Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
gabimalu 175
Az ilyenekre mondtam, hogy a csapat dolgozzon ki valamit es ne azt mondja eltoltuk, ez van, nem tudunk mit tenni. Tudom hogy a roster helyen nem tudsz valtoztatni konnyen, rosszul indultunk neki a szezonnak, nincs penz a cap alatt. De mindig van mit tenni, mindig van min dolgozni, es mint most is latjuk valaki tesz a csapat erdekeben. Es most azonnal futas vissza sirni flonak! Ez az, ami kellett nekunk. Van esely igy flonak eleg penzt adni Soldi? Vagy a futokra koltjuk, vagy egyeb emberre a penzt?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
A. Smith szerződését átstrukturálták a héten, hogy a cap alatt pénz szabaduljon fel.
http://burgh.us/8iipolamalu
Elvileg ugye ezzel plusz 1 évvel meghosszabbították a szerződését, bár kétlem, hogy még egy évet játszana.Soldados
gesztus


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Igen, jövőre elvben a veterán minimummal terheli a cap-et. Mosta 4,valahányról vitték le 1, 7 körüli összegre. Azt gondolom ez egy igen komoly gesztus tőle. Tudom, hogy megkapja ugyanazt a zsét, de akkor is.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A. Smith szerződését átstrukturálták a héten, hogy a cap alatt pénz szabaduljon fel.
http://burgh.us/8iipolamalu
Elvileg ugye ezzel plusz 1 évvel meghosszabbították a szerződését, bár kétlem, hogy még egy évet játszana.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
A. Smith szerződését átstrukturálták a héten, hogy a cap alatt pénz szabaduljon fel.
http://burgh.us/8iipolamalu
ezt a lépést vártam hónapok óta, nagy vagy Aaron - rizpekkkkk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
A. Smith szerződését átstrukturálták a héten, hogy a cap alatt pénz szabaduljon fel.
http://burgh.us/8ii
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Ben alapítványa $9000 segítséget nyújtott Harris Megyei Sherrifi hivatalnak. A houstoni autópálya az egyik legforgalmasabb kábítószercsempész útvonal. Sajnos a K)-es egységnek kevés volt az erőforrása és a kutyája. Mindannyian tudjuk, hogy Ben mit érez a kutyák iránt.
A Sherrif elmondta, hogy nem Steelers rajongó, de most már Ben rajongónak mondja magát.
Szeretek olyanokat olvasni amikor ezek a srácok visszaadnak a szűkebb és a tágabb környezetüknek valamit abból amit ők "kaptak" ettől a sporttól (itt mondjuk pl. pénzt)
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
The LaMarr Woodley show. Az anyja picsájáért tv show-zik amikor játszania kellene. Az igazi show-t a pályán kellene nyújtani a sok sackben és a nyomás kifejtésében. Holnap remélem már bizonyít, ha nem én tuti eltiltanám ettől a tv-s faszságtól amíg nem bizonyít a csapatban.
http://www.youtube.com/watch?v=pMGOmtBeqxg
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Timmons a pályafutása alatt kétszer játszott már kint(kezdőként). a Két meccsén 11 tacklet jegyzett. LeBeau nem aggódik akkor mi se tegyük, az öreg csak ért hozzá egyedül annyit mint mi összesen.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d822e773a/article/veteran-wr-ward-calls-for-steelers-offense-to-lead-way?module=HP11_headline_stack Soldi ward velemenye azert gondolom tobbet szamit mint az enyem... Foleg az elso mondat...gabimalu
Miért mit mondjon? Hogy végigszopjuk az évet, mert szar az OL? Naná hogy nem ezt mondja. De ettől még az O nem lesz húzóágazat idén sem nálunk, ha messzire akarunk menni a D-től várhatjuk. Az O-tól (és legfőképp az OL-től) annyi javulás kellene, hogy ha szükség van rá (vezetésnél a meccs végén), akkor képes legyen ölni az órát és ha kell csinálja meg a GW-drive-ot. Ennyi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Személy szerint imádom Mendenhall-t, de egy kicsit örülök annak hogy Redman, mint főszereplő úgy fog beöltözni és Dwyer-re is nagyon kíváncsi vagyok. Bár félő hogy ez a fal mögött elég sok tackle-t fognak kapni a LOS-on akár csak Mendenhall idén.

