Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szinte biztos, hogy Woodley megkapja a franchise taget. Zsír.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy az várható volt, Hortont kinevezték a Cards def. coord-jának. 7 éven át volt nálunk sec coach. Sok sikert neki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Eddig SB-ok után elég gyengécske szezonokat sikerült futnunk...
Talán azért mert "jóllaktak" a srácok.
Most viszont ugyan játszottunk SB-t, de éhesek is maradhattak simán.

Ez a tartás maradjon meg mindenkiben mint ami idén megvolt, az utolsó lehelletig küzdés, és baj nem lehet!
Én is úgy vagyok vele hogy legyen bármilyen is a szezon, látni akarom még mindegyikőjüket egyszer, de hátha sikerül még odacsördíteni az ellenfelek szeme közé azt a karikásostort 😀

Ja, és nekem egy főkérésem van, Woodley-n nem akarom más csapat mezét meglátni soha, max a ProBowl-on 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Butlert nem engedtük interjúzni a Cardinalsnál.tenorx
Igen, ezt már írtam. 😛 (4168)

Horton viszont szinte tuti, hogy megy a Cardshoz. (szintén az említett HSZ-ből 😉)Soldados
Szerintem számunkra kedvező ez a forgatókönyv, ha Hortont kinevezik DC-vé Arizonában, akkor a Cards leszáll rólunk, Butler pedig kivárhatja azt az egy, most már tényleg utolsónak tűnő évet - szerintem nála jó kezekben lesz LeBeau öröksége.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Butlert nem engedtük interjúzni a Cardinalsnál.tenorx
Igen, ezt már írtam. 😛 (4168)

Horton viszont szinte tuti, hogy megy a Cardshoz. (szintén az említett HSZ-ből 😉)Soldados
Ja bocs, nem nagyon voltam gépközelben, csak rákerestem a Butlerre a topicban, de akkor valszeg sikerült szarul leírnom.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csak nehogy az legyen hogy mindenki vállal egy nagy utolsó évet ahol mindent bele és utolsó lehetőségként bele menni aztán úgy járjon a csapat, mint a Vikings az elmúlt szezonban.laby
Engem az sem zavarna, mert ezek a fiúk kivívták maguknak, kiérdemelték, hogy ha úgy érzik, még van bennük annyi, akkor megkapják erre az esélyt.Soldados
Természetesen nem úgy értettem hogy mindenki húzzon a szarba, imádom őket én is és maradjanak ameddig bírják! Csak arra mondtam hogy a szezon elején a csapból is az folyt hogy a Vikings esélyes lesz, mert utolsó évük és teljesen mindent bele ad mindenki aztán milyen sokra vitték 😊laby
Ez nálunk is benne van a pakliban. De meg kell próbálni, mert megérdemlik. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Az nagyujj lesz Soldi amit még műteni kell 😊
Jó lenne ha mindenki vállalna még egy évet, persze ehhez kell szezon is!The terrible towel
Csak nehogy az legyen hogy mindenki vállal egy nagy utolsó évet ahol mindent bele és utolsó lehetőségként bele menni aztán úgy járjon a csapat, mint a Vikings az elmúlt szezonban.laby
Engem az sem zavarna, mert ezek a fiúk kivívták maguknak, kiérdemelték, hogy ha úgy érzik, még van bennük annyi, akkor megkapják erre az esélyt.Soldados
Természetesen nem úgy értettem hogy mindenki húzzon a szarba, imádom őket én is és maradjanak ameddig bírják! Csak arra mondtam hogy a szezon elején a csapból is az folyt hogy a Vikings esélyes lesz, mert utolsó évük és teljesen mindent bele ad mindenki aztán milyen sokra vitték 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wardnak megműtik a bal térdét és combját is a héten, plusz Sanders-t is megműtik a törött lábfeje miatt. Ward tuti nem vonul vissza és egyre inkább az az érzésem, hogy mindenki vállal még egy utolsó évet, Smith is, LeBeau is, Warrior is.Soldados
Az nagyujj lesz Soldi amit még műteni kell 😊
Jó lenne ha mindenki vállalna még egy évet, persze ehhez kell szezon is!The terrible towel
Csak nehogy az legyen hogy mindenki vállal egy nagy utolsó évet ahol mindent bele és utolsó lehetőségként bele menni aztán úgy járjon a csapat, mint a Vikings az elmúlt szezonban.laby
Engem az sem zavarna, mert ezek a fiúk kivívták maguknak, kiérdemelték, hogy ha úgy érzik, még van bennük annyi, akkor megkapják erre az esélyt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Wardnak megműtik a bal térdét és combját is a héten, plusz Sanders-t is megműtik a törött lábfeje miatt. Ward tuti nem vonul vissza és egyre inkább az az érzésem, hogy mindenki vállal még egy utolsó évet, Smith is, LeBeau is, Warrior is.Soldados
Az nagyujj lesz Soldi amit még műteni kell 😊
Jó lenne ha mindenki vállalna még egy évet, persze ehhez kell szezon is!The terrible towel
Csak nehogy az legyen hogy mindenki vállal egy nagy utolsó évet ahol mindent bele és utolsó lehetőségként bele menni aztán úgy járjon a csapat, mint a Vikings az elmúlt szezonban.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Butlert nem engedtük interjúzni a Cardinalsnál.tenorx
Igen, ezt már írtam. 😛 (4168)

Horton viszont szinte tuti, hogy megy a Cardshoz. (szintén az említett HSZ-ből 😉)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Butlert nem engedtük interjúzni a Cardinalsnál.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wardnak megműtik a bal térdét és combját is a héten, plusz Sanders-t is megműtik a törött lábfeje miatt. Ward tuti nem vonul vissza és egyre inkább az az érzésem, hogy mindenki vállal még egy utolsó évet, Smith is, LeBeau is, Warrior is.Soldados
Az nagyujj lesz Soldi amit még műteni kell 😊
Jó lenne ha mindenki vállalna még egy évet, persze ehhez kell szezon is!The terrible towel
Jajj, most nézem, hogy combot írtam, de valóban nagyujj.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Wardnak megműtik a bal térdét és combját is a héten, plusz Sanders-t is megműtik a törött lábfeje miatt. Ward tuti nem vonul vissza és egyre inkább az az érzésem, hogy mindenki vállal még egy utolsó évet, Smith is, LeBeau is, Warrior is.Soldados
Az nagyujj lesz Soldi amit még műteni kell 😊
Jó lenne ha mindenki vállalna még egy évet, persze ehhez kell szezon is!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem a döntő momentum az volt, amikor a Packers utolsó drive-jában, 3 pontos előnyüknél a saját 10 yardosuk környékéről jöhettek és 3/10-re kényelmesen megcsinálták egy 30 yardos játékkal. Ha ott megfogjuk, akkor egy-két first down-nal meglett volna minimum az egyenlítés.

Hozzáteszem abszolút jogosan nyert a Packers, bár tudnak ők ennél sokkal jobban játszani is. Mi meg főleg! Olvasgatva a hozzászólásokat továbbá felmerül bennem, hogy vajon miben tud fejlődni még ez az O? Végül is baszogattuk egész évben a falat, de kicsit úgy érzem, csak megszokásból. Nem mondom, hogy top teljesítményt nyújtottak, de egy erős középmezőnyt igen. Futásban ennél sokkal többet nem várhatunk, ahogy szerintem a passzjáték is kifújt ezen a szinten.

A legnagyobb upgrade-je a O-nak az lenne, ha a special team fejlődne és jobb helyekről indulhatnának.Szokol
Momentumban teljesen egy véleményen vagyunk!
Az O-line nem volt erős középmezőny, ha Big Ben átlagosan kapna több időt, akkor kevesebb kockázatos dobásra kényszerülne, pontosabban passzolhatna, jobban kihasználhatnátok Wallace mélységi fenyegetését. Itt nagyot léphetnétek előre, futásban is lehetnek (kisebb) tartalékok. Az ST már idén is nagyot fejlődött, nem?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Szerintem a döntő momentum az volt, amikor a Packers utolsó drive-jában, 3 pontos előnyüknél a saját 10 yardosuk környékéről jöhettek és 3/10-re kényelmesen megcsinálták egy 30 yardos játékkal. Ha ott megfogjuk, akkor egy-két first down-nal meglett volna minimum az egyenlítés.

Hozzáteszem abszolút jogosan nyert a Packers, bár tudnak ők ennél sokkal jobban játszani is. Mi meg főleg! Olvasgatva a hozzászólásokat továbbá felmerül bennem, hogy vajon miben tud fejlődni még ez az O? Végül is baszogattuk egész évben a falat, de kicsit úgy érzem, csak megszokásból. Nem mondom, hogy top teljesítményt nyújtottak, de egy erős középmezőnyt igen. Futásban ennél sokkal többet nem várhatunk, ahogy szerintem a passzjáték is kifújt ezen a szinten.

A legnagyobb upgrade-je a O-nak az lenne, ha a special team fejlődne és jobb helyekről indulhatnának.
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Többnyire Mendenhall fumbleját neveztétek meg mentális fordulópontnak, amit nem tudok teljes mértékben elfogadni, mert a döntő momentum szerintem a Td-re visszahordott int volt, mert akkor kerültünk akkora hátrányba, hogy mindenki előtt nyilvánvalóvá vált, hogy innen csak egészen rendkívüli játékkal fordíthatunk. Ez nem egy teljesíthetetlen elvárás egy ilyen csapattal szemben. Rengeteg idő volt még hátra, ám a továbbiakban is max. csak átlagos jó játékra voltunk képesek. Meg további 2 TO-ra. Sem a védelem nem tudott nagy játékot csinálni, se Big Ben nem tudta megcsinálni a fordítást. A védelem csak időlegesen tudott nyomást gyakorolni Rogersre, Big Ben pedig csak felzárkóztatni tudta a csapatot, de ezúttal nem tudta átlépni a küszöböt.
Red Star
A kiemelt résszel értek egyet én is... A tv előtt könyörögtem hogy elsőre fussunk... meg egyébként is, hogy fussunk, mert úgy kellett/lehetett volna a Packers védelmét megregulázni, de nem ez volt Arians és a csapat terve sajna.... Örültem volna ha Big Ben max 25öt (+-3) passzol a meccsen... Habár a Packers jobb volt sajnos, nem hibáztak, szóval lehet, hogy így se úgy se lehetett volna őket megverni, mert nem hibáztak...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wardnak megműtik a bal térdét és combját is a héten, plusz Sanders-t is megműtik a törött lábfeje miatt. Ward tuti nem vonul vissza és egyre inkább az az érzésem, hogy mindenki vállal még egy utolsó évet, Smith is, LeBeau is, Warrior is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
O-line. Érdemtelenül ne bántsuk őket. Nem rajtuk ment el.Red Star
Ezt már korábban is mondta valaki, de én még mindig nem jöttem rá, ki szidta itt az O-line-t(?)...vassadi27
Az O line nem volt annyira rossz, mint ahogy sokan várták.

Tény hogy a meccs bizonyos szakaszaiban nagy volt a nyomás BB-n, az első Int. visszavezethető arra, hogy odaértek hozzá, és dobás közben megütötték a karját. De amit páran emlegettek, hogy Legut és Scottot majd folyamatosan lemészárolják, az elmaradt.

Ezt a falat szvsz azért nem szabad bántani, mert ez nem egy elit O line, ami sz@rul játszik, hanem egyszerűen ez a fal ennyit tud. Amit tudnak, azt pedig lehozták, sőt, néha erőn felül teljesítettek.

Mendenhall fumbliról csak annyit, ahogy láttam jól fogta a labdát, nem dadogott a kezében, csak egyszerre ketten ütközték le, abból az egyik pont megfejelte a lasztit. Van ilyen, szerintem ez védhetetlen szitu, jó védőmunka volt, nem egyéni hiba. Gondolom a világ bármelyik RB-ének kirepülne a kezéből a laszti, ha így találják el.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
O-line. Érdemtelenül ne bántsuk őket. Nem rajtuk ment el.Red Star
Ezt már korábban is mondta valaki, de én még mindig nem jöttem rá, ki szidta itt az O-line-t(?)...
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nekem csak most volt időm a meccs óta gép elé ülni, s nem is sok maradt amit nem mondtatok el, ezért csak néhány szösszenetet tennék hozzá.
Ezen az estén nem érdemeltünk győzelmet. 3 TO-val meccset nyerni? Ugyan már!
És mégis majdnem sikerült.
O-line. Érdemtelenül ne bántsuk őket. Nem rajtuk ment el.
Ward? Ő volt a csapat hőse.
Wallace nem volt ütésálló.
Többnyire Mendenhall fumbleját neveztétek meg mentális fordulópontnak, amit nem tudok teljes mértékben elfogadni, mert a döntő momentum szerintem a Td-re visszahordott int volt, mert akkor kerültünk akkora hátrányba, hogy mindenki előtt nyilvánvalóvá vált, hogy innen csak egészen rendkívüli játékkal fordíthatunk. Ez nem egy teljesíthetetlen elvárás egy ilyen csapattal szemben. Rengeteg idő volt még hátra, ám a továbbiakban is max. csak átlagos jó játékra voltunk képesek. Meg további 2 TO-ra. Sem a védelem nem tudott nagy játékot csinálni, se Big Ben nem tudta megcsinálni a fordítást. A védelem csak időlegesen tudott nyomást gyakorolni Rogersre, Big Ben pedig csak felzárkóztatni tudta a csapatot, de ezúttal nem tudta átlépni a küszöböt.
Nem érdemeltünk tehát győzelmet, a Packersnek meg csak gratulálni lehet.
Ettől függetlenül büszke vagyok a csapatra, mert eszméletlen tartás van bennük, 18 pontos hátrányból is fel tudtak állni, az elmaradt nagy játékok, és a 3 TO ellenére is meg volt a fordítási lehetőségünk.
És büszke vagyok szurkolótársaimra is, mert senki sem állt neki bűnbakot keresni, vagy a csapaton kívül álló okokkal magyarázni a vereséget.
De azért Goodell húzzon el a büdös francba! Ha soha többé nem csinál hülyeségeket, akkor is élete végéig persona non grata marad.Red Star
Azért mondta szinte mindenki Mendenhall fumble-t forduló pontnak, mert vissza hoztuk a pick six után a meccset és teljesen partiba voltunk és a legrosszabbkor jött a fumble.
"O-line. Érdemtelenül ne bántsuk őket. Nem rajtuk ment el." Ki bántotta? Csak jó szavak voltak róluk.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hoke azt mondta, hogy LeBeau vállal még egy évet. Butlert (LB coach) nem engedtük el interjúra a Cardshoz, mert 2009-ben aláirattunk vele egy új szerződést, egyben ígéretet kapott, hogy LeBeau-tól ő veheti át majd a D-t, amikor viszavonul - bármikor is legyen az.

Horton (sec coach) viszont engedélyt kapott, hogy a Dallas-szal és az Arizonával is tárgyaljon a D-coord. posztról. Állítólag ez csak formalitás, mert a Cards kinevezi. (Ugyebár az ottani erős Steelers kapcsolatok, nem is értem miért utálnak minket arrafelé a hazai fanok 😊)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Amúgy meg rájöttem miért kaptunk a SB-n. Szar volt a Half-time show 😀. Amikor normális zene ment,akkor nyertünk is 😀 ( lásd Stones és Springsteen )

" class="embed">
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Nagyon jó cikk az előttünk álló off-seasonról: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e36d93/article/father-time-steelers-biggest-hurdle-to-return-to-super-bowl?module=HP_cp2

Egy dologgal nem értek egyet, hogy WR-t kellene draftolni. Főleg azzal az indokkal, hogy magasat, mert a cikk elfelejti, hogy Sweednek még mindig lehet egy sansza 😀 😀, elvégre rosteren van. 😊

Viszont ez elgondolkodtató, a kedző védelem életkora:
James Farrior, ILB 36
Aaron Smith, DE 35
Casey Hampton, NT 34
James Harrison, OLB 33
Brett Keisel, DE 32
Ryan Clark, FS 31
Ike Taylor, CB 31
Troy Polamalu, SS 30
Bryant McFadden, CB 29
LaMarr Woodley, OLB 26
Lawrence Timmons, ILB 25

És akkor nem volt szó Hoke-ról és Foote-ról, mint a 2 talán legfontosabb cseréről.

Viszont ha nem az életkorra koncentrálok és csak végigolvasom ezt a névsort, kiráz a hideg. Minden idők egyik legcsodálatosabb korszakos Defense. Imádom őket egytől egyig, soha egyiküket sem cserélném el senkire. Így, együtt, ebben az összeállításban imádom őket. Ed Reed hatalmas kedvencem és persze jobb mint Clark, de hogy Clarkot elcserélném-e rá? Nem. Így együtt csodálatosak. Ebből 8-at mi draftoltunk, 1 saját UDFA (Harrison), 2 FA-ről érkezett (Warrior, Clark). De bármennyire is fáj, be kell látni, lassan lejár az idejük. És bevallom, nekem ez nagyon fáj. 😕

Viszont itt az idő, a 7 pickünkből legalább 5-t a védelembe kell húzni, de akár 6 is lehet ez a szám, egy OT viszont kell elől.Soldados
Félelmetes névsor...IMÁDOM ŐKET 😊.

" class="embed">
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hortont és Butlert már tavaly is sokan csábították. Én remélem, hogy ugyanazért az állásért nem hagy el minket. Ha D-coord-nak hívnák, akkor menjen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A DB coachunk, Ray Horton elment Dallasba.tenorx
márhogy interjúra vagy már meg is szereztük?mert én nem láttam semmi ilyet.Cowboykarcsi
Canfora írta így, most javított:
Need to clear up last tweet. Ray Horton has offers on table to be Dallas DBs coach, and also has offer to be Arizona's D coordinator