Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Terrible Towel: nem kérdés, Essexet választanám, ilyen értékelhetetlen teljesítményt életemben nem láttam LT-től, mint amit vasárnap Scott nyújtott.

polamalu: azért Cowher, Dawson, Bettis mellett emeljük ki Kevin Greene-t, Gary Andersont és Donnie Shellt is. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Essex kezd Scott helyén, ha lenne olyan szerencsénk és nem tudná vállalni a meccset.
Soldados
Király, melyiket is válasszuk?
Egy sapka szart vagy egy kalap fost? 😂
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Preliminary List of Nominees for the Class of 2012

First-year Eligible Nominees

Quarterback -- Drew Bledsoe

Running Backs -- Tiki Barber, Stephen Davis

Wide Receivers -- Keyshawn Johnson, Rod Smith

Offensive Lineman -- Will Shields (G)

Defensive Back -- Troy Vincent (S)

Kicker -- Mike Vanderjagt

Coaches -- Bill Cowher, Bill Parcells, Marty Schottenheimer

Additional Nominees

QUARTERBACK -- Phil Simms

RUNNING BACKS -- *Jerome Bettis, Larry Centers, Roger Craig, Terrell Davis, Eddie George, *Curtis Martin, Brian Mitchell (also KR/PR), Gerald Riggs, Herschel Walker, Ricky Watters

WIDE RECEIVERS --*Tim Brown, *Cris Carter, Gary Clark, Mark Clayton, Henry Ellard, *Andre Reed, Sterling Sharpe, Jimmy Smith

TIGHT ENDS -- Todd Christensen, Frank Wycheck

OFFENSIVE LINEMEN -- Tony Boselli (T), Lomas Brown (T), Jim Covert (T), *Dermontti Dawson (C), Joe Fields (C), Jay Hilgenberg (C), Chris Hinton (G/T), Kent Hull (C), Joe Jacoby (T), Mike Kenn (T), Jim Lachey (T), *Willie Roaf (T), Steve Wisniewski (G)

DEFENSIVE LINEMEN -- Dave Butz ((DE/DT), *Chris Doleman (DE/LB), Carl Hairston (DE/DT), *Charles Haley (DE/LB), Ed "Too Tall" Jones (DE), *Cortez Kennedy (DT), Joe Klecko (DE/DT/NT), Dexter Manley (DE), Charles Mann (DE), Fred Smerlas (NT)

LINEBACKERS -- Cornelius Bennett, Kevin Greene (LB/DE), Ken Harvey, Clay Matthews, Karl Mecklenburg, Sam Mills

DEFENSIVE BACKS -- Eric Allen (CB), Steve Atwater (S), Joey Browner (S) LeRoy Butler (S), Kenny Easley (S), Albert Lewis (CB), Donnie Shell (S), Aeneas Williams (CB/S), Darren Woodson (S)

PUNTERS/KICKERS -- Gary Anderson 💋‍, Nick Lowery 💋‍, Reggie Roby (P) SPECIAL TEAMS/POSITION PLAYER -- Steve Tasker

COACHES -- Bill Arnsparger, Bud Carson, Don Coryell, Tom Flores, Jimmy Johnson, Chuck Knox, Chuck Mather, Buddy Parker, Dan Reeves, Clark Shaughnessy, Dick Vermeil

