Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szerintem Troy azon vitázik, hogy Ő bizony olyan sok pénzért, amit ajánlotok neki nem játszik... elég neki a negyede is 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Troyjal folynak a tárgyalások a hosszabbításról, de egyelőre nincsenek közel az álláspontok.Soldados
Biztos a piaci ár meghatározása a legfőbb vitapont. 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Troyjal folynak a tárgyalások a hosszabbításról, de egyelőre nincsenek közel az álláspontok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
lajszer Pittsburgh Steelers 70
Nem tudok róla hogy ne játszana, sztem 100 hogy kezd.The terrible towel
Én is remélem! Probable még mindig jobb, mint ha Questionable lenne! 😊
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nem tudok róla hogy ne játszana, sztem 100 hogy kezd.
több mint 13 éve
lajszer Pittsburgh Steelers 70
Roethlisberger-ről mit tudni? Játszik hétvégén? Mert fantasy-ba Probable-s!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nincs meg valamelyikőtöknek a '75-ös Steelers-Cowboys SB meccs??

Megvan az összes (74, 78, 79, 2005, 2008), de a '75-ös SB-ről csak összefoglalót találtam TYT-n.

Ha valakinek van rendes meccs felvétele (nem rádiós közvetítés), az kínáljon meg vele legyen oly kedves. 😊

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Fosterre mondtam

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Azt azért nem vonhatjátok kétségbe, hogy megérdemelteadam8
Mármint Harrison?

Tomlin pár perccel ezelőtt tartott sajtótájékoztatót. Ismételten megerősítette, hogy minden valószínűség szerint B-Mac pályára léphet vasárnap (ha netán mégsem, akkor Lewis játszik helyette), valamint Sanders is játékra kész. Ike-ról nem volt szó, de Tomlin azt mondta, hogy Chris Carter az egyedüli igazi "injury concern".
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Azt azért nem vonhatjátok kétségbe, hogy megérdemelte

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Majd jövő áprilisban szólnak JH-nek, hogy vasárnap kiosztott egyik sack 50E-et ért. Bár nem is baj legalább nem frusztrálja a játékost. A szezon után meg azt mondja, hogy na ba...sza meg Goodell ma sem veszek egy autót az asszonynak. 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mark Kaboly: "Ramon Foster was fined $15K for late hit on Eagles' Jamar Chaney during 2nd pre game. His appeal is today. Was not flagged on hit."

Időben...
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Jól van figyelmetlen voltam és csak a most olvasott hírekből tájékozódtam. Elnézést kérek uram. Vagyis a válasz nem istentől való gondolat.
Köszi a választ.polamalu
Ne viccelj, azért van a fórum, hogy kérdezzünk. 😊Soldados
A Legu hírre akkor és most is örömmel gondoltam. Nekem szimpatikus az ürge, még akkor is ha nem egy batár állat. 😀

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jól van figyelmetlen voltam és csak a most olvasott hírekből tájékozódtam. Elnézést kérek uram. Vagyis a válasz nem istentől való gondolat.
Köszi a választ.polamalu
Ne viccelj, azért van a fórum, hogy kérdezzünk. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 206 — Steelers fan
Jól van figyelmetlen voltam és csak a most olvasott hírekből tájékozódtam. Elnézést kérek uram. Vagyis a válasz nem istentől való gondolat.
Köszi a választ.polamalu
Aki ünnepel az könnyen téveszt. Főleg egy bizonyos mennyiség után. 😊
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
vegigneztem a 4 preseason meccset, csak nekem tunt ugy, hogy nem volt eladott labdank?
fumble volt, de abbol is TD lett...xtaki
Az utolsó meccset nem láttam, a Game Center szerint volt egy elvesztett fumble, de a másik három meccset egész biztosan turnover nélkül hoztuk le.vassadi
igen - a Mór, le is hoztuk gyorsan

azért érdekes lesz ez a révenszmecss, melyik DL tud nagyobb puszítást végezni. A mieink is ropogni fognak - Mindenhol a kulcsunk meg a két ILB vs. Rizs


