Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
az előszezonban asszem tisztázódott, hogy mindegyik RB-nknek jók az elkapó képességei. Én továbbra is töretlenül bízok a Vájárba, fiatal, már mindenki ki akarta kiabálni a csapatból, megkapja a bizonyítást és remélem él vele. Fizell, emeritus crepida vietnamensis véleményével értek egyet. Azzzal spékelném meg, hogy bennük van a csere-tűz, most van lehetőségük megmutatni, odatenni a kis testüket, hogy igaz ott lógnak az oldalvonalnál, de ha húzzák a nevüket, tudnak tökéleteset alkotni. Majd nézzétek Húúúkot az első sznaptől feltüzelődik és üvölteni fog, ezzel berántja a vén Szakállast meg a Warriort is, lesz ott tűz, én nem félek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Egy ilyen felforgatott O falnál változnak a play hívások? Gondolok arra, hogy egyszerűbbeket hívnak stb...kittli
Nem. Legfeljebb új, tapasztalatlan, esetleg frissen igazolt QB-nál szoktak egyszerűsített playbookkal játszani. A mi OL-ünk ugyan felforgatott, de Gilberten kívül mindenki évek óta itt van, úgyhogy teljes playbook lesz.Soldados
Kösz
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy ilyen felforgatott O falnál változnak a play hívások? Gondolok arra, hogy egyszerűbbeket hívnak stb...kittli
Nem. Legfeljebb új, tapasztalatlan, esetleg frissen igazolt QB-nál szoktak egyszerűsített playbookkal játszani. A mi OL-ünk ugyan felforgatott, de Gilberten kívül mindenki évek óta itt van, úgyhogy teljes playbook lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Egy ilyen felforgatott O falnál változnak a play hívások? Gondolok arra, hogy egyszerűbbeket hívnak stb...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy még kiegészítettem az idézett HSZ-t az OL és RB-injury szempontjából.Soldados
Tudom, már szerkesztve is volt, amikor írtam a hozzászólásomat, de az OL-t én már nem akarom szidni (legalábbis a Titans elleni meccsig), az RB-ket illetően pedig egyetértek veled, Redman és Dwyer (illetve Clay) kevés lesz egy ilyen fal mögött.

Egyébként szinte biztos, hogy Starks lesz a kezdő LT, hogy azért valami jó hírt is halljunk ma.vassadi
Na én pl akkor kezdtem volna el igazán ekézni Arians-t és Kuglert, ha ez nem így lenne. 😊 Liszteszsák már úgyis megszokta az évek során, hogy szidom mint a bokrot. 😊 Meg hát túl nagy elvárásaim nincsenek is, úgyhogy nem hiszem, hogy durvát kapna tőlem, Scott után már minden kis erőfeszítést tudok értékelni. 😂


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Amúgy még kiegészítettem az idézett HSZ-t az OL és RB-injury szempontjából.Soldados
Tudom, már szerkesztve is volt, amikor írtam a hozzászólásomat, de az OL-t én már nem akarom szidni (legalábbis a Titans elleni meccsig), az RB-ket illetően pedig egyetértek veled, Redman és Dwyer (illetve Clay) kevés lesz egy ilyen fal mögött.

Egyébként szinte biztos, hogy Starks lesz a kezdő LT, hogy azért valami jó hírt is halljunk ma.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Hood-Hoke-Keisel
Woodley-Foote-Farrior-Timmons

Őszintén szólva egyáltalán nem rossz front-7 ez. A bibi ott van, hogy azért félünk tőle, mert az elmúlt hetekben amúgy sem volt jó a front-7 - általunk ismeretlen és megmagyarázhatatlan okból kifolyólag. S most ehhez képest is 3 csereember játszik majd, plusz egy kezdő, nem az igazi posztján...Soldados
Alapvetően nem rossz, persze. Ha mondjuk tavaly kellett volna ilyen összeállításban pályára küldeni a front7-t, nem is féltettem volna őket, de ahogy mondod, az idei teljesítmény tükrében most más a helyzet.vassadi
Amúgy még kiegészítettem az idézett HSZ-t az OL és RB-injury szempontjából.Soldados
Akkor majd passzolunk sokat 😀. Aggódom én is, de nincs mit tenni. Fel(el)megyünk a Chillibe ahányan tudunk és szurkolunk. Mi csak ezt tehetjük.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hood-Hoke-Keisel
Woodley-Foote-Farrior-Timmons

Őszintén szólva egyáltalán nem rossz front-7 ez. A bibi ott van, hogy azért félünk tőle, mert az elmúlt hetekben amúgy sem volt jó a front-7 - általunk ismeretlen és megmagyarázhatatlan okból kifolyólag. S most ehhez képest is 3 csereember játszik majd, plusz egy kezdő, nem az igazi posztján...Soldados
Alapvetően nem rossz, persze. Ha mondjuk tavaly kellett volna ilyen összeállításban pályára küldeni a front7-t, nem is féltettem volna őket, de ahogy mondod, az idei teljesítmény tükrében most más a helyzet.vassadi
Pont ezért, lehet, hogy ez kell, hogy visszataláljanak az útra. Ez a kis kizökkentés. Itt jobban kel figyelni pl Timmonsnak mert ez nem az Ő posztja ezért lehet, hogy jobb lesz.polamalu
Sztem nem a kényszerű személyi változás kell, hanem hogy mindenki azt hozza, amit tud.

