Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Fiúk, hová tűnt a humorérzéketek? A playoff vereség utáni frusztrációt csak le kell valahogy vezetnie szegény Ray Lewis bácsinak. Bár nekem is volt néha olyan gondolatom meccsnézés közben, hogy ez ugyanaz a "Szopatnak anyám, stop" című lemez, mint amit a Pats csinált a Jetsszel a tavalyi MNF-meccsen, de higgyétek el, elcseréltük volna mi annak a megalázó alapszakasz-győzelemnek az örömét egy nyögvenyelős playoff-sikerért. És ezzel Ed Reed bácsi is így van. Szóval csak hadd élvezkedjen. Én pl. egész jól szórakoztam rajta, ez is része a trash-nek. Belefér.lucas
Ez a cikk nagyon messze van a trashtalk-tól (és minden mástól is).

több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Fiúk, hová tűnt a humorérzéketek? A playoff vereség utáni frusztrációt csak le kell valahogy vezetnie szegény Ray Lewis bácsinak. Bár nekem is volt néha olyan gondolatom meccsnézés közben, hogy ez ugyanaz a "Szopatnak anyám, stop" című lemez, mint amit a Pats csinált a Jetsszel a tavalyi MNF-meccsen, de higgyétek el, elcseréltük volna mi annak a megalázó alapszakasz-győzelemnek az örömét egy nyögvenyelős playoff-sikerért. És ezzel Ed Reed bácsi is így van. Szóval csak hadd élvezkedjen. Én pl. egész jól szórakoztam rajta, ez is része a trash-nek. Belefér.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Már értem a nevét azért kifelé, mert a deszka ami lóg kitépte a madzagot 😀
Amúgy persze értem, de.... mindegy hagyjuk ezt a témát.
Koncentráljunk a vasárnapra. Remélem, hogy a Sólymok nem most akarnak mindenáron feltámadni és mi pedig kellően felszívva a fikát véres húscafatokat fogunk csak a pályán hagyni.
A Chilliben persze ott leszünk, remélem minél többen, és pörögni fognak a törölközők.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fűzővel kifelét olyan linkelni, mint kb. bleacherreportot. Kb. leszarom a véleményét.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem kell ezen pörögni. Bolond az ember, de persze a PO-vereség után eltűnt. 😀 😀 Nem kell felvenni a hülyeségét, gondolom vmi elvetemült tinidzsér, vagy gyerekszobát nélkülöző felnőtt. 😊Soldados
😂 Ez még a Népsport blog általános színvonalához is méltatlan. 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem kell ezen pörögni. Bolond az ember, de persze a PO-vereség után eltűnt. 😀 😀 Nem kell felvenni a hülyeségét, gondolom vmi elvetemült tinidzsér, vagy gyerekszobát nélkülöző felnőtt. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/12/Minden_szakerto_egy_bohoc/
FUCK.parker39
Ez mondjuk még nálam is veri a biztosítékot... minek kellett ilyet írni... vagy az írónak megszületni?! Ez méltatlan kedvenc csapathoz... szóval ettől elhatárolódok.... élesen.Collapo
Nyugi😊
Nem kell komolyan venni azt kész. Legalábbis én már öreg vagyok ahhoz, hogy ilyeneket komolyan vegyek.kishaszi
Én konkrétan a cím elolvasása után zártam be a böngészőt és a jövőben nem is kívánom olvasni ezt a blogot.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/12/Minden_szakerto_egy_bohoc/
FUCK.parker39
Ez mondjuk még nálam is veri a biztosítékot... minek kellett ilyet írni... vagy az írónak megszületni?! Ez méltatlan kedvenc csapathoz... szóval ettől elhatárolódok.... élesen.Collapo
Nyugi😊
Nem kell komolyan venni azt kész. Legalábbis én már öreg vagyok ahhoz, hogy ilyeneket komolyan vegyek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/12/Minden_szakerto_egy_bohoc/
FUCK.parker39
Ez mondjuk még nálam is veri a biztosítékot... minek kellett ilyet írni... vagy az írónak megszületni?! Ez méltatlan kedvenc csapathoz... szóval ettől elhatárolódok.... élesen.Collapo
ezennel vasáru nagykeresztet adományozok önneksutianap
Melyet tisztelettel elfogadok...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/12/Minden_szakerto_egy_bohoc/
FUCK.parker39
Ez mondjuk még nálam is veri a biztosítékot... minek kellett ilyet írni... vagy az írónak megszületni?! Ez méltatlan kedvenc csapathoz... szóval ettől elhatárolódok.... élesen.Collapo
ezennel vasáru nagykeresztet adományozok önnek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/12/Minden_szakerto_egy_bohoc/
FUCK.parker39
Ez mondjuk még nálam is veri a biztosítékot... minek kellett ilyet írni... vagy az írónak megszületni?! Ez méltatlan kedvenc csapathoz... szóval ettől elhatárolódok.... élesen.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Igen ez lenne nálam is a teljesen jó elméleti megoldás, hogy Gilbert LT (Scottnál nem lenne szarabb), Hotel meg RT.The terrible towel
Flozellt így már szerintem nem fogjuk visszahozni. De én is neki örülnék, örültem volna leginkább.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Igen ez lenne nálam is a teljesen jó elméleti megoldás, hogy Gilbert LT (Scottnál nem lenne szarabb), Hotel meg RT.
Nade kiderül 😊
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 206 — Steelers fan
Na ez félig már jó, legalább Gilbert tanulhatja a szakmát, szerez egy kis meccsrutint, és jövőre megy a másik oldalra.The terrible towel
Néha van olyan érzésem, hogy akár már most mehetne. Vagy mehetne bárki a másik oldalra, rosszabb nem lenne mint most.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Na ez félig már jó, legalább Gilbert tanulhatja a szakmát, szerez egy kis meccsrutint, és jövőre megy a másik oldalra.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Colont IR-re tettük, Jamon Meredith jött helyette.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Scott Brown jelentése szerint Ray Willis és Jamon Meredith vesz részt workouton.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Colon valszeg IR és Gilbert a kezdő RT - jelenleg. De azért az foglalkoztat, hogy Colon felszabaduló helyére kikerül rosterre. Remélem, visszahozzuk Hotelt.Soldados
Amennyiben jól értettem akkor a practiceból jön fel egy srác. Nem biztos, mert közben amikor néztem a szokásos Heinz Field szerű hangzavart produkáltak az ördögeim.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/12/Minden_szakerto_egy_bohoc/
FUCK.parker39
Hát igen. Így is lehet örömködni, meg máshogy, normálisan is. És?
Remélem jövő év elején mi örömködünk.kittli
Uramisten ez mekkora szánalom...kik ezek a bohócok😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Colon valszeg IR és Gilbert a kezdő RT - jelenleg. De azért az foglalkoztat, hogy Colon felszabaduló helyére kikerül rosterre. Remélem, visszahozzuk Hotelt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Sajtókonferencia után, Gilbert a befutó jelenleg. JH jól van (He's fine). Az ellenfél egy fiatal, de tehetséges csapat, jó játékosok alkotják a keretét...bla bla a szokásos tiszteletkörök.
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Egyelőre Marcus Gilbert tűnik esélyesnek a kezdő RT posztra és amennyiben nem lesz pénzünk Flozellre (kb. 4,4MM-el vagyunk cap alatt) úgy ott is folytatja várhatóan, a mai sajtókonferencián is téma lesz mindez
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 206 — Steelers fan
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/12/Minden_szakerto_egy_bohoc/
FUCK.parker39
Hát igen. Így is lehet örömködni, meg máshogy, normálisan is. És?
Remélem jövő év elején mi örömködünk.
több mint 13 éve
parker39 34
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/12/Minden_szakerto_egy_bohoc/
FUCK.

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 206 — Steelers fan
...csak szerencsétlen ezt pont egy csoportmeccsen, a csoportrivális ellen.
Spy
Szvsz meg pont jó, hogy a Hollók picsásztak így el bennünket. Ha erre nem szedi össze magát a csapat akkor semmire. Amúgy meg tényleg hamar kiderül, hogy kisiklás vagy tendencia. Ha a Hotelt leigazolnánk csak jobb lehetne ez a fal, egyébként meg ilyen gyengén ha akarna sem tudna játszani még egyszer ez a csapat. Lesznek nehéz meccsek, gyengébben teljesítő csapatrészek, de hogy mindegyik így leszerpeljen nem lesz.