Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Az gyönyörű lesz, pont amikor Worilds egy picit villanthatna, lehal.
Így akkor gondolom Timmons megy ki a szélre és Foote-Warrior az ILB.
Elég vékonyka így a pad, Sly meg Carter marad depth?The terrible towel
Az már a hét elején szinte biztosra vehető volt, hogy Worilds nem játszik; az jobban aggaszt, hogy Hampton se léphet pályára. Attól tartok, a rush D most sem lesz jobb, mint eddig... :/vassadi
Hoke negyvenezresen lesz, ne aggóggy, megeszik nehány egyszeműt

Szakállal bevarrják a kemény fekete könyvet, annak is a jelenések könyvéből az apokalipszist, s meg is van a négy lovas Keisel-Hoke-Woodley-Farrior


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem Ziggy oldalváltásával hozhatja azt amit tavaly. Brettel együtt nem lesz az rossz. McLendon pedig nem volt rossz az előszezonban még sackje is volt.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
amondó vagyok lássuk a Vörös-Vájár duót!sutianap
Én pedig krva nagy lukakat szeretnék ütve látni amin az a futó nem fér át aki éppen nincs pályán 😀The terrible towel
ezt küdeném http://composta.net/cuacarraquear/2011/05/mjolnir-el-martillo-de-thor/

LB meg Sly-Farrior-Foote belül, szerintem forgóba - s csak ha muszimuszály jön Carter OLBbe


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az gyönyörű lesz, pont amikor Worilds egy picit villanthatna, lehal.
Így akkor gondolom Timmons megy ki a szélre és Foote-Warrior az ILB.
Elég vékonyka így a pad, Sly meg Carter marad depth?The terrible towel
Az már a hét elején szinte biztosra vehető volt, hogy Worilds nem játszik; az jobban aggaszt, hogy Hampton se léphet pályára. Attól tartok, a rush D most sem lesz jobb, mint eddig... :/
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Az is biztossá vált, hogy Hampton, Smith, Worilds, Kemo, és Moore sem lép pályára vasárnap.vassadi
Hampton sem? Van olyan ikon amelyik azt jelenti , hogy ülök a gép előtt a tök csendes lakásban és közben furcsa hangon kacagok, röhögök, vinnyogok, hörgök? (kb.ebben a sorrendben)
Suisham és Sepu jól van? Vagy ők is...
Ha nyerünk, akkor az mentálisan qrva jót tehet a csapatnak. Ha nem, akkor meg van mire fogni.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
A lehetséges variációk a cserékkel együtt 7 v. 8 faktoriális vagyis akár még jövőre is ellehetünk így 😀
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Az gyönyörű lesz, pont amikor Worilds egy picit villanthatna, lehal.
Így akkor gondolom Timmons megy ki a szélre és Foote-Warrior az ILB.
Elég vékonyka így a pad, Sly meg Carter marad depth?

Ol pedig 5.héten az 5.felállásban 😀
Biztos végigpróbáljuk az összes lehetséges permutációját annak az 5posztnak 😀

