Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kissé érződik a szerzőkön az, ami a közvéleményen is, hogy a Packersszel szimpatizálnak inkább, őket tartják esélyesebbnek is, de mindegy is ez, hiszen nem szimpátiát kell ma nyerni, hanem újabb SB-t. 😊 FranzFerdinand
Valakinek kell lennie a rossznak egy ilyen párharcban😊 Egyébként szerintem, ha engem kérdezel, akkor a Steelers a SB-ban sose lesz kedves a szurkolók nagy részének, szóval ezzel a jelenséggel már korábban is találkoztunk😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 361
megynyerjuk
4. negyedben meg a GB fog vezetni, de egy field goallal megoldjuk a legvegen!
több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Elolvastam az összes SB-cikket a főoldalon, amik jól mutatják, hogy az utóbbi 4-5 évben mennyit fejlődött az oldal, az ide írók tudása, a cikkek színvonala, de ha valaki még egyszer leírja, hogy playmaker... 😀 Kissé érződik a szerzőkön az, ami a közvéleményen is, hogy a Packersszel szimpatizálnak inkább, őket tartják esélyesebbnek is, de mindegy is ez, hiszen nem szimpátiát kell ma nyerni, hanem újabb SB-t. 😊 Egyébként meg Casey Hampton az igazi "playmaker" és pont. :cool: Számomra ő az, ami Soldadosnak (és másoknak) Ward: a Steelers esszenciája. 😉
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A nagy szavak most nekem se jönnek, úgyhogy én is csak annyit mondok: nyerjük meg ezt a meccset! GO STEELERS!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Rodgerst nem elég kergetni, nagyon gyorsan el kell kapni, a legjobb ratingje neki van blitz ellen emellett lábon is elég sok yardot hoz ha gáz van.JayB
Értsd jól.


---

Amúgy meg a Ravens meccsen bevágták a statot, BB a legjobb😊 Nojó, tudom ám, hogy Aaron is nagy ebben, mint sok másban, ezért is olyan nehéz felkészülni belőle.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Érdekes, mert én is azt érzem, hogy Polamalu most valami hatalmasat fog alkotni, és nagyon optimista vagyok. 😊 Ennek alapja az is, hogy elégedett vagyok az idei szezonnal, akármi lesz is, a másik az, hogy bár nagyon jónak tartom a Packerst, de ma valahogy nem lesznek jók. Sok jó meccsük volt zsinórban, már a PO előtt PO volt tulajdonképpen nekik, náluk is vannak fontos sérültek és főleg mert amilyen csillagzat alatt az utóbbi évtizedben volt a Steelers, lehetetlen veszíteni. 😊 Köszönöm Istenem, hogy nem lettem Lions szurkoló, pedig lett volna arra is esély, mivel Pittsburgh mellett a másik kedvenc amerikai városom Detroit. 😀 Amióta van magyar NFL-fórum, a 3. SB-ra készülünk, és nem kel mondanom, hogy mi lett a másik kettő vége... :cool:
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Ha 24 pont nem elég, akkor valószínűleg kikapunk. Én azt gondolom, hogy a low scoring game-t tudjuk megnyerni, arra lett teremtve a csapat. Ha high scoring lesz, abban alul fogunk maradni.

De én továbbra is úgy gondolom, hogy aki eléri a 24 pontot, az nyert, mert lesznek olyan periódusok, amikor dominálni fognak a védelmek.

Amúgy érdekes, de egyelőre nagyon nyugodt vagyok.Soldados
21 a margin, évek óta az
LeBeau milyen pakkal készül, elsőnegyedes vaslap, harmadik negyedes vaslap, vagy a fokozatosan erősödő folytás? Meg lehet Rogerst zavarni, szerintem az elejin nem szabadna hagyni, hogy elkapja Ariadné fonalát, oztán bolyonghat a labirintusban és várhatja a Minotauruszunkat (Vugyliőszörnyetegségét) 😂sutianap
Mondjuk Rodgers pont nem az a QB, akit, ha 3 negyedig gyenisztrálnak, akkor ne tudna a szorítás engedésével szétdobálni-- Erre bazírozni szerintem felesleges, őt 4 negyeden keresztül kergetni kell, mert nem egy Favre, aki el kezdi hajigálni az interszeptorokat mer épp olyanja van...kishaszi
Rodgerst nem elég kergetni, nagyon gyorsan el kell kapni, a legjobb ratingje neki van blitz ellen emellett lábon is elég sok yardot hoz ha gáz van.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
szerintem Rogers a szépen felépitett és megtanult dolgok mestere. Tehát most bejutott a SBba, megtekinti, megtapasztalja mijen az, és majd LEGKÖZELEBB megnyeri. Ráér majd a gyűrűjit számláni később, KÉSŐBB.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Éccaka nyerjünk, utána meg maradjon el a szezon, így 2 évig mi leszünk a címvédők :cool:
Az első felére mindenképpen igényt tartok 😀