CONTRIBUTORS -- K. S. (Bud) Adams, Bobby Beathard, Gil Brandt, Leo Carlin, Jack Kent Cooke, Otho Davis, Ed DeBartolo, Jr., Ron Gibbs, Jim Kensil, Eddie Kotal, Art McNally, Art Modell, Steve Sabol, Paul Tagliabue, Burl Toler, Sr., Jim Tunney, Ron Wolf, George Young
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Brown is kapott egy 7.500$-os büntetést. Három meccs alatt 47.500$-nál tartunk.
http://www.pittsburghlive.com/x/pittsburghtrib/sports/steelers/s_759129.htmlvassadi
Kevés lesz az a 200 amit saccoltam ha így haladunk.
És JH még be sem indult igazán.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Tudom, tudom, de azért álmodozni szabad :
"Mike Wallace now has 377 yards through three games, putting him on pace for 2,011 yards."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Brown is kapott egy 7.500$-os büntetést. Három meccs alatt 47.500$-nál tartunk.
http://www.pittsburghlive.com/x/pittsburghtrib/sports/steelers/s_759129.html
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wardtól sok dirty hitet kiemelhettél volna, az speciel egy legális hit volt, amikor blokkolt a TE-nek, arról nem ő tehet, hogy épp blind side-ról jött. Épp ott helyezkedett a pályán, de biztos át kellett volna futnia az LB másik oldaára, hogy lássa őt. Mellesleg ilyen dirty játékos akad sok csapatban, annó pl egy Rodney Harrison nevű Pats-legenda is nem ritkán élt ilyen eszközökkel. De mondom, kb minden második csapatban van ilyen, bár persze többnyire védők szoktak lenni. Ez legfeljebb dirty, de semmi köze az alázáshoz, amit csak néhány csapat csinál.

A Ravens-re nem jellemző ez a mentalitás, ez csak nekünk szólt. És hiába 3. negyedben volt, aki látta a meccset, ismeri az előzményeket, kétlem, hogy vitatná, hogy a porig alázás volt a Ravens célja. Te ezt tarthatod vajszínű árnyalatnak, nem igazán érdekel, de meglepne, ha a Ravens-fanok nem azt mondanák, amit én, hogy alázásról szólt pl az említett eset, hiába nem a 4. negyedben volt.

De ezzel én lezártam a vitát, más a két csapat szurkolóinak szocializációja, ezt el kell fogadni, nincs ezzel baj.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Annak idején 35-pontos különbségnél mi sem kértük a futóórát, ha vezettek ellenünk... az élő gyakorlás pótolhatatlan, nehéz reprodukálni... szerintem még azon a szinten is. A kialakult erőviszonyok után szerintem a vesztes csapat is kísérletezne, ha zártajtós meccsek lennének...nekünk itthon szinte zártajtós meccseink voltak😊 ...ők ezen a szinten tartoznak a közönségnek a küzdelemmel, a show-val. Azért az is igaz, hogy kezdőkkel szituációs futballt gyakorolni nem lehet eleget...főleg éles szituációban, a hőfok nem, de a playcalling, az execution modellezhető
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sajnos ebben a témában mindig félreértik sokan, hogy mit is kifogásolok. Nem az a baj, hogy a 4. negyedben további pontokat, vagy TD-t szerezzen a csapat. A csapatok csinálják a playeket, aztán ha haladnak, miért ne csinálják meg a TD-t. Nincs ezzel gond.

A probléma ott van, amikor 3-4-5 drive-os vezetésnél a 4. negyedben nekimennek a negyedik kísérletnek (ráadásul FG-távolságon), fake puntot csinálnak, vagy TD után kétpontost. Ez az ami az alázás fogalmát kimeríti. S ezt nem sok csapat csinálja, nekem rettenetesen unszimpatikus hozzáállás.Soldados
Egy dologban egyetértünk, azon a bizonyos két meccsen csinált "furcsa" dolgokat a Pats.
Az érvelésedben azért van néhány vajszínű árnyalat. (Nem először. 😊 ) Ahonnan most indítottál, az tévedés. A Ravens a 3. negyed legelején csinálta a kétpontost. Azért mert szarul esett, még nem volt sportszerűtlen alázás. Több mint érdekes, hogy a Steelers-topicban olvashatunk széplelkű eszmefuttatást a sportszerűség határairól. Például Ward állkapocs átrendező hard hitje az amerikai foci leglényege, a Pats 4. negyedben, nagy előnynél elkövetett 4&1-e a sportszerűtlen alázás csimborasszója. Vékony jégen járunk, amikor íratlan szabályok betartását kérünk számon egy csapaton.
Ha már olyan hosszan értekeztél a Steelers és a Pats különbségeiről, akkor talán elfogadhatnád, hogy sokaknak ez nem feltétlen alázás, max. furcsa. (Nem szeretném újra elkezdeni az akkori vitát, de emlékeztetnélek arra, hogy sokan emlegették, hogy a tartalékok beküldése, a látványos leállás is megélhető durva alázásnak. A Redskins a 4th&1et vagy Cassel TD-jét élte meg alázásnak?)
Megértem, hogy Te alázásnak látod a Pats 4th down-jait. De nem biztos, hogy ezt mindenki Hozzád hasonlóan látja. Ha Nektek lehet Ward az ikon, akkor a Pats-nek meg hadd lehessen a 4th&1 a követendő példakép. Btw jól is jelezné a két csapat közti megközelítésbeli különbségeket.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 365
Sajnos ebben a témában mindig félreértik sokan, hogy mit is kifogásolok. Nem az a baj, hogy a 4. negyedben további pontokat, vagy TD-t szerezzen a csapat. A csapatok csinálják a playeket, aztán ha haladnak, miért ne csinálják meg a TD-t. Nincs ezzel gond.