Én pl nem a személycserékben látom ezt, hanem hogy elindult a Steelers-fika a médiában, hogy szarok vagyunk, s mi ilyenkor szoktuk nagyon összekapni magunkat (2005 7-5-nél, 2007 - amikor MJD szanaszét futott minket, 2008 - ilyen OL-lel nem lehet nyerni, 2010 - Pats meccs után, de még sorolhatnám). Én ebben a mentális tényezőben bízok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hood-Hoke-Keisel
Woodley-Foote-Farrior-Timmons

Őszintén szólva egyáltalán nem rossz front-7 ez. A bibi ott van, hogy azért félünk tőle, mert az elmúlt hetekben amúgy sem volt jó a front-7 - általunk ismeretlen és megmagyarázhatatlan okból kifolyólag. S most ehhez képest is 3 csereember játszik majd, plusz egy kezdő, nem az igazi posztján...Soldados
Alapvetően nem rossz, persze. Ha mondjuk tavaly kellett volna ilyen összeállításban pályára küldeni a front7-t, nem is féltettem volna őket, de ahogy mondod, az idei teljesítmény tükrében most más a helyzet.vassadi
Amúgy még kiegészítettem az idézett HSZ-t az OL és RB-injury szempontjából.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Hood-Hoke-Keisel
Woodley-Foote-Farrior-Timmons

Őszintén szólva egyáltalán nem rossz front-7 ez. A bibi ott van, hogy azért félünk tőle, mert az elmúlt hetekben amúgy sem volt jó a front-7 - általunk ismeretlen és megmagyarázhatatlan okból kifolyólag. S most ehhez képest is 3 csereember játszik majd, plusz egy kezdő, nem az igazi posztján...Soldados
Alapvetően nem rossz, persze. Ha mondjuk tavaly kellett volna ilyen összeállításban pályára küldeni a front7-t, nem is féltettem volna őket, de ahogy mondod, az idei teljesítmény tükrében most más a helyzet.vassadi
Pont ezért, lehet, hogy ez kell, hogy visszataláljanak az útra. Ez a kis kizökkentés. Itt jobban kel figyelni pl Timmonsnak mert ez nem az Ő posztja ezért lehet, hogy jobb lesz.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hood-Hoke-Keisel
Woodley-Foote-Farrior-Timmons

Őszintén szólva egyáltalán nem rossz front-7 ez. A bibi ott van, hogy azért félünk tőle, mert az elmúlt hetekben amúgy sem volt jó a front-7 - általunk ismeretlen és megmagyarázhatatlan okból kifolyólag. S most ehhez képest is 3 csereember játszik majd, plusz egy kezdő, nem az igazi posztján...Soldados
Alapvetően nem rossz, persze. Ha mondjuk tavaly kellett volna ilyen összeállításban pályára küldeni a front7-t, nem is féltettem volna őket, de ahogy mondod, az idei teljesítmény tükrében most más a helyzet.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Ádi még egyszer imádom JH-t és nem is gondolom az ellenkezőjét annak amit te mondassz, de negatív gondolkodással nem megyünk előrébb. Magunkban sokszor jó lesz a fron7, jó lesz a front 7. Megvédi a fal Bent, megvédi a fal Bent. Pozitív hullámok.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Persze Ádi, ez a normális, de mostanra eljutottunk oda, hogy bármibe bármit csak egy kis esélyt lássunk. Janika írta, de igazán ő szerintem arra gondolt, hogy JH-t már ki videózták, ha olyan jön szembe akit annyira nem az talán. Persze ezek mind reménysugarak, majd vasárnap este héttől meglátjuk.polamalu
Videózhatják bármennyit, vele akkor is jobbak vagyunk, mint Worilds-szel, vagy bárki mással (ez nem a backupok kritikája). Timmons-ra mondjuk kíváncsi leszek mint OLB.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Mondom még egyszer, racionálisan végiggondolva igen ez nem túl jó, de valami reménybe mégis kapaszkodni kell, mert akkor meg se nézzük a meccset és ki se menjenek a pályára.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Meg az OL-t meg az RB állománytpolamalu
A Vörösemberbe én nagyon bízok. Jó lesz, sokszor és sokat fog futni.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hood-Hoke-Keisel
Woodley-Foote-Farrior-Timmons

Őszintén szólva egyáltalán nem rossz front-7 ez. A bibi ott van, hogy azért félünk tőle, mert az elmúlt hetekben amúgy sem volt jó a front-7 - általunk ismeretlen és megmagyarázhatatlan okból kifolyólag. S most ehhez képest is 3 csereember játszik majd, plusz egy kezdő, nem az igazi posztján...