Timmons durva lesz OLB-be szerintem.

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
http://www.steelersdepot.com/2011/10/steelers-2011-passing-rushing-stats-by-formation-through-week-4/

Uraim, ezt akkor kivesézhetnénk, ezek szerint a támadófelállások erősen változtak, az pedig Arians irányába mutat -
miszerint Ward-Wallace párosban három blokkolóval (2TE+RB) egy hatékony séma volt tavaly, amiből az idén nem láttunk semmit - kérdések - Spét elengedése? Johannzon megfelelő pótlás-e? vagy Mendenhall játéka változott?
próbáljunk elvonatkzoztatni az OL-tól pls.
a másik amiről volt szó a sok riszíveres felállásra futást hívni, valami plussz átkapcsolási pont van Bruce agyában ( az a futás ami nem futás)sutianap
Tvábbá az a passz ami nem passz és az a támadás ami nem támadás. Talán a fociról magáról is ilyen véleménye van 😀
több mint 13 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
http://www.steelersdepot.com/2011/10/steelers-2011-passing-rushing-stats-by-formation-through-week-4/

Uraim, ezt akkor kivesézhetnénk, ezek szerint a támadófelállások erősen változtak, az pedig Arians irányába mutat -
miszerint Ward-Wallace párosban három blokkolóval (2TE+RB) egy hatékony séma volt tavaly, amiből az idén nem láttunk semmit - kérdések - Spét elengedése? Johannzon megfelelő pótlás-e? vagy Mendenhall játéka változott?
próbáljunk elvonatkzoztatni az OL-tól pls.
a másik amiről volt szó a sok riszíveres felállásra futást hívni, valami plussz átkapcsolási pont van Bruce agyában ( az a futás ami nem futás)sutianap
Asszem az OL-től nehéz ebben a helyzetben elvonatkoztatni...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én nem tudom megítélni rendesen Spät játékát, de Soldi folyamatosan panaszkodott, hogy mekkora csalódás blokkolásban. TD-j meg kb. 1 volt... Szóval nem tudom miért jön elő megint Johánzzon, de én eddig többet láttam tőle, pedig Sp-t bírtam.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.steelersdepot.com/2011/10/steelers-2011-passing-rushing-stats-by-formation-through-week-4/

Uraim, ezt akkor kivesézhetnénk, ezek szerint a támadófelállások erősen változtak, az pedig Arians irányába mutat -
miszerint Ward-Wallace párosban három blokkolóval (2TE+RB) egy hatékony séma volt tavaly, amiből az idén nem láttunk semmit - kérdések - Spét elengedése? Johannzon megfelelő pótlás-e? vagy Mendenhall játéka változott?
próbáljunk elvonatkzoztatni az OL-tól pls.
a másik amiről volt szó a sok riszíveres felállásra futást hívni, valami plussz átkapcsolási pont van Bruce agyában ( az a futás ami nem futás)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Lehet, hogy így lesz az igazi és a végén egy olyan összeállításban találjuk meg a verhetetlent amit senki nem gondolna.polamalu
Steelers.hu-n is írta valaki, hogy Harrison kiesésével talán még jól is járunk, de a gyenge futás elleni védekezés és pass rush nem attól fog feljavulni, ha teljesen kicserélődik a front7.vassadi
Persze Ádi, ez a normális, de mostanra eljutottunk oda, hogy bármibe bármit csak egy kis esélyt lássunk. Janika írta, de igazán ő szerintem arra gondolt, hogy JH-t már ki videózták, ha olyan jön szembe akit annyira nem az talán. Persze ezek mind reménysugarak, majd vasárnap este héttől meglátjuk.polamalu
Nem a videózással van a baj, ha megfigyelitek, hanem azzal, hogy rendre duplázzák, vagyis a többieknek kéne odabaszni. lásd Dudli, aki eddig Nudli. Ha meg túljut az emberén, akkor is a szokásos no call sokszor. Sok sót így nem is fog megenni JH.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mendenhall végülis teljes edzésmunkát végzett tegnap, szóval van rá esély, hogy vasárnap pályára léphet.vassadi
Nem tudom hol nézted a csapat oldalán LP és Q. Esély van persze mert nem out, de kicsi.polamalu
Mendenhall, who was injured during last Sunday's loss at Houston, told NFL Network reporter Stacey Dales that his hamstring is feeling better and added that he split starting reps with Isaac Redman.

A questionable státusz stimmel; az pedig, hogy LP vagy FP, részletkérdés, a fenti mondat a lényeg.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Mendenhall végülis teljes edzésmunkát végzett tegnap, szóval van rá esély, hogy vasárnap pályára léphet.vassadi
Nem tudom hol nézted a csapat oldalán LP és Q. Esély van persze mert nem out, de kicsi.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mendenhall végülis teljes edzésmunkát végzett tegnap, szóval van rá esély, hogy vasárnap pályára léphet.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Druid hozzászólása a Titans topicból. Láthatjuk, hogy ott sem rózsás a helyzet, Ők sem tudnak probléma mentesen készülni.
"Stevens sérült bordáit orvosok kezelték a pénteki edzés után, de azt üzente egy csapatképviselő által a sajtónak, hogy jobban van, és reménykedik benne, hogy játszhat. (Múlt héten TD passszt kapott el és a futójátékokban kulcsszerepe van mint blokkoló)
A kérdés, hogy Stevens hogy tudja elviselni majd a fájdalmat – mondta Mike Munchak.
Ahmard Hall nem edzett pénteken. Ez természetesen nem érinti a scapat az irányú terveit, hogy aktiválják a vasárnapi meccsre. Quinn Johnson el lett engedve, hogy Hall-nak legyen helye a roster-en.
Kenny Britt-et megműtötték pénteken. Britt egy fotót rakott fel a twitterjére, amin egy kórházi ruhában látható, mellete üzenet : „Üdv a műtőből. big_smile ”
Michael Griffin pénteken edzett , miután a csütörtöki edzést kihagyta betegség miatt. 4 kilót vesztett a súlyából a vírusfertőzés miatt.
Szerk.: Marc Marianai (csipő) és Gerald McRath (bal térd) kérdésesek, de pénteken teljes edzésmunkát végeztek. Leroy Harris (kezdő bal guard) is listázva van a „valószínüleg játszik” listán, és pénteken ő is teljes edzésmunkát végzett. Chris Hope termszetesen nem játszik a kéztörése miatt."
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Egy jo hir, hogy amikor Hampton kidolt, es Hoke kezdett nem tudom milyen hosszu ido ota minden meccset megnyertunk vele. Az ero legyen vele, es a csapattal. Szukseg lesz ra. Kivancsi leszek Maxra nagyon. Milyen OL osszeallitasban allunk fel?gabimalu
Gondolom Max - Legu - Pouncey - Foster - Gilbert lesz az OL, az eddigieknél csak jobb lehet... remélertőleg. Bár Kemo nélkül megint nem lesz futásunk attól tartok. 😕
több mint 13 éve
gabimalu 175
http://www.steelers.com/news/article-1/Starks-happy-to-be-back/dfe4ca56-1cc6-4ce0-8efb-3a7c091cf933
több mint 13 éve
gabimalu 175
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d822e773a/article/veteran-wr-ward-calls-for-steelers-offense-to-lead-way?module=HP11_headline_stack Soldi ward velemenye azert gondolom tobbet szamit mint az enyem... Foleg az elso mondat...
több mint 13 éve
gabimalu 175
Egy jo hir, hogy amikor Hampton kidolt, es Hoke kezdett nem tudom milyen hosszu ido ota minden meccset megnyertunk vele. Az ero legyen vele, es a csapattal. Szukseg lesz ra. Kivancsi leszek Maxra nagyon. Milyen OL osszeallitasban allunk fel?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
úúúúúúú
hatezerhatszázhatvanhat - legyenazigazságpillanata 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak