Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Vietnámi papucsok csak akkor érnek valamit, ha én kezelem, sok éves gyakorlat az edzőtáborokból 😉 , a CJ 0,1 mi is??? Ezt a részt tudatlanságom folytán nem értem 😀 de tényleg.polamalu
Fordítok: CJ2k: a 2000 yardot futó CJ. CJ0.1k: az egy meccsen száz yardot futó CJ. sutianap tart attól, hogy megfutja a maga 100 yardját ellenetek. Lehet, lesz CJ0.2k. 😛tomi-tomi
Köszönöm Tomi lehet, hogy a hét végén CJ 0.001 lesz csak. Remélempolamalu
Minden jel erre mutat! 😊 Ennyire jó motiváló eszköz a vietnami papucs? (Btw Rajnáék nincsenek túlzottan megelégedve vele, nézz be a Titans-topic-ba.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az utolsó mondatrészt lehagyhattad volna... 😀 😀 Így már a kedvem is rosszabb.Soldados
Megértem, de Essex is ugyanolyan hulladék volt, mint Scott, úgyhogy jelen pillanatban majdhogynem mindegy, ki az LT.

a CJ 0,1 mi is??? Ezt a részt tudatlanságom folytán nem értem 😀 de tényleg.polamalu
0,1k = 100. Chris Johnsonnak a Browns ellen megvolt az idei első 100+ yardos meccse. Nem szeretnénk, ha ez ellenünk is megismétlődne, de a jelenlegi helyzetben nem sok esélye van annak, hogy ezt meg tudjuk akadályozni. Mellesleg egy héttel később MoJo jön...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
nem engem támaszt alá - mer POba mentek
a vietnámi szöges szartaposóid remélem már kiértek, 😉 drága barátom - CJ 0.1káról hallani sem akaroksutianap
A Vietnámi papucsok csak akkor érnek valamit, ha én kezelem, sok éves gyakorlat az edzőtáborokból 😉 , a CJ 0,1 mi is??? Ezt a részt tudatlanságom folytán nem értem 😀 de tényleg.polamalu
Fordítok: CJ2k: a 2000 yardot futó CJ. CJ0.1k: az egy meccsen száz yardot futó CJ. sutianap tart attól, hogy megfutja a maga 100 yardját ellenetek. Lehet, lesz CJ0.2k. 😛tomi-tomi
pontosann!
zygomaticus törésem nekem is vót, azt azonnal műtik mert különben rosszul tapad le, aztán kap álarcot - bár azzal sem jácchat mert lecsúszik a szeme 😕 2hét


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
nem engem támaszt alá - mer POba mentek
a vietnámi szöges szartaposóid remélem már kiértek, 😉 drága barátom - CJ 0.1káról hallani sem akaroksutianap
A Vietnámi papucsok csak akkor érnek valamit, ha én kezelem, sok éves gyakorlat az edzőtáborokból 😉 , a CJ 0,1 mi is??? Ezt a részt tudatlanságom folytán nem értem 😀 de tényleg.polamalu
Fordítok: CJ2k: a 2000 yardot futó CJ. CJ0.1k: az egy meccsen száz yardot futó CJ. sutianap tart attól, hogy megfutja a maga 100 yardját ellenetek. Lehet, lesz CJ0.2k. 😛tomi-tomi
Köszönöm Tomi lehet, hogy a hét végén CJ 0.001 lesz csak. Remélem
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Timmonsnak egyébként miért van ilyen kevés tackleje mostanság?Schleck
Találgatunk csak, ahogy azt is, hogy 10 év óta először miért nem tudjuk megfogni a futást?Soldados
Értem, jó lenne ha összeszedné magát a fiú. 😊
És gondolom az, hogy OLB-t fog játszani most, szintén nem fog jót tenni a tackle-jei számának.

