezt annyira sportszerűtlennek, főleg h a 3. negyedben történt. Viszont a Pats 2007es alázásai totál visszatetszőek és ellenszenvesek voltak egy olyan sportágban ahol az ellenfél 1 yardjánál is letérdelnek a csapatok, ha már megvan a meccs..Szesze
Abszolút egyetértek. Írtam is, hogy a Ravens-re nem jellemző ez, csak hát 2 év frusztréációját le kellett vezetni, de még mindig elfogadhatóbban csinálták, mint annó a Pats, vagy azután asszem a Chargers-t láttam még hasonlóan alázni vmelyik meccsén.Soldados
1x-1x belefér az ilyesmi, lehetnek olyan okok a múltból v rivalizálásból eredően amik megmagyaráznak egy-egy ilyet. A Giants-Philly-n is undorító volt pl amikor térdelésnél labdát próbált szerezni az Eagles, de egy ilyen rangadón még ez is beleférhet. Viszont a Pats sokkal gyengébb és teljesen szarrá vert csapatok ellen "gálázott" a meccsek hajrájában, sztem minden semleges szurkolónak kinyílt a bicska a zsebében amikor látta ezeket.
Már csak emiatt is megérdemelték a verést a SB-on 😉Szesze
valakinek mecss, valakinek stat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az alázásos témára visszakanyarodva, különbség van a Ravens-Steelers meccsen bemutatott erődemonstráció és a Pats féle rekordhajhász játék között. Az első nálam még belefér, én nem éreztem ezt annyira sportszerűtlennek, főleg h a 3. negyedben történt. Viszont a Pats 2007es alázásai totál visszatetszőek és ellenszenvesek voltak egy olyan sportágban ahol az ellenfél 1 yardjánál is letérdelnek a csapatok, ha már megvan a meccs..Szesze
Abszolút egyetértek. Írtam is, hogy a Ravens-re nem jellemző ez, csak hát 2 év frusztréációját le kellett vezetni, de még mindig elfogadhatóbban csinálták, mint annó a Pats, vagy azután asszem a Chargers-t láttam még hasonlóan alázni vmelyik meccsén.Soldados
1x-1x belefér az ilyesmi, lehetnek olyan okok a múltból v rivalizálásból eredően amik megmagyaráznak egy-egy ilyet. A Giants-Philly-n is undorító volt pl amikor térdelésnél labdát próbált szerezni az Eagles, de egy ilyen rangadón még ez is beleférhet. Viszont a Pats sokkal gyengébb és teljesen szarrá vert csapatok ellen "gálázott" a meccsek hajrájában, sztem minden semleges szurkolónak kinyílt a bicska a zsebében amikor látta ezeket.
Már csak emiatt is megérdemelték a verést a SB-on 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az alázásos témára visszakanyarodva, különbség van a Ravens-Steelers meccsen bemutatott erődemonstráció és a Pats féle rekordhajhász játék között. Az első nálam még belefér, én nem éreztem ezt annyira sportszerűtlennek, főleg h a 3. negyedben történt. Viszont a Pats 2007es alázásai totál visszatetszőek és ellenszenvesek voltak egy olyan sportágban ahol az ellenfél 1 yardjánál is letérdelnek a csapatok, ha már megvan a meccs..Szesze
Abszolút egyetértek. Írtam is, hogy a Ravens-re nem jellemző ez, csak hát 2 év frusztréációját le kellett vezetni, de még mindig elfogadhatóbban csinálták, mint annó a Pats, vagy azután asszem a Chargers-t láttam még hasonlóan alázni vmelyik meccsén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az alázásos témára visszakanyarodva, különbség van a Ravens-Steelers meccsen bemutatott erődemonstráció és a Pats féle rekordhajhász játék között. Az első nálam még belefér, én nem éreztem ezt annyira sportszerűtlennek, főleg h a 3. negyedben történt. Viszont a Pats 2007es alázásai totál visszatetszőek és ellenszenvesek voltak egy olyan sportágban ahol az ellenfél 1 yardjánál is letérdelnek a csapatok, ha már megvan a meccs..
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Terrible Towel: nem kérdés, Essexet választanám, ilyen értékelhetetlen teljesítményt életemben nem láttam LT-től, mint amit vasárnap Scott nyújtott.

polamalu: azért Cowher, Dawson, Bettis mellett emeljük ki Kevin Greene-t, Gary Andersont és Donnie Shellt is. 😉Soldados
Bocsi, a cikkben ahol találtam, csak az általam kiemelt urak voltak név szerint említve. Most már megtörtént a kiemelés ahogyan kérted.
Azért Greene bármilyen nagyszerű volt, nem azért a két évért került be amit nálunk töltött, hanem a többivel összesen. Az első három akit kiemelten szinte csak a Steelers-el kapcsoaltban lett megnevezve.polamalu
Greene 3 évet (93-95) volt nálunk, s az volt a legendás Blitzburgh-védelem, amelyet Dom Capers (most GB def coord.) alkotott meg, majd LeBeau folytatott az első regnálása során. Rettegték őket, Greene mellett személyes kedvencem, Greg Lloyd volt a másik OLB, továbbá Levon Kirkland és Chad Brown volt a 2 ILB. Minden idők egyik legjobb LB-corpja, Greene-nél bizony sokat nyom ám a latba ez a 3 év, no meg persze az a tény, hogy all-time neki van a legtöbb sackje az LB-k között.

Javaslom a következő videókat megnézni:
Blitzburgh is back: http://www.youtube.com/watch?v=UlJd9BJUkVo
TOP10 LB-corps #7: http://www.youtube.com/watch?v=lve09rSehk8&feature=related


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Terrible Towel: nem kérdés, Essexet választanám, ilyen értékelhetetlen teljesítményt életemben nem láttam LT-től, mint amit vasárnap Scott nyújtott.
Soldados
Ezzel nekem csak az a bajom ha Kugli vagy Tomlin is jobbnak látnák Essexet, nem a 72-es gyökér lenne a kezdő LT.
Egyébként én is így vagyok vele mint te (meg persze mindenki).
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pedig Greene-nen csak a Steelers mez állt jól 😊))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Terrible Towel: nem kérdés, Essexet választanám, ilyen értékelhetetlen teljesítményt életemben nem láttam LT-től, mint amit vasárnap Scott nyújtott.

polamalu: azért Cowher, Dawson, Bettis mellett emeljük ki Kevin Greene-t, Gary Andersont és Donnie Shellt is. 😉Soldados
Bocsi, a cikkben ahol találtam, csak az általam kiemelt urak voltak név szerint említve. Most már megtörtént a kiemelés ahogyan kérted.
Azért Greene bármilyen nagyszerű volt, nem azért a két évért került be amit nálunk töltött, hanem a többivel összesen. Az első három akit kiemelten szinte csak a Steelers-el kapcsoaltban lett megnevezve.