A probléma ott van, amikor 3-4-5 drive-os vezetésnél a 4. negyedben nekimennek a negyedik kísérletnek (ráadásul FG-távolságon), fake puntot csinálnak, vagy TD után kétpontost. Ez az ami az alázás fogalmát kimeríti. S ezt nem sok csapat csinálja, nekem rettenetesen unszimpatikus hozzáállás.Soldados
itthon volt egy 100-0 meccs vagy 4 eve. Ott Lee edzo kerte 99-nel, hogy az extra kiserlet ne legyen 2 pontos...de a jatekosok megis athivtak....pedig semmi szukseg nem volt ra. Akkor ott engem is magaval ragadt a hangulat, utobb latom, hogy nem biztos, hogy volt ertelme...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sajnos ebben a témában mindig félreértik sokan, hogy mit is kifogásolok. Nem az a baj, hogy a 4. negyedben további pontokat, vagy TD-t szerezzen a csapat. A csapatok csinálják a playeket, aztán ha haladnak, miért ne csinálják meg a TD-t. Nincs ezzel gond.

A probléma ott van, amikor 3-4-5 drive-os vezetésnél a 4. negyedben nekimennek a negyedik kísérletnek (ráadásul FG-távolságon), fake puntot csinálnak, vagy TD után kétpontost. Ez az ami az alázás fogalmát kimeríti. S ezt nem sok csapat csinálja, nekem rettenetesen unszimpatikus hozzáállás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Soldi, megnéztem a 2007-es idény running up the score jellegű (a nagyon vezető a 4. negyedben ér még el TD-t) meccseit.
Pats-Jets 38-14
Pats-Chargers 38-14
Pats-Bills 38-7
Pats-Bengals 34-13
Pats-Browns 34-17
Pats-Redskins 52-7
Pats-Bills 56-10
Jaguars-Texans 37-17
Jaguars-Bills 36-14
Jaguars-Panthers 37-6
Jaguars-Raiders 49-11
Colts-Saints 41-10
Colts-Tampa 33-14
Colts-Jaguars 29-7
Colts-Panthers 31-7
Steelers-Browns 34-7
Steelers-Bills 26-3
Steelers-’49ers 37-16
Chargers-Broncos 41-3
Chargers-Lions 51-14
Packers-Vikings 34-0
Packers-Raiders 38-7
Vikings-Chargers 35-17
Vikings-Giants 41-17
Eagles-Lions 56-21
Giants-Falcons 31-10
Lions-Browns 44-7
Cowboys-Jets 34-3
Jets-Miami 40-13
Tampa-Falcons 37-3
Bears-Packers 35-7
Cardinals-Rams 48-19

A liga fele, ha lehetősége adódik rá, hajlamos „megalázni” az ellenfelet. Részletesen csak a Pats meccseire emlékszem, ott a kiemelt két meccsnél volt valóban furcsa érzése az embernek.
Úgy érzem, hogy a kialakult véleményedhez igazítod az emlékeidet. Annyi igaz ebből, hogy a Pats az átlagosnál hajlamosabb running up the score meccsekre. De ez igaz például a Steelersre is 2007 alapján. 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Értem én, de valamennyire ez velejárója kell legyen, a rekordokra törés, a mindig maximális eredmény kihozása (más kérdés, hogy ez visszatetsző lehet olyan szituban, amikor tényleg reálisan mérföldek vannak a két csapat között és rommá van nyerve már a meccs.)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Essex kezd Scott helyén, ha lenne olyan szerencsénk és nem tudná vállalni a meccset.

haszi: Nem hiszem, hogy azért tartják és tartom magam is minden idők legjobb O-jának azt a Patset, mert 3-4 meccsen a 4. negyedben meg is alázta az ellenfelét és ezzel eggyel több TD-t szerzett. És ezt senki nem akarja tőlük elvenni, csak még szimpatikusak is lehettek volna ettől (a többség szemében is), de ők akkor más utat választottak. Szerintem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Akkor is mondtam, hogy Flozellt akarom vissza. Emlékszem Soldi is röhögött az első pár meccs után, hogy saját embert blokkolt, aztán úgy belejött, hogy csak. szóval egy biztos pontot hagytunk a margón kívül. Persze elvi téma, a zsé miatt.

***

Másik téma: én most köztes állapotot képviselek ebben a running up the score témában. Abban egyetértek Soldadossal, hogy alapvetően elég undi dolog ezt nyomatni. Abban is, ahogy BB és a Pats tette, abszolút nem lettek szimpatikusabbak, sőt, inkább trék a szememben, meg valószínűleg mások szemében is. Mondjuk azt kétlem, hogy mindenki így gondolkozna, mert a passzubuzi hívek szerintem nem. A dilemma ott van ebben a kérdéskörben, hogy ha nem tették volna meg ezeket, akkor meg lehetne agyalni azon, hogy mit lehetett volna kihozni ebből a Pats offenseből??? Valószínűleg minden idők egyik legjobb támadóalakulatából (edzői gárdát beleértve). Így nézve mégis csak volt jogosultsága, hisz ennek is köszönhetően mindenki fog emlékezni rájuk (mennyi + mennyi - szájízzel,,,, végül is mindegy... a negatív reklám az egyik legjobb reklám...). Ott lesz a fejekben, hogy "igen, TB-ék így, ennyit, annyiszor..." - utólag persze lehet okoskodni, hogy karma is a bitch saztán a döntőben jól pofára estek, meg defense wins championship és egyéb közhelyek - melyek persze igazak, és ugyan többnyire nincs lefutott meccs, de azért szerintem a Ginatsre akkor igen kevesen fogadtak... Visszaütött talán a 3 alig nyert SB is..., de ez most már mindegy is.
Szóval sokak fejében nyilván az marad meg, hogy görény BB és run up the score, és ez igaz is😀, de sokak fejében meg az, hogy one of the best. Ez utóbbit sem lehet elvenni a csapatuktól, sem a szurkolóiktól, akik nekik szorítanak!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Köszönjük 😛Wyatt
Nemcsak a Pats játssza ezt, pl Chargers is, de a Ravens is egyértelműen alázni akart az 1. héten. Nekem nem szimpi ez a hozzáállás, de ez csak az én személyes véleményem.Soldados
Bocs, hogy csak most, de csak most jutott időm 😊
Szóval, azt akartam írni, hogy BB az Indy elleni főcsoportdöntő óta úgy van vele, hogy nincs agyonnyert mérkőzés, muszáj további pontokat szerezni, hogy biztos legyen a siker. (((A jól ismert eset után persze dacból is alázni akarta a sok álszent majmot, én nem is bántam egy cseppet sem))) De így a tegnapi mérkőzés után szerintem nem is kell többet hozzáfűzni 😊 Ez a védelem sajnos nem Steelers-szintű (bár olyan rettenetesen vészes még nem is volt most), így muszáj több pontot szerezni mint kapni.

A Ravensnek azt hiszem te is írtad, hogy pontosan egy ilyen Steelers elleni siker kellett már a sok nagy zacsi után, meg a tegnapi a Titans elleni blamát követően. Felspanolt játékosok, meg kell mutatni, hogy jók, mindent beleadnak, és össze is jött nekik.

A Chargers teljesen külön kategória, mert hiába van nagyon jó támadósora és védelme, ők mindig képesek bármelyik mérkőzést elveszíteni saját hülyeségükkel, szóval náluk aztán muszáj annyi pontot szerezni, hogy ne tudják elcseszni a találkozót.

