Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
D jó volt. Megvan az első TO és ret TD. De az utolsó drive-juk (ami tulképpen az egyetlen volt a Coltstól az egész meccsen), az elég ciki volt kulcsszituációban...

Az O... Csinálunk megint +400 yardot, dominálunk, s ebből mennyi pontot írunk a táblára? 16... (Mármint az O) Qrva jó ez az O, de amíg nem képes a saját balfaszságai (dropok, büntik, missed FG, buta TO-k) miatt ennek megfelelő mennyiségű pontot táblára írni, addig még a megnyert meccseket sem nyerjük meg és az utolsó pillanatig güriznünk kell, mint most. 400 yardból még olcsón számolva is ki kellett volna jönnie 30 pontnak...

Ami jó hír, hogy Scott megsérült. Megint katasztrófa volt, teljes csőd az ember. Vmikor még hozzáérnie sem(!) sikerült Freeneyhez... Úgyhogy sztem jövő héten ismét rosteren köszönthetjük Hotelt, vagy liszteszsákot.

Ami rossz hír, hogy Gilbert pedig vállsérülést szenvedett... Ergó nincs OT-nk. 3 hét alatt 3-at elhasználtunk...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hát azért önmagunkat még képesek lehetünk megverni. Akkor viszont roló le, agyő PO!Red Star
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1731 😊
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Hát azért önmagunkat még képesek lehetünk megverni. Akkor viszont roló le, agyő PO!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ez a Buffalo jó játékkal 2-0-án állt. Persze a Pats volt a favorit, de a Buffalót nem lehetett leírni, aki látta őket.

Ez a Colts viszont hulla szar játékkal 0-2. Qrva ciki lenne kikapni.Soldados
Kötelező a győzelem, de nem szabad könnyelműen venni a meccset, még egy ilyen Colts ellen sem.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rég nem voltam olyan nyugodt egy meccs előtt mint most. Semmi kétségem sincs, hogy győztesen jövünk le a pályáról, még ha PM nélkül nem is lesz igazi ez a siker. Őszintén sajnálom a Coltsot, amiért elveszítette vezénylő tábornokát, és most egy géhás őrmester kezében van a marsallbot.
Tényleg mit tehetnek ellenünk?
Megdobálnak lópatkóval?Red Star
Roszabb is lehet mondjuk lószarral dobálnak, viszont attól csúszik a labda. Szerintem sok Bostoni "kollega" volt roppant nyugodta ma a meccs előtt. Na most az eredmény láttán...polamalu
Ez a Buffalo jó játékkal 2-0-án állt. Persze a Pats volt a favorit, de a Buffalót nem lehetett leírni, aki látta őket.

Ez a Colts viszont hulla szar játékkal 0-2. Qrva ciki lenne kikapni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Rég nem voltam olyan nyugodt egy meccs előtt mint most. Semmi kétségem sincs, hogy győztesen jövünk le a pályáról, még ha PM nélkül nem is lesz igazi ez a siker. Őszintén sajnálom a Coltsot, amiért elveszítette vezénylő tábornokát, és most egy géhás őrmester kezében van a marsallbot.
Tényleg mit tehetnek ellenünk?
Megdobálnak lópatkóval?Red Star
Roszabb is lehet mondjuk lószarral dobálnak, viszont attól csúszik a labda. Szerintem sok Bostoni "kollega" volt roppant nyugodta ma a meccs előtt. Na most az eredmény láttán...
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Rég nem voltam olyan nyugodt egy meccs előtt mint most. Semmi kétségem sincs, hogy győztesen jövünk le a pályáról, még ha PM nélkül nem is lesz igazi ez a siker. Őszintén sajnálom a Coltsot, amiért elveszítette vezénylő tábornokát, és most egy géhás őrmester kezében van a marsallbot.
Tényleg mit tehetnek ellenünk?
Megdobálnak lópatkóval?





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Stockholmban😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Bakker, ne má... Jevgenyij Malkin, a Penguins játékosa. Geno a beceneve, mert zseni😀 Amúgy a lila pólós.kishaszi
s a kis szöszit hun szedték fel? 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
tudod te😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Csak hogy a tudatlanságom ellensúlyozzam és egy kis feloldozást nyerjek 😀

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Bakker, ne má... Jevgenyij Malkin, a Penguins játékosa. Geno a beceneve, mert zseni😀 Amúgy a lila pólós.kishaszi
Soory, de nem követem az NHL-t, egyébként így a neve mármint a Malkin már tiszta, most már tudom hová tenni. 😀
Elnézést, de nem ismerhetek arcról mindenkit 😉
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bakker, ne má... Jevgenyij Malkin, a Penguins játékosa. Geno a beceneve, mert zseni😀 Amúgy a lila pólós.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
ha állásért ácsingóztok írjatok CV-t, üdv Rooo 😉sutianap
Majd beleírom, hogy a bowl.hu GM Game-ben 2010-re én is összehoztam egy SB-győztes csapatot. 😂

Tibi: sztem igen, nagyon hasonlít rá.Soldados
Ike ok. Valéóban meglepően hasonlít, de ki az a Geno??? Valamint a két hófehérke közül melyik az??
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Game Day: Steelers-Colts
http://steelers.hu/game-day-steelers-colts/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ha állásért ácsingóztok írjatok CV-t, üdv Rooo 😉sutianap
Majd beleírom, hogy a bowl.hu GM Game-ben 2010-re én is összehoztam egy SB-győztes csapatot. 😂

Tibi: sztem igen, nagyon hasonlít rá.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan

Ez Ike Geno mellett?