Az OL-nek már tényleg mindegy, 5 meccs, 5 különböző felállásban. Erre nehéz mit mondani, nem várok sokat, de ezt nem tudom gáznak értékelni, hisz eddig is qrva gáz volt, rosszabb nem lehet egész egyszerűen.

Az RB-t viszont meredeknek gondolom. A Mendy-Moore duóból legalább az egyiknek játszania kellene, hogy nyugodt legyek. Az tuti nem segít a futójátékunknak, főleg az OL-ismeretében, ha a kezdő és a pass playes RB-nk nincs. Moore ráadásul qrva jó volt eddig idén, nagyon fontos 1st downokat és yardokat hozott kulcsszituban. Az ő hiánya mindenképpen érvágás. Bár nekem nagyon szimpi és nagyon bízok Redmanbe, de jobban örülnék ha lenne Mendy (mondjuk split carryben Redmannel a sérülése miatt), mintha Dwyer lenne Redman pihentető embere... Ez nekem így nagyon nem tetszik, főleg a Titans D fizikalitását és keménységét ismerve.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hát ha vmivel nem járunk jól, az Harrison kiesése. Ő pont qrva jó futás ellen is.Soldados
Ezt mondom én is, attól nem leszünk jobbak, ha a kezdők kihullanak. Harrison meg különben sem teljesített rosszul eddig.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Meg az OL-t meg az RB állományt
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Lehet, hogy így lesz az igazi és a végén egy olyan összeállításban találjuk meg a verhetetlent amit senki nem gondolna.polamalu
Steelers.hu-n is írta valaki, hogy Harrison kiesésével talán még jól is járunk, de a gyenge futás elleni védekezés és pass rush nem attól fog feljavulni, ha teljesen kicserélődik a front7.vassadi
Kicsit olyan mintha a PS valamely meccsén próbálgatnák a front7-t.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Lehet, hogy így lesz az igazi és a végén egy olyan összeállításban találjuk meg a verhetetlent amit senki nem gondolna.polamalu
Steelers.hu-n is írta valaki, hogy Harrison kiesésével talán még jól is járunk, de a gyenge futás elleni védekezés és pass rush nem attól fog feljavulni, ha teljesen kicserélődik a front7.vassadi
Persze Ádi, ez a normális, de mostanra eljutottunk oda, hogy bármibe bármit csak egy kis esélyt lássunk. Janika írta, de igazán ő szerintem arra gondolt, hogy JH-t már ki videózták, ha olyan jön szembe akit annyira nem az talán. Persze ezek mind reménysugarak, majd vasárnap este héttől meglátjuk.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lehet, hogy így lesz az igazi és a végén egy olyan összeállításban találjuk meg a verhetetlent amit senki nem gondolna.polamalu
Steelers.hu-n is írta valaki, hogy Harrison kiesésével talán még jól is járunk, de a gyenge futás elleni védekezés és pass rush nem attól fog feljavulni, ha teljesen kicserélődik a front7.vassadi
Hát ha vmivel nem járunk jól, az Harrison kiesése. Ő pont qrva jó futás ellen is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Lehet, hogy így lesz az igazi és a végén egy olyan összeállításban találjuk meg a verhetetlent amit senki nem gondolna.polamalu
Steelers.hu-n is írta valaki, hogy Harrison kiesésével talán még jól is járunk, de a gyenge futás elleni védekezés és pass rush nem attól fog feljavulni, ha teljesen kicserélődik a front7.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
McLendon pedig nem volt rossz az előszezonban még sackje is volt.polamalu
Hoke lesz a kezdő NT.

Ziggy és Keisel egyénileg rendben van, de ez a felforgatott front7 nem valami biztató...vassadi
Lehet, hogy így lesz az igazi és a végén egy olyan összeállításban találjuk meg a verhetetlent amit senki nem gondolna.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
McLendon pedig nem volt rossz az előszezonban még sackje is volt.polamalu
Hoke lesz a kezdő NT.

Ziggy és Keisel egyénileg rendben van, de ez a felforgatott front7 nem valami biztató...
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
amondó vagyok lássuk a Vörös-Vájár duót!sutianap
Én pedig krva nagy lukakat szeretnék ütve látni amin az a futó nem fér át aki éppen nincs pályán 😀The terrible towel
ezt küdeném http://composta.net/cuacarraquear/2011/05/mjolnir-el-martillo-de-thor/

LB meg Sly-Farrior-Foote belül, szerintem forgóba - s csak ha muszimuszály jön Carter OLBbesutianap
Ziggy és Brett lennének???