SzerintemWyatt
Bocs, hogy én is csak most, de nekem se igazán volt időm mostanság. 😊

Szerintem az alázás a sportszerűség keretein kívül esik és eltér a sport eszmeiségétől. Az én szememben így elítélendő. Természetesen nem arról beszélek, hogy az 1. félidőben 21-0-ás előnynél elment egy meccs. De az, hogy valóban eldőlt meccsen (4. negyed közepe 3 drive közte), nekimegy 4.-nek (ráadásul FG-távon), fake puntot és egyéb hasonló dolgot csinál, az számomra visszatetsző és akkor nagyon finom voltam. (Múltkor is inkább kipontoztam a részt 😊) A tiszteletet mindig meg kell adni és a méltóságot mindig meg kell hagyni az ellenfélnek. Attól nem lett jobb se a Ravens, hogy még egyet belerúgott a Steelers-be, és a Patsnek se lett jobb soha, hogy 30 helyett 40-nel nyert, ellenben kevesebb lett - emberileg, már ha lehet ilyet mondani egy csapatra.

És akkor erről az "alázni az álszenteket" dumáról én is elmondom a véleményem. A Pats ludas volt és megbüntették jogosan, de ahelyett, hogy ezt elfogadta volna, és néhány valóban túlzó kritikát csendben elviselt volna (azért mégiscsak ők voltak a szabálytalanok), játszotta a durcás kisgyereket (főleg BB, hogy na akkor most megmutatom nektek köcsögök szellemiséggel), még ő volt megsértve... Azt a csodálatos idényt felhasználhatta volna a Pats, hogy megmutassa mennyire szerethető és tiszteletreméltó csapat, hiszen káprázatos játék és (almost 😛) perfect season volt, ehelyett pedig csak még nagyobb undort váltott ki az akkor amúgy is velük ellenséges közegből ezzel a "na majd én megmutatom nektek" meccs végi totálisan értelmetlen és felesleges alázásokkal. Pedig a Pats annak a szezonnak a játékával és eredményeivel óriási fegyvert kapott, hogy újra kivívja a semlegesek, a liga, vagy bárki megbecsülését, de inkább az ellenérzéseket sikerült fokoznia ezekkel belerúgok a földönfekvőbe hozzáállással.

Hozzáteszem, az teljesen természetes, hogy egy Steelers- és Pats-szurkoló alapjaiban másként gondolkozik a játék alapjairól és filozófiájáról, mivel teljesen eltérő koncepció szerint működik a 2 franchise, azaz a 2 csapat szurkolói teljesen más szocializáción mennek keresztül. Számomra undorító a 4. negyedes alázás, és egyértelmű, hogy a Pats a védelme miatt nem nyert SB-t 2004 óta, a Pats fanok szerint az belefér, hisz a szabályok nem tiltják a run up to score-t, (meg jó edzés/gyakorlás, meg emlékszünk mi a 2006-os konfdöntőre - meg ki tudja még miket olvastam), és az O miatt kapnak ki rendre a PO-ban, mert adott esetben nem csinált 30 iksz pontot. Ebben kétlem, hogy valaha egyetértés lenne 2 átlagos Steelers- és Pats-fan között, s valószínűleg ez így normális. Az egyik elvi történet, de a 2 franchise más elveket vall a játékfilozófiájáról (s mindkettő sikerrecept, amolyan etalon az NFL-ben, a harmadik pedig Manning egyszemélyben és csapatban 😊), a másikra ugyan kiváló számokat (tényeket) tudok hozni, mégis meggőzhetetlen a Pats-tábor nagy része, hogy ezzel a D-vel (nagy valószínűséggel) nem lehet SB-t nyerni, mert egy közepes offense is képes 25 pont fölé menni, az pedig rendkívül valószínűtlen, hogy a PO-ban 3-szor sikerül ennél jobban megszórni az ellenfeleket, s minden ponháborús meccset megnyerni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Is Jonathan Scott the guy if he is ready to go?

"If he is deemed healthy he will play left tackle, yes."



Re: Scott struggling against Dwight Freeney:

"I think I was pretty clear about what Dwight Freeney is capable of even prior to the game. That is no secret. He is a quality player."

Nehéz lenne bevallani, hogy faszok voltunk nyáron a Scott kérdésben.
Felépül vasárnapra és ott fog a bambulni ez a szerencsétlen balfasz.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
money!
kérem válaszaikat
1. Vugyli vagy Starks?
2. Flo vagy Timmons?sutianap
Őszintén?

Colon vagy Flozell -> Flozell. Én ezt gondolom. (Jövőre jöhetett volna Gilber 1 év tanulással) És Woodley vs Starks -> Starks. Egész egyszerűen Scott-tal LT-ként nekivágni az idénynek, az óriási hiba volt. Kb ennek tudható be, hogy az offense meccsenkénti 400 yd-ja mellé nem tud csak 15 pontot pakolni a 30 helyett, s emiatt szórta el a 10 labda nagy részét... Ha most Max és Flozell állna a két szélen, egészen biztos vagyok benne, hogy TOP10-es offense-ünk lenne, mert fal átlagos lenne... A belseje is stabilabb lenne. Ahol Scott (még mindig röhögök kínomban, amikor háttal védi és tolja Freeneyt, vagy amikor Freeney sackjénél még hozzáérni sem tudott...) az LT, az alapból a liga legrosszabb fala, még akkor is ha mellette 4 All-Pro játszana. Freeneyvel sem bullrush, sem forgás, sem gyorsaság tekintetében nem tudott mit csinálni, bármit csinált Freeney ez a majom megette. Starks a liszteszsákos csúfidőszakában is annyival jobb volt, mint egy NFL-profi a highschool playához képest. Scott LT-ként = fatális tévedés... Pedig Woodley abszolút kedvencem, de be kellett volna áldozni, bár a szivünk szakadt volna meg érte, de a 3 meccs egyértelmű választ adott erre a kérdésre.

Timmons viszont nem opció. A legjobb és legsokoldalúbb ILB a ligában.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
money!
kérem válaszaikat
1. Vugyli vagy Starks?
2. Flo vagy Timmons?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabimalu 175
Borzalom. A meccs elott elmondtam egy itteni usa beli ismerosomnek hogy ket eselyes a dolog, vagy sima gyozelem, vagy magunkat verjuk meg. Ez utobbi majdnem ossszejott. A tamadofal azonnal mondjon le es nyugodtan elmehetnek akar egy nyugdijas talalkozora, mert kb akkora kulonbseg volt a tamadufalunk, meg az ellen vedosora kozott. Vicces volt nezni amikor J. Scott a fordulas utan levo Freenit hattal probalta Ben elol eltolni. Nevetseges. Mar evek ota ez van. 2008 ban is szo szerint gaz volt a tamadosor, azota nem hogy javult hanem tovabb romlott. En nem gondoltam volna hogy visszasirom Max Starksot. Flozel Adamst meg a legnagyobb hibanak talalom hogy nem tartottuk meg. Hiaba jott Colon hany hetre is. Az ilyen serules mint az ove volt utana gyakran vege is a karriernek. Raadasul Flozel nekem konstanstabb es jobb is mint Colon. Max es J. Scottrol meg ne is beszeljunk. Az egyik az elejen benabb volt mint a masik. De most Scott meg mellyebre sullyedt mint amikor Starkson nevettunk. Igy nem tudom hogy tett minket valaki az 5. helyre. Ket meccsen hany labdat is adtunk el. Hihetetlen. A futasunk ekkora hustomegekkel sem megy. Egy nagy nulla volt. A colts meg nem arrol hires hogy nem lehetett futni ellenuk. A passzulasunk meg olyan mint a lutri, vagy nagyon bejott 17 yard vagy nagyon nem es td/t kaptunk. Nem konstans a csapat. A futas elleni vedekezesunk szerintem nagyon visszaesett, B-mac meg serult, itt se akarok sokat beszelni ki a jobb o vagy Gay. Fenyevekre vannak egymastol. Megint ra nyomtak egy par 3 es sokat es rendre ult. Ilyen tamadofallal a cirkuszba mehetunk esetleg. Szegyen, erre mar csak az fejelt ra hogy majdnem az elozo meccsen BB terdet vagtak tropara. Mar csak az hianyzik, hogy o ne legyen, futas nincs, passz is is es mehetunk is kb 50 % os mutato fele a szezon vegen. Miert nem hiszi mar el senki a steelersnel, hogy mindennek az alapja egy alap jo tamadofal????
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Gilbert edzeni fog a héten, és minden valószínűség szerint kezdő lesz a Texans ellen. Scott és Legu játéka kérdéses.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Érdekes párharcok lesznek mindkét oldalon, Wallace-Joseph, Ike-Johnson. És a Houstoni tight endekre is érdemes külön figyelni. Mellesleg B-Mac elvileg visszatér a kezdőbe
Én majrézok rendesen ettől a meccstől. Szerintem Ike-ot hülyére fogja verni Johnson.
laby
Nincs új a nap alatt: az, hogy a mindenkori Ike mismatch Johnsonhoz képest az egyértelmű (magasság, erő, sebesség AJ-ban minden megvan), de erre lehetne Wálaszolni simándiban, csak ahhoz OL kéne. Egy közepes. NEm egy fostartály szarnál ergyább. Sakkó még az említett sokrétűség, ami gyak. mintha eltűnt volna részünkről...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én majrézok rendesen ettől a meccstől. Szerintem Ike-ot hülyére fogja verni Johnson.
Szerintem ha itt nyerni akarunk akkor az OL-nek össze kell szedni magát és az offense-nek vaskos pontszámot kell felvinni a táblára. 25-30 körül termelni fog a Texans szerintem.

