Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Ezzel is egyet tudok érteni.
Nem vagyok nagyon járatos bizonyos dolgokban, de miért utálnak minket itthon mint a sz....t?


Elárulná valaki?

A sikeres csapatokat sokan utálják.Tibi76
Értem 😊
Ha így nézem van csapat amit én is utálok.

Jó ez a kép nagyon Mr.Szakál😊
Hol lehet beszerezni ilyen tutkó képeket?

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Azt kell, hogy mondjam, hogy csak hálával tartozom a csapatnak ezért e szezonért. Tán túlontúl szentimentális,de engem is nagyon sok nehézségen segített át ez a szezon és a fiúk. Egy szó mint száz: KÖSZÖNÖM EZT A SZEZONT!!! BÜSZKE VAGYOK A CSAPATOMRA A VÉGTELENSÉGIG!!! MINDÖRÖKKÉ STEELERS!!!!

" class="embed">
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Ez csak Soldi paranoiája. 😊
Mindenki szereti a Steelerst, láthatod.
Sobri Jóska
Nekem se vagytok a kedvenceim, ezt aláírom, mégis azt mondtam idén, hogy vagy ti, vagy mi. Én nektek szurkoltam.
Gratula nektek, gyönyörű szezon volt.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ahogy ülepednek le a dolgok egyre büszkébb vagyok erre a gárdára. És amúgy kezdem azt érezni, habár utálnak minket, mint a szart itthon, de ez a csapat némi tiszteletet kivívott most már magának és elismerik végre.Soldados
Ezzel is egyet tudok érteni.
Nem vagyok nagyon járatos bizonyos dolgokban, de miért utálnak minket itthon mint a sz....t?

Elárulná valaki?prérifarkas
Ez csak Soldi paranoiája. 😊
Mindenki szereti a Steelerst, láthatod.

Amúgy a tűz valóban kevesekben volt meg látványosan. Soldi írja Ward-ot, én még hozzáteszem azért Randle El-t is, ő is 100 fokon égett.

több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Ezzel is egyet tudok érteni.
Nem vagyok nagyon járatos bizonyos dolgokban, de miért utálnak minket itthon mint a sz....t?


Elárulná valaki?

A sikeres csapatokat sokan utálják.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Az OL-t ne bántsuk, nagyon jók voltak a PO-ban az SB-n pedig különösképpen. De bizony nagyon feltérképeztük őket. 25 pontot írtunk a táblára, önerőből, csak az O. Csináltunk majd' 400 yardot és a pontok is megvoltak.

Ezt a meccset egy dolog miatt buktuk el: 3 TO.

Mondhatnám, hogy GB def TD-je a döntő, s talán igaz is. De mindegy is, csapatként jutottunk az SB-be és most csapatként is maradtunk alul. Az O a 3 TO-val, a D a nagy playek elmaradásával tett hozzá a kudarchoz. Szeretem ezt a csapatot, mert mindenki a maga vállára teszi a vereség súlyát, Troy, BB, Harrison, mindenki. Ezért voltunk itt, mert csapatot alkotunk és nem mutogatás megy, hanem egymás segítése, ha mégis gebasz, akkor mindenki a maga oldalán keresi a hibát. Küzdöttünk utolsó leheletig és mi ezt szeretjük ezekben a fiúkban. Csapatként.

Ahogy ülepednek le a dolgok egyre büszkébb vagyok erre a gárdára. És amúgy kezdem azt érezni, habár utálnak minket, mint a szart itthon, de ez a csapat némi tiszteletet kivívott most már magának és elismerik végre.Soldados
Ezzel is egyet tudok érteni.
Nem vagyok nagyon járatos bizonyos dolgokban, de miért utálnak minket itthon mint a sz....t?

Elárulná valaki?

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 13 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Az OL-t ne bántsuk, nagyon jók voltak a PO-ban az SB-n pedig különösképpen. De bizony nagyon feltérképeztük őket. 25 pontot írtunk a táblára, önerőből, csak az O. Csináltunk majd' 400 yardot és a pontok is megvoltak.

Ezt a meccset egy dolog miatt buktuk el: 3 TO.