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
vegigneztem a 4 preseason meccset, csak nekem tunt ugy, hogy nem volt eladott labdank?
fumble volt, de abbol is TD lett...xtaki
Az utolsó meccset nem láttam, a Game Center szerint volt egy elvesztett fumble, de a másik három meccset egész biztosan turnover nélkül hoztuk le.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Jól van figyelmetlen voltam és csak a most olvasott hírekből tájékozódtam. Elnézést kérek uram. Vagyis a válasz nem istentől való gondolat.
Köszi a választ.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Legu mint kezdő RG a Ravens ellen! Ez az állítás mennyire idegentől való? Olvastam egy két oldalon.polamalu
A 4. PS-meccs után kijelentette Tomlin, hogy Legu kezdi az idényt kezdő RG-ként. Még be is írtam ide. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Legu mint kezdő RG a Ravens ellen! Ez az állítás mennyire idegentől való? Olvastam egy két oldalon.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 206 — Steelers fan
Hidd el, Batch vagy Dwyer cut lett volna, ha Batch nem kerül IR-re, Moore helye biztos volt az újraigazolástól kezdve. A Batch-Dwyer duó kimaradó tagját pedig megpróbáltuk volna PS-be tenni. Jobb ez így, hogy az egyik IR-ere került.Soldados
Tudom, hogy így is minden rendben van RB fronton. Csak azt mondom, hogy Moore roster helye nem lett volna biztos úgy, hogy ott van mellette Batch és Dwyer. Normális érvvel eddig még nem tudtad alátámasztani, hogy miért is volt ő teljesen bebiztosítva. 😊vassadi
Egy olyan RB-ről folyik a társalgás aki szinte már nem is fut. A 3rd down elkapásoknál idén sztem már Mendi és a Vörös is meg fogja előzni, ami azért is jó mert mikor a Mór bent van lassan borítékolni lehet a játékot. A normális érv pedig a Steelers játékospolitikája és kész. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hidd el, Batch vagy Dwyer cut lett volna, ha Batch nem kerül IR-re, Moore helye biztos volt az újraigazolástól kezdve. A Batch-Dwyer duó kimaradó tagját pedig megpróbáltuk volna PS-be tenni. Jobb ez így, hogy az egyik IR-ere került.Soldados
Tudom, hogy így is minden rendben van RB fronton. Csak azt mondom, hogy Moore roster helye nem lett volna biztos úgy, hogy ott van mellette Batch és Dwyer. Normális érvvel eddig még nem tudtad alátámasztani, hogy miért is volt ő teljesen bebiztosítva. 😊vassadi
Ha egy veteránt újraigazolunk, azt azért tesszük, mert rosteren lesz. Ez nem érv, vagy nem érv, ez így működik. Ez csak extrém esetben borulhat, de ez nagyon messze van a Pouncey-féle extrém esettől. Lásd a jóval később újraigazolt Essex helye is meglett. A veterán újraigazolás = tuti rosterspot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 361
vegigneztem a 4 preseason meccset, csak nekem tunt ugy, hogy nem volt eladott labdank?
fumble volt, de abbol is TD lett...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hidd el, Batch vagy Dwyer cut lett volna, ha Batch nem kerül IR-re, Moore helye biztos volt az újraigazolástól kezdve. A Batch-Dwyer duó kimaradó tagját pedig megpróbáltuk volna PS-be tenni. Jobb ez így, hogy az egyik IR-ere került.Soldados
Tudom, hogy így is minden rendben van RB fronton. Csak azt mondom, hogy Moore roster helye nem lett volna biztos úgy, hogy ott van mellette Batch és Dwyer. Normális érvvel eddig még nem tudtad alátámasztani, hogy miért is volt ő teljesen bebiztosítva. 😊
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Vicc amit a Ravens csinál, főleg az Ofallal. Chemistry egy nagy 0, aztán majd csodálkoznak a 8-8on (többet nem várok idén tőlük)tenorx
A pozitív mérleg és a wild card szerintem még így is meglesz nekik. A vicc az lenne, ha idén nem tudnánk ennek az AFC North-nak az élén végezni.