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Nézd Soldi a szar akárhová fordítod szar. Igaz, hogy a háttal blokkolás világbajnoka egy ujjnyival lehet, hogy szarabb, de a hét végén mindegy ki áll az LT oldalon. Nincs a keretben jelenleg olyan aki valóban oda való.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát ezért. Vagy ez nem téged támasz alá??? 😉polamalu
nem engem támaszt alá - mer POba mentek
a vietnámi szöges szartaposóid remélem már kiértek, 😉 drága barátom - CJ 0.1káról hallani sem akaroksutianap
A Vietnámi papucsok csak akkor érnek valamit, ha én kezelem, sok éves gyakorlat az edzőtáborokból 😉 , a CJ 0,1 mi is??? Ezt a részt tudatlanságom folytán nem értem 😀 de tényleg.polamalu
Fordítok: CJ2k: a 2000 yardot futó CJ. CJ0.1k: az egy meccsen száz yardot futó CJ. sutianap tart attól, hogy megfutja a maga 100 yardját ellenetek. Lehet, lesz CJ0.2k. 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na ja Scott nem akkora boldogság, bár sokkal szarabb már akkor sem lesz mint most ellenben marad ugyanolyan szar és jobb sem lesz 😕polamalu
Essex is szar volt, de legalább olyan bohózatot nem csinált, hogy háttal akart blokkolni, vagy hogy hozzá se tudott volna érni a DE-hez.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Na ja Scott nem akkora boldogság, bár sokkal szarabb már akkor sem lesz mint most ellenben marad ugyanolyan szar és jobb sem lesz 😕
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Hát ezért. Vagy ez nem téged támasz alá??? 😉polamalu
nem engem támaszt alá - mer POba mentek
a vietnámi szöges szartaposóid remélem már kiértek, 😉 drága barátom - CJ 0.1káról hallani sem akaroksutianap
A Vietnámi papucsok csak akkor érnek valamit, ha én kezelem, sok éves gyakorlat az edzőtáborokból 😉 , a CJ 0,1 mi is??? Ezt a részt tudatlanságom folytán nem értem 😀 de tényleg.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bár lehet, hogy Timmons megy ki OLB-nek és akkor Farrior mellett Foote lesz a másik ILB.Soldados
Ha Worilds sem játszhat, így fogunk felállni, de tartok tőle, hogy ebben az esetben futás ellen most sem leszünk jobbak... 😐

Ha nincs smith, akkor Keisel remélem, most már bevethető lesz...Soldados
Valószínűleg Keisel, Legu, és Scott is visszatérhet.vassadi
Az utolsó mondatrészt lehagyhattad volna... 😀 😀 Így már a kedvem is rosszabb.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Timmonsnak egyébként miért van ilyen kevés tackleje mostanság?Schleck
Találgatunk csak, ahogy azt is, hogy 10 év óta először miért nem tudjuk megfogni a futást?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Az orbital bone a szemüregnél lévő csont. Mint a meccsen is láttuk a szem környékén ápolták.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát ezért. Vagy ez nem téged támasz alá??? 😉polamalu
nem engem támaszt alá - mer POba mentek
a vietnámi szöges szartaposóid remélem már kiértek, 😉 drága barátom - CJ 0.1káról hallani sem akarok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Bár lehet, hogy Timmons megy ki OLB-nek és akkor Farrior mellett Foote lesz a másik ILB.Soldados
Ha Worilds sem játszhat, így fogunk felállni, de tartok tőle, hogy ebben az esetben futás ellen most sem leszünk jobbak... 😐

Ha nincs smith, akkor Keisel remélem, most már bevethető lesz...Soldados
Valószínűleg Keisel, Legu, és Scott is visszatérhet.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Timmonsnak egyébként miért van ilyen kevés tackleje mostanság?

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison elvileg várhatólag néhány hetet kifog hagyniDeny
Worilds time!Soldados
Valószínűleg ő sem léphet pályára... 😕

Big Ben várhatóan kezdő lesz a Titans ellen, Mendenhall a héten limitált edzésmunkát fog végezni, Moore játéka kérdéses, és minden bizonnyal Aaron Smith-nek is ki kell hagynia a meccset.vassadi
Fasza... Amúgy szerkesztetettem a HSZ-em. Akkor valszeg Timmons OLB és Foote lesz belül Farrior párja.