Mondhatnám, hogy GB def TD-je a döntő, s talán igaz is. De mindegy is, csapatként jutottunk az SB-be és most csapatként is maradtunk alul. Az O a 3 TO-val, a D a nagy playek elmaradásával tett hozzá a kudarchoz. Szeretem ezt a csapatot, mert mindenki a maga vállára teszi a vereség súlyát, Troy, BB, Harrison, mindenki. Ezért voltunk itt, mert csapatot alkotunk és nem mutogatás megy, hanem egymás segítése, ha mégis gebasz, akkor mindenki a maga oldalán keresi a hibát. Küzdöttünk utolsó leheletig és mi ezt szeretjük ezekben a fiúkban. Csapatként.

Ahogy ülepednek le a dolgok egyre büszkébb vagyok erre a gárdára. És amúgy kezdem azt érezni, habár utálnak minket, mint a szart itthon, de ez a csapat némi tiszteletet kivívott most már magának és elismerik végre.Soldados
Teljes mértékben egyet értek.
Tán annyit még, hogy a labdavesztésekből egyet visszahordott a GB egyből amikor is megütötték BB kezét, nehezen védhető helyzet volt.
No de a másik két esetből legalább egyszer meg kellet volna fogni őket, mert önerőből csak 10 pontig jutottak.
Persze minden elismerésem a Packersé, hisz a mi hibáinkat 100% kihasználták.
Továbbá kevesebb hibával játszottak.

No de hihetetlen ez a csapat! Ezért szurkolok is nekik évek óta.
Hajrá Steelers!!
Remélem nem következik be a nagy döntő "vesztesére" jellemző visszaesés a következő idényben!

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Grat nektek, annyival volt jobb a Packers h náluk voltak kiugróan jó teljesítmények (Rodgers, Collins) nálatok meg ezen a meccsen szinte mindenki egy jó iparos átlagot hozott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Gratulálok a csapatnak srácok, hihetetlen hogy honnan tudtok visszajönni, most sem hiányzott sok a fordításhoz! Le a kalappal!MaG1Xx
Csatlakozom. Minden elismerésem a Steelersnek!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Igen, összezsugorítottam a mondatot, mint a kevés alvás az agyamat. A fumble utáni kapott TD önmagában még nem lett volna nagy baj, mert az Off ezt még tudta ellensúlyozni. Az ez utáni GB drive-ot kellett volna legyilkolnia Def-eteknek. (az eredetiből hiányzik "A fumble utáni második GB drive-nál". Egyszerűbb lett volna azt írnom, hogy 28-25-nél. Bocs.tomi-tomi
Végülis igaz, ha ott megfogjuk őket, és nem érnek el pontokat, akkor egy FG is elég lett volna tőlünk, és akkor OT. Illetve nyilván több időnk maradt volna az utolsó támadássorozatra, és több esélyünk lett volna eljutni az end zone-ig. Mindenesetre továbbra is tartom, hogy szerintem a kulcs a Packers TD-drive-ja volt.vassadi27
Utólag igen. A meccs dinamikája alapján én úgy érzem, hogy ha a TD+2pontos kombó után az Off-etek hamar visszakapja a labdát, az FG a minimum, amit el tudtak volna érni. 7 és fél perccel a vége lőtt jöttetek fel 3 pontra; lehetett volna 5-6 percetek. Nagy vizsga lett volna a GB Def-nek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha már Arians. Utolsó drive-ban botrány szar playeket hívott, de pl a 2 pontosra qrva jó húzás volt az az option play.Soldados
Nem csak ott hívott szarokat. 3 és 2-kre rendre kockázatos, hosszú passzok. Mi a retkes fasznak? Futni kellett volna, ha nem megy, akkor 4 és 1-re áttolni, vagy quick slant, amire nem tudtak volna reagálni... Mindegy. Így alakult.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az OL-t ne bántsuk, nagyon jók voltak a PO-ban az SB-n pedig különösképpen. De bizony nagyon feltérképeztük őket. 25 pontot írtunk a táblára, önerőből, csak az O. Csináltunk majd' 400 yardot és a pontok is megvoltak.

Ezt a meccset egy dolog miatt buktuk el: 3 TO.

