Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Valószínűleg Kemo is kihagy még egy meccset, plusz Tomlin szavaiból nekem az jött le, hogy B-Mac és Kocseri is pihen még a Colts ellen. Keisel helyén Ziggy kezd, ha Mr. Szakál nem épül fel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/09/20/re-focused-seahawks-steelers-week-2/ Pff elemzés, nem meglepő módon nálunk nem emeltek ki senki szart.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tomlin: "Keisel has a grade-1 PCL sprain in his knee. His participation this week is questionable at best."vassadi
ez pontosan mi is lenne?xtaki
hátulsó keresztszalagban keletkeztek részleges szakadás(ok) . . . ritka h ez sérül, gyakran nem is veszik észre
egy ideig pihi, meg gondolom injekciók, odakünn csodagyógyító szerek vannak, pár hét és játszhat valszeg

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Tomlin: "Keisel has a grade-1 PCL sprain in his knee. His participation this week is questionable at best."vassadi
ez pontosan mi is lenne?xtaki
Az, hogy a héten nem nagyon fog edzeni, és valószínűleg vasárnap sem lép pályára.
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 365
Tomlin: "Keisel has a grade-1 PCL sprain in his knee. His participation this week is questionable at best."vassadi
ez pontosan mi is lenne?
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Tomlin: "Keisel has a grade-1 PCL sprain in his knee. His participation this week is questionable at best."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szokott hülyeségeket írni Walter, de ebben most nagyon egyetértek:
Why does it seem like the Steelers always need help at cornerback? One of their mid-round corner selections have to work out eventually, right?
Mennyit is húztunk az utóbbi 3 évben?
-Keenan Lewis
-Joe Burnett
-Crezdon Butler
-Curtis Brown
-Cortez Allen
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Tudod a futásokhoz kell a fal. A fal egyre jobban fárad a meccs előrehaladtával, mert a saját magukhoz képesti 150% is csak arra elég, hogy Ben ki tudjon mozogni és ne azonnal törjék össze. A fáradt fal, pedig egyre kevésbé tud utat nyitni. Ez törvényszerű. polamalu
Én tulajdonképpen még nem is kerestem választ erre a felvetésre, mert abban sem voltam bizonyos, hogy az statisztikailag megállja a helyét. De ezek szerint ez nemcsak az én szubjektív érzésem. Ami a magyarázatodat illeti, logikailag nem látok benne semmi kivetnivalót. Persze törvényszerű, hogy a kígyó a saját farkába harap, legyen szó bármiről, a végén mindig oda kanyarodunk vissza, hogy milyen fos ez az OL.Red Star
Az OL fossága sajnos mindennapi téma az NFL-ben minden szakértő azt mondja, hogy ezzel a fallal az alapszakaszt sem lehet túlélni. Azonban én valami hasonló hangokat hallottam tavaly is. Amikor a sok sérülés, valamint Ben eltiltása, miatt mondták, hogy ez a csapat ha első körbe eljut a rájátszásba már jó. Azután, erőn felül, de SB-t játszottunk. Idén a D és a többi egység, nem beszélve sz O backfieldről sokkal jobb passzban van mint tavaly, most nem lenne meglepetés a főcsoportdöntő, azonban a fal, ha nem javul akkor meglepetés lehet. Sajnos amit én vártam, Scott javulása (tudom röhögtök) nem jött be eddig. Gilbertnek a Colts elleni meccs még jó lesz tanulásnak, azután a Texans ellen már állni fogja a sarat. Persze, hogy egy rutinos edző rá hívja a playeket, hiszen rookie aki, ha mással nem a rutinjával (vagyis hiányával), nehezebben tudja megoldani a feladatot. Szerintem egy kis döcögés után klasszis lesz a srác. Csak türelem. Pouncey teljesít maga alatt, de a szokásos másodéves visszaesés talán erre is lehet magyarázat. Azért néha szét kellene rúgni a srácok seggét vagy, mint szoktam volt mondani, elővenni a vietnami papucsot és jól széjjelcsapni a valagukat vele, hogy a fájdalomtól rohanjanak, ha már mástól nem.polamalu
Ha másért nem is, de ezért megérné Brett papót visszahívni. Ő mindig is legendás volt a csapattársaknak kiosztott csípős seggre pacsikról. 😊
(Ja meg még 1-2 más dologról is... 😀)

több mint 13 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
http://www.youtube.com/watch?v=B2T5fgB9rkI