pola: no hard feelings 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az is biztossá vált, hogy Hampton, Smith, Worilds, Kemo, és Moore sem lép pályára vasárnap.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Na ebben egyet értünk TTT (és nem a szőnyeg és tapétaboltra gondoltam ,ne sértődj meg)
Ja az TTL akkor minden ok
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
amondó vagyok lássuk a Vörös-Vájár duót!sutianap
Én pedig krva nagy lukakat szeretnék ütve látni amin az a futó nem fér át aki éppen nincs pályán 😀
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
ÁÁÁ nincs értelme valóban én voltam a bal...sz azon a szakaszon régebben 70-es tábla volt és most megszokásból áthajtottam 74-el. Már 50-es a tábla 30.000. Legalább felzárkózom a csapat mellé a bírságban. ennyit még egyik sem kapott. Igaz ez HUFban van az meg USD, de ettől a kis részlettől tekintsünk el 😀
Amit elba...tam azt vállalom, nem akarok takarózni. Ez a hülyék adója, be kell fizetni. Ez vanpolamalu
Én mindent megrekalmálok, s általában nyerek - tehát akkor és ott mentél annyival, mivel mért, egyáltalán saját rendőrségi tulajdonú a mérőeszköz, mik a hitelesítés dátumai, mekkora a mérési hibahatár, ha átlagolnak milyen matematikai számítás alapján végzik - mi van ha balesetet előztél meg? - pölö veszprémben volt a 100ezres piroslámpa, amíg nem nyertem a szabálysértési bíróságon, oszt festhették újra az egész kereszteződést, de aki befizette annak nem adták ám vissza!sutianap
Kösz Süti, de ami igaz az igaz- Én még azt tanultam, hogy ismerjem el, ha hibázok. Ezt tettem akkor is amikor elvittek, nem is voltam bent sokat és az ügyész is korrekt volt. Így nem kellett ülnöm. Amit megcsinálok azt elviszem. Amiről nem tehetek azt én is foggal körömmel. Ez most az én hülyeségem volt, de azért köszönöm a segítséged és biztatásod.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
ÁÁÁ nincs értelme valóban én voltam a bal...sz azon a szakaszon régebben 70-es tábla volt és most megszokásból áthajtottam 74-el. Már 50-es a tábla 30.000. Legalább felzárkózom a csapat mellé a bírságban. ennyit még egyik sem kapott. Igaz ez HUFban van az meg USD, de ettől a kis részlettől tekintsünk el 😀
Amit elba...tam azt vállalom, nem akarok takarózni. Ez a hülyék adója, be kell fizetni. Ez vanpolamalu
Én mindent megrekalmálok, s általában nyerek - tehát akkor és ott mentél annyival, mivel mért, egyáltalán saját rendőrségi tulajdonú a mérőeszköz, mik a hitelesítés dátumai, mekkora a mérési hibahatár, ha átlagolnak milyen matematikai számítás alapján végzik - mi van ha balesetet előztél meg? - pölö veszprémben volt a 100ezres piroslámpa, amíg nem nyertem a szabálysértési bíróságon, oszt festhették újra az egész kereszteződést, de aki befizette annak nem adták ám vissza!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
ÁÁÁ nincs értelme valóban én voltam a bal...sz azon a szakaszon régebben 70-es tábla volt és most megszokásból áthajtottam 74-el. Már 50-es a tábla 30.000. Legalább felzárkózom a csapat mellé a bírságban. ennyit még egyik sem kapott. Igaz ez HUFban van az meg USD, de ettől a kis részlettől tekintsünk el 😀
Amit elba...tam azt vállalom, nem akarok takarózni. Ez a hülyék adója, be kell fizetni. Ez van
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát, ha a szemünk világa megengedi mást úgysem fogunk. Mivel gépjárművel közlekedem ezért az alkohol káros hatásai kizárva, ráadásul haladási is csak lassan mert ma jött egy kis sárga amin k..va sok a nulla. 94-óta van jogsim ez az első, szép mondhatom.polamalu
Ja sam Solídarnost - mék guruló kerék, sárga papír nélkül - fellebbezd meg!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Hát, ha a szemünk világa megengedi mást úgysem fogunk. Mivel gépjárművel közlekedem ezért az alkohol káros hatásai kizárva, ráadásul haladási is csak lassan mert ma jött egy kis sárga amin k..va sok a nulla. 94-óta van jogsim ez az első, szép mondhatom.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
amondó vagyok lássuk a Vörös-Vájár duót!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem srácok egyikőtök a szoba egyik sarkában a másik a másikban ül köztetek van egy színes kocka aminél egyikőtök kék színt lát a másik pirosat, nem fogjátok tudni meggyőzni a másikat, hogy a kocka két vagy több színű mert mindenki a saját szemének hisz. Én el tudom fogadni Gabi véleményét aki mint szurkoló odakint ezt hallja mindenhonnan és egy szurkoló akit a játék érdekel ezt látja. Te Soldi pedig mint elemző (persze szurkolóként) más aspektusok szerint gondolod. Ez így helyes.
Egyébként Gay-t még én sem szidtam itt. Tudomásul kell venni, hogy ebből az OL állományból kell valahogyan egy olyan falat építeni aki még ha háttal blokkolva is megadja azt a 2-5 sec időt Bennek a passzra. Ha az megvan akkor nagyjából két három snapből TD-t tudunk csinálni Burnellnek hála. Amikor az már megvan akkor a futás is meg fog indulni. Sajna idén másképpen kell építeni. A szokásos séma a fuss, hogy passzolhass, nálunk az OL gyengesége miatt meg kell próbálni ezt átvariálni és ez már BA és az edzők felelőssége. Olyan játékot kell hívni amire ez az egység képes. Hiába hívunk olyat ahol 40 sec idő kell Bennek az nem fog működni.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mendenhall ma legalább limitáltan tudott edzeni. Game time decision, de kétlem, hogy játszani fog.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Itt sajnos még nem értem utol magam, de remélem még nem volt
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-halalra-remisztette-a-muzeumi-latogatokat-az-nfl-es-sztar-2098011
Óriási ez az ember 😊Wyatt
méknemvót 😀 köszi Earp!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi. Ne erts felre, en is igy szeretem a Steelerst ahogy van. A kemeny vedelmet, ami tavalyig volt. Es nem hiaba nyertunk superbowlt az elmult evekben. Vagy vettuk reszt benne. Csak hosszasan szerintem, meg az itteni szakertok szerint sem varhato el egy sajnos oregedo D.-tol, hogy ok dominaljanak, ok csinaljanak pontot, az offense meg el mint marci a hevesen az oldalvonal mellett es sem a futas, sem pedig a passz nem megy. Ezt itt kinnt nem tudjak ugy le a szurkolok, hogy ok, el lett tolva a roster es akkor ennyi. Itt latni akarjak, hogy a csapat javul, vagy ha nem is mindent megtesz azert, hogy igy legyen. Ehelyett mar tobb meccs ota sajnos csak a szenvedest latjuk, ami neha nevetseges, neha siralmas. Tudom a rosteren nem lehet valtoztatni, de valamin kell. A tavalyi superbowlnal is a jobb tamadosor nyert (szinte tarthatatlan kimagaslo teljesitmenyt nyujto WR ek- kontra elso 2 poszton jo utana minosegi romlast mutato cbsor), a szerintem jobb passz elleni (ballhawk) es siman is nagyon jo vedelem, a gyengebb tamadosor, jo vedelemmel szemben.