Mondhatnám, hogy GB def TD-je a döntő, s talán igaz is. De mindegy is, csapatként jutottunk az SB-be és most csapatként is maradtunk alul. Az O a 3 TO-val, a D a nagy playek elmaradásával tett hozzá a kudarchoz. Szeretem ezt a csapatot, mert mindenki a maga vállára teszi a vereség súlyát, Troy, BB, Harrison, mindenki. Ezért voltunk itt, mert csapatot alkotunk és nem mutogatás megy, hanem egymás segítése, ha mégis gebasz, akkor mindenki a maga oldalán keresi a hibát. Küzdöttünk utolsó leheletig és mi ezt szeretjük ezekben a fiúkban. Csapatként.

Ahogy ülepednek le a dolgok egyre büszkébb vagyok erre a gárdára. És amúgy kezdem azt érezni, habár utálnak minket, mint a szart itthon, de ez a csapat némi tiszteletet kivívott most már magának és elismerik végre.Soldados
Abszolút. Ahhoz képest, hogy kikből állt az ofal, remek munkát végeztek, nem rajtuk múlott egyáltalán, hanem amiket Te is leírtál.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Igen, összezsugorítottam a mondatot, mint a kevés alvás az agyamat. A fumble utáni kapott TD önmagában még nem lett volna nagy baj, mert az Off ezt még tudta ellensúlyozni. Az ez utáni GB drive-ot kellett volna legyilkolnia Def-eteknek. (az eredetiből hiányzik "A fumble utáni második GB drive-nál". Egyszerűbb lett volna azt írnom, hogy 28-25-nél. Bocs.tomi-tomi
Végülis igaz, ha ott megfogjuk őket, és nem érnek el pontokat, akkor egy FG is elég lett volna tőlünk, és akkor OT. Illetve nyilván több időnk maradt volna az utolsó támadássorozatra, és több esélyünk lett volna eljutni az end zone-ig. Mindenesetre továbbra is tartom, hogy szerintem a kulcs a Packers TD-drive-ja volt.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A fumble után kellett volna a Def-nek megmutatnia, hogy hol lakik a Steelers istene. Ehelyett sok időt és sok yardot engedve csak a TD-t tudták megakadályozni, szinte lehetetlen küldetésbe kergetve az Off-t.tomi-tomi
Pont erről van szó, hogy akkor lett volna leginkább szükség a D-től a nagy játékra, esetleg egy turnoverre, de nem tudták megállítani a Packers O-t (akkor jött Rodgers harmadik TD-passza, Jennings második TD-elkapása).vassadi27
Igen, összezsugorítottam a mondatot, mint a kevés alvás az agyamat. A fumble utáni kapott TD önmagában még nem lett volna nagy baj, mert az Off ezt még tudta ellensúlyozni. Az ez utáni GB drive-ot kellett volna legyilkolnia Def-eteknek. (az eredetiből hiányzik "A fumble utáni második GB drive-nál". Egyszerűbb lett volna azt írnom, hogy 28-25-nél. Bocs.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A fumble után kellett volna a Def-nek megmutatnia, hogy hol lakik a Steelers istene. Ehelyett sok időt és sok yardot engedve csak a TD-t tudták megakadályozni, szinte lehetetlen küldetésbe kergetve az Off-t.tomi-tomi
Pont erről van szó, hogy akkor lett volna leginkább szükség a D-től a nagy játékra, esetleg egy turnoverre, de nem tudták megállítani a Packers O-t (akkor jött Rodgers harmadik TD-passza, Jennings második TD-elkapása).
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ahogy ülepednek le a dolgok egyre büszkébb vagyok erre a gárdára. És amúgy kezdem azt érezni, habár utálnak minket, mint a szart itthon, de ez a csapat némi tiszteletet kivívott most már magának és elismerik végre.Soldados
Van is miért. Kemény harcos, megalkuvást nem ismerő csapat.
2005-ben, amikor elkezdtem nézni az NFL-t, akkor abban BigBen is benne volt, meg az akkori Steelers is vastagon, hogy megszerettem a focit. Sőt, kicsit nekik is szurkoltam. Aztán GB lett a vége, bocsi. 😊
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A formális logika szabályai szerint az döntött ezen a meccsen, hogy melyik Def kerekedik felül az ellen Off-én. (Nem élnék vissza a vendégjoggal, hogy az Off-eket hangsúlyozzam ki, mégis csak a Steelers-topicban vagyunk. 😊 ) Amennyivel erősebb a GB Off, annyival erősebb a Steelers Def és igaz ez a GB Def és Steelers Off viszonyításában is.
Azzal hogy a GB Def. az első félidőben csinált két INT-et - ráadásul az egyiket visszavitte TD-re -, irtózatos nyomást helyezett a Steelers Def-re, hogy nekik is ilyet kell produkálniuk. Emlékezzünk csak Troy arcára a 2. INT-nél! Bizony, Soldi, én még nem láttam ennyire összezuhant Steelerst, mint most 21-3 után.
Az Off-etek dicsérete, hogy tulajdonképpen önerőből hozták vissza a csapatot a meccsbe, a két pontos után azt hittem, hogy valami eszméletlen véghajrába torkollik a meccs.
A fumble után kellett volna a Def-nek megmutatnia, hogy hol lakik a Steelers istene. Ehelyett sok időt és sok yardot engedve csak a TD-t tudták megakadályozni, szinte lehetetlen küldetésbe kergetve az Off-t. S még a győzelmi esély is legalább annyira volt az Off-nek volt köszönhető (TD+2pont), mint a Def-nek.
Ha szimbóleumot kéne mondanom a meccsről a Ti szempontotokból, akkor az mégis a picksix play lenne. Az ezer sebből vérző O-line-t összeroppantották, a zseb rárogyott BigBenre, dobott egy kockázatosat és a nagy játék a GB-nek jött össze. (BTW nem az első alkalom idén, hogy saját 5-10 yardnál becsődöl az Off.!)
Minden tiszteletem a Tiétek! Nálunk a Pats-topicban egy SB vereség után min. 2-3 napig szolid világvége hangulat lenne, némi Brady nem/soha nem lesz már a régi illetve a Pats soha többé nem tud SB-t nyerni felhanggal. Elismerésem!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
sztem egyértelműen Mendenhall fumbleje volt a döntő, addig teljesen mélyponton voltunk a 2.félidőben, az pedig nagyon visszahozott minket, és TD is lett ugyeHurka
Azzal egyetértek, hogy ez a fumble lélektanilag nagyon jókor jött a Packers számára, számunkra pedig ugyanennyire rosszul, de én nem mondanám, hogy ez mindent eldöntött, elvégre volt lehetőségünk egy game winning drive végigvezetésére. Ami még tény, hogy akkor lett volna a legfontosabb, hogy a D megálljt parancsoljon Rodgers-éknek, ez azonban nem sikerült, és a lélektani dolgok mellett természetesen a drive végén elért 7 pont is jól jött a Packers-nek a végelszámolásnál.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Az OL-t ne bántsuk, nagyon jók voltak a PO-ban az SB-n pedig különösképpen. De bizony nagyon feltérképeztük őket. 25 pontot írtunk a táblára, önerőből, csak az O. Csináltunk majd' 400 yardot és a pontok is megvoltak.

Ezt a meccset egy dolog miatt buktuk el: 3 TO.

Mondhatnám, hogy GB def TD-je a döntő, s talán igaz is. De mindegy is, csapatként jutottunk az SB-be és most csapatként is maradtunk alul. Az O a 3 TO-val, a D a nagy playek elmaradásával tett hozzá a kudarchoz. Szeretem ezt a csapatot, mert mindenki a maga vállára teszi a vereség súlyát, Troy, BB, Harrison, mindenki. Ezért voltunk itt, mert csapatot alkotunk és nem mutogatás megy, hanem egymás segítése, ha mégis gebasz, akkor mindenki a maga oldalán keresi a hibát. Küzdöttünk utolsó leheletig és mi ezt szeretjük ezekben a fiúkban. Csapatként.

Ahogy ülepednek le a dolgok egyre büszkébb vagyok erre a gárdára. És amúgy kezdem azt érezni, habár utálnak minket, mint a szart itthon, de ez a csapat némi tiszteletet kivívott most már magának és elismerik végre.Soldados
sztem egyértelműen Mendenhall fumbleje volt a döntő, addig teljesen mélyponton voltunk a 2.félidőben, az pedig nagyon visszahozott minket, és TD is lett ugye
de mindenesetre még1x grat, ti is megérdemeltétek volna a győzelmet 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az OL-t ne bántsuk, nagyon jók voltak a PO-ban az SB-n pedig különösképpen. De bizony nagyon feltérképeztük őket. 25 pontot írtunk a táblára, önerőből, csak az O. Csináltunk majd' 400 yardot és a pontok is megvoltak.

Ezt a meccset egy dolog miatt buktuk el: 3 TO.

Mondhatnám, hogy GB def TD-je a döntő, s talán igaz is. De mindegy is, csapatként jutottunk az SB-be és most csapatként is maradtunk alul. Az O a 3 TO-val, a D a nagy playek elmaradásával tett hozzá a kudarchoz. Szeretem ezt a csapatot, mert mindenki a maga vállára teszi a vereség súlyát, Troy, BB, Harrison, mindenki. Ezért voltunk itt, mert csapatot alkotunk és nem mutogatás megy, hanem egymás segítése, ha mégis gebasz, akkor mindenki a maga oldalán keresi a hibát. Küzdöttünk utolsó leheletig és mi ezt szeretjük ezekben a fiúkban. Csapatként.

Ahogy ülepednek le a dolgok egyre büszkébb vagyok erre a gárdára. És amúgy kezdem azt érezni, habár utálnak minket, mint a szart itthon, de ez a csapat némi tiszteletet kivívott most már magának és elismerik végre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
En sokat figyeltem, Legu kifejezetten jol jatszott.. ezt valoban meg kell emliteni.Igor
Igen, ahhoz képest, hogy mennyire féltette őt mindenki Rajitól, rajta (és az O-line többi tagján) semmi sem múlt.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Azért emeljük ki hogy BB-nek több ideje volt, mint az várni lehetett előre. Fal jó volt még ha bent maradtak többen blokkolni néha akkor is. Pouncey hiánya szerencsére nem köszönt láthatóan vissza. laby
En sokat figyeltem, Legu kifejezetten jol jatszott.. ezt valoban meg kell emliteni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Jets ellen azért volt egy TD a Def-től, és az a 7 pont nagyon hiányzott volna a végén.Jan
Most meg egy DEF TD-vel megnyertük volna, de szerintem ezt így nem lehet leegyszerűsíteni.

BB milyen arányban csinálta meg a 3rd down szitukat?

Mert mindig mondjuk hogy ez az erőssége, de nem sokra emlékszem tegnapról. Mennyi lehetett a passer rating? 60-70?Jan
7/13 volt a 3rd downjaink aránya.

Ahogy írtam is fentebb, a passer rating 77.4-es volt, viszont most sem statisztikailag dönthetett volna Big Ben a meccsen.

Az egy tüske ami bök, hogy mért nem a GB def-ből kapták az MVP-t??sutianap
Ezt az MVP-címet nem lehetett elvenni Rodgers-től.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Védelem meg nem hozta azt a "legendás" formát, mint ami kellett volna a győzelemhez. Pont annyi kellett volna hogy ők is hozzá tegyék azt a pluszt.laby
Igen, a big play-ek, turnoverek... A 0-3-as TO-mutatóban nem feltétlenül (csak) az utóbbi számmal van a baj.

BB-be nagyon bíztam az utolsó drive-nál, meg voltam győződve hogy megnyeri a meccset. Előtte dobott jó pár homályt, de ettől függetlenül nem játszott rosszul.laby
Big Bennek ez megint nem az a meccse volt, ahol a statisztikáival tűnhetett volna ki, mert a 2 INT és a 77.4-es passer rating ellenére a végén ezt a meccset is megnyerhette volna. Ezúttal sajnos nem sikerült, és a mérkőzés után ő maga is úgy nyilatkozott, hogy az "ő vállán van a vereség terhe", de szerintem ez korántsem csak rajta múlt. Ő megtett minden tőle telhetőt, nem érheti kritika amiatt, hogy most nem tudta végigvinni a game winning drive-ot.
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Azért emeljük ki hogy BB-nek több ideje volt, mint az várni lehetett előre. Fal jó volt még ha bent maradtak többen blokkolni néha akkor is. Pouncey hiánya szerencsére nem köszönt láthatóan vissza.
...

BB-be nagyon bíztam az utolsó drive-nál, meg voltam győződve hogy megnyeri a meccset. Előtte dobott jó pár homályt, de ettől függetlenül nem játszott rosszul...laby
BB milyen arányban csinálta meg a 3rd down szitukat?

Mert mindig mondjuk hogy ez az erőssége, de nem sokra emlékszem tegnapról. Mennyi lehetett a passer rating? 60-70?