Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Colon, komolynak tűnő tricepsz sérülést szedett össze. Kimenetele még ismeretlen.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Előttem már mindenki leírta, hogy katasztrofálisan játszottunk tegnap, gyakorlatilag egyetlen csapatrész sem nyújtott elfogadható teljesítményt - ez így igaz, nem is ragoznám tovább.

De! Jusson eszébe mindenkinek a Pats elleni meccsünk a tavalyi alapszakaszból, amikor ugyanígy leszerepeltünk minden tekintetben, és hogy utána milyen játékkal tértünk vissza a Raiders ellen. Mint tudjuk, Brady-ék ellen nagyon nem megy a Steelers-nek, és akkor is bedaráltak minket, akárcsak tegnap a hollók: hazai pályán, hipermotiváltan léptek pályára; ahogy Soldi a meccs előtt többször is leírta, vissza akartak vágni az ellenünk elszenvedett vereségekért, és ennek érdekében ki is adtak magukból mindent. De én is azt gondolom, ez csak egyszeri kisiklás volt a részünkről, a Seahawks pedig ideális ellenfél a "nagy visszatéréshez" (ami nem feltétlenül jelent nagy különbségű győzelmet), mint ahogy tavaly a Raiders is annak bizonyult.
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
hááát csak annyit tudok mondani júúúúújj... :/ de lagalább a Lions és a Bills nyert...

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Hát a múlt hetem totál el lett cseszve. Előbb betörtek hozzánk, majd a tegnapi rémálom.
Remélem mielőbb felébredünk belőle. De ez vasárnapig nem több jámbor óhajnál. Aztán ha akkor sem leszünk képesek egy szolid vérengzéssel összekapcsolt tollfosztásra, akkor jobb ha belátjuk, hogy hőseink az erőszakmentesség híveivé szegődtek és hátralevő életüket kolostori zsolozsmázással kívánják tölteni. Én azért a kevésbé ájtatos végkifejletben reménykedem.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Kiváncsi leszek a power ranking mit mutat. Visszaküldenek a 30. helyre, ami a mutatott játék alapján reális lenne, vagy azt mondják, hogy na, mégiscsak a Steelers, és 15-20 körül megáll?Jan
Nem hiszem, hogy kiszorulnátok a TOP 5-ből.Mindenki tudja, hogy ez egy egyszeri kisiklás volt.Ha minden klappol egy 14-2, 13-3-as szezon kinéz nektek feltétlenül. Max hatásvadászat miatt esne ki a TOP 5-ből a csapat.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most néztem egy coverage statot. Ike-on gyakorlatilag semmit sem tudtak csinálni. 4 szer kellett munkába állnia mindet megoldotta. JH 3 ból 1. Timmons, Woodley, Szakáll Kiesel, Gay 100% ban szopóágon voltak.
http://burgh.us/7m5polamalu
Taylor totál levette a pályáról Evans-t. Az egyedüli volt a Def-ben, aki jól/hibátlanul játszott. Az Off-ben pedig Wallace volt (egyedül) nagyon jó, neki csupán a hasalós elkapása nem jött össze.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó ez így csalóka, mert pl. Keiselről kaptunk 7 yardot, McFaddenről meg 80 yardot meg egy TDt. Mondjuk az furcsa, hogy Gayhez csak egyet írnak.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Most néztem egy coverage statot. Ike-on gyakorlatilag semmit sem tudtak csinálni. 4 szer kellett munkába állnia mindet megoldotta. JH 3 ból 1. Timmons, Woodley, Szakáll Kiesel, Gay 100% ban szopóágon voltak.
http://burgh.us/7m5
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Kiváncsi leszek a power ranking mit mutat. Visszaküldenek a 30. helyre, ami a mutatott játék alapján reális lenne, vagy azt mondják, hogy na, mégiscsak a Steelers, és 15-20 körül megáll?

Továbbra is tartom, hogy az O falunk a 3 legrosszabb között van a ligában. És ha hosszútávon ezzel a fallal számolnak, akkor hosszútávon fogunk szopni. 😕

Egyébként én sem gondolnám, hogy lesz mégegy ilyen homály meccsünk, ahol kb mindenki egyszerre csődöl be. Nem tudom elképzelni.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Na ez egy elég súlyos, megalázó vereség a mi kis kedvenc madarainktól.

Nekem nem a vereség a fájó, mert az igenis benne volt a pakliban, de az arány.
A futásaik nagyon ültek. +20 yard feletti TD.......áááá mi ezekhez nem vagyunk hozzászokva!!!!

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Valójában egy 30 éves játékos nem öreg, persze, ha folyamatosan figyelt magára és profiként élt (lásd liszteszsák). A nagy baj az volt, hogy a tűz nem látszott a kezdő D jó néhány tagján. Azért ezt az "öreg" D-t szerintem bármely csapat fenntartás nélkül elfogadná. Ez a meccs nagyon szarul jött ki, pont mint az SB ott sem jött össze szinte semmi. Itt pedig konkrétan semmi.
A Tengeri pintyek más lesz szerintem úgy mint tavaly a Pats után most is felszívták a fikát és zúzni fognak. Amikor meg elkapják a fonalat akkor az isten irgalmazzon.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Eight of Pittsburgh's 11 starters on defense are 30 or older.
Ez mondjuk azért durva stat, de szerintem ez csak egy kilengés volt. Hozzáteszem elég hatásvadász, mert Smith és Keisel helyére is megvan már az új, fiatal DE. Warrior helyére kell egy ILB, meg Clark helyére majd egy FS és nem lesz itt nagy gond (és természetesen valamelyik fiatal kiszoríthatná McFaddent)
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Sőt, tudom hülye vagyok meg minden de sztem tavalyi Hotel >> Kolonc és Liszteszsák >>>>> Scott. Ez akárhonnan nézem downgrade.The terrible towel
Magam is így gondolom. A FO idei főhibája, vagy negatívuma, hogy ezzel az OT-párossal vágtunk neki az idénynek. Főleg Scottot érzem főben járó bűnnek, hogy ő az egyértelmű kezdő LT-ként.

De hát valszeg ez volt az ára a 4 hosszabbításnak... Bár nem tudom, sztem Starks is aláírt volna annyiért, mint amit Kolonc kapott és akkor legalább normális LT-nk van, az mégiscsak fontosabb, mint az RT...Soldados
Én reménykedtem, h Scott idén jobb lesz, mert tavaly a PO-ban már mutatott életjeleket. Szerintem a liszteszsák se lenne megoldás, amilyen állapotban megjelent a TC-ben (400 font körül), nem véletlen, h azóta sem kellett senkinek. Mondjuk ezen a meccsen az egész csapat romokban volt, miért pont az O-line lett volna a kivétel, tőlük várnánk a legkevésbé. Viszont, ha Scott a hóx ellen is ekkora trágya lesz, akkor Gilbert-time, ennél rosszabb ő se lehet és benne legalább van potenciál.
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 361
rettenetes erzes...most megy a 4. negyed, majdnem sirok a 'teljesitmenytol'
a PS alatt nem volt eladott labdank...most 7.
mintha a blitzek nem ulnenek...
Flacco igazabol nem volt veszelyben az egesz meccsen, ugy dobalhatott, ahogy akart, mi lesz ha valodi QB lesz a zsebben?

BB meg fetrengett az elso pillanattol...OL egy fostaliga...pedig azt hittem, hogy most aztan jobb, mint tavaly...

rettenetes erzes igy kikapni, remelem a jatekosok is igy erzik...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sőt, tudom hülye vagyok meg minden de sztem tavalyi Hotel >> Kolonc és Liszteszsák >>>>> Scott. Ez akárhonnan nézem downgrade.The terrible towel
Magam is így gondolom. A FO idei főhibája, vagy negatívuma, hogy ezzel az OT-párossal vágtunk neki az idénynek. Főleg Scottot érzem főben járó bűnnek, hogy ő az egyértelmű kezdő LT-ként.

De hát valszeg ez volt az ára a 4 hosszabbításnak... Bár nem tudom, sztem Starks is aláírt volna annyiért, mint amit Kolonc kapott és akkor legalább normális LT-nk van, az mégiscsak fontosabb, mint az RT...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 596 — 毎日何かを学ぶ
Azt gondolom a teljes csőd ellenére a spec teamet illeti egy kis dicséret. Nem kaptak TD-t (szörnyű, hogy ezt már erénynek kell mondani és nem természetesnek), Sepu 47 felett rúgott és Tóni is 34-es átlaggal szaladt vissza a kickekkel. Azt gondolom az elmúlt időszakban (években) látott szenvedés ebben a csapatrészben megállt és már tavaly is elindult egy fejlődés, remélem ez idén tovább folytatódik. Szerintem az OL volt igazán hígfos, ezért nem ment a futás, nem volt hol, az elkapó alakulattal nem volt gond Ben a k...va nagy homályok ellenére 280 yardot dobált, ezt el kellett kapni. A fal, őszintén én sokkal többet vártam tőlük, azt hittem idén minőségben ugrunk. Azért ez egy olyan meccs volt amikor fent az Olümposzon kurvára nem csíptek minket. Csak egy két apróság jött volna be és már a győzelemről beszélhetnénk. Van ilyen, nem kell ezt katasztrófaként megélni, de egy nagy füles mindenkinek jár, akár a vietnámi papuccsal is szét lehet verni a picsát, hogy érezzék elkezdődött a szezon. 15-1-es mérleggel bejutni a rájátszásba hmmmm. :d
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 206 — Steelers fan
Az előszezonban nézegettem, hogy olyan 100 y körül futkároznak ellenünk, de ez előszezon gondoltam. Most ezt megfejelték rendesen. A másik ami nekem full amatőrnek nagyon szemet szúrt, hogy Flacco hosszú-hosszú másodpercekig gondolkodhatott mit is csináljon. Woodley ért oda az utolsó negyedben, meg talán egyszer JH majdnem.
No de egy évben egyszer kell egy ilyen. És még mindig lehet 13-3. 😊
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Szerintem az o-lájnt is nyugodtan megilleti a hígfos díj.
Kis nosztalgia-fílingem volt amikor láttam 'bebössenni' false-startra Kolonc-barátomat, vagy a giganagy holdingjánál már mondtam amikor repült a zászló hogy tuti Koloncot agyonverték és így próbált szögletre menteni...
Ezen kívül még azt láttam hogy úgy rottyan össze a zseb mintha kötelessége lenne, nem nagyon látok újat a nap alatt.
Sőt, tudom hülye vagyok meg minden de sztem tavalyi Hotel >> Kolonc és Liszteszsák >>>>> Scott. Ez akárhonnan nézem downgrade.
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 101
A védelmünk lassú volt, a dí-lájnt, woodleyt és polamalut kiszedték a játékból. Mendi futásaiban nem volt erő, BB-nek nem volt fent a mindentlátó vizorja, Wardot osztották mint a répát... Az o-lájn szerintem nem volt annyira gané, Legu és (meglepő módon) Scott szvsz kicsit kiemelkedett a fos szintből. Ezenkívül Ike játszott jól.

Ez a meccs pont arra jó, hogy visszábbvegyen mindenki az arcából a csapatban, és erőt merítsen a következő fordulókra! A ravens jó napot fogott ki, mi pedig rosszat, shit happens. A seahawks szája viszont úgy el lesz kenve mint annak a rendje, alázatosan, végig a meccsre koncentrálva. Csak figyeljétek! 😉
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
- Jani bá! Milyen a csapat?
- Fos!
- És ha összeáll?
- Akkor még lehet szar is!

Na hát ez a kis sztori jut eszembe a mai meccsről. Persze ennyire nem kell azért letargiába esni, biztos vagyok abban, hogy ez csak egy kis kisiklás volt. Bár sok pozitívumot nem láttam, de ennyire gyengén nem lehet még egyszer játszani, ahogy az ellenfelek sem fognak majd ki mindig ilyen napot.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez egy kalap fos volt.tenorx
Ezt összefoglaltad. 😀 😀laby
Szeretnéd kibővíteni? 😀 Szerintem mindent elmondtam.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ez egy kalap fos volt.tenorx
Ezt összefoglaltad. 😀 😀

több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Hát ez egy kalap fos volt, ami pozitív, h a D a második félidőre legalább összeállt nagyjából. BigBen remélhetőleg magához tér jövő 7re, lehet inkább kurváznia kéne, ha ez a házas élet ennyire megviseli 😊
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Szánalom, talán ez a jó szó ami most minősítheti ezt a tömegsír produkciót.
Ennél már csak jobb lehet talán még az vigasztal...
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Hát ez katasztrófa volt...na de sebaj majd jövőhéten lehet javítani. Ezzel a meccsel úgy kell foglalkozni, hogy csak felpörögjünk tőle. Mellesleg nem fogunk 7 TO-t csinálni mégegyszer az biztos.remélem James bá' sérülése nem komoly....

" class="embed">