😊

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1-2 playt leszámítva nem volt gáz az OL tegnap, igaz nem is igazán rettegett a Seahawks DL.Soldados
A nem rettegett Seahwks DL is csinált jó pár sacket vagyis azért ne dícsérjük a fiúkat. Amennyiben sack nélkül lehozták volna a meccset akkor mondjuk azt, hogy az alagút vége a következő kanyar után látszik. Jelenleg egy nagyon kanyargós, lehet hogy zsák, vájatban vagyunk.polamalu
Hát 2 sack nem a világ. Ebből egy safety blitz volt emlékeim szerint, egyszer meg Gilbertet verték meg élete első kezdése alkalmával... Egyáltalán nem volt gáz a fal. Ne várjátok, hogy soha ne legyen sack, és állandóan kávézzon BB. TB-t is sackelték 2-szer, na bumm, most akkor a Pats fala is szar volt. Nem.

És amúgy sem a sackek határozzák meg a fal teljesítményét. Láttam én már olyan meccset, amikor a 2 sack ellenére állandó nyomás volt Benen, ütötték vágták, és volt olyan, hogy benyelt 4 sacket, de kb ennyi playben volt gondja, a többi alkalommal megvédték. Utóbbi sokkal jobb, mint az előbbi. Most, ezen a meccsen nem igazán volt rajta nyomás (és ez a kulcsszó: nyomás), tehát jó volt a fal és amíg kellett, a futáshoz is nyitottak folyósokat. Félreértés ne essék, nem volt überállat, de egyáltalán nem volt gáz az OL.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
1-2 playt leszámítva nem volt gáz az OL tegnap, igaz nem is igazán rettegett a Seahawks DL.Soldados
A nem rettegett Seahwks DL is csinált jó pár sacket vagyis azért ne dícsérjük a fiúkat. Amennyiben sack nélkül lehozták volna a meccset akkor mondjuk azt, hogy az alagút vége a következő kanyar után látszik. Jelenleg egy nagyon kanyargós, lehet hogy zsák, vájatban vagyunk.polamalu
Majd most, Mathis és Freeney...
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
1-2 playt leszámítva nem volt gáz az OL tegnap, igaz nem is igazán rettegett a Seahawks DL.Soldados
A nem rettegett Seahwks DL is csinált jó pár sacket vagyis azért ne dícsérjük a fiúkat. Amennyiben sack nélkül lehozták volna a meccset akkor mondjuk azt, hogy az alagút vége a következő kanyar után látszik. Jelenleg egy nagyon kanyargós, lehet hogy zsák, vájatban vagyunk.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1-2 playt leszámítva nem volt gáz az OL tegnap, igaz nem is igazán rettegett a Seahawks DL.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Tudod a futásokhoz kell a fal. A fal egyre jobban fárad a meccs előrehaladtával, mert a saját magukhoz képesti 150% is csak arra elég, hogy Ben ki tudjon mozogni és ne azonnal törjék össze. A fáradt fal, pedig egyre kevésbé tud utat nyitni. Ez törvényszerű. polamalu
Én tulajdonképpen még nem is kerestem választ erre a felvetésre, mert abban sem voltam bizonyos, hogy az statisztikailag megállja a helyét. De ezek szerint ez nemcsak az én szubjektív érzésem. Ami a magyarázatodat illeti, logikailag nem látok benne semmi kivetnivalót. Persze törvényszerű, hogy a kígyó a saját farkába harap, legyen szó bármiről, a végén mindig oda kanyarodunk vissza, hogy milyen fos ez az OL.Red Star
Az OL fossága sajnos mindennapi téma az NFL-ben minden szakértő azt mondja, hogy ezzel a fallal az alapszakaszt sem lehet túlélni. Azonban én valami hasonló hangokat hallottam tavaly is. Amikor a sok sérülés, valamint Ben eltiltása, miatt mondták, hogy ez a csapat ha első körbe eljut a rájátszásba már jó. Azután, erőn felül, de SB-t játszottunk. Idén a D és a többi egység, nem beszélve sz O backfieldről sokkal jobb passzban van mint tavaly, most nem lenne meglepetés a főcsoportdöntő, azonban a fal, ha nem javul akkor meglepetés lehet. Sajnos amit én vártam, Scott javulása (tudom röhögtök) nem jött be eddig. Gilbertnek a Colts elleni meccs még jó lesz tanulásnak, azután a Texans ellen már állni fogja a sarat. Persze, hogy egy rutinos edző rá hívja a playeket, hiszen rookie aki, ha mással nem a rutinjával (vagyis hiányával), nehezebben tudja megoldani a feladatot. Szerintem egy kis döcögés után klasszis lesz a srác. Csak türelem. Pouncey teljesít maga alatt, de a szokásos másodéves visszaesés talán erre is lehet magyarázat. Azért néha szét kellene rúgni a srácok seggét vagy, mint szoktam volt mondani, elővenni a vietnami papucsot és jól széjjelcsapni a valagukat vele, hogy a fájdalomtól rohanjanak, ha már mástól nem.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Azért mert van 1-2 homály passz, az sokszor az, hogy nincs ember, ezért eldobja senkiföldjére, inkább incomplete, mint sack vagy INT. BB qrva jó volt tegnap.

- Mendy: a Steelers nem akkora ... csapat, hogy run up to score-t játszon, ha biztos az előny, akkor futunk. Ezt az ellenfél is tudja, hogy 2 futás, aztán max 3.-ra jön passz. Ilyenkor, amikor az ellenfél tudja, hogy mi jön, persze hogy kevésbé hatékony. No és persze eldőlt meccsnél persze sem Mendy sem az OL koncentrációja nem az igazi már. Amikor kellett, ment a futás, pedig a Friscónak ez pont nem ment a Seahawks ellen.

- 1. drive-ban sztem is neki kellett menni 4.-re, de szvsz Redmant kellett volna futtatni, ugyanis ezért van rosteren.

- BB-sérülés: nem direkt esett neki a Seahawks-védő. Ez benne van ebben a sportban.

- 3rd down: amíg kellett, bejöttek, eldőlt meccsnél, mi nem vagyunk kivégzőosztag, mint sok más csapat. run, run, pass, ami egyrészt kiszámítható, másrészt kisebb a koncentráció is. Amíg igazán kellett, addig ültek a 3rd downok és csak ez a lényeg, a garbage time történéseiből kár kiindulni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Azért kövezzetek meg a héten a Coltstól sem igen tartok. Utána a Texans már sokkal sokkal nehezebb lesz, de addigra mindenki bemelegszik a zúzásba és talán a kemény D hozza azt a meccset is.polamalu
Senki nem fog megkövezni, a Manning nélküli Colts ellen kötelező a győzelem. A Houstoni kirándulás lehet az első igazán mérvadó meccs.
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Tudod a futásokhoz kell a fal. A fal egyre jobban fárad a meccs előrehaladtával, mert a saját magukhoz képesti 150% is csak arra elég, hogy Ben ki tudjon mozogni és ne azonnal törjék össze. A fáradt fal, pedig egyre kevésbé tud utat nyitni. Ez törvényszerű. polamalu
Én tulajdonképpen még nem is kerestem választ erre a felvetésre, mert abban sem voltam bizonyos, hogy az statisztikailag megállja a helyét. De ezek szerint ez nemcsak az én szubjektív érzésem. Ami a magyarázatodat illeti, logikailag nem látok benne semmi kivetnivalót. Persze törvényszerű, hogy a kígyó a saját farkába harap, legyen szó bármiről, a végén mindig oda kanyarodunk vissza, hogy milyen fos ez az OL.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Azért azt lássuk be, hogy ez a meccs pusztán arról szólt, hogy madár és madár között van különbség. Ahogy a múlt heti szörnyűségből sem lehetett messzemenő következtetéseket levonni, úgy ez a nullázás sem alkalmas erre.Red Star
Szerintem senki sem vitatja, hogy a tegnapi Seahawks-nál gyengébb ellenfelünk nem sok lesz idén, igaz ez offense és defense oldalon egyaránt. Ettől függetlenül a győzelem az győzelem.vassadi
Valamint a nullázást ebben a ligában nem kell magyarázni az már magában bárki ellen komoly eredmény. Főleg az 50 percen át tartott saját térfél ahová a támadók nem tudtak eljutni. Azért kövezzetek meg a héten a Coltstól sem igen tartok. Utána a Texans már sokkal sokkal nehezebb lesz, de addigra mindenki bemelegszik a zúzásba és talán a kemény D hozza azt a meccset is.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Azért azt lássuk be, hogy ez a meccs pusztán arról szólt, hogy madár és madár között van különbség. Ahogy a múlt heti szörnyűségből sem lehetett messzemenő következtetéseket levonni, úgy ez a nullázás sem alkalmas erre.Red Star