Ha nincs smith, akkor Keisel remélem, most már bevethető lesz...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Harrison elvileg várhatólag néhány hetet kifog hagyniDeny
Worilds time!Soldados
Valószínűleg ő sem léphet pályára... 😕

Big Ben várhatóan kezdő lesz a Titans ellen, Mendenhall a héten limitált edzésmunkát fog végezni, Moore játéka kérdéses, és minden bizonnyal Aaron Smith-nek is ki kell hagynia a meccset.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison elvileg várhatólag néhány hetet kifog hagyniDeny
Worilds time!

(Bár lehet, hogy Timmons megy ki OLB-nek és akkor Farrior mellett Foote lesz a másik ILB.)

Amúgy Harrisonnak vmi csontja (orbital bone) eltört és szerdán műtik meg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Harrison elvileg várhatólag néhány hetet kifog hagyni
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor megsérül. Ez van. Elit fal mögött is meg lehet sérülni egyetlen sacktől, vagy tackle-től is, sőt akár egy rossz lépéstől is. A sérülés benne van ebben a játékban. Ez nem opció, hogy ezzel számoljon bármely csapat. A Steelers egyetlen esélye a Defense. Ha az nem szedi össze magát, akkor kuka a szezon. Attól hogy az O (vmi csoda folytán) javulna, a csapat még ugyanolyan középszerű maradna ezzel a D-vel. Csapat szintjén az előrelépés egyetlen opciója, a D fejlődése. Ez kideült akkor is, amikor BB nélkül 3-1-et lehoztunk tavaly. Mellesleg a 2008-as fal elképesztően fostalicska volt, de az igaz, hogy a mostani valószínűleg még azon is túl tesz, de az megközelítően ilyen fos volt. És SB-t nyertünk. 😊

Tudod ez a hajtogatás azért vicces, mert ha vki vmit 8 éven át mond, akkor az persze előbb-utóbb bekövetkezik és jöhet azzal, hogy na ő megmondta. Én meg erre azt mondom, hogy elitfal mögött is bekövetkezhetett volna, másrészt pedig az eredmények a Steelers-t igazolták: 3 SB és 2 gyűrű. A többi csak üres frázispuffogtatás. S majd 10 év után max jogot teremt a hajtogatüóknak arra: na ugye én megmondtam. Én meg örülök, hogy ebben a 10 évben nem volt sikeresebb csapat a Steelers-nél. 😊Soldados
S hol van a 2008-as D?
A hajtogatásban igazad lehet, valóban így is tűnhet a dolog. (Ígérem, nem fogok triumfálni, ugye megmondtam kezdetű mondatokkal.) Ennek ellenkezőjére is van tanmese, annyiszor kiabáltak farkast, hogy amikor tényleg megjön, akkor már nem hiszitek el.
Csak mintha a Steelers úgy kezelné BigBen-t, mint egy RB-t. A megszokottnál kevesebb gondot fordítotok a QB megvédésére; neki az átlagosnál sokkal nagyobb esélye van így a sérülésre. Franchise QB pedig nem terem minden bokorban.
Ebben a tíz évben volt egy 4 SB-s, 3 gyűrűs csapat is! 😉tomi-tomi
Fordított gondot a megvédésére, ennek eredménye tavaly látszott Starks sérüléséig (Pouncey draft, Flo nagyösszgű szerződtetés, idén Gilbert draft). Az idei rosterkialakítás lett elbaszva, mert mindkét tavalyi, egész jól muzsikáló OT-t kiraktuk, hogy 4 védővel hosszabbítsunk. Hiba volt, legalább egyiket meg kellett volna tartani akár olyan áron is, hogy akkor a 4 védő közül vki nem kap szerződést...

Ben 10. évében 2013-at írunk majd, így a mondatom - jelen állás szerint - igaz. 😉 (De alapvetően ebben a kontextusban - majd összetörik Bent - nyilván Ben NFL-be érkezése a kezdő dátum, így 2004-től vizsgált időszakban bizony a Steelers a legeredményesebb 😊)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
A TO mutatók 2000-tő az első négy forduló után:
2000: 0
2001: -2
2002: -9
2003: -3
2004: +4
2005: +8
2006: -3
2007: +3
2008: +4
2009: -4
2010: +7
2011: -10
Vagyis egyértelmű, hogy amíg a labdákat ajándékba adjuk és cserébe nem tudunk szerezni addig....polamalu
szerinted? kérdem szerinted? a MadoXXal együtt játszó játékosainkat mié? ismétlem mié? hoztam felsutianap
Hát ezért. Vagy ez nem téged támasz alá??? 😉
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Akkor megsérül. Ez van. Elit fal mögött is meg lehet sérülni egyetlen sacktől, vagy tackle-től is, sőt akár egy rossz lépéstől is. A sérülés benne van ebben a játékban. Ez nem opció, hogy ezzel számoljon bármely csapat. A Steelers egyetlen esélye a Defense. Ha az nem szedi össze magát, akkor kuka a szezon. Attól hogy az O (vmi csoda folytán) javulna, a csapat még ugyanolyan középszerű maradna ezzel a D-vel. Csapat szintjén az előrelépés egyetlen opciója, a D fejlődése. Ez kideült akkor is, amikor BB nélkül 3-1-et lehoztunk tavaly. Mellesleg a 2008-as fal elképesztően fostalicska volt, de az igaz, hogy a mostani valószínűleg még azon is túl tesz, de az megközelítően ilyen fos volt. És SB-t nyertünk. 😊

Tudod ez a hajtogatás azért vicces, mert ha vki vmit 8 éven át mond, akkor az persze előbb-utóbb bekövetkezik és jöhet azzal, hogy na ő megmondta. Én meg erre azt mondom, hogy elitfal mögött is bekövetkezhetett volna, másrészt pedig az eredmények a Steelers-t igazolták: 3 SB és 2 gyűrű. A többi csak üres frázispuffogtatás. S majd 10 év után max jogot teremt a hajtogatüóknak arra: na ugye én megmondtam. Én meg örülök, hogy ebben a 10 évben nem volt sikeresebb csapat a Steelers-nél. 😊Soldados
S hol van a 2008-as D?
A hajtogatásban igazad lehet, valóban így is tűnhet a dolog. (Ígérem, nem fogok triumfálni, ugye megmondtam kezdetű mondatokkal.) Ennek ellenkezőjére is van tanmese, annyiszor kiabáltak farkast, hogy amikor tényleg megjön, akkor már nem hiszitek el.
Csak mintha a Steelers úgy kezelné BigBen-t, mint egy RB-t. A megszokottnál kevesebb gondot fordítotok a QB megvédésére; neki az átlagosnál sokkal nagyobb esélye van így a sérülésre. Franchise QB pedig nem terem minden bokorban.
Ebben a tíz évben volt egy 4 SB-s, 3 gyűrűs csapat is! 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
A TO mutatók 2000-tő az első négy forduló után:
2000: 0
2001: -2
2002: -9
2003: -3
2004: +4
2005: +8
2006: -3
2007: +3
2008: +4
2009: -4
2010: +7
2011: -10
Vagyis egyértelmű, hogy amíg a labdákat ajándékba adjuk és cserébe nem tudunk szerezni addig....polamalu
szerinted? kérdem szerinted? a MadoXXal együtt játszó játékosainkat mié? ismétlem mié? hoztam fel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Soldi, majdnem mindenben egyetértek (szar D és nekik kellene fejlődni stb. ) kivéve a 2008-as O falat. Regularban fos volt, de a PO-ra pont arra a bizonyos átlag szintre állt össze, ami ahhoz kellett, h nyerhessünk BB mobilitását és képességeit kihasználhssa. Sackekből is kevesebb lett.

az idei O fallal a gond az, hogy azonnal omlik, és kis túlzással, de ahonnan Big Ben nem tud kiszbadulni, onnan senki más sem...kishaszi
Igen PO-ra összeálltak. De most még csak 4 forduló ment le. Ha gondolod nézd meg milyen volt a fal 2008-ban a 3. héten mondjuk: 8 sack vs Eagles. 😊Soldados
arra emlékszem az öreg JimJohnson szénnébliccelt minket - tittelet, hódolat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak