Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Steelers released S Damon Cromartie-Smith from practice squad and signed RB Tristan Davis #SteelersDepot
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
aztán hogy fért be?
vagy ennyit ér a pft salary cap számítás ? mert a 750-be még minimummal se fér be.gabtsi
BigBang fizeti, nem a csapat!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Kedves Maxi!

Sose gondoltuk volna, de visszasírtunk. Persze nem várunk csodát tőled, tudjuk, hogy nem lesz jó a falunk visszatéréseddel sem. Nekünk már az is bőven elég lesz, ha meccsenként csak kétszer basszák agyon a 100 millás QB-nkat a Te oldaladról, Beny legalább így megbűnhődik a kedves egyetemista lányokon elkövetett bűneiért. De könyörögve kérünk, a többi playben nyomást se engedélyezz, továbbá Te a tohonya, de hatalmas testeddel legalább menekülési útvonalat biztosíts Benynek. Egykoron liszteszsáknak csúfoltunk, de most megtapasztaltuk milyen az, ha még egy zsák sincs a fal bal oldalán. Nem várunk mást tőled, csak azt, amit eddig is tettél: légy egy zsák (felőlem lehetsz krumpli vagy föld is), akit legalább meg kell kerülni, de ha nagyon kell, akkor akár el is terülsz, hogy védd azt a faszhuszárt mögötted. Tudod, Benyt, aki meccseket és gyűrűket nyer többek között neked is...

Köszönettel Steeler Nation of bowl.huSoldados
http://4.bp.blogspot.com/_9JZLJxL3cEA/SL0mJIxItHI/AAAAAAAAAig/JYniqA2XGas/s200/fintor.jpg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
aztán hogy fért be?
vagy ennyit ér a pft salary cap számítás ? mert a 750-be még minimummal se fér be.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kedves Maxi!

Sose gondoltuk volna, de visszasírtunk. Persze nem várunk csodát tőled, tudjuk, hogy nem lesz jó a falunk visszatéréseddel sem. Nekünk már az is bőven elég lesz, ha meccsenként csak kétszer basszák agyon a 100 millás QB-nkat a Te oldaladról, Beny legalább így megbűnhődik a kedves egyetemista lányokon elkövetett bűneiért. De könyörögve kérünk, a többi playben nyomást se engedélyezz, továbbá Te a tohonya, de hatalmas testeddel legalább menekülési útvonalat biztosíts Benynek. Egykoron liszteszsáknak csúfoltunk, de most megtapasztaltuk milyen az, ha még egy zsák sincs a fal bal oldalán. Nem várunk mást tőled, csak azt, amit eddig is tettél: légy egy zsák (felőlem lehetsz krumpli vagy föld is), akit legalább meg kell kerülni, de ha nagyon kell, akkor akár el is terülsz, hogy védd azt a faszhuszárt mögötted. Tudod, Benyt, aki meccseket és gyűrűket nyer többek között neked is...

Köszönettel Steeler Nation of bowl.hu


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Steelers sign Max Starks; waive Chris Scott. #BehindTheSteelCurtain
Én egy két helyen Blow-out -ot is olvastam. A járomcsont az az állkapoccsal áll összefüggésben nem? Neki pedig a szeme feletti csont tört el ami a szemöldöknél van. Azt ápolták serényen.polamalu
á lehetetlen, a járomcsont oldalról meg alulról tart. Ahogy néztem annak hömbölödhettek neki, s ugye rögtön lepattan mert nincs ízesülve, igazság szerint a blow-outot sisakráccsal felfogni nem tudom, hogy lehetne beszerezni

pöttyösen a felső állkapcson támaszkodik meg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Nem, állítólag 60 font körülit leadott.polamalu
Lehet, hogy blokkoló TE-nek jött vissza.szaba
Azért 340 fonttal 😀 Szerintem a zsír ami a chips zabálástól feljött a lock out alatt az ment le a saját edzésmunka elvégzésével. A forma az kérdés, de sokat nem veszíthetünk.polamalu
Én azt hittem, hogy a félhivatalos 345-ből adott le 60-at, de ha 400-ból, akkor nem szóltam.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Harrisonnak hány meccset kell kihagynia?aztec
3-4, jó esetben

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Nem, állítólag 60 font körülit leadott.polamalu
Lehet, hogy blokkoló TE-nek jött vissza.szaba
Azért 340 fonttal 😀 Szerintem a zsír ami a chips zabálástól feljött a lock out alatt az ment le a saját edzésmunka elvégzésével. A forma az kérdés, de sokat nem veszíthetünk.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Nem, állítólag 60 font körülit leadott.polamalu
Lehet, hogy blokkoló TE-nek jött vissza.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Harrisonnak hány meccset kell kihagynia?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ejjh, na végre valami jó hír!
Azért 60font minusz az nem sámli, kb 30kiló, bitang sok!
Kiváncsi vagyok milyen formában lehet így.
Bár az elődeinél szerintem csak jobb lehet, azt a mércét nem nehéz megütni.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Nem, állítólag 60 font körülit leadott.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
olvasom fácsén h uzsidoboz in, Scott out, örülök, de vajon 400 font-e valóban,..,... ... nem mindegy azért....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Steelers sign Max Starks; waive Chris Scott. #BehindTheSteelCurtain
Én egy két helyen Blow-out -ot is olvastam. A járomcsont az az állkapoccsal áll összefüggésben nem? Neki pedig a szeme feletti csont tört el ami a szemöldöknél van. Azt ápolták serényen.polamalu
Eggyel beljebb vagyunk.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Steelers sign Max Starks; waive Chris Scott. #BehindTheSteelCurtain
Én egy két helyen Blow-out -ot is olvastam. A járomcsont az az állkapoccsal áll összefüggésben nem? Neki pedig a szeme feletti csont tört el ami a szemöldöknél van. Azt ápolták serényen.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
most akkor Harrisonnak a járomcsontja tört el vagy "blow-out" törése van? - mer ebbűl az orbitalbone-ból ez nem derül ki


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Egy rövid előzetes a hét végéhez:
http://steelers.hu/sikerul-e-jeghegynek-vezetni-a-titanok-hajojat/
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyrészt messze nem akkor akulcsjátékos, ez kiderült a 3-1-es nyitánynál. Nélküle is jó csapat vagyunk (mondjuk nem SB-esélyes, de jó).Soldados
mondjuk ez azért marhára nem igaz. Könnyen mondjuk h a 3-1 után nem BB a legfontosabb, ez bármelyik elit játékosra igaz nálunk. Az annak volt köszönhető, hogy brutál D volt plusz edzőbáék.

A Colts se csak azér szopik mer nincs PM - minden tiszteletem az övé -, de a Colts is lehozna győztes meccseket Collinssal, Painterrel, ha az említett szintű D-jük lenne. Mivel nincs, így szopóág.kishaszi
A 2. résszel nem értek egyet. volt a Colts-nak ennél rosszabb D-je is, Manning mégis PO-ba vitte őket, most meg örülnek ha lesz 1 W-jük.Soldados
2 külön dolog😊, pont arról beszélek, hogy ha a Coltsnak olyan védelme lett volna, mint a BB nélküli Steelers 3-1-es etapban, akkor Manning nélkül is nyertek volna meccseket. Ebben a 4 meccsben az irányítónk szinte semmit nem tett hozzá a győzelemhez. ((Nyilván Manning értékesebb a Coltsnak, mint BB a Steelersnek, de attól még az igaz marad, hogy hosszú távon az über védelem se ér sokat, ha nincs egy kurvajó irányítód - kiugró esetek persze lehetnek, lásd Ravens))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Legfrissebb cap space adatok szerint 750 ezren állunk.
Önmagában Flo ebbe nagyon nem fért volna bele.
Starks? Vagy Colon cut?
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
A probléma, hogy ha nem BR a QB vagy nem TP a SS akkor arra tudunk gameplan-t készíteni, minden más esetben "next man up" az edzői magatartás, évszázados hiányosságainkra csak folyamatosan rájátszunk oszt vagy bejön, vagy nem. Az OL is ilyen kérdés...gyenge, de mi tovább gyengítjük azzal, hogy meg sem próbljuk ezt játékstílusban balanszírozni (long developing plays, áthívások,miscomminication etc. 200yd-ot tettünk meg úgy, hogy a falunknak gőze nem volt róla, hogy mögötte mást játszanak...és ezt az OC le is nyilatkozza...azért mindent megteszünk, hogy tovább gyengítsük a gyenge pontunkat, no. Egyébként vicces mindenfelé olvasni, hogy azok a publikálók, akik CB pikket reklamáltak egész tavasszal, most ugyanezt teszik az OL pick elmaradása miatt😊 2-2 egyel rosszabb, mint tavaly, de a játék képe 1-3...2009-ben is minden meccs előtt olvastuk, hogy no majd most, meg "unleash hell"és lement a szezon szépen 9-7-el...még bármi lehet...tényleg bármi, de a dolgok haladnak egy bizonyos irányba...ezt a szekeret megfordítani...de ha megfordul, akkor az momentum...
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Reméljük, hogy hamar rendbe jönnek a sérültjeitek, kár, hogy így jön ki a lépés... legyenek egészségesek mihamarabb, szeretném látni mire vagyunk jók kecsöpföldön egy egészséges vasalósgárda ellen.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na mindenki örömére: Starks ma vizitált nálunk, részt vett a fizikai teszten és csapathoz közel álló források szerint közel a megegyezés. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyrészt messze nem akkor akulcsjátékos, ez kiderült a 3-1-es nyitánynál. Nélküle is jó csapat vagyunk (mondjuk nem SB-esélyes, de jó).Soldados
mondjuk ez azért marhára nem igaz. Könnyen mondjuk h a 3-1 után nem BB a legfontosabb, ez bármelyik elit játékosra igaz nálunk. Az annak volt köszönhető, hogy brutál D volt plusz edzőbáék.

A Colts se csak azér szopik mer nincs PM - minden tiszteletem az övé -, de a Colts is lehozna győztes meccseket Collinssal, Painterrel, ha az említett szintű D-jük lenne. Mivel nincs, így szopóág.kishaszi
A 2. résszel nem értek egyet. volt a Colts-nak ennél rosszabb D-je is, Manning mégis PO-ba vitte őket, most meg örülnek ha lesz 1 W-jük.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi! Azt azért ne felejtsd el, hogy ilyen fallal nem lett volna 3-1 a tavalyi nyitány sem. Amikor azért háborgunk, hogy nincs védve Big Ben akkor azért háborgunk mert nincs védve a QB. A sérülés benne van a játékban, de ha Ő nem tudja lerázni magáról az ellen rohamát akkor más QB-nk sem fogja. Ehhez nem kell Benny fannak lenni. Csak egyszerű Steelers szurkolónak.kittli
Nekem sem tetszik, de ez nem fog változni idén, mert nincs alapanyag. De nem kell rémeket látni, hogy megöljük a franchise QB-nkat, eddig sem tettük, most elbasztuk a rostert, jövőre majd javítunk. Tehát a kulcs a D kezében van, ott van alapanyag.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!