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
ha állásért ácsingóztok írjatok CV-t, üdv Rooo 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Őszintén? azt én sem...én beérném egy csavarhúzósfiú szerepével is (a tudásával is) a pálya szélén...sőt
Ike az optimális CB. Period. Corez Allen is közelebb van hozzá wideout-on mint Gay képességben/nem tudásban-slot-on viszont elfogadható. A RB-t pedig Redman-nak hívják a csapatban, nem Mendenhall-nak borzasztó amit a fal mögött művel ezen a meccsen, a Centert Legursky-nak, az OG-t Pouncey-nak a LT-Gilbertnek a csapatnál. Mindannyiunknak vannak teóriái😊 legyenek, hisz mi vagyunk a szurkolók, de sajnos/hál'Istennek nem mi döntünk😊Spy
Hát azt nem bánom, hogy nem Te vagy az edző. 😀 (No offense 😉)Soldados
Spy
Edző én sem lennék, de légy a falon LeBeau taktikai értekezletén igen. 😊

De amúgy engem Kevin Colbert posztja jobban izgatni, mint a HC, úgyhogy Tomlinnak nem kell aggódnia az állásáért. 😂


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Őszintén? azt én sem...én beérném egy csavarhúzósfiú szerepével is (a tudásával is) a pálya szélén...sőt
Ike az optimális CB. Period. Corez Allen is közelebb van hozzá wideout-on mint Gay képességben/nem tudásban-slot-on viszont elfogadható. A RB-t pedig Redman-nak hívják a csapatban, nem Mendenhall-nak borzasztó amit a fal mögött művel ezen a meccsen, a Centert Legursky-nak, az OG-t Pouncey-nak a LT-Gilbertnek a csapatnál. Mindannyiunknak vannak teóriái😊 legyenek, hisz mi vagyunk a szurkolók, de sajnos/hál'Istennek nem mi döntünk😊Spy
Hát azt nem bánom, hogy nem Te vagy az edző. 😀 (No offense 😉)Soldados
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ike az optimális CB. Period. Corez Allen is közelebb van hozzá wideout-on mint Gay képességben/nem tudásban-slot-on viszont elfogadható. A RB-t pedig Redman-nak hívják a csapatban, nem Mendenhall-nak borzasztó amit a fal mögött művel ezen a meccsen, a Centert Legursky-nak, az OG-t Pouncey-nak a LT-Gilbertnek a csapatnál. Mindannyiunknak vannak teóriái😊 legyenek, hisz mi vagyunk a szurkolók, de sajnos/hál'Istennek nem mi döntünk😊Spy
Hát azt nem bánom, hogy nem Te vagy az edző. 😀 (No offense 😉)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Ike az optimális CB. Period. Cortez Allen is közelebb van hozzá wideout-on mint Gay képességben/nem tudásban-slot-on viszont elfogadható. A RB-t pedig Redman-nak hívják a csapatban, nem Mendenhall-nak borzasztó amit a fal mögött művelt ezen a meccsen, a Centert Legursky-nak, az OG-t Pouncey-nak a LT-Gilbertnek a csapatnál. Mindannyiunknak vannak teóriái😊 legyenek, hisz mi vagyunk a szurkolók, de sajnos/hál'Istennek nem mi döntünk😊
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Keisel megkapta az out státuszt vasárnapra.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
cover stat a két meccsen
att comp c% yds yda yac TD INT
Ájk 7 1 14 9 1,2 2
Makk 5 3 60 72 14,4 17 1
Meleg 8 5 62,5 36 7,2 13
Luis 6 5 83 50 8,3 6

nos, melyiket harapjam meg?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
A következő találkozó színhelyéről egy kis ismertetőt olvashattok az oldalon, ne feledjétek itt lesz az SB, szeressük meg a Lucas Oil rusnya, raktárra hasonlító épületét, mert hátha itt nyerjük a hetediket. 😉
http://steelers.hu/az-utak-varosa/polamalu
Ez nagyon jo kis iras volt, remelem lesz majd mindig, koszi!zavi27
Tavaly is volt, minden olyan városról ahová először ellátogattunk. Idén is lesz mindről ahol tavaly nem jártunk. Egyébként K.Laci szerkesztő tárasamé az érdem.