Ott is a TD-t mikor kaptuk, amikor Gay volt fennt Mcfadden serulesenel. Ezt szinte mar kommentalni sem kell. A masikrol meg nem tehetett a defense, ami pick six volt. Es ott is latszott mar, ami idenre is jellemzo. Sok int, fumbli eladott labda van iden. Mendenhall fumblija volt a kegyelemdofes a csapatra nezve. Pont helyett labdaeladas.

A masik, hogy D orientalt csapat vagyunk. Futas orientalt csapat voltunk. De latod, hogy az is valtozott kicsit. Szoval, attol hogy D orientaltak leszunk kell meg a tamadosort is rendbetenni. Es ez aggaszt engem, meg sok embert mar reg ota, hogy nem fektettunk eleg hangsulyt ra, es meg is lett az eredmenye.

Masik, hiaba lett volna D. orientalt a csapat, azzal a tamadosorral, BB nelkul az utolso ketto superbowlt en megkerdojeleznem. Tudom most azt mondod nelkule is jo volt a d. meg az egesz csapat. De o kellett, hogy ez az OL mellett, kifusson a zsebbol, 2 vedot lerazva, 1 vedo rajta csungve csinalja meg a csodapasszokat. Ezt nagyon mas QB nem csinalta meg. A d. mindig is jo volt, de BB erkezeseig nem is jutottunk messzire. Ezert nem birom vegignezni hidegen amikor az ol semmit nem csinal, ot meg ossze vissza torik.gabimalu
Teljesen máshogy látjuk ezt a játékot... Lehet laikusan, és lehet komplex módon nézni. Én próbálom komplexen, de nem szeretném ezt Rád, vagy bárki másra erőltetni. Dühönghetsz ezen, de nincs igazad. A Steelers-t az eredményei minősítik, azok pedig nem szorulnak magyarázatra még akkor sem, ha ez az év esetleg nem fog összejönni, sőt, akkor sem ha bekövetkezik a mindenki által szajkózott BB-t összetörik dolog. Sajnálom, ha vki nem látja (be), hogy megpróbáltuk rendezni az OL-t, volt is javulás, de idén a D oltárán feláldoztuk az OL-t, s ez hiba volt, de sajna az 53-as roster kialakítási hibák nem helyrehozhatóak, csak kozmetikázhatóak idény közben, de az is csak szerencsés esetben.

A tavalyi szezon nem is értem hogy jön ide... SB-be jutottunk, 7 éven belül 3-adszor. Semmiféle magyarázatra nem szorul, főleg hogy egy kiváló GB-től kaptunk ki. És az a Defense nem jó volt, hanem elit, még akkor is, ha a GB szét tudta szedni. Az NFL 2 legjobb védelme találkozott. A vereség okai megvannak, egyik a sec, a másik a sok TO. De a 2010-es idény utolsó meccsét kivetíteni a 2011-es szezonra hibás nézet és hibás következtetéseket enged levonni. Ezt szépen alá is támasztja a secondary, amely idén bőven az egész csapat legjobb egysége. És akkor itt jegyezném meg, hogy Gay pl idén nagyon jó, hiába utálja itt kb mindenki rajtam kívül. Őt már akkor szidja mindenki, ha van mellette egy pár yardos catch... Ami inkább röhejes, mert mintha itt az emeberek azt várnák egy 2nd/3rd cornertől, hogy shutdown legyen, ami több mint túlzó. Itt megint csak azt tudom mondani, hogy komplexen kell szemlélni a történéseket. Mit is várunk egy 5. körös picktől? Bőven jó, ha egy jó nickel válik belőle, ahogy Gayből az vált. Ugyanakkor kezdőként befürdött először, viszont idén teljesen elfogadható teljesítményt nyújt 2nd cornerként... Ettől még utálhatjátok, de én Gaytől a 2009-es idényt leszámítva sokkal többet kapok, mint azt várni lehetne tőle.

Tehát amit Te felrósz a csapatnak, az egész egyszerűen nem igaz. Az OL-t és a sec-et is megpróbálták helyrehozni, az OL tavalyra javult is, idén visszaesett a rossz rostermanagment-döntések miatt, a sec pedig sokáig a rossz pickek miatt nem tudott előrelépni (de a sok pick jelzi, hogy próbáltunk rajta javítani), de most kezd összeállni, mert Lewis és Gay is végre javult annyit, hogy az élete formájában játszó Ike-kal kiegészülve egy nagyon jó sec-et alkotnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabimalu 175
Soldi. Ne erts felre, en is igy szeretem a Steelerst ahogy van. A kemeny vedelmet, ami tavalyig volt. Es nem hiaba nyertunk superbowlt az elmult evekben. Vagy vettuk reszt benne. Csak hosszasan szerintem, meg az itteni szakertok szerint sem varhato el egy sajnos oregedo Dtol, hogy ok dominaljanak. Ok csinaljanak pontot. Az offense meg el mint marci a hevesen az oldalvonal mellett es sem a futas, sem pedig a passz nem megy. Ezt itt kinnt nem tudjak ugy le a szurkolok, hogy ok, el lett tolva a roster es akkor ennyi. Itt latni akarjak, hogy a csapat javul, vagy ha nem is mindent megtesz azert, hogy igy legyen. Ehelyett mar tobb meccs ota sajnos csak a szenvedest latjuk, ami neha nevetseges, neha siralmas. Tudom a rosteren nem lehet valtoztatni, de valamin kell. A tavalyi superbowlnal is a jobb tamadosor nyert sajnos a (szinte tarthatatlan kimagaslo teljesitmenyt nyujto WR ek- kontra elso 2 poszton jo utana minosegi romlast mutato cbsor), a szerintem jobb passz elleni (ballhawk) es siman is nagyon jo vedelem, a gyengebb tamadosor, jo vedelemmel szemben.

Ott is a TD-t mikor kaptuk, amikor Gay volt fennt Mcfadden serulesenel. Ezt szinte mar kommentalni sem kell. A masikrol meg nem tehetett a defense, ami pick six volt. Es ott is latszott mar, ami idenre lett jellemzo. Sok int, fumbli eladott labda van iden. Mendenhall fumblija volt akkor a kegyelemdofes a csapatra nezve. Pont helyett labdaeladas.

A masik, hogy D orientalt csapat vagyunk. Futas orientalt csapat voltunk. De latod, hogy az is valtozott kicsit. Szoval, attol hogy D orientaltak leszunk, kell meg a tamadosort is rendbetenni. Es ez aggaszt engem, meg sok embert mar reg ota, hogy nem fektettunk eleg hangsulyt ra, es meg is lett az eredmenye.

Masik, hiaba lett volna D. orientalt a csapat, azzal a tamadosorral, BB nelkul az utolso ketto superbowlt en megkerdojeleznem. Tudom most azt mondod nelkule is jo volt a d. meg az egesz csapat. De o kellett, hogy ez az OL mellett, kifusson a zsebbol, 2 vedot lerazva, 1 vedo rajta csungve csinalja meg a csodapasszokat. Ezt nagyon mas QB nem csinalta meg.

Erre elso szamu vitathatatlan bizonyitek, teny : A d. mindig is jo volt, de BB erkezeseig nem is jutottunk messzire. Ezert nem birom vegignezni hidegen, amikor az ol semmit nem csinal, ot meg ossze vissza torik.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Itt sajnos még nem értem utol magam, de remélem még nem volt
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-halalra-remisztette-a-muzeumi-latogatokat-az-nfl-es-sztar-2098011
Óriási ez az ember 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úgy látom, Chris Scott-ot PSbe szerződtette a csapat Malecki helyére..Ha Clay-t is Rosterre kell tenni, Moore mehet és jöhet vissza hétfőn-vélik egyesek-még két hétig nem kell waiver-en átcsúsznia játékosnak ilyen esetben-ergo nem fenyegeti a veszély, hogy más elviszi egy nap alatt.Spy
Igen. Ez az 54-es roster trükkje, amit annó asszem Leftyvel is eljátszottunk. Ha Moore nem tud játszani, akkor szinte tuti, hogy őt cutoljuk és hétfőn visszakerül a rosterre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Úgy látom, Chris Scott-ot PSbe szerződtette a csapat Malecki helyére..Ha Clay-t is Rosterre kell tenni, Moore mehet és jöhet vissza hétfőn-vélik egyesek-még két hétig nem kell waiver-en átcsúsznia játékosnak ilyen esetben-ergo nem fenyegeti a veszély, hogy más elviszi egy nap alatt.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Azért ennyire nem szőrösek, bár a mozgásuk hasonlóan "sebes" 😀