És akkor még nem is beszéltünk a Texans futásairól, ami az idei futásvédelem ellen lehet hogy megint egy +100-as meccs lehet, ez esetben Tate-nek.laby
Azzal egyetértek, hogy az offense-nek nagyot kell javulnia a szerzett pontokat illetően. Ha a Texans-t 20 pont körül tartjuk, azzal már elégedettek lehetünk, onnantól a támadókon múlik a dolog. A Saints is megmutatta, hogy lehet ellenük termelni a pontokat, a secondary-jük még nem forrott ki teljesen, és a front7-jük sem a legjobb. Normális védelem kell Big Bennek, le kell állni a turnoverekkel, és lehetőleg minél kevesebb időt kell hagyni Schaubéknak.

A Texans passzjátékának megállításához elsősorban a pass rush-on kell javítani, oda kell érni az irányítóhoz, mert a secondary-től nem lehet várni a csodát egy ilyen offense ellen. Én nem is Ike-ot féltem igazán, hanem B-Mac formája aggaszt, a tight endek is komoly veszélyt jelentenek (legutóbb Casey 126 elkapott yarddal zárt, és eddig Daniels is jól teljesít), stb. A Tate-Foster RB duót pedig még nem is említettem. Túl sokrétű ez a Texans offense ahhoz, hogy kellően limitálni tudjuk őket, a mi támadóegységünknek kell valami nagy produkcióval előállnia.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Mindegy, akárhogyan is legyen vasárnap, amennyiben kellő számmal összejövünk akkor közösen szurkolunk ismét. Jelentkezni az oldalon (steelers.hu) a szavazás doboznál lehet.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Simán azt várom, hogy Taub szétdobál majd, és ahogy írtátok, meglátjuk majd, hogy csak így alakult eddig, vagy valóban valami furi esszencia a védelemben, amitől jobban máxik hajigálás ellenében.kishaszi
Tartok tőle én is, hogy azt a számot, amivel jelenleg ligaelsők vagyunk passz elleni védekezésben, a Texans támadói alaposan lerontják majd. Érdekes párharcok lesznek mindkét oldalon, Wallace-Joseph, Ike-Johnson. És a Houstoni tight endekre is érdemes külön figyelni. Mellesleg B-Mac elvileg visszatér a kezdőbe.vassadi
Én majrézok rendesen ettől a meccstől. Szerintem Ike-ot hülyére fogja verni Johnson.
Ha itt nyerni akarunk akkor az OL-nek össze kell szedni magát és az offense-nek vaskos pontszámot kell felvinni a táblára. 25-30 körül termelni fog a Texans szerintem.

És akkor még nem is beszéltünk a Texans futásairól, ami az idei futásvédelem ellen lehet hogy megint egy +100-as meccs lehet, ez esetben Tate-nek.