Szerintem senki sem vitatja, hogy a tegnapi Seahawks-nál gyengébb ellenfelünk nem sok lesz idén, igaz ez offense és defense oldalon egyaránt. Ettől függetlenül a győzelem az győzelem.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Tudod a futásokhoz kell a fal. A fal egyre jobban fárad a meccs előrehaladtával, mert a saját magukhoz képesti 150% is csak arra elég, hogy Ben ki tudjon mozogni és ne azonnal törjék össze. A fáradt fal, pedig egyre kevésbé tud utat nyitni. Ez törvényszerű. Egyébként, amikor megindul a futószekér a védelem átvált arra egy kicsit, ekkor jöhetnek a passzok.
Más, Visszanézve mosta meccset az elején a goal line szitunál, hiába akarják Gilbertre verni a sacket azt vastagon a TE kurta el. A széléről beváltott Gilbert emberére aki már nem tudott mögötte elég gyorsan kimozogni az LB-re. Látnia kellett volna a szélen felálló és blitzre készülő embert. Legalábbis ez az én véleményem.
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Azért azt lássuk be, hogy ez a meccs pusztán arról szólt, hogy madár és madár között van különbség. Ahogy a múlt heti szörnyűségből sem lehetett messzemenő következtetéseket levonni, úgy ez a nullázás sem alkalmas erre.
Javítsatok ki ha nincs így, de nekem már a PO-ban és az idei két meccsen is olyan érzésem volt, hogy Rashard a mérkőzések előrehaladtával egyre kisebb hatékonysággal futott. Lehet, hogy ezt csak én érzem így? Nem szoktam figyelni meccs közben a statisztikákat, így elképzelhető, hogy felvetésem teljesen alaptalan szubjektív vélemény, de éppen ezért kíváncsi lennék a ti véleményetekre.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
5 sack, 31 futott yard, 0 kapott pont - ez már az igazi Steelers defense. 😉
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Gratu srácok!

Megkaptuk az övfokozatunknak (kb sárga se) kijáró verést.

Lehet rosszul emlékszem, de mintha a legutóbbi meccsünkön is hasonló eredmény született volna. Jól megverük a Friscot, és következő héten lenulláztatok bennünket (pedig akkor még PO csapat voltunk). 😕Helmut Zimmer
Igen mint Soldi írta a SB óta két meccs 21-0 és 24-0, összesítve 45-0. 😕 Azért egy kicsit sajnállak, a múlt héten mi ültünk a végén hasonlóan, ismerjük az érzést.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
Gratu srácok!

Megkaptuk az övfokozatunknak (kb sárga se) kijáró verést.

Lehet rosszul emlékszem, de mintha a legutóbbi meccsünkön is hasonló eredmény született volna. Jól megverük a Friscot, és következő héten lenulláztatok bennünket (pedig akkor még PO csapat voltunk). 😕
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 365
ki a következő?polamalu
😀😀😀