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elején azért még sztem nem lesz sok blitz. LeBeau szép fokozatosan szokta növelni a nyomást.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha 24 pont nem elég, akkor valószínűleg kikapunk. Én azt gondolom, hogy a low scoring game-t tudjuk megnyerni, arra lett teremtve a csapat. Ha high scoring lesz, abban alul fogunk maradni.

De én továbbra is úgy gondolom, hogy aki eléri a 24 pontot, az nyert, mert lesznek olyan periódusok, amikor dominálni fognak a védelmek.

Amúgy érdekes, de egyelőre nagyon nyugodt vagyok.Soldados
21 a margin, évek óta az
LeBeau milyen pakkal készül, elsőnegyedes vaslap, harmadik negyedes vaslap, vagy a fokozatosan erősödő folytás? Meg lehet Rogerst zavarni, szerintem az elejin nem szabadna hagyni, hogy elkapja Ariadné fonalát, oztán bolyonghat a labirintusban és várhatja a Minotauruszunkat (Vugyliőszörnyetegségét) 😂sutianap
Mondjuk Rodgers pont nem az a QB, akit, ha 3 negyedig gyenisztrálnak, akkor ne tudna a szorítás engedésével szétdobálni-- Erre bazírozni szerintem felesleges, őt 4 negyeden keresztül kergetni kell, mert nem egy Favre, aki el kezdi hajigálni az interszeptorokat mer épp olyanja van...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Hát gyerekek mindent bele ma éjjel!! Go Steelers!!
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Egyet ne felejtsetek el: a mi fiaink nem először vannak ott, ahol. Ez baromi sokat számít, mert hiába a sok éves rutin, a superbowl az superbowl.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha 24 pont nem elég, akkor valószínűleg kikapunk. Én azt gondolom, hogy a low scoring game-t tudjuk megnyerni, arra lett teremtve a csapat. Ha high scoring lesz, abban alul fogunk maradni.

De én továbbra is úgy gondolom, hogy aki eléri a 24 pontot, az nyert, mert lesznek olyan periódusok, amikor dominálni fognak a védelmek.

Amúgy érdekes, de egyelőre nagyon nyugodt vagyok.Soldados
21 a margin, évek óta az
LeBeau milyen pakkal készül, elsőnegyedes vaslap, harmadik negyedes vaslap, vagy a fokozatosan erősödő folytás? Meg lehet Rogerst zavarni, szerintem az elejin nem szabadna hagyni, hogy elkapja Ariadné fonalát, oztán bolyonghat a labirintusban és várhatja a Minotauruszunkat (Vugyliőszörnyetegségét) 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gondolom arról mindenki értesült, hogy se Bettis, se Dermontti Dawson nem került be a Hírességek Csarnokába. Bettisben biztos voltam, hogy elsőre nem kerülhet be, mert Deion, Faulk és Roaf is elsőéves volt, ebben a listában nem ő van elől, ez egyértelmű volt. Én Dermonttit sajnálom, nagyon megérdemelné már, kora legjobb centere volt, szvsz ő jövőre, amikor gyengébb lesz az elsőéves class, be fog kerülni, Bettis viszont szvsz jövőre is necces lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pounceyt IR-re tettük és PS-ből felhoztuk Dorian Brookes-ot. Mondjuk ennek kb semmi értelme volt, ha nem lesz aktív ez a Brookes, márpedig sztem nem lesz aktív.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha 24 pont nem elég, akkor valószínűleg kikapunk. Én azt gondolom, hogy a low scoring game-t tudjuk megnyerni, arra lett teremtve a csapat. Ha high scoring lesz, abban alul fogunk maradni.

De én továbbra is úgy gondolom, hogy aki eléri a 24 pontot, az nyert, mert lesznek olyan periódusok, amikor dominálni fognak a védelmek.
Soldados
Tavalyi meccsre nem emlékeztek? 😊 Én hasonlót várok.JayB
Szvsz ez nagyon más meccs lesz, az 2 szétesett D volt, ez pedig 2 elit D jelenleg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A sackektől úgymond én se félek, biztos, hogy jópárszor be fogják Bent zsákolni, ez benne van a pakliban, de ettől azért nem tartok, mert ha a "kötelező" gyakorlaton felül nem lesz penetra nyomás, akkor BB megoldja, mert zseni. Én sokkal inkább tartok attól, hogy Rodgershez nem érünk oda, vagy ha igen, akkor becsapdáznak a zónával. Mondjuk az is igaz, hogy Harrisonéktól brutál teljesítményt várok, akkor nagyon jó esély lehet, ha sikerül hibába hajszolni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Ha 24 pont nem elég, akkor valószínűleg kikapunk. Én azt gondolom, hogy a low scoring game-t tudjuk megnyerni, arra lett teremtve a csapat. Ha high scoring lesz, abban alul fogunk maradni.

De én továbbra is úgy gondolom, hogy aki eléri a 24 pontot, az nyert, mert lesznek olyan periódusok, amikor dominálni fognak a védelmek.
Soldados
Tavalyi meccsre nem emlékeztek? 😊 Én hasonlót várok.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha 24 pont nem elég, akkor valószínűleg kikapunk. Én azt gondolom, hogy a low scoring game-t tudjuk megnyerni, arra lett teremtve a csapat. Ha high scoring lesz, abban alul fogunk maradni.

De én továbbra is úgy gondolom, hogy aki eléri a 24 pontot, az nyert, mert lesznek olyan periódusok, amikor dominálni fognak a védelmek.

Amúgy érdekes, de egyelőre nagyon nyugodt vagyok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Ahogy közeledik a meccs, úgy érzem egyre esélyesebbnek a Steelerst. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ez a támadó sor nem teszi fel a maga 20-24 pontját a táblára ez ellen az erős, de véleményem szerint egy hajszálnyira túlértékelt GB védelem ellen. Ennyinek pedig elégnek kell lennie, ha a védelem hozza magát, márpedig ők hozni szokták.

Bármi lehet természetesen, mert nagyon jó csapat a GB (szimpatikus is számomra, elsősorban a közönsége miatt), de koránt sem érzem a sárga-feketéket annyira underdog szerepben, mint éreztem egy-másfél hete. Akkor 60-40 %-ban határoztam volna a Packers javára, mára azonban fordult a kocka.

Meg lesz!Szokol
Hmm, tán jobb a támadósoruk, brutál a passrushuk meg a secondary... ráadásul nálunk okádék fal (gyak 1 kezdő) plusz a többi sérült, BB is 2 hónapja valami krumplival játszik a bokája helyén...

Nah, én Tomlinban bízom 😉
Jets meccs után de jó volt látni Coach Dad-et nevetni, igazi őszinte, felszabadult mosoly volt😊kishaszi
A támadó fal többé-kevésbé meg fogja oldani. Lesz BB-sack, nem is egy, de összességében lesz elég ideje passzolni. A támadó sortól egyáltalán nem félek, ők hozni fogják azt, ami elég lesz, főleg úgy, hogy várhatóan valamivel jobb pozíciókból fognak indulni, mint például a Ravens ellen.

A védelem felé szintén feltétlen a bizalmam, nekik kell megnyerniük a meccset. Sok yardot fog tudni haladni a Packers, de arányaiban kevés pontot fog szerezni, mert mindig lesz egy harmadik és valamennyi, amit nem fognak tudni megoldani. Látom lelki szemeim előtt, amint Rodgersnek mindig egy kicsit hamarabb kell elengednie a bogyót és emiatt éppen csak egy kicsit, de pontatlanok lesznek a passzai. Egyedül Drivertől félek, benne megvan az a csibészség, amivel megvezethet minket. Ráadásul lehet ez lesz az utolsó meccse?
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
!!! Hajrá Steelers !!! :cool:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nálam is teljesen 50-50 hogy ki fog nyerni...
Legu-Raji matchuptól ugyan a frász kerülget, de meglássuk 😊
Rohadtul várom már annyi biztos, legyen kiélezett, izgalmas meccs, és nyerjük meg természetesen!!! 😊
Remélem maradt még tartalék az avataromban, eddig szerencsét hozott 😀
több mint 13 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Sobri: +, szerintem se lesz elég a 24 pont nekünk a győzelemhez . . .
Én nem leszek eredménykövetőben, mert a Puskásban nézem majd, ahogy a Cards ellenit is.kishaszi
Csomagolóéknál 24 pontos átlag van. Ezért nekünk 25 pont kell 😊
Őket meg az átlagon tartani.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sobri: +, szerintem se lesz elég a 24 pont nekünk a győzelemhez . . .
Én nem leszek eredménykövetőben, mert a Puskásban nézem majd, ahogy a Cards ellenit is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."